Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
4. aug 2011

@terioza1 Terinka, jasne ze budem na teba moc mysliet...na vsetko sa pytaj, a hlavne nestresuj, vsetko bude uplne dokonale!!
Som ti nestihla odpisat, este kym si tu bola, lebo ja som v praci, a stale niekto otravuje 😀 ... Budem cakat vecer tu IP, dufam, ze sa to do IP zmesti...🙂
No a dovca...ja som nebola na dovci 3 roky moja...lebo vsak vsetko bolo prednejsie, vies..ale teraz som si povedala ze aj keby traktory padali, ja idem, a hotovo. A este nemam nic zbaleneeeee, no koniec.

saxana123
4. aug 2011

Baby už som to tu písala,ale nejak sa to zmazalo. ja len ak by niekoho zaujímalo ako som dopadla u doktora - tá bolesť,tlak a pichanie v podbrušku bola prasknutá cysta vedla vaječníka, doktor tam našiel tekutinu, ale to sa vraj vstrebe. Takže tak.

marianna28
4. aug 2011

@zuzkag2 to by bolo, keby si nebola ticho ked spis... 😀 😀 😀 ja som ale neni tiez najtichsie, ked sa mi dobre spi... ja totiz niekedy tak hlasno chrapem, ze sa az sama na to zobudim... ale to sem asi ani nepatri... 😀

zuzkag2
4. aug 2011

@marianna28 😀 😀 😀 😀 vyborneeeee...a nie je to priznak tehu? ☹ 🙂

zuzkag2
4. aug 2011

@vierkapierka Vierocka...a uz si testovala? neviem najst co si pisala...mari sami nieco o ovu cez ms?

zuzkag2
4. aug 2011

@saxana123 ahoj...a co povedal, preco sa ti cysta vytvorila?

marianna28
4. aug 2011

@zuzkag2 juj, keby bolo chrapanie priznak tehu, tak by som musela byt bruskana uz sto rokov 😀 ja viem chrapat vzdy a za kazdej okolnosti 😀

marianna28
4. aug 2011

@saxana123 ojeje - hnuste cysty - este aj taketo cosi si musime odniest 😠 ved my chceme byt len tehulky, tak preco taketo veci? 😠

zuzkag2
4. aug 2011

@marianna28 no tak sto rokov dufam ze nie, to by bolo viac ako slonik...ale mohlo by to byt...nevadi...nemusime mat priznaky, hlavne budem tehulky 🙂

marianna28
4. aug 2011

@zuzkag2 tak, veru tak - vsetko bokom, hlavne, ze budeme tehulky 😝 ale to nam potom aj dokinovci budu zavidet - neboj! 😉

saxana123
4. aug 2011

@zuzkag2 nepovedal prečo, iba že je to docela bežná vec a že je dobre že praskla, tým sa sama vyliečila a že tá tekutina sa vstrebe, vraj sa netreba toho báť. No a chcel mi dať antibiotiká no povedala som mu že sme sa snažili tak povedal že fajn že vie, nerád by niečo pokazil keby náhodou došlo k oplodneniu, tak počkáme kým príde menzes, keď nepríde tak vieme prečo a keď príde a bolesť neprejde , nasadíme antibiotiká.
ale tak som spokojná že aspoň viem čo sa deje.

vierkapierka
4. aug 2011

@zuzkag2 uz som sa testovala no negativne, fakt je asi skoro ms pride o necele dva tyzdne, som v polke cyklu takze asi vazne skoro no dufam ze sa podarilo strasne v to dufam, na nic ine ani nemyslim

zuzkag2
4. aug 2011

@vierkapierka juj, no teraz prave by si sa nemala stresovat...nemysli na to, skus sa nejako inak zamestnat...drzim palceky

zuzkag2
4. aug 2011

@saxana123 no ja by som len chcela vediet, ze ked je to bezna vec, preco sa to tvori, co je spustac. tak drzim palceky, nech rychlo bolesti prejdu! 🙂

vierkapierka
4. aug 2011

dakujem aj ja tebe drzim palceky bereim to tak ze je to pol na pol snazili sme sa akurat v case ovulky, len mi je cudne ze ziadny vytok kt. som bezne pri ovulke mala som nespozorovala, tak hadam by to mohlo mat nejaky suvis
@zuzkag2

ivussska
4. aug 2011

@domkalaky ahojky, já byla za rodičema 🙂 Ještě jsem netestovala a váhám jestli si mám zítra dojít koupit testík 😒

domkalaky
4. aug 2011

@ivussska a kolko ti to uz meska?a ako bolo u rodicov ? 🙂

saxana123
4. aug 2011

@zuzkag2 ďakujem. A z čoho to vzniká tak to netuším ale vraj je to ozaj dosť bežné a mnoho žien ani nevie že to má 😒 ja som hlavne spokojná že praskla a už tam nie je a že je to už ok, síce to pobolieva stále ale aspoň viem že čo za tým je. len som zvedavá či mrchy vo štvrtok dorazia.

malinka_02
4. aug 2011

@saxana123 to mě mrzí..já mám bolesti v podbřišku už 3 dny tedy 7-8DPO to bylo víc dnes jen trochu..
@ivussska AHojky a kolik si DPO? Já jsem zítra 10 mám mamatest 10 tak to asi zkusím.. o víkednu budeme na chatě a tam by se mělo popíjet a test si tam s celou rodinou určitě dělat nebudu tak to zkusím a v neděli nebo v pondělí by měla mrcha přijít tak sem zvědavá.. teda moc nejsem, včera a předevčítrem 7-8DPO mě bolel podbřišek, více jedna strana dnes to ustoupilo a jinak nic.. achjo..ani na dovolený nic

saxana123
4. aug 2011

@malinka_02 už sa tým netrápim, jediné čo ma na tom mrzí je to, že som si tak trochu fandila že tá bolesť by mohla znamenať že sa tam niekto usádza 😀 ale tak čo už, no nevyšlo teraz, vyjde inokedy. Asi to tak malo byť. 😉

patka_1
4. aug 2011

ahojte! chcem sa vas opytat ci je to pravidlo aby v tehu bola BT vyssia?? musi to tak byt? ja som mala dnes ducha na teste ale teplota vobec nevyzera na tehu...vcera som npriklad mala 36,5 a dnes 36,4°C a vcera som mala rano ruzovy vytok a potom okolo obeda hnedy a vecer ani dnes nic...a beriem aj Duphaston od 16 do 25DC - dnes posledny den...nemate niektora podobnu skusenost? a co ta teplota v tehu? DAKUJEM 🙂

malinka_02
4. aug 2011

@saxana123 no já si to právě taky myslím ☹ a jak dlouho se snažíte?

ivussska
4. aug 2011

@domkalaky no mě to právě ještě nemešká ☹ teprv mrchu čekám v neděli a modlim se za to, aby nepřišla. Tak nevím jestli to mám zkusit v sobotu 😒

saxana123
4. aug 2011

No nie moc dlho, tretí mesiac bol teraz. Ja si radšej už nemyslím nič a potichu čakám na mrchu 😀 neboj, nemusí to znamenať že budeš mať to isté čo ja 😎 hlavu hore, možno sa ti tam skutočne niekto hniezdi 😵

saxana123
4. aug 2011

@malinka_02 zabudla som pridať tvoje meno aby si vedela že príspevok bol tebe 😀 som trubka 😅

ivussska
4. aug 2011

@malinka_02 ahojky, no já právě tu ovulku nemám moc vychytanou 😒 podle BT jsem ji vůbec nezjistila, nebo jsem spíš zjistila, že není. Dr. mi na základě toho nasadil ten clostík, ale ten beru až další cyklus. Sice mi Dr. tvrdil, když jsem byla na UT, že foliky vidí a že každým dnem by měla ovu příjít, to jsem tam byla 12 DCm ale říkám podle tý teplotky to moc nevypadá 😒 Tak už se v tom přestávám orientovat...

Předevčírem a včera mě pobolíval také podbříšek, dnes jsem spíš nafouklá tak nevím. Tak moc bych si to přála...

ivussska
4. aug 2011

@malinka_02 a jinak jsem dnes 25 DC, tak nevím jestli to mám zkusit v tu sobotu 😖

malinka_02
4. aug 2011

@ivussska no mě doktpor kdyyž sem se ptala místo UZ poslal do lekarna ať sikoupim ovu testy 😒 první měsíc (teda jako 6 snažení) sem jich koupila hodně a testovala abych to vychytala překvapivě sem zjistil že mám ovu až 2 dny po tom co sem myslela že mámn plodný dny - a to sem počítala rozsah 12- 16 dní.. no mám ji prostě pozdě.. BT to je na mě taky moc
já to mám dostat v neděli a nebo v pondělí a asi zítra testnu, ale zas co když tam bude duch a pak nto dostanu a budu zklamaná .. ach jo já nevím..
@saxana123 jo já to pochopila

ivussska
4. aug 2011

@malinka_02 já právě taky nevím, no mě ovu testy ukázaly ovu zas dříve myslím, že to byl 10 DC, no a už jsem v tom měla guláš a tak jsem netestovala 😒 Tak nevím jestli věřit ovu testům, doktorovi nebo BT. Já na sobě nic nepociťuji tak se příkláním k BT, no ale těžko říct 😒 Taky to mám dostat buď v neděli nebo pondělí, tak ty budeš testit už zítra ?

malinka_02
4. aug 2011

@ivussska no tak on ti to ukáže 24-48 hodin před takže to může vyjít..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre