Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

malinka_02
11. aug 2011

@saxana123 určitě bude budu držet palce

malinka_02
11. aug 2011

@ivussska tak kde si? že ty si otěhotněla a už tu nejsi 😎

saxana123
11. aug 2011

@malinka_02 ďakujem

ivussska
11. aug 2011

@malinka_02 ahojky, přepadl mě nějaký splín a zakázala jsem si sem chodit 😢 no a vidíš jak to dopadlo 😖

megy
11. aug 2011

já dnes našla silnější čárečky odpoledne než včera ráno na těhu testu a to jsem 26 DC, nechala jsem si odebrat krev a výsledek je 33 jednotek, tak jsem nervózní 🙂

terioza1
11. aug 2011

@megy potichouckuuuuu gratuluju.... to ja jsem nervozni taky a jsem 5tt+5.. a myslim, ze nervozni budu i ve 39.tt 😀

megy
11. aug 2011

@terioza1 - já tobě taky gratulujiiiiiiiii, jsem celá nesvá a to mě čeká již asi celý život 😀 můžu se tě zeptat, zda máš nějaké příznaky??? mě bolí tak nějak podbřišek - chvilkama nalevo, pak napravo - takové zvláštní napětí, přítel mi řekl, že se mi i zvětšily prsa 😀 jako chlap to má osahaný 😀 😀

terioza1
11. aug 2011

@megy 😀 ted jsi me pobavila- jakp chlap to ma osahany.. je pravda, ze pred tehu jsem musela vymenit podprdu za mensi, byla jsem cela nesva, ale pravda, ze dost jsem zhubla... a ted jsem si musela vymenit zpet na tu vetsi 😀 Pritel rika, ze to je krasne nality. Ma to taky v merku 😀 Akorat chce sex jeste vic, nez predtim 😀 Coz za chvili bude trosku problem, pokud ty prsa budou rust takhle furt. Me bolelo po terminu ms bricho jako kdybych ho mela namozeny od cviceni... 🙂 Ted obcas pichne, ale spis nic... nemam priznaky, jen prsa boli na strane.. ale neni to hrozny, jen kdyz se na to soustredim. Jinak nic.. neni mi spatne, unavena jsem celej zivot, takze to se jako priznak neda rict... no.. ...a fakt mi nic neni... To bude dobry, nervozni budeme jak cely tehu, aby bylo vsechno v poradku, tak pak z porodu a pak z deti... mame to uz na celej zivot 😀 musime si zvykat 😀

terioza1
11. aug 2011

@megy a dekuju za gratulaci 🙂

malinka_02
11. aug 2011

@ivussska no já jsem na tom podobně, ale je pravda, že jak se blíží zase ovu tak mám pocity lepší,ale taky depka, hlavně jsem v diskusi červen a tam už půlka lidí za ty 2 měsíce otěhotněla a já se snažím od ledna akorát na MK sem od června tak sem se nechtěla registrovat do diskuse kde se už znají, tak sem se přidala sem. A teď si říkám že bych potřebovala někoho kdo se snaží už tak dlouho a nic. A že vlasně koukat na ty holčinby co jim to po měsící vyšlo mě je trošku líto, i když jim to strašně přeju!

ivussska
11. aug 2011

@malinka_02 no to mi povídej... švagrová se ani nesnažila a za týden má termín 🙂 Přeju jí to, ale i v dobrém závidím ☹ tak si počkám a třeba to jednou vyjde. My už se snažíme skoro rok a půl, je pravda, že půl roku se mnou můj bývalý Dr. nic nedělal a nechal mě být jen tak a pak to tomu novému trochu trvalo než mi to tělo nastartoval aby fungovalo jak má 🙂 Ale už je to moc dlouho, kdyby tohle člověk věděl, nikdy bych to neoddalovala a radši neměla novou kuchyň, ale mimčo ☹

malinka_02
11. aug 2011

@ivussska a jak nastartoval, takže něco děláte? Mě doktor řekl že času dost a až po roce a je to primář tak sem mu věřila.. No moje švagrový - jedný se narodilo 2 mimčo a druhá má jedno a teď přišla že se snaží o druhý..tak to budou zase všichni mít 3..My jsme vše ododalovali kvůli bytu, chtěli jsme nejdřív mít byt s dětským pokojem aby sme měli vše zařízeno..a teď je ten pokoj k breku..

ivussska
11. aug 2011

@malinka_02 no nejdřív mi nasadil Proveru abych měla vůbec MS a teď v červenci mi předepsal ještě i clostilbegyt a začínám ho brát v sobotu tak snad pomůže 😉 Tak aspoň něco dělá, předešlý DR. nedělal vůbec nic, jen mi říkal, že je to normální a mě teda nepřišlo normální, že půl roku nemám MS 😖

malinka_02
11. aug 2011

@ivussska aha, no já MS mám a stejně nic.. zezačátku sem měla dokonce 23 dní tak sem si říkala jak je to super že aspoň když to nevyjde se tolik nenačekám. A pak mi došlo že by se asi mimčo nestihlo uhnízdit..postupně se to posunovalo na 26 a teď 2 cykly 27

saxana123
12. aug 2011

Tak kočky tu je z dneška rána, zdá sa mi to alebo je trošku málo silnejší než ten včerajší?

labanka
12. aug 2011

@saxana123 jupíííííííííííí tesim sa s tebou........nech to len silnie a silnie cmuk

labanka
12. aug 2011

@saxana123 ovela silnejsi je ! supeeeeeer

stares
12. aug 2011

Dobré ráno , tak já dnes takto.

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...

maciatko248
12. aug 2011

@saxana123 to je nadherne 🙂 podla mna to uz krasne vidno tak teraz hlavne nech sa dobre dari 🙂

saxana123
12. aug 2011

@maciatko248 ďakujem 🙂 veľmi sa tešíme

zuzkag2
13. aug 2011

niveagirl@
labakanka@
marianna28@
terioza1@
malinka_02@
ahojte zienky, mimozemnstanky...hlasim prichod z dovolenky...co je tu nove? mame nejaku novu tehulku? 🙂

terioza1
14. aug 2011

@zuzkag2 ahooooooooooj, tak jak bylo??? Odpocata?

malinka_02
14. aug 2011

@zuzkag2 a kde jste byli? U mě nic nového 😉

labanka
15. aug 2011

@zuzkag2 cakame na teba 🙂 cmuk tak prisli ste dufam traja

labanka
15. aug 2011

caute baby mam znovu taky probleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ...........31.7. som dostala menzes, ktory skoncil 4.8...cize ovulacia bola vcera, t.j. 14.8. mala som taku zvlastnu bolest uz od soboty, vcera som trosku spinila a- neviem este sa mi to pocas ovu nestalo a musim sa priznat ze aj vcera po styku som mala trosku vytok sfarbeny doruzova.....co to moze byt? mohlo sa usadit vajicko? 😉

jania023
15. aug 2011

@labanka no ak si mala vcera ovulaciu tak NAISTO to nemoze byt uhniezdovanie to nastava od 7-10dni PO ovulacii 😉 takze urcite nie

labanka
15. aug 2011

@jania023 len podla vypoctov mi vyslo zeby to mohla byt ovulacia
ale ja mam menzes uplne rozhadzany nepravidelny, takze neviem kedy presne nastala a ci to vobec bola ovu

momamo
15. aug 2011

@labanka ahoj pre kazdu istotu s tym bez radsej za doktorom🙂 drzim palce aby bolo vsetko v poriadku

momamo
15. aug 2011

@saxana123 ahoj si na tom podobne ako ja ...Mne meska 1 den a mam taky biely cudny vytok ale pobolieva ma v´brusko ale od rana chodim kontrolovat a nic ...Tak neviem a uz aj postupne prestava boliet, zeby???

soni1
15. aug 2011

Baby, po koľkých dňoch po oplodnení je dobré testovať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre