• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

22. januára 2017 
@foaji mě se nejspíš zbláznilo tělo :slight_smile: dnes zase níž a tvrdší a zavřený :slight_smile: . Prosímtě, krátký čípek je že je vysoko nebo nízko? :sweat_smile:
20. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mochenkaa Krátký čípek je vysoko :slight_smile:Moje tělo taky občas dělá takový bláznoviny :grinning: A co kdybys zkusila těhotenský test? 12DPO by mohl ukázat aspoň ducha :wink:
20. aug 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foaji v pondělí jsem objednaná na preventivní prohlídku na gyndu, tak si říkám, že to vydržím. Ale je fakt, že pěkně blbnu :grinning:
20. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mochenkaa Tak třeba tam pan doktor objeví nějaký překvápko :slight_smile:
20. aug 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foaji pak dám vědět :slight_smile:
20. aug 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mochenkaa No to určitě :slight_smile: Budu držet palce! A kdy bys měla dostat ms???
20. aug 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foaji právě až ve středu, mám 30-31 dní cykly.
20. aug 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mochenkaa ahojky, boli sme tu tri cakajuce na prekvapko, ale dvom prisla mrcha a tak som ostala sama. som rada ze je tu dalsia, s ktorou mozem netrpezlivo zdielat cakanie na prekvapko :slight_smile: aj ja idem v pondelok na gyndu. mrcha mi meska uz tyzden, BT je uz vyse 10 dni nad 37 a cipok mam vystupeny vyssie, je taky dlhsi, zvonku makky na dotyk ale dnu tvrdy. problem je ze este ani v den meskania MS (uplynuly pondelok) mi testy neukazali ani ducha. tak si myslim ze som mala posunutu ovu o tyzden, a tak by mi uz tento vikend mohli vyjst aj // . rovnako ako ty ale asi pockam do pondelka na gyndu. tak drzim palce a daj vediet novinky :slight_smile:
20. aug 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkag2 ked to tak rátam, ja som po HAK už rok a máš pravdu, HAK riadne oblbne organizmus, po nej uz nic nefunguje ako predtym, asi treba úplne zmeniť pristup si myslim, snazit sa a nemysliet na to ci to vyjde alebo nie ale dobre sa mi pise ked ani ja sama to tak nerobim :frowning2: odchadzame zajtra s manzelom na taky neskorsi predlzeny vikend na chatu tak hadam na to nebudem az tak mysliet, lebo tam nebudeme sami :astonished: ZUZI drz sa a pekny vikend
20. aug 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som dnes 29DC, mrcha zatiaľ nikde, robila som si testy, ale sú negatívne. Baby, máte tu niektorá skúsenosti, že vám testy ukazovali negat. výsledok a predsa ste boli tehu?
Ja síce cítim bolesti v podbrušku ako na menzes, ale zároveň chcem veriť, že sa to konečne podarilo.
20. aug 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamoo tak si v pondělí řeknem :slight_smile: ale já jsem přesvědčená, že nic, že si to jen nalhávám :slight_smile: BT si neměřím, takže tam netuším a zařekla jsem se, že do pondělí nebudu zkoumat čípek když si se mnou tak hraje :grinning: držím pěsti ať ti doktor řekne "maminko" :wink:
20. aug 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 soni este vydrz, aj ked viem ze je to tazke, ja som do meskania MS minula 5 TT a ani duch, teraz mi uz meska tyzden a TT si radsej ani nerobim, pojdem na gyndu v PON.
pockaj este a v pondelok by si uz mohla mat palicky ak sa zadarilo. dovtedy skus precitat starsie prispevky a zmeraj si rano bazalnu teplotu, popripade nahmataj cipok (krcok) -vid prispevky dozadu
20. aug 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mochenkaa ja uz maminka som, take double mami :slight_smile: dufam
mas pevnu volu xixi ja kazdy den kontrolujem vsetko co mozem heh
20. aug 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamoo jé aha, já si nevšimla :slight_smile: Tak se doufám povedlo Samovi pořídít sourozence :wink:
nemám ani trochu pevnou vůli, proto abych netestovala a nezkoumala se, tak sem tady a ptám se na každou blbost, což je otázka jestli by fakt nebylo lepší si ráno udělat tt :slight_smile: ale zase je to brzo 4 dny před ms
20. aug 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamoo čo sa týka krčka, ten by mal byť aký?
20. aug 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 no v prvom rade uzatvoreny, len taky kraterik na vrchu, ale pevne uzatvoreny.
a aj vystupeny a tvrdy, aspon tak som sa docitala :slight_smile:
20. aug 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manoo a pri prvom tehu si mala nejaké príznaky?
20. aug 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 heh to som ani nevedela ze som, neplanovane bolo, prisla som na to az v 6tt ked tyzden meskala mrcha a prsia som mala napnute a citlive.a zacalo ma nafukovat, 6tt je najlepsi na potvrdenie tehu.
kup test a rano ocikaj, budes mozno milo prekvapena a ak nie tak pockas este 3-4 dni
20. aug 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Test som si robila včera, 28DC ale bol negatívny.
20. aug 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znova som skusala TT, uz mrcha meska tyzden a stale negativny, aj keby som mala OVU posunute o tyzden, aj tak by mi uz cosi ukazalo. kurnik sopa som zvedava na co dokina zajtra pride.
Ziadna nova snazilka?
21. aug 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamoo uvidíš co se děje. mě meškala v červnu týden a pak jsem dostala ms :unamused: tak snad na tom budeš líp :wink: jinak já příznaky ms a těhu ne, takže asi tak :angry: v podstatě mi to jen zítra doktor potvrdí že nic ..
21. aug 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamoo ahoj ani nie len mi proste potom prisla .... nemerala som si uz potom BT ..a ty ako????
21. aug 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mate nejake skusenosti s GYNEX???Myslim ze su to kvapky ...dakujem a prajem pekny den
21. aug 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@momamo Já jo. Předtím než jsem ho koupila, jsem pročetla snad všechny diskuze, co jsem o něm na netu našla. Názory byly tak půl na půl a ty negativní mě dost odrazovaly. Navíc na mě bylinky nikdy nefungovaly. Ale koupila jsem ho a nevěřila mu :grinning: Takže jsem ho minulý cyklus nezačala brát od 1DC ale začla jsem snad 4dny před ovulací. Sliznice asi nestačila narůst, navíc jsem měla cystu.. poprvé po 7 měsících snažení jsem otěhotněla, ale vše odešlo se zpožděnou ms :confounded: Teď jedu druhý cyklus, mám po ovulce.. no..nechci si dělat plané naděje, ale možná se zase zadařilo.. chytřejší budu tak za týden :slight_smile:
21. aug 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@foaji tak ti budem drzat palce .... Ved to ze aaj mne doktor povedal ze mam acistu ale ze to neni nic vazne lebo ze je malinka a nemala by mi robit ziadny problem pri snazeni sa otehotniet... :slight_smile:
21. aug 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@momamo Jo a mně frajer doktor na tu cystu (2cm) řekl, že pravděpodobnost s ní otěhotnět je mizivá, tak nevím :confused: A prý mi pak ta mrcha cysta způsobila potrat... tento cyklus už ji ale nemám :slight_smile: A ten gynex mi doporučil doktor :wink:Je výborný i na ty cysty a prý se po něm povedlo spoustě ženských otěhotnět :wink:
21. aug 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co ja viem tak ju mam o mnoho mensiu... ale ako pises za to nic nedam ked si ho kupim ... a citam tu tak vsetko 50 na 50 reakcie .. a kolko asi tak priblizne stoji?? :slight_smile:
21. aug 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já myslím, že tohle je na potvrzení gyndaře strašně brzo, těžko něco už uvidí maximálně z krve..
21. aug 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky a este nieco co sa tyka caju alchamilka..Myslite si ze je dobre ho pit ako sypany caj alebo obycajny vo vrecusku?? A mozem ho pit stale niee..???Myslim tym ziadne pauzy a tak .... dakujem.. :slight_smile:
21. aug 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@momamo doporučuje se pít jen do ovu, pak už prý radši ne
21. aug 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok