• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

6. januára 2017 
@misula.g praveze sa mi velmi ani nechce do tych svadobnych priprav a vsetko uz tak zhruba mame, takze mozem s kludnym svedomim mysliet len na to aby neprisla ms a sledovat sa ako nikdy predtym :grinning: kazde pichnutie :grinning:
sak to urcite poznas a nehovoriac o tom, ze ked si citas rozne clanky o tom ake priznaky mozes mat, tak aspon ja mam aspon polku z nich - ale vsugerovaných :grinning:
26. aug 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak co baby moje verne cakatelky? ako ste na tom? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka Necakame necakame MS :grinning:
26. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adele15 No jistěže to znám :grinning: A ono to potom přijde, bez příznaků a bude :slight_smile:
26. aug 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula.g ANI MY ale test hovori nieco ine :( myslis ze jeden den pred MS je skoro testovat sa?
26. aug 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, chci se zeptat těch, kdo na sobě pozorují ovalaci.

ted jsem četla článek,kdy je nejplodnější den je ten,když děložní hlen je čirý a táhne se cca 3dny před a v ten den a po ovulaci se mění na hustý(hrudkovitý).. :wink:
26. aug 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemo1985 Ahoj,no tesne pred ovu je výtok taký ťahavý,elastický,neviem ako to mám poriadne nazvať :grinning: to pomôže aby sa to čo má zachytiť,zachytilo :slight_smile:
26. aug 2011 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka No, já myslím, že už by to mělo být vidět, ale to je jen můj pocit :-/ Leda, že bys měla pozdější ovu, pak by to ještě nemuselo být vidět. A jak už jsem psala včera Zuzi, tak těhotná žena být může a nemusí to být vidět na testu a dokonce může proběhnout MS. Ale to jsou spíš výjimky. Ale neztrácejme naději, dokud jsme bez MS!!! :grinning:
26. aug 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za odpověd, ano to vím, mam 28denní cyklus, takže bych řekla že mám po ovulce
26. aug 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemo1985 nemusi byt uplne ciry, ale je skor vodnaty a natahovaci, moze byt aj biely ale hlavne aby bol vodnaty, aby v nom spermie mohli plavat. a po ovulacii zhustne a moze byt aj hrudkovity. ak zostava husty a vo velkom mnozstve az do obdobia ms, je to znakom tehotnosti
26. aug 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka2011....díky za odpověd. Dnes mám hustý, v podbříšku mě stále pobolívá, a občas se hlava zamotá. no uvidím
26. aug 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
už jsem to psala do diskuze na téma "o plodném hlenu" - já ho prostě nemám, nebudu mít a přesto jsem v březnu otěhotněla (i když blbě :-/ ).
Začínám si též myslet, že veškeré příznaky mám vsugerované :confounded:
@adele15 - když bude svatba, tak pokud se nezadařilo teď a v září to nejde, tak říjen by to mohl jistit :D svatební přípravy vrcholí, bude "svatební horečka" a bude se myslet jen a jen na svatbu - to by mohlo být dobré, ne :wink:
Holky, je to chabá útěcha, ale buďme rády, že nám ta menstruace vůbec chodí a dokonce jakž takž pravidelně. Vím, taky bych ji radši nedostala. Ale snad nejhůř mi bylo, když jsem 7 měsíců po vysazení antiko menstruaci nedostala a sice jsme se tehdy chránili přerušovaně a přesto jsem každý TÝDEN doufala, že jsem v tom - každý týden jsem cítila těhu "příznaky" a testovala a nic!! tohle nepřeji nikomu zažít, menstruace je příznakem, že není nic ztraceno a že je tělo (většinou) zdravé! já už jsem se pak tak blokla, že jsem menzes nedostala z toho! pak jsem se učila na státnice a přišlo to do 14 dnů :grinning:
26. aug 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula.g jeden den pred ms uz muzes klidne testovat!!
26. aug 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka testovala som a nic asi blby test...rano mi priatel kazal ist do lekarne a pytat si taky na ktorom budu 2 ciarocky :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@labanka Ahoj, podle mého názoru by to už taky být vidět mělo :frowning2: ale kámoška říkala, že ji test ukázal pozitivitu, až když byla asi v 5.týdnu (tj. okolo 3 týdnů těhu, jestli tomu správně rozumím??) - a to už bylo vidět i na UZ...
Bavíme se o mamatestu 25 (20?) jednotek, ten je docela spolehlivý, ale málo citlivý - asi nehrozí falešná pozitivita.. Zatímco mamatest 10 prý může ukázat falešnou pozitivitu :unamused:
Udělala jsem si testů už habaděj a většinou tam slabý náznak druhé čárky byl (třeba testy od dr. Max, 20 jednotek) a těhotná jsem opravdu nebyla...
26. aug 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daasenka85 ja som mala Rapid Clear ci ako sa to vola :unamused:
26. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemo1985 pravdepodobne ovu prebehla ked je hlien hrudkovity a tie bolesti nemusia byt znakom ovulky ale folikularnej tekutiny, ktora sa vyleje pri prasknuti vajka :wink:
26. aug 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka najspolahlivejsi je mamatest 10, rapi ma slabu citlivost i ked je to tiez 10-ka, ukazuje neskor. 25 alebo 20-ku by som pred ms ani neskusala, lebo to by sa vajko muselo uchytit velmi skoro.
26. aug 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 tak ja teda kupim dnes ten mamatest 10 a dakujem za radu si velmi mila :slight_smile:
26. aug 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka nie je za co :wink: ja som mala na 13DPO len velmi slabulinku ciarku, ale mne sa maly uhniezdil az na 11DPO :slight_smile:
26. aug 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ja by som mala - teda NECHCEM DOSTAT menzes zajtra a testovala som sa s tym Rapidom uz dnes rano a sklamanie :frowning2: ani duch aj som si okuliare nasadila a nic :frowning2:
ale testnem sa este v pondelok s tym mamatestom a uvidime ...
26. aug 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka a este ak si nemerala BT tak ta ovu je len odhadom a mohla byt aj neskor :wink:
26. aug 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 no vidis takze test to tym padom ani nemusi ukazat nie? :astonished:
26. aug 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daasenka85 to mas pravdu, budme radi, ze mrchu mame, i ked teraz by si uz mohla dat pauzu na 9 mesiacov :grinning:
26. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka pozri v mojom albume, akeho som mala ducha na 13DPO. Ale uhniezdovanie na 11DPO je skor vynimocne, ale samozrejme nie nemozne :slight_smile:
26. aug 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ahoj sem tam vas citam.a ty si chodila na folikulometriu?
26. aug 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 ano, mam za sebou aj mesiac s folikulometriou. Chodila som tam od 10DC obden, az kym nenastala ovu :wink:
26. aug 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 keby som tak na 100 % vedela kedy bola ovulka lebo podla mojich vypoctov som dnes 11 DPO a mala som kvapku hnedeho vytoku pred chvilkou ... :pensive:
26. aug 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 aha a to ti pomohlo k otehu?lebo ja mam zacat chodit v septembri a absolutne neviem co ma caka a aj ti robili hormonalny profil?
26. aug 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 k otehotneniu mi pomohlo ivf :wink: Ale ano, aj hormonalny profil mi k tomu robili + stitku, neskor hematologiu a tak. Folikulometrie sa neboj, iba to je casovo narocnejsie, ale aspon uvidis, kedy mas ovu a ako rychlo ti rastu folikuly :slight_smile:
26. aug 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok