Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
4. sep 2011

@malinka_02 a uz vidim, ze 10ty cyklus sa snazite....no uz dost dlho...mas problemy s mocovym mechurom?
ja som bola zrovna minuly mesiac u urologa, kvoli mocovemu mechuru, obcas ma to prepadne, asi tak raz za tri mesiace...a mne moj lekar naordinoval takuto terapiu...vola sa to ze " self start therapy", ci ako to nazval...a ze si mam dat dva krat do mesiaca pol tabl. ATB .... takze prvu v 1DC, vtedy je to bezpecne, ze to neublizi babatku, lebo tehu nie som, a druhu, den pred ovu, ak by som aj otehu, tak uz dovtedy bude ATB vstrebane....
skus sa na to spytat, nech sa ti ten mechur nevracia, lebo to je asi zacarovany kruh
jaj, a este mi kazal, aby som si presne odsledova,ak ma to zas chyti, kolko som mala vtedy sexu, a ktory DC to bol a tak...ze to ma na to vplyv

malinka_02
4. sep 2011

@terioza1 no opakované záněty pořád dokola
@zuzkag2 no já to měla v listopadu, pak sem se začli snažit od té doby v březnu to bylo po ovu tak mi dali léky pro těhotné pro jistotou a vrátilo se to za 2týdny no a pak mi našli ureoplasmu dali mi na měsíc ATB a negativní a teď zase, a zase po ovu takže as ATB pro těhotné tak se bojím aby se mi to nevrátilo.. O tom mi neříkali, ale asi zkusím wobenzym prý to je dobré..a mám vypopozorované že to vždy dostanu o víkendu po prohýřeném večeru kdy piju víno, kouřím (jinak kouřím jen o víkednu u vínka) a málo spím a završeno sexem.. rady všech doktorů jsou ihned po sexu vstát čůrat a do sprchy jenže to odporuje snaze otěhotnět kdy má ležet..

zuzkag2
4. sep 2011

@malinka_02 ty mas v sebe bacila, ktoreho ti nevyliecili, a ked prehyris noc, mas oslabeny organizmus, a vtedy sa to prevali....mala by si sa strasne dopovat vitaminmi, ak vies, ze bude nejaka prehyrena noc, predavkuj sa c-ckom, ber echinaceu, nech sa ti posilni imunita...a ano aj wobenzim je vraj super, a zrovna aj na imunitu...

terioza1
4. sep 2011

@malinka_02 i kdyz se rika, lezet, ja tohle nejak nedodrzela pac jsem okamzite vstala a sla se schovat, pac jsme se milovali v prirode u rybnika a sli tam lidi.. takze okamzite vstat a schovat se... na otehu jsem tenkrat nepomyslela... byl to den D.. nejspis 😀

strihalka
4. sep 2011

@terioza1 anooo, zitraem k doki se pdoovat na fazulku🙂

terioza1
4. sep 2011

@strihalka no tak to je parada.., moc gratuluju 🙂 Drzim pesticky, aby vse bylo v poradku .-)

miriamm11
4. sep 2011

ahojky, dnes ma sklbe v krížoch , myslite ze je to moze suvisiet s tehu? 🙂 a tak isto ma v cera sklblo asi 2x vcera v bruchu ale brutalna bolest ...taka rychla necakana silna a potom nic ...ako by sa nic nedialo...nechapem...akoby ma nozom bodli ....a potom nic..hmmmm? 🙂

terioza1
4. sep 2011

@miriamm11 mozny je vsechno 🙂

daasenka85
4. sep 2011

@strihalka taky držím pěstičky, aby fazolka byla vidět 😉

strihalka
4. sep 2011

@terioza1
@daasenka85 mela by jsem byt na zacatku 8tt zitra, tak snad bude aj srdicko

daasenka85
4. sep 2011

@malinka_02 mrzí mě, že máš takové těžkosti ☹ A Tobě brusinky nezabírají? Asi to chce nejdřív pořádně přeléčit..co změnit doktora (urologa)? tohle není sranda.. přeji, aby se Vám konečně zadařilo...Gyndař čeká, až to bude rok, vyšetření nemáte?
@zuzkag2 A co Ty víš, kočko 🙂 ani ovulační testy nejsou stoprocentní a navíc spermijky si zcela výjimečně mohou počkat i třeba 5 dní, 3 určitě.. Takže milovat se okamžitě, když je chuť, i když by to měly být "neplodné" dny. Znám i osobně dost holek, které otěhotněly v cyklu, za který se milovali jen třikrát 😉 a abych řekla pravdu, víc si sex užiju v "neplodných" dnech, protože je četnost podle chuti a ne podle "nejlépe obden" 🙂

terioza1
4. sep 2011

@strihalka drzim palecky, aby bylo... 🙂 Je to krasny, kdyz vidis, jak tak tluce ta tecka 🙂

cora41
4. sep 2011

@miriamm11 nevadi, skus este raz test o tyzden a mozno vyjde 🙂

cora41
4. sep 2011

@anelka5 a mas aj ine priznaky ako naliate prsia|? Je ti zle alebo mas ine chute? Toto si mala prvu mrsku alebo uz dalsie v poradi?

e.l.i
4. sep 2011

@zuzkag2 snazime uz tri mesiace...viem je to kratko..ale ja som jedna z tych co chcu byt teho zo dna na den.,,,

malinka_02
4. sep 2011

@zuzkag2 no právě, jenže nejde pořád dávat pozor a chodit v 9 spát..wobenzym pořídím a budu doufat..
@terioza1 no to ste hustý 😀
@daasenka85 děkuji, nezabírá nic a i urologa jsem už vyměnila..je to na nic no hlavně teď snažení to kazí a naopak když nevím jestli nejsem těhu nemůžou mi dát ani dobré léky, v dubnu sem to dolečila, absolvovala vyšetření další 2 léky na přeléčení pak že sem v pohodě tak snažení bum 2 měsíce a je to navzdory lekařům zpět..

daasenka85
4. sep 2011

@malinka_02 a je přeléčen i manžel/přítel? možná je "bacilonosič" :-/

malinka_02
4. sep 2011

@daasenka85 jo jo jasně, manžel bral taky všechno se mnou, ale už předtím byl na všechno negativní až sem si říkala jak můžu otěhotnět když si nepřenesem ani bacily 😀

zuzkag2
4. sep 2011

@e.l.i takych, co chceme byt tehu zo dna na den je nas tu viac, vsetky si to prajeme hned, preto sem chodime, a hladame cestu ako svojmu telu co najviac pomoct, aby sa nam to podarilo....
tri mesiace su kratko, pre niekoho...pre nas su aj tri mesiace sialene dlha doba, vsak 😎
neboj, ono sa to podari, len treba verit, a neprepadat panike...
a mas uz na sebe aj nieco odsledovane? ovulku, cyklus a tak?

daasenka85
4. sep 2011

@zuzkag2 máš pravdu Zuzi, ale tak si přemýšlím, jestli vůbec je k něčemu ovu sledovat, když spolu pár spí obden nebo ob dva, když jsou pak případy, že žena otěhotní ze styku tři dny před ovu 😕 ale dávám tomu září-říjen, pokud se nezadaří, jdu taky do ovu testů.. je pravda, že někoho spermie tak dlouho přežít nemusí a co kdyby zrovna toho mého, že.. už si nepamatuji, jak často jsme se tulili, když jsem byla těhu, ale asi taky tak nějak obden.. ale třeba jsme se zrovna trefili do dne D...

e.l.i
4. sep 2011

@zuzkag2 no podstate by som povedala ze uz celkom poznam svoje telo...pri ovulke mam bolesti v krizoch..a tiez hlienik...cyklus mam 30dnovy...no tento mesiac sme hned ako sa tieto priznaky objavilli,.viac makali na miminku..a ocakavala som ze to bude vacsi uspech ..no nic... 😒

zuzkag2
5. sep 2011

@daasenka85 Dasi, tak teraz mi prosim ta povedz, ci fakt v case plodnych dni sa mame snazit "obden"...lebo, my mame chut akosi aj viac....

zuzkag2
5. sep 2011

@e.l.i Eli, tak je super, ze poznas ako ti funguje telo. ja mam napriklad bolestivu ovu, tiez viem kedy ju mam, snazime sa vtedy o sto sest, a tiez sa este nezadarilo. Ale verim, ze sa to raz podari...musi. drzim ti palceky.

adele15
5. sep 2011

ahojte kocky, cely vikend som bola odtrhnuta od netu, tak sa vam ozyvam az dnes a to s takymito spravami 😀 :
tak sa teda tento mesiac pridavam k velkej vacsine tu, lebo mrcha sa dostavila v sobotu a to aj bez pozvanky! 😒
ale uz sme to prvotne sklamanie prekonali a ideme sa dalej snazilkovat, ved takuto "pracicku" mame veelmi radi 😀

daasenka85
5. sep 2011

@zuzkag2 To si myslím, že není na škodu 😉 jestli je ¨chuť větší, tak to je spíš plus 🙂 ale někde jsem slyšela názor, že každý den je moc, protože spermijky nestihnou dozrát.. ale tím Tě (nikoho) nechci stresovat, hlavně když je chu't 😉

daasenka85
5. sep 2011

@adele15 Mrzí mě to 😢 ale hezky jsi to napsala 😉 ještěže ta "práce" je fakt příjemná a "zadarmo" 😀

nemo1985
5. sep 2011

Ahojky holky, tak třetí den špinění, o něco více než včera tak nevím zda je to rozjíždějící mrcha už, týden před ale.
Počkám zda se rozjede nebo ne, jinak zkusit testík. A jít k dr.
Moje kamarádka měsíčkovala do 3.měsíce.

Co vy myslíte???? 😕 😕

daasenka85
5. sep 2011

@nemo1985 jak dlouho se snažíte o druhé?

jaya
5. sep 2011

@nemo1985 mne se na testu ukazal duch pet dni pred terminem MS. Je fakt, ze jsem spinila asi tri dny pred tim, a tak jsem byla nestastna, ze to zase nevyslo. A nakonec to bylo uhnizdovani. Taky me palila zaha asi hned tri dny po ovulaci... Kup si nejcitlivejsi test. Mama test byl nejlepsi. Clear rapid byl nespolehlivy.

labanka
5. sep 2011

@nemo1985 cauky mne spinenie zacalo v den menzes a trvalo tak 4-5dni tak neviem co to bolo zac 😀
test neukazal nic, tak som uz dalsi nerobila
necham sa prekvapit 😀
len dufam, ze to nebol anovulacny cyklus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre