• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
koukám že se tu řeší BT. Taky jsem říkala že nikdy měřit nebudu a měřím, 3.cyklus a zajímá mě to víc a víc. Pokud vím tak se dá měřit i v ústech, ale není to tak přesný jak v pochvě. Zapisuju do grafu a jelikož mám 2 směnný provoz tak mám každý den budík na 4:30 jako při ranní. Jinak to nejde. Jo a před měřením musíš být aspoň 3hodiny v klidu, pokud vím a nevstávat z postele. To všechno teplotu mění... :sweat_smile:
5. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dokonca som citala na nejakej stranke, ze pred meranim sa nema ani rozpravat. zobudis sa na budik, okamzite merias a potom uz robis co chces :slight_smile:
5. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevím... ím jen že se nemá vstávat... ale taky se mi stane že vyskočím a jdu na wc a pak si vzpomenu že jsem neměřila a je to v háji.
5. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VENYSKA :grinning: :grinning: ti řeknu že taky mi to bylo proti srsti,ale ted už je to v poho nic to není :grinning: opravdu taky mi to přišlo divné že bych si tam měla strkat teploměr, :slight_smile: ale ok i můj to chtěl sledovat jak to dělám vůl jeden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a venys:můžeš ješte do zadku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ono je to fakt těžké když už máš dítě a to se budí ruzně třeba moc brzo a tak podobně :slight_smile: já si budík nenastavuju..já se totiž budím většinou přesně na osmou hod :slight_smile: a nebo už i dřív :slight_smile:
a četla jsem že teplotu ovlivnuje i to kdy se jde spát..já chodím dost pozdě..
5. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka..já ani nemluvím před měřením..není totiž s kým,když malý ješte spí a můj je v háji :grinning: takže bych měla mít naměřeno přesně :slight_smile:
5. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: iba ak zo sna :grinning:
hej, a odporuca sa aspon 4 hodiny neprerusovaneho spanku :slight_smile:
5. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pak složitější pokud je děcko, to je jasný...
5. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka... :grinning: to je taky možné že kecám ze spaní mívám totiž divoké sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: no a ten nepřerušovaný spánek..s tím je to podle mě těžké..např já se budím furt někdy čumím i dvě hodiny v noci jen tak..hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se mi i stalo že jsem se vzbudila o pul 6 a do osmy čučela a čekala až si budu moct naměřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak sem vytuhla jenže to už vstával malý no takže sem byla přetáplá potom :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

venyska tak co?jak si se rozhodla :grinning: kam to nacpeš nakonec ten teploměr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbeta:ale je to i na prd,když má někdo práci na směny to je jasné taky..
5. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo každý má něco. Holky řeknu vám dneska mě to jedno kotě pěkně naštvalo...

:angry:
5. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakto?
5. júl 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, tak som skusila porovnat ortutak a digitalny (taky speci na bazalku, s dvoma desatinnymi miestami) a rozdiel bol viec nez 0,3 desatiny stupna. merala som teplu vodu :grinning:
ale to je v podstate jedno, ked sa cely cyklus meria s rovnakym teplomerom.

len je dost rozdiel, ked som chora a nameriam si 36,8 digitalnym alebo 37,15 ortutovym. :unamused:
5. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celou dobu si myslíme že musíme vyčistit koberec za postelí, protože tam chodilo ze začátku na záchod...Děsně to tu smrdí.A dnes ho slyším mňoukat a ono si klidně kadí za dveře na gumový ubrus co máme na ven... tak ho zvednu a on byl plný těch jejích čůránek... jsem naštvaná i na sebe že jsem mě to nenapadlo dřív! Jestli se tak budu plést i v mateřství tak snad ani nebudu zkoušet

Mám s nimi tolik práce, jsem si nemyslela že to bude tak těžký je vychovat.
5. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím končit, tak zatím pa pa
5. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzebt! to je mile :grinning: :grinning: :grinning: my sme si tiez tak povedali, kym sme vychovali steniatko :grinning: ze je to super priprava na dieta. nevyspati, unaveni, pohadani, ale vydrzali sme :grinning:
ozaj, kedy sa macka nauci chodit na zachod? musi mat na to vek alebo je to rozne?
5. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka..tak který je podle tebe lepší? :slight_smile:

alzbet: :slight_smile: juj...jojo ono je to těžký s těma zvířátkama :slight_smile: neboj,v mateřštví to bude jiný :slight_smile: tam ti to mimino hodí do plyny :grinning: no kočky ono to smrdí no,než se to nechá vykastrovat ale to se může tuším až v roce jestli s neepletu teda.u mamky máme kočku teda kocoura našli jsme ho jako kotátko u našich dveří tak si ho adoptovali :slight_smile: a než se vykastroval tak to byla síla..všechno pochcával... pak už to bylo nutné vykastrovat protože už mu unikala všude moč,všude ukapával a to smrdělo s tím se nedalo ani nic dělat ale to byl puch extra.proto už i dr říkal že je to nutné ta kastrace.a ted je milučký chodí čůrat ven poctivě se vrátí ted už je to supr :slight_smile:

né nadarmo se říká,že zvířata jsou jak děti :slight_smile: taky je s nima plno práce...mě stačí náš králík bohatě...ten taky smrdí fest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: chtěla bych taky pejska i kočičku...ale právě kvuli tomu že bych navíc sbírala po nich hovínka a vytírala a tak dále.a musela vstávat v noci...tak zatím nemáme... :slight_smile: .
5. júl 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka..promin že se tak ptám,ale koukala jsem se do albumu :slight_smile: ..vám umřel pejsek?
5. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, lepsi je urcite ortutovy, i ked ten pocit, ked si pchas do susky, je neprijemny. ale treba sa zbavit paranoje (urcite sa tam nemoze zlomit) :slight_smile: najlepsie by bolo nemerat, byt v poriadku a len tak sa milovat a byt prekvapena, ze som v tom, nie? :grinning:
5. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka..kočky jsou inteligentní..někdo říká že sou tupé,ale není to tak.my jak jsme našli naši Sárinku..i když je to teda kocour,zjišteno asi po roce co to byla Sára :grinning: :grinning:
tak jsme hned nachystali záchod a řeknu ti,že se to naprosto naučila sama a za chvilku...nevím přesně jak byla stará ale měla tam písek ,prostě svou toaletu a tam pravidelně chodila...až ptoom byl problém s tím ucvrnkáváním.to už musel/a.. :slight_smile: na tu kastraci
5. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :grinning: já když ho tam mám :grinning: tak s ním aj usínám ale za pět minut vytahnu :grinning: jo to by bylo rozhodně nejlepší,taky nevím proč to není tak jednoduché..při prvním sem otěhotněla ani nevím jak a kdy a co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:ak bum najednou čekám miminko..a kde se to ve mě vzalo :grinning:
5. júl 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hehe, to fakt, tak je to najlepsie.
ja tiez, ked som merala ortutakom, tak som si nastavila budik na 10 min neskor a spokojne zaspala :grinning:
5. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :grinning: a u tebe je to vlastně jak? :slight_smile:
5. júl 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a mám dotaz..chce se vám taky pořád tak spát jak mě??já jsem fakt uplně přetáplá už kolikátý den.neuklízím,nehýbu se,ven nechodím,synáčkovi cpu všechno možné at mě neotravuje :grinning: no fakt jsem uplně nemožná jaksik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ptám se netěhotných :slight_smile: u těhotných yb to byla pochopitelné :grinning:
5. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, já jsem taky taková byla. Ale to je tím, že jsi zvyklá na doma a závislá na net :grinning: :grinning: :grinning:
A nic se Ti pak nechce dělat, je to i počasím. :wink:
5. júl 2009 o 16:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: na ten net ani nee mě se totiž nechce sedět ani u pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ted sem usínala v pelechu a pak sem rychle vyskočila že to nesmím že musím jít konečně pouklízet aspon něco :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak bude to asi tím počasím ale já sem fakt uplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem zpět...

no ono je to fakt těžký... všechny chodí na wc jen ta jedna neví nač to je. Dám jí tam a ona se tam začne převalovat... Chce to fakt dost trpělivosti.

Taky jsme měli první kocourka a zjistili jsme to až za měsíc. To se nám chudáček utopil. Ale teď o něm mluvíme jako o Micínkovi.
5. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj to Ti věřím, taky jsem měla takové období :angry:
Ale tedka je to děs, hlavně dneska, bych skočila do postele a spala až do rána :grinning:
5. júl 2009 o 17:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je asi nějaký špatný vzduch či co??? Taky celý den polehávám a pálí mě oči, jen usnout.
5. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to fakt bdue tím počasím...já umyju jeden talíř a jdu zas ležet pak se zas vykopnu že jdu něco dělat,posbírám autíčka v obýváku a jdu se zas natahnout a tak je to furt a nakonec stejně zas nic neudělám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jen zívám to je děs,na oči nevidím...enrgy drink bych potřebovala :grinning:
5. júl 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
energy teda :slight_smile:
5. júl 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok