Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

vierkapierka
13. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi ms je velmi cudna, cez den slaba, v noci takmer an kvapka, fakt slaba, nic ine na sebe zvlastne nepocitujem , len sa mi to nejak nepozdáva, mas nejaku mudru radicku? inak dakujem za to ze si taka mila, som to tu aj niekde napisala ze ako nas zeny ten MK spaja, je to krásne, sup sup aby sme sa uz mohli zaradit do skupiny cakajucich mamiciek 2012 🙂 ms pomaly konci este tak den nanajvys dva, ale velku spotrebu intimnych azlezitosti nemam tak sa tesim a bolesti takisto ziadne,hm... pekny vecer papky 😲

daasenka85
13. sep 2011

@misula.g Ahoj, děkuji 😉 také Ti přeji,aby to vyšlo! nám všem!!! kéž by nám bolestivá ovu přinesla štístko, už jsem to psala i Zuzce.. taky se tentokrát odmítám pozorovat, zase najdu x příznaků :D je mi zatím fajn,taky mě bolelo břicho 3 dny! začalo to v neděli navečer, včera mezi 17. a 21. hodinou to vyvrholilo dneska ještě do časného odpoledne, ale bolest už byla lehčí...

zuzkag2
14. sep 2011

@kcvrcekz tak nejak som dopadla aj ja, ze mam strasne velke bolesti pri ms, od kedy som vysadila HAK.tento mesiac som pila alchymlku, co ttu baby spominali, tak pomaha aj na bolestivu ms, tak dufam ze to zaberie...ale najlepsie by bolo keby nam ms uz nedorazila. drzim palceky...

zuzkag2
14. sep 2011

@vierkapierka Vierocka, no neviem, ci ta potesim, ale uz tu mala taky problem aj labanka, a uz sa to stalo aj mne, ze som mala taky strasne slaby ms, a s najvacsou pravdepodobnostou to bol anovulacny cyklus. Labanke to potvrdil doki, ja som u dokiho nebola, tak u seba neviem...ale je mozne, ze si to mala aj ty....
nech ti rychlo ubehne ten cas do ovu, a skus si ju otestovat s ovu testami, ci ju mas....( ak si testovala a bola, tak potom chod za doktorom)....
a nedakuj, aj ty si moc mila, je to super, ze tu najdeme vzdy slova povzbudenia, a rady...mne to velmi pomaha. a

papucz
14. sep 2011

Ahojte baby, tak pripajam sa k vam, pozeram ze aj vam sa po vysadeni HAK deju "krasne" veci, ja som vysadila po 7rokoch pred mesiacom, krami som mala dostat v piatok dodnes nic, ale bolesti som mala riadne 5 dni ako keby som ich mala. som dufala ze som v tom, ale test den po meskani vysiel negativne, tak cakam ako vy, co pride...iskierka nadeje este je ze sa to podarilo ale moc tomu neverim. Zatial som spozorovala na sebe zmeny ako ze mi narastli prsia, mastneju mi vlasy a plet tiez nic moc - tak to pripisujem skor HAK. drzim vam palce nech nam to vsetkym vyjde.

misula.g
14. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi a piješ kontryhel i teď po ovu? Já raději ne, tak se bojím, že jestli bude ms, tak bude stejně bolestivá.

daasenka85
14. sep 2011

@misula.g já bych se asi bála... navíc žádná bylina se nemá pít dlouhodobě bez přestávky.. nicméně, já piju čaj pro těhotné (co mi zbyl) a pak mám ještě ženský čaj a ve všem je tak z 25% kontryhel taky.. a spešl u toho pro těhotné (je tam i maliník list 🙂 ) nepíší, že by se měla dělat pauza.. třeba to je fáma, že se kontryhel po ovu nemůže, ale já bych se toho čistého bála.. kdyby jsi měla/jste někdo měl zájem o značku a název čajů, tak poslušně dodám 🙂

kcvrcekz
14. sep 2011

@zuzkag2 No to by bylo úpně super, kdyby nedorazila, ale uvidíme,ještě přecejen máme dost času...☹ Taky držím pěsti ať nedojde...

ludka77
14. sep 2011

@vierkapierka aj ja hovorím, že je to super že MK existuje 🙂 Vierka uvidíš budeme spolu patriť do júnoviek 2012 😀 už sa teším keď sa tam stretneme! 😀

misula.g
14. sep 2011

@daasenka85 Já se taky bojím, nebudu jej pít. Až při ms. Kontryhel jsem vysadila týden před ovu a ten týden jsem pila grep a maliník. Teď nic, budu vyčkávat.

misula.g
14. sep 2011

@daasenka85 Ale vypozorovala jsem, že minulý cyklus jsem měla špinění už 17 DC a až do ms. Dnes jsem 20 DC a nic. Že by kontryhel? 🙂

daasenka85
14. sep 2011

@misula.g kontryhel je podle mě skoro všemocný! když mi zkrátí cyklus o 7 dní na ukázkových 28?? a¨to jsem ho pila asi "jen" 3 nebo 4 měsíce, cyklus se zkracoval a zkracoval... ovu byla te'd ukázkový 15. den 🙂 skoro 16.tý, ale super 🙂 hlavně musíme vydžet v klídku.. odmítám si namlouvat těhotenství!!! 😀 stejně určitě tak za 3 dni začnu 🙂

pejullka
14. sep 2011

@daasenka85 držím všechny palce...já se chystám navštívít doktorku, mám už třetí den bolesti jako bych měla ms a nic. Mám jí dostst až cca 16, jinak jsem 28DC...je to s krámama čímdál tím horší:(

daasenka85
14. sep 2011

@pejullka děkuji, také držím pěstičky 🙂 a líbí se mi, že máš Anetku, tu bych přesně chtěla 😀

petka296
14. sep 2011

@gina1769 tak to mas super, mne to meska uz 6dni, dnes som bola aj ja u doktora a vzali mi krv. tvaril sa zahadne a povedal ze uvidime v piatok

pejullka
14. sep 2011

@daasenka85 je to super jmeno a tolik moznosti jak ji rikat...zatim co u druheho nevim vubec:D

misula.g
14. sep 2011

@daasenka85 Jojo Dáši, já taky neřeším žádné příznaky a nepozoruju raději nic. Mám tolik práce, že na to ani moc nemyslím, jen se občas podívám sem na forum, co je nového. Tfuj tfuj tfuj všem! 🙂

daasenka85
14. sep 2011

holky a poznáte Vaše plodné dny podle větší chuti na tulení? já mám právě větší spíš v neplodných dnech, třeba dneska 😀 ale asi to je ovlivněné i psychikou... Nebo že by ovu testy nefungovaly??? doufám, že fungují!!

petulak1988
14. sep 2011

ahoj holky zdravim po dlouhe dobe ☹ jsem hrozna ja vim dnes na 2.iui pocity mam smisene az spatne....za prve doktor byl hnusnej hrozne protivnej,spermiogram byl o neco horsi nez minule ale stele na iui postacujici prej....no jinak z planoval dalsi cyklus s injekcema a pak hned ivf ,priom doktor u ktereho jsem byla pred timhle rikal ze ivf je jeste hodne daleko ze nemame jiny problem nez ovulace...no bolelo to jako prase a divil se blb jeste jak to muze bolet...malem jsem tam omdlela...takze nadeji si moc nedavam....asi tak

vierkapierka
14. sep 2011

@ludka77 juj tak uz len na to pomysliet mám chvenie v žalúdku, ale zo šťastia samozrejme 🙂 chcenie dieťatka je naozaj velmi silné 🙂 hlavne keď už aj manžel sám hovorí aké by to bolo, vtedy sa mi tisnú slzičky papky 🙂

vierkapierka
14. sep 2011

@zuzkag2 ja sa tiez chystám už k dokimu, ale neviem kedy, keďže som teraz nastúpila do práce novej tak to bude asi neskôr, vieš aké to je teraz hneď už brať Pčko 🙂 uvidíme, mne doki našiel nieco na krčku, vravel že to nie je nič vážne a že je to len informácia pre neho aj napriek naliehaniu mi to lepšie vysvetliť nevedel, vraj by som nemala mať problém otehotnieť ani problém pri pôrode by nemal byť, lenže to mi hovorí pri každej prehliadke, chodím 2xdo roka a stále sme sa nedostali na koreň veci, samozrejme že ma to trápi, ale upokojil ma tak mu verím 🙂

gina1769
14. sep 2011

@petka296 ahoj.... vidíš,každí lekár na to inak reaguje 😕 No prajem ti,aby bolo všetko v poriadku , potom sa ozvi 😉

daasenka85
14. sep 2011

@misula.g Ještě mě napadlo - Ty jsi psala, že máš/měla jsi možná křeče po kontryheli?? já mám totiž stále bolesti :-/ sice už od pondělka ho nepiju, ale jestli to není prokrvením sliznice? ovu byla určitě v pondělí, ale proč mě bolí břicho ještě teď?? včera už to bylo dobré.. a takhle mě bolelo i minulé úterý... jsou mezitím pauzy, ale mám trochu strach, aby to nebyl záánět vaječníků :-/ nikde jsem neprostydla, ale to může být asi i jen tak..

zuzkag2
14. sep 2011

@vierkapierka vieri, s tym nalezom sa netrap, ked by to bolo nieco vazne, isto by to riesil...ono ide o to, ze na krcku je citliva stielka, a obcas sa stane ze sa ta vrchna stielka oddeli od tej druhej vrstvy, a vytvori take pluzgieriky...hovori sa tomu ranky na krcku. pri nahmatani su to take kopceky...mne to moj doki takto podrobne vysvetlil...tak som ti to tak polopatisticky napisala 🙂 ked chces, napisem ti ip, o co presne ide, ja som taky problem mala, ale trosku zlozitejsi, a po tejto stranke som teraz uz uplne fit...tak preto viem, ze sa nemusis trapit, lebo keby to bolo, nieco vaznejsie, isto to hned riesi.

zuzkag2
14. sep 2011

@daasenka85 Dasi....ci nam koresponduje chut na tulenie sa s plodnymi dnami, tak mne vobec...v den ked dostanem ms, tak mam chut uplne najvacsiu, a teda cez ms, pred ovulkou je to slabsie a slabsie..., a ked ovulka prejde, teda ked mam znova druhu / slabu, tak uz na to nemam ani pomyslenie ...cize uplne odveci 😀

mischako
14. sep 2011

holky nějaká rada, jak si "po domácku" vyvolat ms, než zvolím možnost jít na injekci, jako jídlo, nějaký čaj, cokoliv, děkuji moc

zuzkag2
14. sep 2011

@papucz ahoj...no veru aj so mnou sa diali strasne veci ked som vysadila HAK..ja po 5 rokoch, a bolo to strasne. Najprv ma prekvapila ovulacia, ale to som vtedy este nevedela co mi je, a bolo mi strasne zle, asi 5 dni, ani sadnut som si nevedela, a naladicky tak akurat na psychinu, uplne som stratila chut na sex, ale uplne uplne...pribrala som, plet ako v puberte....a bolest pri ms, aku mam odvtedy, to ani nejdem opisovat. takze na paradu. ale teraz vdaka MK viem, co sa so mnou deje, lebo vtedy mam moj ( uz teraz byvaly ) doki vysmial, ze to je vsetko ok, ze musim vydrzat, ze sa to upravi. a ja som len chcela vediet, co so mnou je. tak som zacala chodit sem, a tu som sa vsetko od tychto uzasnych babuliek dozvedela, a aspon sa uz nebojim, ako som sa bala, ze mam zapal alebo co...
tak pevne nervicky ti prajem, a drzim palceky, nech sa vam rychlo zadari 🙂

zuzkag2
14. sep 2011

@mischako cervene vino vraj pomaha, ale neskusala som...viem ako ms zastavit, alebo zmiernit krvacanie, ale to asi nepotrebujes...
a ako vies ze nie si tehulka, ked si chces vyvolat ms?

mischako
14. sep 2011

@zuzkag2 no já byla na gyndě a dělal mi takový ten ultrazvuk, ukazoval mi vaječníky, dělohu a cystu, tak předpokládám, že by mi o mimču řekl, navíc se ptal kdy to mám dostat.....

zuzkag2
14. sep 2011

@mischako a kedy si mala dostat, kolko ti meska?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre