Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pejullka
19. sep 2011

@daasenka85 aspon vs, ze to jde, ja mam ted noveho pritele a tak se bojim, ze nam to dohromady nepujde:(

daniwaugh
19. sep 2011

@virdie
no ak ta to tak chytilo, tak si pohovor s drahym, ze ci si nemysli ze by bol cas, ci by nechcel.. treba si byt nacistom, nech potom niesu nejake nedorozumenia. mozno hned aj kyvne. chlapi su proste tvory, im treba vsetko narovinu.. :o) ale ked povie ze ano, hned mozte vsetko naplanovat a tadaaaaaaaa

@zuzkag2
ja ti dam taky vnutorny pocit ze nie! pekne sa preorientuj na pocit ano prosim! :o) uz len par dni!! ja verim ze bude // :P
mna pobolieva v podbrusku, tlak sem pichnutie tam, ale to moze byt absolutne cokolvek od ovu az po vetry, ze jo :D

terioza1
19. sep 2011

@gina1769 gratuluju a at je vsechno dal v poradku 🙂))

jorgie
19. sep 2011

@zuzkag2 Ja si musim pockat o den dlhsie, moja ma prist v sobotu. ..to cakanie je najhorsie so vsetkeho. My sa snazime od June, cize toto je nas stvrty pokus. Ja mam stale take tlaky ako pred mrchou ..uz poslednych 5 - 6 dni, a to mam este stale 6 dni do mrchy. snazim sa nic nenamyslat ale moc sa mi nedari 😀

zuzkag2
19. sep 2011

@labanka zlatko, ak po niecom tuzis, tak na to neprestanes mysliet, ale je to aj dobre, privolas si to...ale cvicenie, a hlavne taky typ ako je zumba, ti da tak neskutocne vela pozitivnej energie, ze ti to jednoznacne pomoze...a vo vsetkych smeroch. ani si nevies predstavit ako to ja prajem tebe, aby to v tom nasledujucom mesiaci vyslo vam. si fakt clovek, ktory si zasluzi uz konecne aj nejaku radost, stastie, dovod na usmev...vies.
ja som 4 dni pred ms, a som uplne na nervy, fakt ma uz nebavi prechadzat z bolesti do bolesti...raz ms, raz ovu, potom par dni po ovu prsia, ze neznesiem podprdu, a k tomu bolesti ako pri ms...toto ked tento mesiac nevyslo, tak neviem...objednavam sa na psychinu 😀
mojko, a ako ste sa mali na navsteve?

zuzkag2
19. sep 2011

@jorgie no to mi hovor, ze nemysliet na to 😀 to sa ani neda, si myslim....
uz sa teda snazite od juna, a boli ste aj na nejakych vysetreniach, alebo vie o tom tvoj doki, ze sa snazite? mne, ked to tento mesiac nevyjde doki navrhol hormonalny profil, a nasledne folikulometriu. a to som mu to oznamila, ked sme sa snazili 5ty mesiac, a povedal, ze ok, aj ked to nie je rok, ako hovoria, ze je "normalny" cas na otehotnenie, nenecha to tak,a zakladne vysetrenia spravime.

jorgie
19. sep 2011

Ja som bola len na takom vseobecnom vysetreni a doktorka povedala ze vsetko vyzera dobre. My sme sa s mm dohodli, ze ak sa nepodari do Vianoc, tak pojdeme obydvaja k doktorovi...on na spermiogram a prvdepodobne dame spravit aj hormonalny profil a asi aj folikulometriu. Ale ja pevne verim, ze to nebude treba. Ja neviem ako to do soboty vydrzim 😒 normalne sa musim sama sebu presviedcat, ze na test je este skoro a musim vydrzat 😀 ja som taka nedockava

jorgie
19. sep 2011

@zuzkag2 Ja som bola len na takom vseobecnom vysetreni a doktorka povedala ze vsetko vyzera dobre. My sme sa s mm dohodli, ze ak sa nepodari do Vianoc, tak pojdeme obydvaja k doktorovi...on na spermiogram a prvdepodobne dame spravit aj hormonalny profil a asi aj folikulometriu. Ale ja pevne verim, ze to nebude treba. Ja neviem ako to do soboty vydrzim normalne sa musim sama sebu presviedcat, ze na test je este skoro a musim vydrzat ja som taka nedockava

mischako
19. sep 2011

holky, když sem si koupila TT co měří už 5 dní po oplodnění, můžu ho požít po 6 dnech zdržení večer??? Bude reagovat správněi večer, když je tak citlivej????

zuzkag2
19. sep 2011

@jorgie aj ja pevne dufam, ze nebudes musiet ist na tie vysetrenia, a ze sa vam do vianoc podari. prajem vam to.
🙂 ja som sla dnes okolo lekarne, a normalne som si zakazala kupit test. povedala som si, ze je aj tak skoro,a ze radsej nebudem testovat, lebo keby vysiel negativne, tak ma asi slahne...takto mam este par dni nadej. 🙂 ja to asi dopredu nechcem ani vediet 😀 ale inak po predchadzajuce mesiace som testovala ako blazon, a boli negativne, a aj tak som im kozicka neverila 😀 takze uplna schyza...ani tak ani tak 😀

daasenka85
19. sep 2011

@pejullka myslím si, že tři měsíce ještě nic není... vím, taky mám někdy tendence panikařit.. ale když se někomu zadaří po roce i bez pomoci.. je to o náhodě, že se zdravé vajíčko potká se zdravou spermií (někdo to tu psal a je to svatá pravda!). důležité je zůstat pozitivní, někdy je to těžké, ale myslím, že se to vyplatí, minimálně to prospěje psychice.. ber to tak, že jsi stále dost mladá, navíc už jednu slečnu máš.. chápu, že třeba nechceš, aby byli/y moc od sebe, ale ono na věkovém rozdílu až tak nezáleží.. sousedi - oba kluci - jsou jen neplánovaně 13 měsíců od sebe, ale starší je arogantní, vzteklý a je s ním těžké pořízení, mladší je hodný, obětavý a klidný. teď jim je už okolo dvaceti. oba mají stejně důslednou (myslíím, že správnou) výchovu, je pravda, že mamině oba maximálně v domácnosti pomáhají (je už 12 let rozvedená, k tátovi starší nechodí vůbec, mladší občas). a naopak můj přítel (31) má o 11 let mladšího bráchu a rozumějí si výborně! jasný, že když příteli bylo 18 a bráchovi 7, tak to byl spíš vztah otec/syn, ale dneska jsou rovnocenní parťáci 🙂 akorát brácha se příteli svěří častěji než rodičům 😀

daasenka85
19. sep 2011

@zuzkag2 Ahoj Zuzi, taky raději žiju ve falešné naději :D mně by totiž nebavilo to čekání na MS 🙂 a máš pravdu, že si stejně člověk řekne, že test je negativní, pač je brzy 🙂 ale neboj,jednou budem mile překvapené 😉 třeba už teď!! držím nám všem pěstičky...

gina1769
19. sep 2011

@monika2606 Ahoj ,ved práve...ja som bola prvýkrát 9.9 a ešte nič nebolo vidieť a dnes,t.j. 19-ho už aj akcia srdiečka bola 😵 Dakujem,tiež vám prajem veľa zdravíčka 😉

gina1769
19. sep 2011

@terioza1 veľmi pekne dakujem 🙂

ramdy
19. sep 2011

@mischako ahojky, jaký test jsi si koupila?

zuzkag2
19. sep 2011

@daasenka85 Dasi, ved aj my tebe drzime palceky...akurat som dnes nad tym rozmyslala, ze vsetky ako sme tu, co sa snazime zatial vezvysledne, by sme sa uz mohli konecne presunut do nejakych terminoviek...trebas majoviek, alebo junoviek...vobec by ma to nenahnevalo 🙂

@gina1769 aj ja ti moooooc gratulujem, a ako pisala Daska...porad, ako na to 🙂

mischako
19. sep 2011

@ramdy no citlivost desítak, kazetovej, RapiClear...... a byl negativní, takže zítra půjdu k doktorovi......

gina1769
19. sep 2011

@daasenka85 Pravdu??? Ja neviem.....proste na všetko treba čas,ona sa to podarí,ked bude tá najvhodnejšia chvíľa 🙂 My sme snažilkovali 2 mesiace deň pred,v deň a deň po ovu......a nič z toho 😒 A napokon sme to vyskúšali 3 dni pred ovu a dosť .....a podarilo sa 😀

gina1769
19. sep 2011

@zuzkag2 dakujeeeem 😉 dasenke som odpísala,že nám sa to ako podarilo 😎

daniwaugh
19. sep 2011

@mischako
nechcem ta sklamat, ale tieto testy klamu, ukaze ti negativ, budes sklamana a nakoniec to nebude pravda. 5dni je hrozne malo, nepoznam nikoho, komu by to ukazalo za tak kratky cas.. ja by som pockala... ono je to len o predaji ale ci to je naozaj tak citlive...

jorgie
19. sep 2011

@zuzkag2 dakujem. aj ja vam prajem aby to vyslo co najskor....termin koncom Maja alebo zaciatko Juna by nebol taky zly, ze? 😀 😀
Ja som tiez uz tych negativnich testou videla az az! minuly mesiac som sa rozplaka ked som isla v sobotu rano na zachod and zbadala som tu nechcenu navstevu 😠 ...no a ked som sa vratila naspet do postele - moj mm este spal, tak som to nejak nezvladla a rozplakala som sa - tak potichucky, do podusky. no a on sa zobudil a pyta sa ma, ze co sa stalo, preco placem ....no a ja ze mrcha prisla...a on este tak so spanku...to prisla presne na cas, ze....ja som myslela, ze ho zaskrtim 😀

petulak1988
19. sep 2011

@daniwaugh ahojky jak se mame??

monika2606
19. sep 2011

@gina1769 No ja som bola prvý krát až v 7tt lebo doktorka mala dovolenku, ale už vtedy som bolo vidieť aj srdiečko no a teraz som bola asi minulý týždeň alebo tak približne a straaaašne narástlo taká som bola šťastná, tak si tam krásne kopkalo nožičkami, hýbalo ručičkami...tak sa máš na čo tešiť 😉 teraz idem 3.10 a už sa neviem dočkať kedy ho zase uvidím...ďakujeme 🙂

jorgie
19. sep 2011

@mischako v tomto clanku je to velmi dobre vysvetlene...ako je to vlastne s tymi testami
http://primar.sme.sk/c/4116796/priznaky-tehotno...

vierkapierka
19. sep 2011

@zuzkag2 juj ZUzi vobec tomu nerozumiem len pred par dnami mi skoncila cudna slaba mrcha a ja uz asi ovulujem, lebo mam taky mazlavy vytok a citim sa mokro ako inak ti to napisat 🙂 chapes, ale snazime sa snazime aj dalej tak verim ze daco sa pohne 🙂 moja zaltá fotky mate inak nadherne si velmi peknucka s priatelom ste fakt dokonaly vikendik za mnou ja uz len spominam mam svalovku z bowlingu, ale inak super papky

daniwaugh
19. sep 2011

@petulak1988
ahooooj 🙂 mame s avelmi nedockavo, nech uz je 2.10 a mozem ocikat papierik :D ako sa mame tam?🙂

pejullka
19. sep 2011

@daasenka85 ja to tzak beru🙂 jen me depta, ze se mi rozhodil cyklus a vlastne pomalu kazdy mesic nevim, na cem jsem, ono ted uz nemam moc smysl resit, 7 nebo 8 let. Mám nemocne kolena, mam artrozu a tak to taky potrebuju zvladnout driv,nez bude potrebna operace a pak jeste cekat rok az se to zlepsi rehabiltaci

labanka
19. sep 2011

@zuzkag2 na navsteve bolo fajn...svadba taka vselijaka...sedeli sme totiz...vobec sme sa nebavili...nebol na to dovod...
Zuzi anjelik zmeraj si teplotu...som zvedava aku mas bazalnu pred menzesom... juj keby si ju mala vysoku a uz by neklesla bolo by to tehuuuu ...cmuk mojko

zuzkag2
20. sep 2011

@vierkapierka ja neviem, tento mesiac je nejaky cely divny, mam pocit...ovulacny test si si nerobila, ci to moze byt ovula? lebo aj ja som mala taky divny pocit pred par dnami, a to som uz davno po ovulke, odmeranej testom...a tiez som mala pocit mokra...
my sme boli na oslave cez vikend, ale tiez uz len spominam, uz nech je tu dalsi vikend 🙂 a dakujem za kompliment...no s priatelom sme sa nasli, to mas pravdu 🙂 papik

zuzkag2
20. sep 2011

@labanka v takej zivotnej situacii ako sa nachadzate neviem ci sa da bavit, Adi...aj ked ste sa mozno trochu rozptylili, ale to cloveka len tak nepreboli. ale daj si cas, bude to lepsie a lepsie...
a odmerat BT...no mozem zajtra rano, ked si dnes kupim teplomer, lebo mame doma len taky ten do uska...hihi a to si neviem predstavit, ako si s nim zmerat BT. ale mozem skusit. kolko by ta teplota mala byt, aby to signalizovalo tehu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre