Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
5. júl 2009

ahojky
No Soni 😵 že by další těhulka..no to by bylo něco teda..zkusíš zítra testík 😉 já jsem celý víkend uklízela neuklízela..tak sme se poflakovali a to počasí je děs... 😝 co ty?

mscat
5. júl 2009

😀 😀 jé to je pěkné to bude roman t i c k é! 😉 😉 😀 já sem viděla tady u jedné na fotkách že si na pupík uvázala mašlu...to je taky pěkné 😉

mscat
5. júl 2009

holky tak já zas krámuju asi no chápete to 😠 😠 břicho mě bolí teda úžasně au au..i v kříži což je u mě nezvyklé...ach jo,to jsou problémy furt 😝 😝

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

jj, bude v šoku. Už se těším. Nebude se mu chtít ani odjet 😵 😀

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Tak bud ráda né? Nebo to je špatně? Jako samozřejmě, že pro Tebe z pohledu snažilky jo, ale když kramuješ, tak je to na dobré cestě né? 😕

venyska
5. júl 2009

Jasně holky,vždyť já vím,ale já mám manžela taky 24 hod v práci,a to taky 3krát do týdne,teď je po delší době doma,já zas četla že se nemá několikrát denně,ale že sex každý den nevadí.Všude píšou něco jiného,když je teď chuť tak to neřeším 😉

mscat
5. júl 2009

moničko:však já ted 29.6 ale dokrámovala víš ☹ a ted dnes zas tak právě proto víš mě to štve... 😝 🙂

mscat
5. júl 2009

venyska:tak samozřejmě když máte chut tak není vubec co řešit to je jasné... 😉 😉

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Aha, tak to je sivné, že 2x po sobě, tak se zeptej dr. proč? 😉

sonidlov
5. júl 2009

no bodaj by ste mali pravdu.Jáj to by som bol šťastná. No nedávam tomu šancu preto ,lebo pred dvoma dňami som si robila test a vyšiwl nwgatívny.Tak preto toľko pesimizmu.No možno zajtra si kúpim test uvidíme.Ale ideme na dovolenku k moru to by nevadilo keby som bola tehu?

mscat
5. júl 2009

moni:já byla ted vpátek u dr.ono je to asi možné,když se mi dává ms do kupy a na další tři měsíce mám prášky...ale každý měsíc jen deset dnu je brát...tak uvidím no...on říkal že je duležité tu sliznici upravit byla dost nízká,tak se asi upravuje 😝 🙂 ted 11.7 začnu zase brát ty prášky tak se uvidí jakt o vubec bude s tou ms 😝

soni:je lepší když myslíš tak jak myslíš...než abys byla zklamaná...ale doufejme... 😉víš co,ono je možné že si teřba otěhotněla při posledním sexíku..nebo teda já nevím kdy byl 😀ale víš že třeba bys byla jen deset dnu těhotná..tak to by ješte nešlo asi vidět na testu.
to by nemělo vadit kdybys byla těhotná myslím..letíte?možná v těch prvních kritických třech měsících by se to nedoporučovalo..to by ti aj dr určitě řekl co a jak 😉

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

mscat aha, tak budeš mít za chvíli v pohodě 😉
soni, taky si myslím, že v začátcích není dobré letět. Nebo být na sluníčku moc. Já teda zrušila dovču za tetou do Itošky, ty vedra tam bych asi nedala 😖

mscat
5. júl 2009

moni...to doufám...ješte říkal že pak v září po ms mám dojít a mrknem se jak jsou na tom vejcovody,na průchodnost a pak popřípadě partner by se řešil..tak to už víme..ale já jsem říkala,že když se nám nezadaří do října tak apk začnem až na jaře 😉 já chci totiž jedině jarní dětátko 😀

venyska
5. júl 2009

Holky mám takový hloupý dotaz.Vždy po sexu mám pocit že ze mě část sperma odteče,sice je pravda že ve mě zůstane do té doby než je úplně "maličkej" ale myslíte že i přesto po výstřiku se udžej v pochvě?

venyska
5. júl 2009

Už sem nad tím přemýšlela minule,ale jinak to přeci ani nejde ne?Ležím pak min.hoďku v klidu

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Venys určitě v Tobě něco zůstane, ze mě taky hned vždycky sperma vyteklo, ale asi né všechno 😉
mscat, jo neboj jak Vás zkontroluje hned tak se zadaří, věřím tomu 😵
Já jsem taky ráda, že pokud jsem těhu tak by mělo být březnátko..

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Holky jsem jeblá (pardon) Ale ted mě přepadla depka, že co když je všechno falešné 😅 😀 😅 😀

venyska
5. júl 2009

Neboj,já si myslím že mamatest nelže.kolikátý jsi dc?

mscat
5. júl 2009

holky tak já jsem se spíš parádně rozkrvácela...tak ted v tom mám ale maglajz..dr mi přesně vypočítal dny kdy mám brát prášky podle té ms co byla nedávno..a ta byla slabší než toto co mám včil 😝 tak ted nevím...

moni..uričtě není 😉
venyska:no vidíš,a to já vždy seskočím dolů aniž bych čekala až se cvrkne 😀 😝 řeknu dík dám pusu a jdu spát 😀 😀 ale určitě tam neco zustane 😉

mscat
5. júl 2009

jdu uspat nebo ho asi zapleštím už 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

venyska
5. júl 2009

mscat: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Musíš k doktorovi

venyska
5. júl 2009

mscat:Dnes uspává manžel...uf Kde lítá pořád ten tvůj?Pracuje?

mscat
5. júl 2009

venyska..nééé zase k dr ☹ 😖 😝
no dnes to kupodivu šlo lehce to uspání 🙂 aj chtěl jít do postele,do čerstvě povlečených duchen,to je příjemné 🙂 tak se tam uvelebil a normálně šli jsem tam o pul 10 a otřičtvrtě už spal..žádné vymýšlení že chce dolů ponožky aže mu mám zpívat,a že chce pít a tak..no nic jsem uplně hleděla že za chvíli zavřel oči přikryl se plynkou a byl klid..to teda neznám. 😉 uff.možná to bude tím,že dnes jsem si sem přizvala na pomoc strejdu Ludu 🙂 mamčineho přítele 🙂 a byl tu s malým od 17 do 21hod.a dělaly blbiny ahráli si tak se možná vyblbnul..já už jsem s ním sama nezvládala..jak jsem unavená furt 😝 🙂 potřebovala jsem chvilku oddych lebo je to fakt náročné stále s ním sama a být tu na všechno sama..už mě to leze krkem a docela jsem z toho vyčerpaná.

ten můj kde lítá?noo je v Táboře ted.jojo pořád pracuje...ted dojede ve středu večer a v sobotu asi zas na devět dnu odjede...už mě to taky štve..no řekni..s takovou nesplodíme ani deset jěžků! 😎 🙂 😝

venyska
5. júl 2009

Vem to z té lepší stránky.Zase bude velká chuť,a dozrajou pěkně spermíky 😅

mscat
5. júl 2009

😀 jojo tak chut no ta by byla teda 😵 😉ono to vždycky po takové době,po takovém nátlaku,jak on v práci,tak já s malým,tak člověka uvolní,že to je fakt super 😉 😀 víš,že se veškerý ten nátlak uvolní a všechno odejde s orgasmem 😀 😀 tak už s nemůžu dočkat až na něj hupsnu a zneužiju ho 😀 😉
a ty spermijky...noo doufám,že je má dobře zralý 🙂 ale asi je to prd platné,když já to mám všechno tak doblbé 😝 🙂

venyska
5. júl 2009

To ti věřím,mi jsme se teď s manželem škádlily,a měli jsme 10 dní pauzu,to bylo asi nejdéle co se známe 😅 A pak ta úleva,a to natlakování v něm... 😀 😀 😀 A pak z něho... 😀 😀 😀 A zrovna mimo ovu ☹

mscat
5. júl 2009

😀 😀 tak my máme ty pauzy delší no 😝 🙂 ..ale zase já jsem i trošku ráda,protože nikdy mě nebavilo to dělat každý den..to budto bylo jen na začátku vztahu nebo fakt haluz 🙂 😀 já jsem prostě po tom partnerovi nedokázala toužit každý den mě stačilo se přitulit..nevím,já jsem nikdy nemohla pochopit,že někdo promiluje celou noc nebo ráno odpoledne večer..nevím to mě nic neříká 🙂 možná je to tím,že jsem byla pořádně fakticky zamilovaná až za hrob jen jednou jedinkrát..a víckrát už se to tak nestalo.... 😒

mscat
5. júl 2009

už spíte ☹

sonidlov
5. júl 2009

mscat neletíme ideme autom do čiernej hory. Ja si myslím ,že by to slnko nemalo vadiť ved čo také eny čo tam bývajú a sú tehotné v začiatkoch a ešte o tom nevedia?

venyska
5. júl 2009

mě to taky nebaví denně,ale jelikož manžel je policejní inspektor,tak má práce dost a fakt má služby dlouhé,pak spí,nebo jde večer brzy spát,tak si to teď užíváme. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre