Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
24. sep 2011

@zuzkag2
ked mne sa dako nechce verit ze by to nevyslo.. uverim az dojde, alebo az to potvrdi doktor ze ne..

daniwaugh
24. sep 2011

@hanysek.hanysek
tak pekne skusaj dalej, ale je tam, vidime ju vsetci, treba asi len cakat troska a skusat dalej, nech zosilnie.. a nestresovat hlavne!

e.l.i
24. sep 2011

ahojte tak ja nestham sem behat.. bo mam vela roboty..a hlasim ze prebehla ovulka...a s manzelikom sme snazilkovali poctivo.. tak pfuj , pfuj, pfuj nech su na testiku...dve palicky...jaj len vydrzat a netestovat...tak to bude umenie...ha..urcite ma o tyzden zlomy..a budem hladat palickovych duchov 😀 😀

kcvrcekz
25. sep 2011

@zuzkag2 No měla jsem takové divné dle mě příznaky dle přírody nic...Bolel mě podbřišek po ovu tak 3 dny a to skoro do MS...No a pak když se MS blížila bylo mi jasné, že to je na prd, že je to tady...Čajík jsem začla pít až včera..Ale taky si říkám že se objednám k doktorovi a uvidíme v čem je problém...Jsem s toho taková nesvá a hlavně mě to mrzí..Do toho jsem nachlazená...Tak naprd..☹

dlucy
25. sep 2011

@miriamm11 ahoj, ano bolo to 3 dni pred ms, tak sme sa uz tesili ze bude baby a potom sklamanie :((
Asi je fakt najlepsie pockat kym nepride a az potom sa testovat...strasne sklamanie :(

katka2011
25. sep 2011

@dlucy ti verim, zazila som ☹

katka2011
25. sep 2011

@zuzkag2 uz ti je lepsie Zuzi?

zuzkag2
25. sep 2011

@daniwaugh moja, tak uz mozes verit, ms dosla 🙂 a zistujem, ze asi mam pekne nepravidelny cyklus, nikdy som si to neuvedomila...ved ta moja ms si chodi ako chce...,,28,28,26,34,28,29,30...az teraz som si to uvedomila...

daniwaugh
25. sep 2011

@zuzkag2
ach joo.... no ale to od nej nie je velmi pekne.. a ty si si ovu ako zistovala, testami?

zuzkag2
25. sep 2011

@kcvrcekz chod k dokimu, kludne, povedz mu ze sa snazite a zatial bezvysledne. len neviem, kazdy lekar je iny, ale je vela takych, co ti povedia, ze pol roka je malo, ze tomu treba nechat rok...moj doki, nastastie, povedal, ze aj ked je to len pol roka, vzhladom na moj vek(vtipalek) to odkladat nebude a ze spravime aspon zakladne vysetrenia ....

zuzkag2
25. sep 2011

@katka2011 hej Kati, je to lepsie....napisem ti IP

zuzkag2
25. sep 2011

@daniwaugh ze to nie je od nej pekne 😀
hej, ovulu som testovala testami, a pekne mi na 14DC vysla druha ciarka tmavsia...a na 15DC som zabudla otestovat, ale na 16DC uz bola ta druha ciarka uplne slabulililnka...tak ovulka podla mna prebehla...ci?
moja, a ty este tyzden? ci kolko mas do (ne)ms?

e.l.i
25. sep 2011

jaj baby ma bolia krize a podbrusko....a to mam 11 dni do ms...ale ovu uz presla bo uz nemam hlienik...tak co je toto... 😒

daniwaugh
25. sep 2011

@zuzkag2
hmm tak to sa zda ze prebehla.. moja neviem ci bola ci nie, lebo som nemala testy a par dni po predpokladanej (vypocitanej z netu) uz nebola.. ja by som ms mala dostat 2.10.. ale necitim sa vobec tehu a ani si nemyslim ze sa to podarilo na prvykrat, hlavne po tom vsetkom (tabletky tak dlho, kolkoskopia..) tak ani nedufam.. nemam ziadny hlien ani mokro ani nic podobne, dnes je 8dni od ovu (ak teda bola kedy sa predpokladalo) a ziadne uhniezdovanie necitim, tak zrejme tiez nic nebude.. lebo sa pise ze medzi 5-10dnom sa uhniezduje, to ma este dva dni, ale moc tomu neverim.. ale pozeram sa na to optimisticky, ak niesom tehu, mozem este mesiac pit 😀 😀 .. a Ty si v poho moja? ja viem ze je to deprimujuce, ale aspon mas dobreho doktora, nie nejakeho zaslepeneho idiotka, co by povedal ze mas cakat milion rokov a potom sa na to mozno pozrie..

kcvrcekz
25. sep 2011

@zuzkag2 No zkusim to alespoň pro jistotu...Prostě alespoň budu vědět na čem jsem..

miriamm11
25. sep 2011

@dlucy presne tak to bolo aj unas ☹ ...a kolko sa vy snazite ? my 2.cyklus ...ale snazim sa netocit myslienky len okolo tehu 🙂 ...uvidime kedy pride prekvapenie ...ale rada by som do konca roka, alebo aj skor by mohlo byt 😝

gina1769
25. sep 2011

@hanysek.hanysek z vlastných skúseností ti radím,že je zbytočné testovať každý deň a sledovať intenzitu sfarbenia 😉 sledovať sa má každé 3-4 dni....ked si začala merať 10 mlU/ml,tak v tom pokračuj,stále porovnávať tú istú značku!Každej žene stúpa hladina hcg inak,niektorej rýchlo,niektorej pomaly.Si iba na úplnom začiatku,tak nečakaj rapídne stúpanie sfarbenia 😵 ak sa dobre pamätám,tak ms máš dostať zajtra,t.j 26.09., teraz sa len všetko začína......tak veľa šťastia 😉
pozri si napr. moje testy....

miriamm11
25. sep 2011

ahojte 🙂 baby myslite si ze je toto pravda? my povedala jedna znama robi na gynde ze ked sa meria bazalna teplota ze vysledok zisteni kedy prebehla ovulka nemusi byt az taky presny , ze keby podla merani ovulka pripadala na dnesok, tak kludne uz mohla byt alebo pride zajtra, vlastne ze vypudenie vajicka z vajickovodu sa podla b.teploty az tak presne neda zistit, ze to moze byt 1 den hore-dole..... 😒 a ze vajicko u niekoho prezije len 10 hodin? ....tak ja uz naozaj neviem ako sa mam trafit do tych 10hodin 1xza mesiac, co ak ich prave prespim???? 😒 to je hrozne toto pozorovanie pomooooooooooooc 🙂

miriamm11
25. sep 2011

jeziiiiiiiiis sorry za tu tvrdku opravujem.../.mi povedala jedna znama /😀 😀 😀

daniwaugh
25. sep 2011

@miriamm11
tak musime dufat, ze to mame viac nez 10 hodin.. ale rozhodne taka kratka doba nepomaha...
ja som zacala merat bazalnu teplotu ale aj som prestala hned, lebo za A) rano sa zobudim na "mamiiiiiii" a musim ist pre maleho do jeho izby hned, aby nezobudil tatina, a som si ista ze nebude cakat kym si ja odmeram teplotu a za B) kazde telo je tak jedinecne, ze sa neda nic zovceobecnovat a ja tu metoduu pokladam za velmi nepresnu, lebo mozes mat napr bacila a teplota sa zvysi, aj ked sa to inak neprejavi navonok (napr nadcha, v zaciatku ani nevies ze mas ale teplota moze vystupit aj tak).. a za C) prilis to upriamuje pozornost na vsetko co sa deje a stresuje.. (teda mna, ine baby mozno nie).. a niekomu to mozno zasa pomaha :o) co je pre jedneho spenat, pre ineho moze byt zmrzlina 😀

miriamm11
25. sep 2011

@daniwaugh U mna to bude podobne ako u teba, ja tiez jeden poklad uz doma mam a vstavanie rano je dost nepravidelne. Citala som tu dievcata ktore si meraju teplotu a mala som ten pocit ze by som mala asi aj ja , len ja som dost stresclovek 🙂 a dokazem sa strasne upnut nejakej veci a dokaze to byt az posadnutost, to by vedel presne popisat moj drahy 😝 to sa hlavne on boji aby som nezacala merat.My to zatial riesime tak ze viem priblizne kedy mam ovu a skusame predtym, aj cez, aj potom. Asi pri tom aj zostaneme bez merania teplot. Ale tak verim ze ked sa teplota mera pravidelne a hlavne niekolko cyklov a robia sa grafy ze sa tam da co to vycitat . Ale na mna to tiez neni. Ja si davam sancu na tehu aj mimo ovu 🙂 ...teraz by som mala byt tiez po ovu podla vypoctov ale JA citim ze ju mam prave dnes, mam bolesti ako pri ms, to mavam vzdy....tak uvidime ci nam tento mesiac prinesie prekvapenie 🙂 netreba to silit, hlavne treba cistu mysel 🙂

daniwaugh
25. sep 2011

@miriamm11
no zrejme ked merias a sledujes niekolko cyklov tak ano, ale to hadam nebudem tak dlho netehu??:D :D
nic nemeraj ak ta to ma stresovat, ja mam podla Jonasa pocat zajtra (aj ked ovu som mala podla kalendara 17.9, podla seba tiez tak dako-co som citila) tak urcite aj zajtra na to skocime :D
kedy zistis ci si tehu?:o)

boogina
25. sep 2011

Ahojte! Absolútne netuším, do ktorej témy by mohol patriť môj problém. V polke augusta som vysadila HAK (po necelých 3 rokoch), prišla mrcha, ale tá v septembri zatiaľ stále nič (mešká 12 dní). U mňa je normálne, že mi zvykne meškať aj 3 týždne po vysadení, ale vždy som sa cítila v pohode. Chceme s priateľom bábo a mali sme sex aj pred aj cez aj po ovulke, ale nejak sme neriešili, že by sa to hneď prvý mesiac podarilo. Ale...a tu je môj problém...keďže mrcha mešká, tak mi nedalo spraviť test, že keby náhodou, ale negatívny...Lenže...už dobré dva týždne ma pobolieva podbruško, mám pocit, že v bruchu mám "balón", lebo aj ked sedím, tak musím byť vystretá, aby to bolo pohodlnejšie, ináč je to akoby som ten "balon" stlačila a neustále mám pocit na vracanie a som celkom unavená...stretli ste sa s niečím podobným?...môže sa stať, že ma test oklamal a mohla by som byť "v tom" 😉....zajtra sa chystám k lekárovi, ale rada si prečítam aj Vaše názory...ďakujem

daniwaugh
25. sep 2011

@boogina
jasne ze mozes byt tehu a test si treba robit v rozmedzi 2-3 dni.. ksus este jeden, co to povie 🙂

boogina
25. sep 2011

@daniwaugh veľmi by ma potešilo, keby si mala pravdu....veď uvidím, čo zajtra povie doktor...ďakujem za názor 🙂

daniwaugh
25. sep 2011

@boogina
podlamna to vyzera celkom ako tehu.. ved preco inak by ti bolo zle :D

dlucy
25. sep 2011

@katka2011-Katka ani nehovor, strasne sklamanie :(

dlucy
25. sep 2011

@miriamm11 My tiez 2 cyklus,tak snad sa podari coskoro 🙂
Ja som si tiez povedala ze na to nebudem mysliet ale ked som uz 10 DPO zacne mi to vrtat v hlave a uz sa testujem ☹
Neboj stihneme to do konca roka 🙂

malinka_02
25. sep 2011

@zuzkag2 aj tak to mě mrzí za tebe..škoda.. ale musíme věřit, já mám dostat MS ve středu a od včera špinění ale takové divné jen když se utřu a tmavě hnědé uplně tmavé včera si 3x dnes 1x a spíš cucky, minulký měsíc sem špinila ale světle před MS ale to sem myslela že je to z těch ATB.. Aby to nakonec nebylo z toho konbtryhele 😠

strihalka
25. sep 2011

@boogina jedine krev ti da odpoved moja, mozna se jen zbytecne trapis a mrcha meska z stresu, mozna tehu jsi a a moc ti gratuluji, ze to vyslo tak rychle🙂)tesime se na hcg🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre