Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
26. sep 2011

@labanka ty si moj pokladik zlatucky, krasnucky...malicky stresmenko...ale ja som taka ista, vies, mojko...uplne ta chapem.
trosku ta rozptylim...bola som dnes na tu krv, na HP...tak do stredy mam vysledky, a po tomto prvom odbere budem vediet, ci treba brat krv aj na 15DC. Co som ani netusila, ze HP sa robi tak, ze ked je prvy odber ok, tak druhy robit netreba. Tak uvidime v stredu,co povie doki.
A este keby si sa chcela uplne rozptylit...v cakarni rano, ked som tam prisla sedelo asi 800 500 buducich mamiciek..tomu ja hovorim stres terapia...

labanka
26. sep 2011

@zuzkag2 no konecne sa to pohlo aj u teba a zacina sa to riesit...som rada. urcite mi daj vediet, ako dopadli vysledky. a tie kramy mas? lebo ja nemam 😒

zuzkag2
26. sep 2011

@labanka aj ja som rada, veru konecne, pol roka len tak skusat podla mna stacilo...jasne ze ti dam vediet.
hej, jasne, kramy som dostala v nedelu, amen tma, jake bolesti, keby nevymysleli ruzove tabletky, a algifen, tak asi zomriem. ale uz je to vydrzatelne.
a ty stale nemas? kks, vies co je haluz? namiesto toho aby sme sa tu vytesovali, ze nedosla, tak riesime preco este nedosla...kolko ti uz meskaju?

zuzkag2
26. sep 2011

@e.l.i Eli, vsetko naj k narodkam...tak dufam, ze dostanes ten najkrajsi darcek na svete.

labanka
26. sep 2011

@zuzkag2 tak podla mojho mobilneho kalendara mi meskaju 4 dni a podla toho co mi povedal minule lekar - kedy mi predpokladal podla ultrazvuku menzes tak mi meskaju cca 6 dni 😒
aaaale urcite nie som tehu...aj ked snazenicko bolo riadne....ja tomu nejako neverim takze ani nestresujem ani sa netesim

zuzkag2
26. sep 2011

@katarinkam to bude ako zakon schvalnosti, ze ju dostanes na chate...je mi to jasne. Ale tak dufajme, ze skor a ze sama od seba. A co dalej, myslis, ze uz sa ti nebude opakovat ten anovulacny cyklus, hovorila si o tom s lekarom?

katka2011
26. sep 2011

@zuzkag2 no vidis zasa som sa naucila daco nove, ze ked je prvy HP ok netreba druhy... to som nevedela...

miriamm11
26. sep 2011

@daniwaugh ja zistim ci som tehu az po 9.oktobri, skor netestujem 🙂 neviem aky budem mat tento mesiac dlhy cyklus, lebo mavam az na 32-35 den, posledny cyklus som sice mala 30dnovy....tak budem cakat a keby som do 12,13.okt. nedostala ms tak sa otestujem sa. teda chcela by som vydrzat dovtedy bez testovania, uvidim ci to moja nedockavost zvladne 😀 ty kedy neocakvas ms?? 🙂

miriamm11
26. sep 2011

@dlucy jasne musime to stihnut do konca roka 🙂 a teraz si kolko DPO ? mne ovu prave skoncila, podla mojich biologickych odhadov🙂 takze 2tyzdne cakania pred sebou mam 🙂 minuly cyklus som sa citila uz ako tehotna 😀 a nakoniec nic, tak dufam druhy pokus by mohol skoncit uspesne , aj pre teba 🙂

daasenka85
26. sep 2011

@labanka PCO se neboj... většinou se projevuje jako akné nebo obezita, což předpokládám, ani jedno nemáš.. já byla po vysazení antiko obsypaná hůř než v pubertě, teď už je to většinou SKORO dobré, ale ještě nic moc, někdy se to zhorší. a i v době, kdy jsem měla veliké problémy s akné a nemenstruovala jsem déle jak půl roku mi doktor říkal, že to vypadá jako NÁBĚH na PCO, nakonec jsem začala menstruovat (a očividně i ovulovat) samovolně. nemusí být každý cyklus ovulační.. jak je to dlouho, co jsi vysadila HA? teda, pokud jsi ji vůbec brala. mně se cyklus rovnal rok!! a i kdyby jsi PCO měla (čemuž moc nevěřím). tak se nemusíš bát, protože hodně holek otěhotní i bez léků, stačí, když upraví životosprávu.. často jsem o tom četla i tady... Natož, když to doktor řeší, to bych se vůbec nebála😉

labanka
26. sep 2011

@daasenka85 akne nemam ani jedno jedine a mam 60 kg tak asi ani obezna nie som, aj ked si to obcas myslim 😀 ale pri vyske 170 cm je to asi normal 😉 antikoncepciu som brala asi 3 roky a neberiem ju uz pol roka...tak som vystrasena z toho, ze mi menzes bud nepride alebo je to len spinenie....preto mi lekar nasadil ten Glukophage a ja vsade citam, ze je to na liecbu PCO 😒 aj ty si ma strasne upokojila, som ti veeeeeeeeeeelmi vdacna, uz nebudem citat ziadne hovadiny a budem len papat lieciky co mi lekar dal... 🙂 🙂 si super

daniwaugh
26. sep 2011

@labanka
to by si urcite nedovolil, podlamna je to mozno aj na menej zavaznejsie veci, lebo to si ziadny lekar nevezme na triko neinformovat pacienta o takejto skutocnosti, neboj:*

labanka
26. sep 2011

@daniwaugh joj dakujem vam baby moje zlate, ze ma tak drzite nad vodou...cmuk ste zlatunke vsetky ! hlavne moja @zuzkag2

daasenka85
26. sep 2011

Holky a to se mi na dnešek zdál nááádherný sen! že jsem porodila (tuším holčičku) a porod mě vůbec nebolel, naopak jsem si ho náramně užila a všude jsem vyprávěla, že mě to bolet ani nemohlo, jak jsem se na miminko těšila 😀 tak snad to přijde, ale tento cyklus to na 100% nebude... nevadí, už jsem ok. mám stále dovču, tak jsem si hezky vyžehlila prádlo a udělala salátek (těstoviny plus olivový olej s česnekem, cherry rajčátka, červená cibulka, mozzarela a čerstvá bazalka, mořská sůl s bylinkami se salátovým kořením), jednoduchý, ale pro mě výborný a dostačující oběd 😀 už mám nakoupený maliníkový čaj.teď neustále piju šípkový čaj a jím med po lžících 😀 nějak mi chutná 🙂 no, aspoň nezcukernatí 🙂 už jen aby ta mrcha mršatá přišla....

daasenka85
26. sep 2011

@zuzkag2 800 500??? tak to byla tedy supr terapie... 🙂 držím pěstičky, aby se nic závažného neobjevilo... nebo, aby to bylo krááásně řešitelné.. tak jako tak přeji brzičké //

daasenka85
26. sep 2011

@labanka Máš krásný účes!!nový? kočka!!!!!!!! 🙂

labanka
26. sep 2011

@daasenka85 ahoj Dasi moja zlata, nie praveze stary, nemala som uplne aktualnu fotku v praci tato je minulorocna..asi tu hodim nieco aktualne... ako sa mas? kramujes ci nekramujes?

daasenka85
26. sep 2011

@labanka nekrámuji, ale vzhledem k extrémně negativnímu čistě bílému testíku by to už chtělo 🙂 (29. DC, 14. DPO)

daasenka85
26. sep 2011

@labanka áááá, taky krásná fotečka 🙂 budu konečně muset taky nějakou vyhrabat..

labanka
26. sep 2011

@daasenka85 ja som 33.DC a nic ☹ je pravda, ze som test nerobila, ale minuly mesiac som vraj podla gynekologa ovulaciu ani nemala, neviem akoby to mohlo byt teraz inac ☹

labanka
26. sep 2011

@daasenka85 pridaaaaaaaj aj ty, nech viem aka kočka bude buduca maminka

daasenka85
26. sep 2011

@labanka 😀
testík zkus, možná se budeš divit 😉 život nám někdy přinese naštěstí i příjemná překvapení 🙂

zuzkag2
26. sep 2011

@labanka zlatko, a co ked si tehula...ved ten anovulacny cyklus je len predpoklad, najpravdepodobnejsi dovod toho, ze si mala slabu ms...tak skus otestovat...6 dni je dost na meskanie, nemyslis? ale aj 4, podla tvojich vypoctov...hmmmmmm?

zuzkag2
26. sep 2011

@daasenka85 Dasi, minimalne 800 500 🙂 aj ja dufam,ze sa nic zle neukaze, uvidime v stredu, hned to sem zavesim, co povedal dokino. a zaroven, ak pojde vsetko tak ako ma ta vo stvrtok sprame pre istotu ten spg, a budeme vediet aj u draheho na com sme...tak by sme mali byt tento tyzden tak informovany, ako radio jerevan...dufam, ze nas cakaju len dobre spravy...aj ked, po pol roku bezvysledneho snazenia...no, treba verit.

daasenka85
26. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi, ale ono je to bohužel opravdu asi normální.... je spíš výjimka a veliké štěstí, když se zadaří první nebo druhý pokus. průměr je tak třičtvrtě roku, možná i víc (nemám načteno, ale tak typuji, co jsem slyšela). máš tam šťastné, kterým se zadaří hnedle a zrovna tak extrémy, kteří čekají 3 a víc let. no a většinu těch "průměrných". já jsem taky příklad náhody - poprvé se nám zadařilo hned druhý cyklus, a to jsem měla problémy se zády, řešili jsme s drahým finanční problémy z bývalého vztahu a nežila úplně vzorně a teď - baštím vitamíny, cvičím (střídmě, do pohody), záda už skoro půl roku srovnaná, víc spánku, psychická pohoda, žádný alkohol... A 3 cykly nic.. vím, že je to málo, ale to předchozí těhu mě tak nabudilo... ☹
stále ale věřím, že pod stromečkem tu všechny budem už čekající maminy 😉

katarinkam
26. sep 2011

@zuzkag2 no kedže som len teraz začala merať tak som to len teraz podla teploty zistila, inak to nemas ako zistit. A preventívku mám v novembri tak pojdem a poviem co a ako. Minulý cyklus boli teploty v pohode ale teraz celé zle. 😠 a bola som tam 9.9. a kukla mi vajíčka a bolo tak že žiadne nebolo dominantné, ale som si myslela že tak 1 den pred tým asi prasklo lebo ma bolelo brusko. Ale asi nedozrelo, no bolo jedno 14mm tak neviem či neskor dozrelo, teraz už 5 dní nemerám BT., tak neviem zmenu.

dlucy
26. sep 2011

@miriamm11 ahojko , este nie som DPO cakam na ovulaciu....ani nehovor to cakanie je najhorsie a potom sklamanie :( ja som mala tiez priznaky hlavne pichanie v podbrusku aj prsia ma boleli a nic...
ale jasne za chvilu budeme tehulky 🙂)

e.l.i
26. sep 2011

@zuzkag2 dakujem.. to by pre mna bol ten najnajkrajsi a najnajvzacnejsi darcek...dufam ze ho budem coskoro hladkat po brusku 🙂

e.l.i
26. sep 2011

@labanka hmm Glukophage 500 to je antidiabetikum..pri liecbe cukrovky...... 😕

miriamm11
26. sep 2011

baby tak ja mam ine bolesti teraz na vecer, to je hrozne , cim sa clovek viac pozoruje tym vsetko viacnosobne precituje asi alebo co to ma znamenat....ja sa citim akoby som mala dostat kazdu chvilu ms a pritom som po ovu, idem radsej do perin ....tam je najlepsie 🙂 papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre