Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
6. okt 2011

@daniwaugh strasna skoda, ze ty dievcatko moje krasne zijes v UK, ja by som ta chcela poznat osobne...mojko, nenarodila si sa 1.aprila?
a inak, ako sa vlastne volas, ak to nie je tajne?

daniwaugh
6. okt 2011

@zuzkag2
cau zlatko
ale na vysetrenie pridem do Bratislavy, ak si dakde z okolia, tak sa kludne stretnime :o)
moje cele meno je Daniela Waugh Hroncova (kludne najdi aj na fb ak sa ti chce:o)) ..a narodena som 28.6 :o)
Srdcom stale Slovenska, UK nenavidim, ale co mam robit, ked moj muz je odtialto 😀 (jeden z MALA NORMALNYCH BRITOV)
ako sa dnes mame inak? 🤐

viridie
6. okt 2011

@daniwaugh Dobré ranko Danielo...Tak jsem vydržela, hurááááááá ! Má to výhodu,že stále si může představovat, jak bába nepřijede a sobotu si koupím digitální test a všechno bude kráááááááásný ! 😉

marteska
6. okt 2011

@daniwaugh Já vím, máš pravdu. Nejhorší je, že malej marodí a tak jsem s ním celej den doma a pořád na to musím myslet. Budu se muset nějak zaměstnat nebo mi tady hrábne.

daniwaugh
6. okt 2011

@viridie
vdakabohu! som na teba velmi pysna!!! neviem ci ja by som vydrzala! :D tak uz len dva dni a na treti juchachaaaa :D
uzi si chatu (lesy) a rozhodne nam daj vediet co najskor 😎
inak co je pekna haluz ja ked testujem ranotej o 6 mam slabsiu ciarku nez ked testujem o 10tej rano (a to ma byt najvyssia hladina rano rano!) nuz , moje telo si robi co chce..

daniwaugh
6. okt 2011

@marteska
no ja ta chapem, je velmi tazke mysliet na nieco ine.. skus sa dako zamestnat upiect kolac, uvarit obed, nakreslit s malym vykres, prearanzovat obyvacku, pozerat nejaky serial na internete, cokolvek.. drzim palce nech vydrzis! :o)
casto zena je pod stresom ked na skory den jej vyjde negativny test a preziva intenzine sklamanie (ale je prilis skoro,cize inak test ani nemoze vyjst aj ked je tehu) a to velmi ovplyvni celkovy stav a moze sposobit neprijemnosti.. to cakanie je sice jedno z najhorsich na svete, ale na jeho konci je duha a ta stoji za to

miriamm11
6. okt 2011

ahojte dnes 27DC, 12DPO a robila som si rano mamatest10tku a nic tam neni 😒 ani náznak, no a som tam kde minuly mesiac, 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

daniwaugh
6. okt 2011

@miriamm11
mas 28dnovy cyklus? mas dojdem ze pride mrcha? citis sa tak??

marteska
6. okt 2011

@daniwaugh Děkuju, asi půjdu umýt okna. Vydržet musím, myslím ale že z toho nic nebude. Ovulační testy mi ukázaly, že ovu nebyla. vůbec jsem si je neměla dělat, z toho jsem asi rozhozená nejvíc. ☹

miriamm11
6. okt 2011

daniwaugh ...minuly cyklus som mala 30dnovy a mavam cyklus tak 31-34dni, vcera som citila ze ma dojst ms ale na vcerajsok by to bolo naozaj skoro, dnes necitim vobec nic, je to take striedave pol dna sa citim ako pred ms a potom to prejde, ja neviem ☹ chcela som cakat do nedele ale nevydalo 😒 😒 myslis ze mi moze este ukazat // ? nemam ziadne priznaky, trosku prsia citlive, ale naozaj len minimalne...tak neviem 😒

daniwaugh
6. okt 2011

@miriamm11
no nechcem ti davat nadej, ale fakt to zalezi odkedy si mala ovu a odkedy sa vajicko usadi, podlamna nadej tam este je.. ten clanok to podlamna super vystihol ze ak si mala ovu neskorej alebo sa vajicko neskorej usadilo a pomaly ti stupa hladina tak ti to moze ukazat az na den 35.. kym nedojde mrcha tak to nevzdavaj... nie keazda zena ma priznaky, ja som nemala ziadne az teraz ma prsia pobolievaju, ale to si mozem aj namyslat.. uvidis az neskor zatial to ber, ze je to stale 50/50 a uvidime ked NEpride mrcha..

daniwaugh
6. okt 2011

@marteska
netrap sa.. a ako casto si testovala ovulaciu? od ktoreho dna cyklu a aky mas dlhy cyklus?

katka2011
6. okt 2011

@daniwaugh tak ja asi skor v buducnosti, ale tento mesiac to nevidim ruzovo 😒

katka2011
6. okt 2011

@e.l.i uz by veru mohla, neviem co si to dovoluje chodit ked ju nikto nevola.... 😀

miriamm11
6. okt 2011

@daniwaugh dakujem za podporu 🙂 otestujem sa v tu nedelu ako som planovala povodne, ak nedorazi mrsisko , v nedelu budem 30DC alebo ak vydrzim tak to necham az na pondelok, uvidime...najhorsie je to ze neviem aky dlhy budem mat cyklus tento mesiac , 36dni kludne mozem mat....no testovat som uz testovala 😀 tak teraz musim tak ci tak cakaaaat, nevyhla som sa nicomu 😒 tak mi treba!!!! nedam si povedat 😀 no kym mrcha nedorazi nadej zije!!! 🙂

marteska
6. okt 2011

@daniwaugh Testovala jsem teď poprvé každý den od 10DC do 20DC a výsledky mám v galerii. Cyklus mám po 28 dnech. Než jsme se začali o mimi snažit, tak jsme s manželem sexovali bez ochrany vždy na začátku a na konci cyklu, uprostřed jsme si dávali pozor. A neotěhotněla jsem. Z toho jsem usoudila, že plodné dny bych měla mít uprostřed cyklu a dle testů to tak není. Tak fakt nevím... 😒

labanka
6. okt 2011

@daniwaugh Dani budes nam robit teraz pretehotensku psychologicku? pjosiiiiiiiiim 😀

miriamm11
6. okt 2011

moje posledne dlzky cyklusov boli 30, 34, 37, 30, 36, 30....podla tejto nepravidelnosti naozaj neviem kedy by mala dojst predpokladana ms 🙂 doktor povedal ze je to stale v norme, ze len ovulaciu mam raz skor a inokedy neskor, preto ta nepravidelnost v cykloch.. 🙂 co myslite tento mesiac????? kedy by som mala (ne)dostat??? 😕

daniwaugh
6. okt 2011

@marteska
a bola si s tym aj u lekara? kolko sa uz snazite?

daniwaugh
6. okt 2011

@miriamm11
najlepsie dalsich 9mes :D

daniwaugh
6. okt 2011

@labanka
radsej nie :D uz som ticho :D 😀 😉

labanka
6. okt 2011

@daniwaugh ja som praveze rada, lebo mas dobre a zdrave nazory 😉

taniata
6. okt 2011

@daniwaugh jeeeeej to by bol najdlhsi a najkrajsi cyklus

daniwaugh
6. okt 2011

@taniata
hlavne vydrzat :o))) najtazsie na svete. a nemysli si, jaq som toi tiez skusila pred prvym moznym terminom.. vsetky sme rovnake, netrpezlive a zvedave :D

daniwaugh
6. okt 2011

@labanka
juj dakujem :o) ja len ze na vsetko odpisujem, ked tak velmi chcem pomoct vsetkym snazilkam a dakomu to aj moze liezt na nervy ze som mudra jak radio len za to, ze som mala stastie hned na prvy mesiac (ale zasa to bolo poctivo naplanovane:o))

labanka
6. okt 2011

@daniwaugh no fasa teraz to vyzera tak ako keby to mne liezlo na nervy a ja som ta chcela pochvalit 😒
mne osobne davas vela pozitivnej energie a myslim ze aj ostatne baby su spokojne... ved ked budes rodit preberiem po tebe stafetu a budem ja radit ok? 😀

daniwaugh
6. okt 2011

@labanka
😀 😀 😀 podlamna preberies ovela skor :o) najlepsie je asi podelit sa o vlastne skusenosti.. aj ked ako sa vravi, co je pre jedneho spenat, pr eineho moze byt zmrzlina 😀 (aka kazda sme ina).. ja len viem, ze ked je zena v pohode a miluje sa s muzom okolo ovulacie (plus a minus 4 dni) tak (ak su obaja zdravi) by to malo fungovat..
akurat som citala clanok a tam hovoria "Top tipy na splodenie dieťaťa a zdravé tehotenstvo
Problémy s plodnosťou
POZNAJTE SVOJE TELO

Ako môžem maximalizovať svoje šance otehotnieť?

Štúdie preukázali, že každý druhý pár sa môže pokúšať o splodenie dieťaťa v nesprávnom čase1. Takže najjednoduchší spôsob, ako zvýšiť šance splodiť dieťa, je nájsť čas, kedy ste najplodnejšia. Vaše dva najplodnejšie dni v každom cykle sú deň ovulácie a deň, ktorý mu predchádza. Takisto môžete byť plodná aj niekoľko dní pred ovuláciou, keďže spermie vášho partnera dokážu vo vašom tele prežiť aj niekoľko dní, takže pohlavný styk v dňoch pred ovuláciou môže tiež vyústiť do tehotenstva."

a podlamna toto je najvacsi problem (pri zdravych jedincoch samozrejme), ze to nejak netrafia..
My aby sme to poistili tak sme sa milovali kazdy den od 12.9 (aj ked ovu mala byt 17.9, ale chceli sme dievcatko a to sa robi pred ovu) az do 20.9 (chudak manzel haha, aj ke dbol unaveny, tak som mu povedala, ze sak pod, aj ked len 5minut, ale preistotu - aka romantika LOL)..

lulu1988
6. okt 2011

@nemo1985 Ahojky...ja som testovala vcera 31 DC 3dni meskala mrcha a tstovala som poobede a vecer..a krasne dve // a dnes rano takisot pre istotu a ciarocky nesklamali...tak ti drzim palceky...

lulu1988
6. okt 2011

@nemo1985 jaaaj ja som si az teraz vsimla ze si sa uz testovala🙂)) tak to ti potom gratulujeeem.----

labanka
6. okt 2011

@daniwaugh ty si peckova, tak my sa snazime kazdy druhy den, ci uz je pred ovulaciou, ovulacia alebo po ovulacii... lenze ked ja ovulaciu "vraj" podla lekara nemam tak si to len tak uzivame 😉 beriem lieciky tak verim, ze zacnu zaberat cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre