Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
7. okt 2011

@milin
odporuca sa najskor na 26DC ak mas pravidelny 28dnovy cyklus. ale mozes kludne skusit aj skor. len to neber ako definitivny vysledok, ak to bude negativne..

strihalka
7. okt 2011

@milin 6DPO....no nevim, to by si musela mit uhizdeni velmi brzo, ale uz mit tak vysoke hcg aby to to zamotalo hormony, se mi nezda...sorry, ale nemze to byt vsugerovany ze strachu?

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
a preco si myslis ze mas? povedal to doktor? ci ako?

milin
7. okt 2011

holky je to možný cokoliv. Jsem totálně vynervovaná. Opravdu nevím. Jen mi přijde že mám to samý jak před tím. JJ mrchu mívám tak kolem 30 plus mínus.

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh nie , prave ze nepovedal , raz ma pozeral cez sono a povedal ze mi lavy vajecnik pekne ovuluje , ale to bolo davno pradavno , 3 alebo 4 roky dozadu , mozno ma zajtra bude pozerat cez sono a povie mi nieco nove
neviem , mam taky divny pocit ze mam neprechodne ☹

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh a nemam tento mesiac ani vytok , co je super , nie ze by som sa stazovala , ale niekedy ma velmi obmedzuje , dokonca cez plodne dni mi to az vadi , lebo idu zo mna vyslovene haldy , ale nie takeho bielkoveho slizkeho povodu , ale husteho tvarohoviteho a bieleho charakteru ....

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
no nezavidim ti.. ale ked ti zajtra spravi sono a uvidis sama ze je krasne priechodny tak ta to troska ukludni, nie? ja teda dufam ze to tak bude! ale fakt nerozumiem preco ti doteraz nepomohli.. ja by som sa asi fakt oratila na toho ludoveho liecitela... lebo zo skusenosti poznam, ze to zabera. nechapem ze ani imunolog ani gyndos ti nic nenasli, nieco to presa sposobovat musi!

daniwaugh
7. okt 2011

@milin
no uvidis, ale ja by som rozhodne pockala s tym testovanim..🙂

nativanativa
7. okt 2011

@daniwaugh to neviem ani ja , uvidim mozno mi tie byliny nakoniec zaberu , modlikam sa k tomu
moje kamosky povedali , ze ja musim mat imunitu tam dole uplne oslabenu , takze to bude imunitou , nie som vestec a nevidim do seba , ale mam to bez ohladu na partnera

labanka
7. okt 2011

@nativanativa hej figu ved teraz mi skoncili kramy 😀 😀 😀 😀 😀

labanka
7. okt 2011

@nativanativa no ja som uz od marca bez antikoncepcie ...nic viac nebolo

e.l.i
7. okt 2011

@daniwaugh celkom v pohodke.. prsia mam naliate, bolestive,...brusko sem tam ma zaboli ako pred mrskou....a mrsky niet... no pockam do pondelka...ak nedojde zbehnem kupit nejaky testik..bo moja zasoba z ebay sa minula.. 😀

nativanativa
7. okt 2011

@labanka hm , mozno je to len nejaka porucha , skus ist s tym k dokimu , on ti da urcite ten ascorutin... , inak ja som toto mala aj pocas uzivania antikoncepcie , vtedy som brala cilest a presne takto som spinila medzi cyklusom , tak som ich vysadila a presla na ine

daniwaugh
7. okt 2011

@e.l.i
ty nas teda natahujes!!! vidis ze neprisla! tak si urob uz ten teeeest sak si uz 30DC nie?:D 😎
tak sup sup na testy sakra ved je jasne ze daco sa deje :D

samantha543
8. okt 2011

ahojte vcera som si robila testik s pobedneho mocu mamatest 10 a neukazal mi nic mrchu mam dostat 11 myslite ze je este sanca ze som tehu?boli ma brusko ako pred mrchou uz od ovulacie

e.l.i
8. okt 2011

@daniwaugh no asi daco sa deje.. rano som merala bazalku..len tak skusobne a bolo 37,1..mrsky nikde dnes 31DC...cize vecer idem do nocnej..ak nepride do rana hned z roboty idem rovnodo lekarne....a testujem...ozaj mam pocit ze brusko ma uz boli uplne ze minimalne....jaj som z tohto uz jelen 🙂 🙂 ked ju zacnem uz ocakavat tak jej nikde svinucha jedna,, 😀

daniwaugh
8. okt 2011

@e.l.i
za toto napinanie si zasluzis na ritku!! toto nemozes tehotnej zenskej robit, ja tu umrem od zvedavosti!!!!!!!!!!!!!!

daniwaugh
8. okt 2011

@samantha543
a preco si si robila z poobedneho? Ved navyssie hladiny hormonu sa vyplavuju rano :o) a kolkaty to bol den cyklu?

marteska
8. okt 2011

Tak jsem umyla doma všechny okna teď během dvou dnů udělala generální úklid kuchyně a obýváku a těhu příznaky zmizely. Takže myslím, že těhotná nejsem. Už by mě bolely aspoň prsa, aspoň u minulých těhu to tak bylo. No počkáme do 12.10. Když to nedopadne, budu mít aspoň uklizený celý byt 😉 Ještě mě čekají 4 místnosti 😀

samantha543
8. okt 2011

@daniwaugh preto lebo som strasne nedockava a test som si kupila poobede ale je tam este jeden a ten si spravim 10.10 vcera to bolo asi 9DPO ale neviem to presne

daniwaugh
8. okt 2011

@marteska
no to by som takto nerbrala. kazde tehotenstvo je ine, mna minule tehotenstvo prsia neboleli a teraz ma bolia.. vobec by som sa nezameriavala na to co minule bolo.. uz len 4dnia uvidis!🙂) drzim palceky nech to je tak ako chces :o) dako to vydrz, je vikend, zober decka von, to zvladnes vydrzat do utorka! 🙂

daniwaugh
8. okt 2011

@samantha543
ja zasa budem mudra kniha, vajicko sa usadzuje 5-10dni po ovulacii, cize mozno tvoje vajicko nie je ani usadene, nieto aby uvolnovalo dake hormony.. pekne si vydrz minimalne do 26Dc.. cakanie sice stoji za backoru a vsetci ho nenavidime, ale mozno prave preto nas vesmir takto tresta, aby sme sa naucili trpezlivosti :D ..samozrejme ze je tam sanca ze budes tehu 🙂 drzim palce.

miriamm11
8. okt 2011

dievcence tak vcera ani dnes som netestovala, normalne som nemala kedy ist kupit test , tak to sa mi este nestalo🙂 dnes ale kupujem urcite, uz sa chystam , len neviem ci mam teda testovat hned, alebo az zajtra rano??? co myslite???? dnes 29DC, priznaky ziadne, len tie pred ms 😵

nativanativa
8. okt 2011

@nativanativa
@daniwaugh
babyyyyyyy krasne ranko prajem 🙂
no bola som u dokihooooo a vsetko je ok , mam krasnu sliznicu , vajecniky v norme , akurat pravy je nejaky ocystovany ☹ , ale doky povedal ze to moze byt tym ze som mozno ovulovala , takze mam prist na 5DC menzes , aby ma pozrel a ked sa mi cysticka vstrebe , tak mozem zacat brat gynopevaryl a clostilbegyt , ja len dufam ze ta cysta sa vstrebe po kramoch a nebude to nic zle
aaaaaaale , robila som si dnes ovu test a si predstavte , zaciname ovulovaaaaaaaaat , je tam slabyyy duch a dufam ze v tychto dnoch pekne zosilnie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , sice az na 19DC , ale predsaaaaaaaaa

nativanativa
8. okt 2011

@miriamm11 drzim palce , kiez by som si to aj ja mohla povedat 😵

nativanativa
8. okt 2011

@labanka babyyyyyyy krasne ranko prajem
no bola som u dokihooooo a vsetko je ok , mam krasnu sliznicu , vajecniky v norme , akurat pravy je nejaky ocystovany , ale doky povedal ze to moze byt tym ze som mozno ovulovala , takze mam prist na 5DC menzes , aby ma pozrel a ked sa mi cysticka vstrebe , tak mozem zacat brat gynopevaryl a clostilbegyt , ja len dufam ze ta cysta sa vstrebe po kramoch a nebude to nic zle
aaaaaaale , robila som si dnes ovu test a si predstavte , zaciname ovulovaaaaaaaaat , je tam slabyyy duch a dufam ze v tychto dnoch pekne zosilnie , sice az na 19DC , ale predsaaaaaaaaa
Dnes o 11:50 • Odpovedz • •

miriamm11
8. okt 2011

@nativanativa dakujem 🙂 ....ked sa pozerame dopredu tak cas nam ide trasne pomaly ze??? ale ked sa pozreme naspat tak to je rychlost ako ten cas leti co??? to je az neuveritelne 🙂 🙂 take rozdiely vo vnimani casu ....treba vyuzit tu prichadzajucu ovulku!!!!! 🙂 idem ja do tej lekarne 😵 😵 😵

hankamamka
8. okt 2011

@strihalka ahoj mamicka-to-be! chcem sa opytat, viem, alebo tusim, ze si spinila po uspesnej ovulke, nevies kolky den to bolo? ja som spinila tento mesiac 6DPO, len uplne slabo, odvtedy nic a teplota mi dnes stupla http://www.fertilityfriend.com/home/370e84

nativanativa
8. okt 2011

@miriamm11 jeeeeeeeeeeeeeeej tak sup sup a uz nas nenapinaj ako gumu v gatiach 😀

nativanativa
8. okt 2011

@hankamamka ty mas aky krasny graf , aj ja chcem taky mat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre