Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

momamo
8. okt 2011

A este by ste ma velmi potesili keby ste mi povedali nieco viac ohladom hlienu ktory ma nastat v obdobi ovulacia ...Dakujem .. a ked si zacnem merat bazalnu teplotu co si uz urcite idem zacat tak bude problem ked od pondelka do piatku vstavam vzdy okolo 6.15 a cez vikendy by som tak nevstala a dajme tomu ze by som si teplotu zmerala neskor..???

hankamamka
8. okt 2011

@momamo niekoľko dní pred ovu by si mala mať hlienik ako bielko ... ja mám úplne priehladný a ťahavý, ale viem, že niektorá ma aj biely ... musís ši to odsledovať. merať musíš v rovnaký čas aj cez víkend, ja mám budík, zmeriam - a keď možem spať ďalej, zapíšem si a spím : )

daniwaugh
8. okt 2011

@hankamamka
@momamo
ja som napr nemala ziadny hlien, takze je to individualne.

miriamm11
8. okt 2011

dievcata.... spravila som test a tam velke nic 😒 no ale nevzdavam sa !!!!!!!!! mam este jeden na rano, viete ako hladina hcg bola urcite este nizka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , takze davam si este jednu nadej na rano ak nedorazi mrcha, lebo priznam sa vam uz sa asi na mna chysta 😒 😒 😒 ja nechceeeeem , ja ju normalne nakopem ked mi tu zaklope na dvere 😀 😀 😀 dnes som 14DPO to by uz malo ukazt nieee????

nativanativa
8. okt 2011

@momamo ja som volakedy tiez mavala taky az rosolovity , ale teraz je to skor biely a husty ....

nativanativa
8. okt 2011

@miriamm11 akoze pomozem ti ju potom spolocne dokopat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

momamo
8. okt 2011

@nativanativa dakujem 🙂

momamo
8. okt 2011

@hankamamka dakujem 🙂

daniwaugh
8. okt 2011

@miriamm11

uvidis mici.. moze byt aj skoro! 🙂 dufam ze nedojde!

nativanativa
8. okt 2011

@momamo tak si skus robit ovu testy ..... , ja som to dokonca volakedy citila , bolo to hrozne , bolest vo vajecniku a nemohla som si poriadne ani sadnut 😖 😖 😖

nativanativa
8. okt 2011

@daniwaugh micka dnes som bola u dokiho , citala si si to ?

momamo
8. okt 2011

@nativanativa nhooo aj ja mavam pobolievanie v podbrusku a zvykne ma prv pichat v jednom vajicku a potom v druhom 🙂 len neviem ci to je predzvest prichadzajucej ovu ale uz prebiehajucej ovu ...ale skor prebiehajucej ... a niekedy zvyknem mat aj pocit mokra a potom po nejakych 3-5 dnoch nastane vytok ...

hankamamka
8. okt 2011

@daniwaugh vobec ziadny? kazdy den sa tu naucim nieco nove ... 🙂

miriamm11
8. okt 2011

@nativanativa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by bola sranda co??? dve na jednu!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miriamm11
8. okt 2011

@daniwaugh uvidime ale som celkom v klude, takto viem na com som ked testnem.....a zbytocne si nenamyslam, ale mam pocit akoby sa mala mrcha kazdu chvilu rozbehnut, ani na wecko radsej nechodim 😀 a ty ako? uz kope??? 🙂 🙂

daniwaugh
8. okt 2011

@nativanativa
necitala, boli sme prec a potom tu bola svokra, hned to aj idem hladat!! dufam ze dobre!

daniwaugh
8. okt 2011

@hankamamka
absolutne vobec ziadny :o)
@miriamm11
haha, zajtra sme 6tt tak to nejak ubieha, ale vobec nic necitim okrem tych prs napnutych, jak keby som ani tehu nebola :D :D
myslis ze ste nevychytali obdobie ovu alebo co? Stale mame nadej, kym nedorazi opacha!!!

daniwaugh
8. okt 2011

@nativanativa
nooo docitala som, tak znie to super nie??? vidis ze mas vsetko priechodne!

nativanativa
8. okt 2011

@miriamm11 no veru ze heeeeej ,pockaj este jak ja vypenim ked zas dostanem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

miriamm11
8. okt 2011

@daniwaugh nooooo my sme vychytali tento cyklus 3dni pred ovu a v den ovu 🙂 inak nebolo cely cas nic, moj drahy je pracovne mimo, velmi casto...uz som rozmyslala ze mi bude odkladat meterialik do mraziaka a potom si to budem nejak aplikovat 😀 😀 😀

nativanativa
8. okt 2011

@daniwaugh no uvidime pocas tychto dni , ci mi ovu testik zosilnie a potom sa na mooojho stareho tak nacapim , ze nezlezem ani za hodinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nativanativa
8. okt 2011

@miriamm11 😀 😀 😀 😀 😀 mame rovnake myslienky 😀 😀 😀 😀

miriamm11
8. okt 2011

@nativanativa ty uz nic nedostanes, lebo ak dorazi ku mne tak ja ju tak nakopem ze ona mrcha jedna uz ktebe nebude mat sil nikdy dojst 😀 😀 😀

nativanativa
8. okt 2011

@miriamm11 nebboj ty , ja ju sundam , chodim do posilky , na mna si netrufne len tak 😝 😝 😝 😝 😀 😀

daniwaugh
8. okt 2011

@miriamm11
no to nepotesi, ale zvladnete 🙂 treba asi fakt len co najcastejsie, nech sa trafi ovu :D dufam ze to ale uz buduci mesiac nebudes musiet riesit 🙂

daniwaugh
8. okt 2011

@nativanativa
neviem ake mas ovu testy ale co som ja mala ked bola slaba ciarka tak to bolo negativne, nie jak tehu testy.. ale to su asi ine. aj tak sa milujte a bude! musi to uz vyjst! a nezabudni ze ked budes tehu na posilku zabudni 🙂 tak dufam ze buduci mesiac tam nebudes moct ist!

nativanativa
8. okt 2011

@daniwaugh tak tieto veci su mi uplne jasne .... v kazdom pripade sa budem testovat pocas tychto dni , potom sa uvidi co z toho bude , ale normalne citim , ze ma zacina pobolievat ten pravy vajecnik sem tam ☹ , mozno fakt ide na mna ovu , mozno mi to doki trochu pobabral

nativanativa
8. okt 2011

@daniwaugh tie 5 kusove v jednom baleni

daniwaugh
8. okt 2011

@nativanativa
nic nepobabral a ovu pride :o) ja viem ze to je neprijemne ked po milovani ta to tam asi pali atd ale musite zrejme co najcastejsie okolo ovu, vies ako, aby ste sa trafili.. hlavne pozitivne myslenie a vela lasky 🙂ja by som asi zacala s tulenim dneska 🙂))

nativanativa
8. okt 2011

@daniwaugh este tu nemam draheho ☹ ☹ ☹ , smutne veru ale co narobim .... dufam ze zajtra uz pride a bude harasenie 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre