Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
9. okt 2011

@miriamm11 ja chcem tiez byt , na vianoce by to bolo fajn mu povedat prijemnu spravu 🙂

misula.g
9. okt 2011

@miriamm11 Já mám taky ten mikroskopický tester, je bezva, ale stačila jsem ho užít akorát na 1 cyklus 🙂 Nejlepší je, že se dá použít několikrát denně.

nativanativa
9. okt 2011

@st2 ja som ho brala od 16-26 DC , takze kludne som ani ovu nemusela mat za tieto mesiace ... ☹ ☹

misula.g
9. okt 2011

@daniwaugh Dani, já zatím nezvracím, jen je mi zle při každém pohnutí a hodně odbrkávám. Vím, že jíst musím, ale tím se to jen zhoršuje...

st2
9. okt 2011

@nativanativa to uz veru nezistis teraz, ale ak sa ti cyklus aspon urovnal tak aspon na nieco to bolo dobre, neboj bude clostik a aby si nebola prekvapena potom ako rychlo to pride

nativanativa
9. okt 2011

@st2 no ja mam prist na sono 5DC , ci sa cysta vstrebala , ak ano , uzivat clostil do 9DC a potom na 13DC prist na injekciu ...

miriamm11
9. okt 2011

@misula.g ja som s mikroskopom tiez velmi spokojna, vsak aj usetris pekne peniaze, nemusis ovu testy kupovat kazdy mesiac, takto kupis mikroskopicky test a pouzivas ho kolkolen chces a hocikedy, kym sa nerozbije jedine. vidis aky je super 🙂 hned si otehotnela 🙂 🙂 musime ho odporucit vsetkym dievcatam!!!!!

marteska
9. okt 2011

Ahoj dámy, myslíte, že mi může být špatně od žaludku z nastydnutí???

miriamm11
9. okt 2011

@daniwaugh vidis aky blazonko zo mna 😀 😀 😀 😀 uz nejdem podavat ziadne nepresne ,zavadzajuce informacie....mozem len povedat ze zatial som nedostala, je to vo faze rozbiehania 🙂 ....to z toho sledovania sa vsetko sa zrazu deje inac ako byva zvykom 😉 😉

misula.g
9. okt 2011

@miriamm11 To určitě doporučuji i já! 🙂 A pěkně ať těhulky přibývají a šup za námi do soukromé skupinky!!! 🙂

e.l.i
9. okt 2011

joj nemam doma.. radcej ziadny,,,,pojdem vecer na nakup tak daky kupim.. len neviem kedy budem robit.. bo rano cestujem o 1.00h do BA.... 🙄

daniwaugh
9. okt 2011

@e.l.i
radsej nas updatuj na hodinovej baze nez nam nic nepovedat :D radsej ma pomylit nez mi nic nepovedat 🙂

daniwaugh
9. okt 2011

@misula.g
a ja som tam preco neni?:(

st2
9. okt 2011

@nativanativa aha super, takze ti rovno aj pichnu pregnyl aby ovulka prebehla, supis

nativanativa
9. okt 2011

@st2 no este sa v tom nevyznam , preto su tu od toho skusenejsie micky ako ste vy 😉 , takze takto by to malo fungovat teda , a doki mi povedal a potom medzi 12 az 16 DC musite miesat bejby , ale tak aby to nebolo silene 😀 😀 😀 😀

st2
9. okt 2011

@nativanativa hej hej urcite ako ti pichnu injekciu v podstate do 36 hodin prebehne ovulka, v injekcii je umely hormon hcg ktory vyvovloa tuto ovulku takze v tom case sa treba potom snazit, takze drzim palceky uz teraz nech to vyjde

nativanativa
9. okt 2011

@st2 ale to vsetko zavisi od toho , ci mi praskne ta cysta alebo nie , potom neviem aky bude dalsi postup

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
postup je ze urobi sa babatko male nasej nativke 🙂

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh 😀 😀 😀 😀 ak mi cysta nezmizne tak neviem 😖

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
zmizne odporuca sa. nesmies byt negativna. aj s tym vajecnikom si sa bala a aha jaky je superpriechodny a vykonny. neboj bude dobre! uvidis! daj si pichnut tu onu ize co to je a bude! naplanuj tak aby ste s drahym boli 3-4dni spolu a sup na to 😀

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh hop na kravu bude tela meheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
ty si cele tela :D :D :D hlavne nech je!!! 🙂 kedy ti to pichne tu onu?🙂

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh onuuu by mal na 13DC , ale neviem ani kedy mam dostat .... smutne ze 😀

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
nie je to smutne, nech to uz spusti a vieme ze do mesiaca si tehu 🙂

st2
9. okt 2011

@nativanativa neboj uvidis uz az po mrche nebude

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh
@st2 babty ja z tych mojich cyklov asi porodim 😀 😀 😀

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
tak to dufam!! :D :D :D uvidis, dobre bude, uz coskoro. ked ti dokino pichne tu vec, tak vies ze do 36hod mas babatko 🙂

nativanativa
9. okt 2011

@daniwaugh podam inzerat na anonymnych oteckov 😀 😀 😀 😀 😀 a darcov spermiii

miriamm11
9. okt 2011

baby furt to spinenie mam 😒 😒 😒 nechce sa nejako rozbehnut mrcha, brusko ma prestalo boliet .....tak dufam sa nebude rozbiehat 2dni, nervy!!!!!!!!!!! ako by som to urychlila???

daniwaugh
9. okt 2011

@nativanativa
Ten Tvoj Ti nestaci?🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre