Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
12. okt 2011

@blau
no urcite zdrave je dolezitejsie nez "spravne" pohlavie ale podlamna to zalezi od mnohych faktorov, nie len od menenia krvi :D uvidime sak. uz len 14tyzdnov a povedia mi co to je :D

deyana
12. okt 2011

@daniwaugh díky, no snad to teda nebude tím utrogestanem, ale beru ho už 9.den a v pondělí test bílý, dneska slabší čárka, tak teda nevím no jestli je falešně pozitivní nebo co..

romca13
12. okt 2011

@princess15 no právě, vždycky mi to zabralo jen na jeden měsíc, prostě na chvíli a za měsíc zase nanovo,,,,

blau
12. okt 2011

@nativanativa ja by som asi tiez skusila, stravou zmenit to ph v posve. Probitocka strava a ten recept co dala romca13, za pokus to stoji 😉

princess15
12. okt 2011

@deyana nebud predsa sklamaná,je možné že si tehulka....tak predsa sa nevzdávaj...príznaky ktoré opisujes možu byť vedlajšim učinkom utrogestanu a tym padom že je to hormonalny pripravok,vysledky mozu skreslovat.,..ale vobec ich skreslovat nemusi a ty si tehotná 😉

romca13
12. okt 2011

@nativanativa ještějsem i chodila k jednomu Ing. je to vietnamec, pracuje přímo v nemocnici, zabývá se akupunkturou a takový ty různý věcičky a on mi říkal, že pokud je to akutní, tak si ji mám vypláchnot čistou vodkou,,, a pro prevenci ji vyplachovat čistou vodou,,,,, ale třeba tu vodku jsem nikdy nezkoušela, mi to přijde drastický 🙂)

blau
12. okt 2011

Jaj lekarne, ja tu v AT som zazila dnes tiez mensiu sok terapiu. Doma som si kupila obyc. kyselinu listovu zn. Elasti q za 1,91 e. tu maju take daco s predpisom to stoji 10eur a bez predpisu som sa uz radsej ani nepytala.
Potom som sa pytala na Femibion 800 do 12tt a ze 26eur! U nas stoji 13e. kamaratka mi ho ale donesie z ciech za 10e. Strasne ceny,
Dani veru, ale velmi by som ti priala to co si zelas aj ostatnym babam. A hlavne tym, co dlho snazilkuju uz dve krasne silne //

labanka
12. okt 2011

baby kolegyna mi tu cita, skoro som si cvrkla do gatiek ZE: OTEHOTNENIE SA ODVIJA OD POSTAVENIA MESIACA (asi spln a nov) A OD POSTAVENIA PENISU 😀 😀 😀 ona si zo mna robi sranduuuuu 😀 😀 😀 😀

deyana
12. okt 2011

@princess15 no já už jsem tak naučená, že se prostě z ničeho radovat nemůžu, ale někde si to zkusím dohledat, ať vím na čem jsem 😉

nativanativa
12. okt 2011

@romca13
@blau no ved zerem uz aj jogurty nesladene biele ... snazim sa nejest vobec sladke a ono to furt dojde .... , ale ja som alergicka na candidu , mam to potvrdene od imunologa ☹

deyana
12. okt 2011

@labanka ale má pravdu ta holčina ! 😀 se vyzná 😀

daniwaugh
12. okt 2011

@labanka
no bez postaveneho penisu nie je babo :D

labanka
12. okt 2011

@daniwaugh Dani faaaaaaaaakt? 😀 😀 😀 😀 takze to bude mat nieco spolocne aj s mesiacom 😀 😀 😀

sashabb
12. okt 2011

@nativanativa ahoj, sem tam čítam aj tuto diskusiu 🙂 len ma napadlo a lieči sa aj tvoj partner? keď píšeš že keď si bez sexu je všetko ok ... môže mať práve tvoj partner nejaký "problém" ktorý u neho nieje viditeľný a vždy to prenesie na teba 😒

nativanativa
12. okt 2011

@sashabb nuz veru , bude sa musiet preliecit aj on.... inak ja som to mala skoro pri kazdom partnerovi ☹

romca13
12. okt 2011

@sashabb také mi přijde logické,aby se léčil i partner,ale mě třeba x MUDr říkalo, že zrovna u mykozy se partner léčit nemusí, pokud on sám nemá nějaké problémy,,, že je to nepřenosné, jako třeba jiné pohlavní nemoci,,,,

romca13
12. okt 2011

@nativanativa a nemáš nějakou alergii na sperma???

blau
12. okt 2011

No acidko a proste dietu od nejakeho bylinkara. Ja som to mala asi 3x v zivote, ale viem co to je, bozeeeeeeeeeeee strasne volaco. POradili mi aj sedave kupele z mysacieho chvostika. ale najlepsie mi vzdy zabrali cipky gynopevaril a fungicidin.
Sashabb ma mozno tiez pravdu, mozno by sa mal preliecit aj tvoj muzik. Kurnik, ale viem je to na nerv.

nativanativa
12. okt 2011

@blau
@romca13 baby zerem byliny od bylinkarky a robim si kupele alchemilkove a aj pijem , tak ja uz neviemm ☹ ☹ ☹

princess15
12. okt 2011

@nativanativa ak muž nema ťažkosti je to ok. ale odporuca sa preliečiť aj partnera...krasickym canestem kremom a mycomax tabletkou...

nativanativa
12. okt 2011

@princess15 hned to aj poriesim ... tomu ver 🙂

princess15
12. okt 2011

@nativanativa 😉 ja som ináč to isté spravila na odporúčanie lekára 😉 aj ja som na 3DC užila mycomax a partner hocikedy moze užiť tabletku a krémovať sa 😉

sashabb
12. okt 2011

@nativanativa tak to mi potom príde skôr ako alergia na spermie ako spomína romca13. Určite by som "nahnala" aj partnera k Dr.
A skús sa popýtať ty Dr. či sa dá urobiť nejaký test na tu alergiu, veď to je maximálne nepríjemné takéto veci a neviem si predstaviť takto fungovať 😖

blau
12. okt 2011

a hlavne, ked to mas takto najlepsia je cista voda, ziadne mydla ani nic. Ja viem ☹ , je to otras, ale ked vyskusat, tak vsetko. Ziadne tanga nohavicky , cista bavlna, ziadne tesne nohavice, rifle...atd. Ale to uz urcite vies. Bavlnene sa da pekne vyprat aj na vysokej teplote a zehlit. Uterak pouzivat, extra na tvar, a na telo 😉

daniwaugh
12. okt 2011

@nativanativa
no ved to som vravela na zaciatku hned ze ci sa liecite obaja! 🙂
@sashabb
tak asi potom len kondom (ked uz bude tehu, dovtedy len vydrzat)

princess15
12. okt 2011

@daniwaugh však toto ale ked žena ma alergiu na spermie tak to potom vraj nemoze ani otehotniet

nativanativa
12. okt 2011

baby tangace som vymenila za bombardaky uz 😀 😀 😀 😀 😀 , proste vsetko dodrziavam , mam aj papier kvoli imunologovi na vysetrenie spermii , takze tam asi zabijeme hned viac much jednou ranou 😉

princess15
12. okt 2011

skratka ked telo reaguje zle na spermie-alergicky tak husty hlien krčka maternice spermie nepustí preniknut do maternice,ale hned ich zlikviduje...

nativanativa
12. okt 2011

boze ja sa bojim , ze nakoniec budem mat alergiu na spermie ... ale ked som to mavala pri kazdom partnerovi ?? s kazdym som sa nesnazila zase ....

nativanativa
12. okt 2011

dievcataaaaa ,ja by som si strasne rada dalas biely joguuuuurt , mam nan chut ani neviete akuuuuu velkuuuuuu 😅 😅 😅 😅 😅 a som v robote , nemam pri sebe ziadneho poslicka 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre