Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
15. okt 2011

@miriamm11 milacku , nebud taka , nemozes sa takto psychicky trapit ...ver mi , raz to urcite pride , ja viem , sa to hovori , ale sme na tej istej lodi ...., tiez som si minuly mesiac poplakala ked mi dorazila cervena a to hned do telefonu s polovickou 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , ale musim to brat tak ako to je , proste raz to vyjde a bude heeeeej 😉 😉 😉 😉

nativanativa
15. okt 2011

@pejullka budes pit bezkofeinku , aj to je riesenie 😉 😉 😉

nativanativa
15. okt 2011

@labanka akoze iba zuzka ???? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a kde sme my ostante ?? 😀 😀 😀 😀

pejullka
15. okt 2011

@nativanativa dnes jsem si dala bezkofeinove latte a dobrota

nativanativa
15. okt 2011

@pejullka no vidis .... tak to ma byt , ja tiez pijem latte a je to very yummy 😉 😉 😉 😉

labanka
15. okt 2011

@nativanativa joj mojo ved ty si samozrejmost ...a minule si mala take priznaky ze mozno uz aj si bruchata :D

princess15
15. okt 2011

nuz ja zajtra rano testnem...dnes ma akosi slabucko pichalo v lavom podbrusku a par krat aj v pravom...ale nechcem si nic nahovarat,lebo mozno zajtra ma caka len / 😕
nuz uvidiiime 😉

zuzkag2
16. okt 2011

@labanka Adi,tak to vyzera,za sme zostali posledne...ale nie uplne same ... este vierkapierka@ a katka2011@. co si spominam...tak neviem ci sme si vybrali dobru taktikuB-) ...uz by sme sa mohli pridat veru k tehulkam.

daniwaugh
16. okt 2011

@princess15
no ako???????

karinka2105
16. okt 2011

tak mrchaa dorazilaa....a bez ziadnych priznakov ako inokedy...hm

daniwaugh
16. okt 2011

@zuzkag2
Zuzi urcite sa casom ukaze, ze to cakanie cele bolo pre nieco. vsetko zle je na nieco dobre.
Moj muz robila 10rokov vo firme a za odmenu ho zakerne vyhodili, takze sa z nas zo dna na den stali bezdomovci bez penazi a prace (museli sme sa prestahovat aj do inej krajiny - s malym deckom) a teraz robi pracu, ktoru miluje a casom mu prinesie pekne zisky a dostane nas do Australie (to je to hlavne, lebo inak sa tam nemame ako dostat) a viem ze sam by nikdy vypoved v starej praci nedal. cize cele to peklo ktorym sme presli bolo aby sme sa dostali do Australie 🙂 no nie je to dobre? 😎 pochopitelne ze v tej chvili sa mi to nezdalo ako pozitivum (cela ta situacia) ale casom sa to ukazalo.. a ja verim ze sa vam nedarilo pre daco, a ked pride spravny cas, tak budete vsetky bruchatky

nativanativa
16. okt 2011

@zuzkag2
@labanka ale viete co sa hovori , ze to najlepsie na koniec 😉 😉 😵 😵 😵

nativanativa
16. okt 2011

@princess15 uz si sa testla ???? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

daniwaugh
16. okt 2011

@nativanativa
raaaaaaaaaaaaaaanecko 🙂 ako sa dnes mame?
princeska nas natahuje :D aj ja vakam uz od rana :D

nativanativa
16. okt 2011

@daniwaugh ahojkoooooooo england 😉 , tu je krasne slnecno ale zima brrrrrr , no veru uz by mohla nieco vypustit do eteru nie ?? 😀

nikinka1111
16. okt 2011

ahojte. takže ja som sa nestihla ani testnuť. včera večer dorazila mrcha, o 4dni skôr ako mala a to mám cyklus pravidelný už rok ako hodinky. nechápem ☹ ☹ ☹ . možno kvôli zápalu mechúra. našťastie ten je už preč. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nativanativa
16. okt 2011

@nikinka1111 zase tie smutne smajliky , baby my sme sa dohodli na tento mesiac ze kazdej dojde skor alebo co ?? 😀 😀

mochenkaa
16. okt 2011

@nikinka1111 to mě moc mrzí. ☹

daniwaugh
16. okt 2011

@nikinka1111
netrap sa, mas pred sebou novy mesiac, tak to skusite znova. a v lete su pekne znamenia 🙂

daniwaugh
16. okt 2011

@nativanativa
tu ziadne slnko ani nic podobne. pche. muz spi, dieta kuka telku. nuda v brne, fakt 🙂

nikinka1111
16. okt 2011

@nativanativa
@daniwaugh , veď ja si to ešte trochu odložím a v máji stihnem aj dovolenku 🙂 🙂 🙂

daniwaugh
16. okt 2011

@nikinka1111
tak vidis! a ja nepojdem nikam, mna uz nepustia s bruchom.. tak ti aj trocha zavidim 🙂

nativanativa
16. okt 2011

@daniwaugh no krasa , ja sa chystam cvicit , inak dnes je tu nejak biedne ... nikde dokopy nikoho 😀

vierkapierka
16. okt 2011

@daniwaugh tak ovu viem podla výtoku, bolesti pri nej nemám

daniwaugh
16. okt 2011

@nativanativa
asi sa teraz strasne urazim!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
16. okt 2011

@vierkapierka
a vzdy mas vytok? ja som nemala vobec..

vierkapierka
16. okt 2011

@daniwaugh
@daniwaugh jasne mám najprv taký nebadateľný, potom taký ťahavý priehľadný, ovu testy som si nerobila, ale vraj tento výtok sprevádza ovulku

daniwaugh
16. okt 2011

@vierkapierka
a jak to teraz vyzera? bola? cakame?

nativanativa
16. okt 2011

@daniwaugh ty si ze samoska vynimka 😉

vierkapierka
16. okt 2011

@daniwaugh som 12 dc, mám už mazľavý výtok, ja nemám nikdy zvláštne bolesti pri ovu tak podľa toho sa neriadim, takže snažíme sa naplno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre