• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
holky, teď jsem našla na testu // když jsem měla jít do nové práce, hold osud to chtěl jinak:slight_smile: držte palce
14. okt 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pejullka
gratulujem velmi moc!juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:)
sak im nepovedz ze si tehu az do konca skusobnej a bude..
14. okt 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh ja dělám na ičo, takže zkušebku nemám, přejdu na brigády a pak na pracák
14. okt 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pejullka
jaaaaj tak to neviem ako funguje, ale hadam to mas vyriesene.. tesim sa z noveho babatka v bruskuuu:slight_smile:

baby vidite? pridajte saaaaaa
14. okt 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh děkuju:slight_smile: taky se těšíme a moc. Vyřešené to je, ono už to stejně jinak vyřešit nejde:slight_smile:
15. okt 2011 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nativanativa no paradicka, ja na babske recepty verim, aj na bylinky....tak nech ti pomozu...a inak, uz by si nemusela zbierat vsetky pliagy, uz bud zdrava, dobre :slight_smile:
15. okt 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh jasneeeeeeeee, budem rodit ako jablon...uz ma vidis :slight_smile: ale 2-3 dietky mozu byt...bude nas jak hadov :grinning:
15. okt 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teda koukám holky - posledně jsem psala, jak je třeba věřit intuici a teď jste tady těhulky :grinning: to je prča - mooooc gratuluji všem :slight_smile:
15. okt 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megy díky megy:slight_smile: posílám fota:slight_smile:
15. okt 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
akorat nevim jak si zvyknu na kafe bez kofeinu:slight_smile: jinak jdeme oslavovat do cukrárny a říct té naší prdelce že bude mít brášku nebo sestřičku
15. okt 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 no micka , davkuje sa to kazdy den a povedala ze aj ked otehu tak to malinkemu vobec nebude vadit , veeeela ludi k nej chodi .... , ona je v trnave a ja tam chodim az v ba za nou a vcera tam boli tiez ludia z ba co sa o nej dopoculi :slight_smile:
15. okt 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh este nie ... ale vyskusam :wink:
15. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2 uz aby to zabralo , inak ako som povedala drahemu , dam si vyoperovat mechur a maternicu a nech mi daju vsetko new :wink:
15. okt 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa hmmm bylinky su fajn, prirodne je prirodne....ked k nej chodia ludia tak ma urcite vyborne odporucania medzi ludmi, to sa vzdy rozsiri kto je dobry a kto nie :slight_smile:.. mne je zas 3den zleeee :unamused: :unamused: neviem nieco na mna lezie alebo co, mozno stress z toho snazenia sa. Totalne nechutenstvo mam, uz dva dni som poriadne nejedla a nepocitujem hlad, dnes som sa rano s nechutou naranajkovala a vsetko to islo von. A to ja jem ukazkovo pravidelne vzdy a nemavam problemy so zaludkom. Pripisujem to stresu. Idem si odlahcit mysel niekde von, predychat. Myslienky sa mi tocia furt len okolo tehu :grinning: :grinning: teraz si vyratavam ovulku, sledujem strukturu slin na mikroskope......no sibe mi!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Asi by som mala nechat tomu volny priebeh, lebo sa zblaznim!!! :grinning: :grinning: :grinning: Od rana mi je zleeeee, fuuj :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ako sa mate?ja som po nočnej....teraz som spala akurat 2hodinky :rolling_eyes: a este stale som zaspata...je to malinko tolko spat,ale nechcem prespat svoj volny den.
15. okt 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pejullka blahoželam :wink: ja zajtra som na rade...dufam pojdem v tvojich slapajach :grinning: :grinning:
15. okt 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@princess15 určitě ano:slight_smile: budu držet palečky
15. okt 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdy má smysl se objednat na gyndu?
15. okt 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink:
15. okt 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy mas termin mrchy?
15. okt 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite by som išla ku gyn. tak zaciatkom 5tt.
15. okt 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pejullka
podla clankov na nete prva navsteva medzi 6-8tt ale tak sak v pondelok zavolaj a spytaj sa :slight_smile:
a nemusis ihned prestat pit kavu lebo to bude pre telo sok a to nie je dobre (ale ak si pila 10 tak skus pit 5:o)) ja si stale davam rano kavu, slabucku, cukor mlieko. som zvyknuta a telu by to chybalo.. ale upustila som od desiatovej a poobednajsej, takze tak :slight_smile:
15. okt 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zavisi od gynekologa,ale moderny gyndoši chcu mat pod kontrolou pacientky,a vzhladom ku preventive pred mimimaternicovym tehu,je vhodne absolvovat potvrdenie tehu v 5tt...a potom sa chodi medz 7-8tt na akciu srdiečka...
15. okt 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, tak ja tam cinknu a uvidim co mi rekne, zkusim to vydrzet do patku
15. okt 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som bola vcera na iui... dnes sa mi neskutočne toči hlava a je mi hrozne na vracanie.. ani varit nemôzem lebo tie výpary mi dvíhajú žalúdok ... mal nniekto podobné stavy?? neverim, že by to mali byt príznaky tehu tak skoro...
15. okt 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pejullka gratulujeeem a držte sa :dizzy_face:
15. okt 2011 o 15:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pejullka jeeeeeeeeeeej gratulujeeeeeeeeem supiiiis
15. okt 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka vdaka labanka, teduz je rada na tobe:slight_smile:
15. okt 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak baby ako podrzte ma ved ste tu uz vsetky bruchate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to len ja so Zuzkou mojou krasnou @zuzkag2 sme tu akoze mimo? :wink: :wink:
strasne vam to vsak prajem a dufam, ze budeme coskoro na vasej lodi :sunglasses:
15. okt 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pejullka presne tak ale ja cakam na Zuzku a ona na mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved odkedy tu piseme tak sa tu stale stretavame tie iste a vsetky co sme zacali tak ste uz tehotne len my sme ostali :grinning: :grinning: :grinning: ja odpadnem normalne ved este nedavno sme si tu vymienali priznaky a teraz uz vsetky svietite ako svetlusky ze cakate babenka :wink:
ja sa strasne tesim s vami a dava mi to velku nadej ze sme narade ...vsak @zuzkag2
15. okt 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok