Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pehavcek
19. okt 2011

@ktore
drzim palceky nech kreslit nemusis :D

nativanativa
19. okt 2011

poslanim zeny je dat dieta svojmu milovanemu muzovi a mat tym padom pre koho zit ..... , aneb deti su korenim zivota 😉 😉

ktore
19. okt 2011

@pehavcek no to by bolo dobre kocikovat shou shou heh to by boli soky.si to teraz predstavujem. 😀 😀 😀 normalne chuc chu chu chu

ktore
19. okt 2011

@nativanativa nuz doma by sme len miesili a miesili a miesili...no ani nemyslim na onake miesenie ale na cesto a uz mam nejake bujne myslienky heh

nativanativa
19. okt 2011

@ktore daaaaaaaaaaaaamy , dnes je streda ehmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀

ktore
19. okt 2011

hmmmmm nuz a je to citit.lenze som samaaaaaaa do piatku

nativanativa
19. okt 2011

@ktore a kuaaaaaaaaaaaaaaaaa , to je zle , ale nevadi , vy si urobite aj z piatka stredu no nie ?? 😀 😀

ktore
19. okt 2011

urobime aj dve stredy hehe.sme novomanzelia tak este jak mysky................................................................................................................................................................................................

nativanativa
19. okt 2011

@ktore cervene mravce 😀 😀 😀

ktore
19. okt 2011

@nativanativa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ az do piatkuuuuuu

nativanativa
19. okt 2011

@ktore to je co by dup .... 😉 😉

ktore
19. okt 2011

pa pa ideme sprchnut...schladit hlavu....pa pa

nativanativa
19. okt 2011

@ktore paaaaaaaaaa , ja cakam na svoju polovicku .... to bude noc 😀 😀
nie ze by som provokovala

blau
19. okt 2011

@daniwaugh hej super, nech mu to Nufkovi vydrzi moj nufko vo veku 44mesiacov taha poobede aj 3hodiny, ( optimal je 2) a vecer pekne o 20.30- Lenze moj nabeha 1000jarnych kilometrov 😀
Anglicanky no hmmm, to je proste iny sudok. Ty si tam pracovala? Kolegyne nic? Slovenky su tam urcite. MOja naj kamaratka tam zije uz 11rokov ona byva v Newbury, a na skype si dala proste nazov dediny, kde byvala a sa jej tam ukazali slovenky, cesky a klaplo to a ma super kamosky, aj ked bolo aj par svetlych vynimok.

blau
19. okt 2011

@nativanativa no hotovo to bude rosambo, nie ze zas opuchnes 🙂)) Jaj robim si srandu, ale ja viem presne ako to je,( ved som ti spominala) 😉
No dievcata ja vam tak prajem tie dve palicky a aj mne uz konecne 😉

blau
19. okt 2011

@nativanativa Slavka ty si vydata? ako si to milo napisala o tom koreni. Ja, ked som bola s malym sama, lebo mm chodil na sluzobky, tak som si vzdy povedala, ze toto som si riadne okorenila, 😀
a rezen som vysmazala aj ja dnes 😉

ktore
19. okt 2011

@nativanativa jooooj ako ti zaavidim....len sa polubte kym mozte...

ktore
19. okt 2011

@blau ak nie tak dokreslime aj tebe 😀 😀 😀

pejullka
19. okt 2011

@misula.g diky🙂 posli link, nakouknu k vam🙂

ktore
19. okt 2011

boze snad zacina ist na mna depka.uz som druhy mesiac nezamestnana a paf...keby nebol net a kamosky tu tak sa unudim...

vierkapierka
19. okt 2011

@nativanativa užasne a krásne napísané, dnes som počula že kámoška čaká už druhé, to je deň no na depku opäť, dala som si dve poháriky vínka z toho čavi 😝

malinka_02
19. okt 2011

@labanka no to si dobrá že to zvládáš.. já byla na testech na močák azse bud budou tam mrchy a dostanu na měsíc až 2 ATB a pak tčekání kontrolní testy a tak 4 měsíce nic, nebo tam nic nebude a pak mě posílá na endoskopii - cévkou kameru do močáku zda tam nemám nádor nebo něco že mám pořád záněty no jedno lepí než druhé.. Nejlíp bych to vypekla kdybych byla těhu.. ale sem 24DC a cykly mám 25-27 takže do soboty bude jasno a myslím že nic..sex byl jen 1 a to 2 dny před ovu..už ani není nálada..co ti budu povídat..

ktore
19. okt 2011

baby moje a povedzte mi ake mate teplotu po ovulacii......

ktore
19. okt 2011

@lenisko1
teplota by nemala vystupit nad 37?

lenisko1
19. okt 2011

@ktore myslis ked si tehu?? alebo stale po ovulacii?? ale tak asi nemusí je to u kazdého individuálne. No snád vystupi aj nad 37 hehe este som krátko po ovulacii a snad ostane hore 🙂

ktore
19. okt 2011

ja neviem vobec ako ma vystupit po ovulacii a v teho ako to je.myslela som ze ak vystupi pri ovu tak to ostane nad 37 aj dalej

lenisko1
19. okt 2011

@ktore no mne pri tehu vystupila nad 37 ale az asi 10DPO ale ono to aj po tom chodilo hore dolu priblizne ale či musi byt nad 37 to neviem

lenisko1
19. okt 2011

@ktore Bazálna teplota sa v priebehu cyklu mení. V prvej časti cyklu (pred ovuláciou) je nízka (kolíše zvyčajne okolo 36,5 ° C pri meraní v ústach), po ovulácii sa vplyvom produkcie hormónu progesterónu teplota skokovo zvyšuje (zvyčajne o 0,2 až 0,4 ° C) a zostáva zvýšená až do začiatku menštruácie alebo v prípade úspešného otehotnenia trvale. toto som nasla snad ti to pomôze

ktore
19. okt 2011

@lenisko1 aspon som mudrejsia.dakujem velmi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre