• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@ktore
drzim palceky nech kreslit nemusis :D
19. okt 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
poslanim zeny je dat dieta svojmu milovanemu muzovi a mat tym padom pre koho zit ..... , aneb deti su korenim zivota :wink: :wink:
19. okt 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pehavcek no to by bolo dobre kocikovat shou shou heh to by boli soky.si to teraz predstavujem. :grinning: :grinning: :grinning: normalne chuc chu chu chu
19. okt 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa nuz doma by sme len miesili a miesili a miesili...no ani nemyslim na onake miesenie ale na cesto a uz mam nejake bujne myslienky heh
19. okt 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore daaaaaaaaaaaaamy , dnes je streda ehmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hmmmmm nuz a je to citit.lenze som samaaaaaaa do piatku
19. okt 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore a kuaaaaaaaaaaaaaaaaa , to je zle , ale nevadi , vy si urobite aj z piatka stredu no nie ?? :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urobime aj dve stredy hehe.sme novomanzelia tak este jak mysky................................................................................................................................................................................................
19. okt 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ktore cervene mravce :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nativanativa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: az do piatkuuuuuu
19. okt 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ktore to je co by dup .... :wink: :wink:
19. okt 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa ideme sprchnut...schladit hlavu....pa pa
19. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore paaaaaaaaaa , ja cakam na svoju polovicku .... to bude noc :grinning: :grinning:
nie ze by som provokovala
19. okt 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh hej super, nech mu to Nufkovi vydrzi moj nufko vo veku 44mesiacov taha poobede aj 3hodiny, ( optimal je 2) a vecer pekne o 20.30- Lenze moj nabeha 1000jarnych kilometrov :grinning:
Anglicanky no hmmm, to je proste iny sudok. Ty si tam pracovala? Kolegyne nic? Slovenky su tam urcite. MOja naj kamaratka tam zije uz 11rokov ona byva v Newbury, a na skype si dala proste nazov dediny, kde byvala a sa jej tam ukazali slovenky, cesky a klaplo to a ma super kamosky, aj ked bolo aj par svetlych vynimok.
19. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa no hotovo to bude rosambo, nie ze zas opuchnes :slight_smile:)) Jaj robim si srandu, ale ja viem presne ako to je,( ved som ti spominala) :wink:
No dievcata ja vam tak prajem tie dve palicky a aj mne uz konecne :wink:
19. okt 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa Slavka ty si vydata? ako si to milo napisala o tom koreni. Ja, ked som bola s malym sama, lebo mm chodil na sluzobky, tak som si vzdy povedala, ze toto som si riadne okorenila, :grinning:
a rezen som vysmazala aj ja dnes :wink:
19. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa jooooj ako ti zaavidim....len sa polubte kym mozte...
19. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau ak nie tak dokreslime aj tebe :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misula.g diky:slight_smile: posli link, nakouknu k vam:slight_smile:
19. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze snad zacina ist na mna depka.uz som druhy mesiac nezamestnana a paf...keby nebol net a kamosky tu tak sa unudim...
19. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa užasne a krásne napísané, dnes som počula že kámoška čaká už druhé, to je deň no na depku opäť, dala som si dve poháriky vínka z toho čavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka no to si dobrá že to zvládáš.. já byla na testech na močák azse bud budou tam mrchy a dostanu na měsíc až 2 ATB a pak tčekání kontrolní testy a tak 4 měsíce nic, nebo tam nic nebude a pak mě posílá na endoskopii - cévkou kameru do močáku zda tam nemám nádor nebo něco že mám pořád záněty no jedno lepí než druhé.. Nejlíp bych to vypekla kdybych byla těhu.. ale sem 24DC a cykly mám 25-27 takže do soboty bude jasno a myslím že nic..sex byl jen 1 a to 2 dny před ovu..už ani není nálada..co ti budu povídat..
19. okt 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje a povedzte mi ake mate teplotu po ovulacii......
19. okt 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1
teplota by nemala vystupit nad 37?
19. okt 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore myslis ked si tehu?? alebo stale po ovulacii?? ale tak asi nemusí je to u kazdého individuálne. No snád vystupi aj nad 37 hehe este som krátko po ovulacii a snad ostane hore :slight_smile:
19. okt 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem vobec ako ma vystupit po ovulacii a v teho ako to je.myslela som ze ak vystupi pri ovu tak to ostane nad 37 aj dalej
19. okt 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore no mne pri tehu vystupila nad 37 ale az asi 10DPO ale ono to aj po tom chodilo hore dolu priblizne ale či musi byt nad 37 to neviem
19. okt 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore Bazálna teplota sa v priebehu cyklu mení. V prvej časti cyklu (pred ovuláciou) je nízka (kolíše zvyčajne okolo 36,5 ° C pri meraní v ústach), po ovulácii sa vplyvom produkcie hormónu progesterónu teplota skokovo zvyšuje (zvyčajne o 0,2 až 0,4 ° C) a zostáva zvýšená až do začiatku menštruácie alebo v prípade úspešného otehotnenia trvale. toto som nasla snad ti to pomôze
19. okt 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 aspon som mudrejsia.dakujem velmi
19. okt 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok