• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@nativanativa
drzim najsilnejsie prsteky na ovu a nasledne "tela" :D
a snazte sa furt! :slight_smile: Jonas vypocital barsjake datumy na pocatie aj mimo ovu a strasne vela baba to vyslo!
22. okt 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i
vitaj naspat :slight_smile:
22. okt 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11
spravne, to je ono! tak sa na to treba pozerat!:slight_smile:
22. okt 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh ci bude tela , tak to je este vo hviezdach :grinning: :grinning: , ale raz to pride ... , len to chce cas
22. okt 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa urcite budes mat ovu.bolesti sa nedaju vsugerovat.jednoducho ich citis a tak sa nieco deje.ja mam tiez bolesti pri ovu ale bohuzial sa to akosi nechce chytit.zato mi dali duphaston.no buduci mesiac pojdem na ten pregnyl,ale aj to som uz mala a nic.clostil nechcem od toho mam problemi este vecsie...bleee...je to vsetko taka nahoda u nas co nemozme otehotniet...
22. okt 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore ja neviem ,ja uz duphaston nechcem ani vidiet .... , rozmyslam ci sa idem teraz testnut alebo nie :grinning:
22. okt 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa aj ja som ho teraz dobrala a koncim,dam si befoli.budem brat to a to ani neblokuje ovu...mas skusenost z dufikom?
22. okt 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore ale ano , brala som ho 7 mesiacov , ale vzhladom na to ze som nemala pomerne pravidleny cyklus (29-35dc) ,tak mi to prd pomohlo .... , v domnienke ze je to na podopru otehotnenia som si ho kazdy mesiac davala od 16-26dc , tazko povedat , ci mi prave on sposobil anovulaciu alebo to fakt bolo zapricinene niecim inym , to uz teraz nezistim ....
22. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa ktovie.zato aj si dam radsej to befoli a nebudem mat blokovanu ovulaciu.ak som mavala neskvor ovu tak mi to v pohode mohol dufaston blokovat.takze velmi neverim ze mi to teraz vyslo.tak uvidim ten druhy mesiac.
22. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore no teraz som sa testla a negativny test , tak musim opat cakat , co sa udeje v nasledujucich dnoch :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. okt 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako casto sa meria ten test.a to ti ukaze presne kedy je ovu?musim take kupit najblizsie a zacnem merat aj teplotu.
22. okt 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore ano , ak budes mat // , v priebhu nasledujucich 24-48 hodin budes mat ovu , skusaj tak ako si myslis ze budes mat ovu - v pribehu 4dni alebo tak nejak
22. okt 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa ok buduci tyzden uz sa dam na to naplno.
22. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore ok , dnes je tu nejak ticho .... zase sa vsetci snazia ?? :grinning:
22. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha urcite.
22. okt 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zachvilu pojdem.pride manzel zo skoly dam mu obed a ide aj on pre svoju dceru a bude veselo cez vykend.potim sa.navali tepla jak v prechode.mozno ten dufaston.....
22. okt 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, můžu se vám vetřít do diskuse? Často si v tomto tématu čtu, ale až teď jsem se odhodlala zapojit aktivně :slight_smile:. Ve "snažení" jsme třetí měsíc a protože jsem nedočkavá, testuji jakmile je teoretická možnost na nějaký (dobrý) výsledek - tedy od 10 DPO. Předchozí dva měsíce testy sněhobílé, ale dnešní ranní testování (10 DPO) ve mě vykřesalo malinkatou jiskřičku naděje - nemůžu si pomoct, ale něco tam vidím. Připojuji fotku - vidíte tam taky náznak ducha? Je mi jasné, že i pokud tam opravdu je, může to ještě dopadnout jakkoli, ale pro začátek by mě potěšilo, že se snad ty správné buňky aspoň potkaly :slight_smile:.
22. okt 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Koukám, že fotka je tu dost malá - připojuji odkaz na fotoblog http://www.modrykonik.cz/fotoblog/saaralota/album/pokusy/8013288/
22. okt 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saaralota ja to vidim tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa Díky za reakci, jsem od rána sama doma a pořád ten test chodím okukovat, jestli tam opravdu něco je, nebo jsem si to vymyslela :slight_smile: No, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál...snad zítra najdu o kousek vyditelnější...
22. okt 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saaralota viem ze je to tazke , ja som sa testovala vcera na ovu a tiez zakazdym chodim okukavat :grinning: :grinning:
skus si ho urobit pozajtra .....
22. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa Nejradši bych testovala třikrát denně :slight_smile:. Ale je mi jasné, že nezbývá než trpělivě čekat :slight_smile:. Díky za podporu.
22. okt 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saaralota ja tiez , nonstop , clovek je tvor zvedavy a pokial ide o tieto veci , tak by to bolo fajn vediet hned na druhy den :wink: po snazeni :sweat_smile: :sweat_smile:
22. okt 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa Pod to bych se mohla podepsat :grinning: Už aby vymysleli nějaký způsob, jak to zjistit hned poté :wink:
22. okt 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saaralota cakanie ta zabija a potom ked pride sklamanie , tak to ma vzdy dorazi uuuuplne :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
22. okt 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus193 veľmi sa teším Kati, zo srdca ti želám krásne tehotenstvo s nádherným vyvrcholením :slight_smile:
22. okt 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 ahojky držííím palce
22. okt 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saaralota ja tam tiez cosi vidim....no skus testnut o 2dva dni uz by to tam malo byt jasnejsie.. :wink:
krasa.. dalsia nadejna tehulka..sa mi to celkom paci.... coskoro sa mi zda ze sa pridame dalsie.. :grinning:
hehe som celkom pozit naladena...som zvedava ako to zase bude vcase pred ms...hehe
22. okt 2011 o 16:12  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (14. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saaralota
tiez to vidim :slight_smile: urcite to tam je, ked ja so svojim hroznym monitorom vidim :slight_smile:
22. okt 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i @daniwaugh Díky holky, určitě budu se svou zvědavostí testovat i zítra, tak dám vědět, jestli je tam ten stín pořád, nebo zmizel... Doufám, že vydrží :slight_smile: Manžel je tenhle víkend pryč, vrací se zítra, tak nevím, jestli ho mám zasvětit do svých testovacích pokusů, nebo počkat, až na nějaký jasnější výsledek... Co myslíte?
22. okt 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok