• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

20. januára 2017 
@katka2011 dakujem, ja som taka cerstva snubenka :grinning: ale radsej by som uz bola poriadna tehula :pensive:
24. okt 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2 @nativanativa ale na mna necakajte s menzesom hej? :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes 26 DC nemam ziadne priznaky vobec nic len v piatok ma pichlo v strede podbruska az ma zalial pocit stastia ze aspon daco.ale zase nic.mala by som dostat v stredu stvrtok ale moze aj meskat lebo po dufiku mi predtym meskala.jaj mohla by aj meskat ked som neni tehu tak by mi aspon ovulka pekne vysla na vtedy ako je manzel doma
24. okt 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chceeeem vidiet nejake pekne fotecky z // baby dajte nejake.nech sa to tu pekne mnozi...to je pekne...
24. okt 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lgsk a nerozmyslas nad zmenou gynekologa? ved to nie je uplne v poriadku., ja som tiez na nervy lebo mam dostat ms, vybrala som hormonalne lieky a stale nic :unamused:
24. okt 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2 zlatko mrzí ma to, bolo to na najlepšej ceste :frowning2:
24. okt 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak som spravila riadnu volovinu, ktorú som si neuvedomila, dnes som 20ty DC a v piatok som sa objednala k dokimu což bude 24 DC, dúfam, že mrcha nepríde skôr, aby som mala poriadne vyšetrenie za sebou, asi vyžiadam lieky aj ja babenky, čím ďalej tým viac ma inšpirujete a nemienim už čakať bez pomoci, ak to doteraz nevyšlo
24. okt 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miriamm11 ahojky, tak sa snažte ďalej, nikdy nevieš kedy sa to podarí :slight_smile:
24. okt 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka moje zlatucke...jaby som si najradsej pockala aj na teba...ked uz mame rovnaky termin svadby, tak majme aj to mi mi naraz, vies :slight_smile:
24. okt 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vierkapierka som oki, neboj mojko...len ten prvy sok, alebo teda ta pravda do oci je trosku tazka, ale ideme dalej...a uz aj s liecikmi, tak je tu velka nadej, ze sa to uz konecne podari...akurat som pozerala kalendar, a ked to nevyjde v novembri, tak v decembri to bude krasny darcek, rovno pod stromcek...tak sa z toho vytesujem
a ty co by si spravila kravinu, ze si sa objednala na piatok k dokimu...neboj, ms nepride skor ako 24dc...ci ti uz niekedy prisla tak skoro? a keby aj nahodou, ale aspon sa s nim porozpravas, v klude ti vsetko vysvetli a uvidis, co navrhne.
24. okt 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa ja som mala svadbicku v juni ...a je to krasne a teraz v manzelstve este krajsie... :wink:
24. okt 2011 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka gratulujemmmmm..tesim sa s tebou
24. okt 2011 o 17:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a mam pocit ze dnes nastala u mna ovulka mam 14DC. bo ma bolia kriziky ako pri MS....vcera sme zasnazilkovali...tak uvidime ci dnes bude moj muzik schopny...bo je mi daky unaveny..a to uzvcera som ho znasilnovala.... :confused: :grinning:
24. okt 2011 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ktore a co si mam vycarovat tie // ?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj babizneeeeeeeeee , ja nemam s kym sa snaziiiiiiiiiiiiiit , moj stary nemdooojde tentokrat , dopicham sa s vidlickouuuuuuuuuuuuu !!!!!!! takze az buduci mesiac oooooo diooooooooooooooooo :confounded: :confounded: :confounded:
24. okt 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@labanka nebooooooj , budeme sa gulatit navzajom :wink: :wink:
24. okt 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
no to snad ne! jak to ze nedojde??? nemozes ist ty za nim??? alebo nech posle spermie!!
24. okt 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 ja skapiiinam z teba , to je konecna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labanka
ako daleko to je?:slight_smile:)
24. okt 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh ani mi nehovor , robota a robota !!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: no co uz ...... tak nabuduce
24. okt 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2 folikuly by aj boli , ale nie su spermie teraz po ruke :angry: :angry: :angry: :angry:
24. okt 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
no ale to je nanervy, teraz ked je secko ready na spravnom miiiistecku a tak! ach jo :(
nechce sa ti za mna aspon umyt riady????
24. okt 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa mohla by si haha vycarovat.ja som povedala ze ich tam nakreslim
24. okt 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa a kedy ti pride domou manzelik???(buduci)
24. okt 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa ako testik dnes?
24. okt 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2
@ktore
@daniwaugh dievcata , toto sa fakt moze stat iba mne , no kto moze mat viac smoly ako ja ???!!!!
@st2 ale prave som si roblia , slaby duch opat ... ale teplota dnes este viac klesla http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
24. okt 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa no a paradne ti klesla.neides na folikulku?
24. okt 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore zajtra 14.45 ma doki pokutraaaa a povie co dalej :wink:
24. okt 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalabohu.ty si mala aj ten clostil teraz nie?
24. okt 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa co su tie zelene stvorceky v grafe co to znamena, a ked bol duch dnes a bol dufam silnejsi ako vcera
24. okt 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok