Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
25. okt 2011

@katka2011 hej mame..aka nahoda, vsak? pridaj sa pipinka, budeme len radi...ze odkazujem jojovi, nech sa trosku inspiruje 🙂

zuzkag2
25. okt 2011

@daniwaugh Dani, 21.4.2012...@labanka Adulik moje srdiecko ani nevedela, len mi jedneho pekneho dna napisala kedy maju termin, a ze ma podrz, taky isty ako mame my... 😎

zuzkag2
25. okt 2011

@malinka_02 hej, ten prvy sok je vzdy blby, ale potom sa ide dalej..aj ty sa drzkaj, a 13tka nech je "laskavo" tvoje stastne ciselko, dobre?

katka2011
25. okt 2011

@zuzkag2 pipinka najskor mojmu staremu musi dojst ze ma konecne kupit ten zasnubny prstienok noooo 😀 😀 😀

nativanativa
25. okt 2011

@ktore no to by som poprosila ,pretoze ja mam tento mesiac tiez problem ehm.... , takze vianoce to istia 😉
@zuzkag2 noooooo drahy ma povinnosti ☹ ☹

zuzkag2
25. okt 2011

@miriamm11 Mirusik, vies aka si bohovska? normalne mi robis dobru naladicku...a nemysli si kazda sme svihnuta. ale jedine ty mas odvahu to napisat ;-D

zuzkag2
25. okt 2011

@katka2011 poslem mu nejake weblinks? ;-D ci nekupi???/ 😀 😀 😎

daniwaugh
25. okt 2011

@ktore
ach jaj. nuz nabuduce musis celych 10dni okolo ovu, preistotu :(
@cicussa21
no je to stale lepsie ako cysta. a teraz,ked vies ze si zdrava, mozes skusat znova!

daniwaugh
25. okt 2011

@zuzkag2
a to sa s bruchami budete vydavat?:D :D :D

katka2011
25. okt 2011

@zuzkag2 nooo mozes 😉 poslem ti ake sa mi pacia? a ty mu to nenapadne preposles? 😀 😀 😀

zuzkag2
25. okt 2011

@nativanativa Slavi, no to je mrzute...uvidis co ti povie doki, ako to je s tou tvojou ovulkou, ked ti slabne druha ciarka...inak, ja niekedy neviem, ci mam tym testom verit...
ozaj, bola som dnes u toho dokiho, a nasadil clostibegyt 5dc az 9dc, potom folikulometriu od 11dc, po dozreti vajka injekciu, a od 15dc duphaston...sak som jak starenka, ze budem brat tolko liekov...
ake su tie lieky, neni ti z nich zle, alebo nieco take?

zuzkag2
25. okt 2011

@daniwaugh no ja napriklad nie, takze ak sa zadari, tak bud bude svadba taka malilinka, kym sa mimi narodi alebo az potom neskor, ked bude mimi na svete...ved preto my zatial nic nevybavujeme. a aj tak mame len malinku svadbu s rodinou, nejaku gardenparty....cize na vybavovanie moc toho nemame ...

zuzkag2
25. okt 2011

@katka2011 ano posli...a ja budem strasne nenapadna ked mu to poslem 😀 😀 😀 sak ty neboj, ono aj ten snubak pride...uvidis 😎

daniwaugh
25. okt 2011

@zuzkag2
no my sme mali to iste a vydavala som sa v 4tom mesiaci a az tak to nebolo vidno, aj ked trocha hej :D
a tiez sme mali len malicku svadbu, bolo nas tam 7 dokopy vratane zenicha, nevesty a svedkov, ale bolo to krasne 🙂 kuk
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.94222...

labanka
25. okt 2011

@daniwaugh jasne my take bruchate sa budeme vydavat :D nie Zuzi moja krasna? @zuzkag2
a nic nevybavujeme zatial lebo nevieme co sa bude ako odohravat 🙂

nativanativa
25. okt 2011

@zuzkag2 jeeej , tak ty si presne ako ja ... od 5-9dc som to uzila aj ja , uvidime co povie dnes doki ked ma pozrie ... ci mi moze pichnut pregnl alebo nie , mne pekne teplota uz od vcera klesla na 36,2 , dnes 36,3 tak neviem ,ale od piatku mam neskutocne pichanie , mozno je to predo dvermi a nevie to prasknut , co ti je viem ??? budem mudrejsia poobede , a neboj , nebude ti zle od liekov 😉
skor sa bojim injekcie 😝 , ked to bude ta nechutna bolava 😢 😢 😢

ktore
25. okt 2011

@nativanativa takze budeme spolu tie vianocne?hura.to by bodlo.tento mesiac pojdem aj ja na pregnyl a uvidi sa.som smutna ale tesim sa ako budem zase netrpezlivo cakat ale testy si nekupim az ked bude na to cas.budem poctivo merat teplotku.velmi chcem darcek pre muzicka.

daniwaugh
25. okt 2011

@labanka
sak tak len skocite dakam na radnicu a hop sup :D

katka2011
25. okt 2011

@zuzkag2 a z akej cenovej kategorie mam vyberat ? 😀 😀 😀

zuzkag2
25. okt 2011

@daniwaugh trosku? sak ty si to bruseno vytrcala do sveta, nech kazdy vie a vidi🙂 🙂 🙂 ale parada, krasni ste spolu moja...

zuzkag2
25. okt 2011

@katka2011 no a co ja ti viem moja? ja som ani nechcela vediet kolko stal moj prstienok, radsej, lebo by som dostala isto infarkt...vyber si aky sa ti paci, na obrazkoch, a to mi posli 🙂 na cenu nehlad, nech sa jojino rozhodne sam, no nie??? aj tak vyberie ten najmegamegamega...nie? 😎

miriamm11
25. okt 2011

.baby ked 9.10. som mala spinenie+silne bolesti od rana....10.10. bolo uz aj ms-krvacanie... uz bez bolesti, ktory den mam pocitat ako 1DC?? krasne ranko vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂

ktore
25. okt 2011

@zuzkag2 no aj tak budem buduci mesiac ale clostil sa bojim a duphaston vynecham.brala som ho.teraz vyskusam ine

eri28
25. okt 2011

aj ja sa pridavam a chcem baby 🙂
vcera spinemenie dnes cakam ci ta menzes doraziiiiiiiiiiii 😀

ktore
25. okt 2011

@miriamm11 rada by som ti pomohla aj ja mam taky problem.dokt mi povedala ze mam ratat aj spinenie.aj tu mi tak poradili.ale to je len jeden den rozdiel takze to si vies kontrolovat.

ktore
25. okt 2011

@eri28 no moja aj ja cakam zajtra pozajtra.och ale viem ze pride lebo teplota tomu naznacuje,takze cakam

ktore
25. okt 2011

@eri28 ale co ak budes tehu?ked si spinila a este nic?

nativanativa
25. okt 2011

@ktore
@eri28
@miriamm11
@zuzkag2 pevne verim ,ze na vianoce budu kolajniceeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝

ktore
25. okt 2011

@nativanativa myslim na teba.mozno sa fakt nevie dostat vajicko von.tak som zvedava...

zuzkag2
25. okt 2011

@miriamm11 Miri, a to spinenie si mala cely den?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre