Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
25. okt 2011

@ktore preco sa bojis clostylu?

zuzkag2
25. okt 2011

@nativanativa sak sme si povedali...transibirska magistrala bude...

😎

ktore
25. okt 2011

@zuzkag2 lebo som mala potom velke bolesti.cysty sa mi tvorili ale potom mi dali pregnyl a nebolelo nic.ale uz mam strach.mozno aj mne vyskusa teraz na mesiac aaaa bojim

zuzkag2
25. okt 2011

@ktore juj, to mi ani nehovor...ja som presne nad tym rozmyslala, ze ma boli ovula aj bez clostilu, a co bude potom...dak dufam, ze to nebude este horsie...
hlavne sa neboj, ved chceme mimi, to je podstatne...

ktore
25. okt 2011

@zuzkag2 snad po pregnyle to bolet tak nebude.dufajme.

labanka
25. okt 2011

ženy moje krasne milovane :D mam taky maly priznačik 😀 😀 😀 straaaaasne ma pali zaha uz od soboty a pritom sa stravujem zdravo, nepapam mastne.....a mam veeeeeelku chut na rybky 😝 v nedelu sme mali rybacie menu - ranajky -rybacia pomazanka, rybacie zavinace, na obed pstruh 😅 a dnes idem na obed hadajte co si dam? 😀 😀 😀

lejduska
25. okt 2011

@lgsk dostala si? nevadi, skusite o mesiac uvidis, ze sa to podari.., ja este stale nemam 😒

pingu1
25. okt 2011

ahojte.
ja som vedela ze som tehu uz na nejaky 5. den. mala som sialenu migrenu a citila som sa skratka "inak"

daniwaugh
25. okt 2011

@pingu1
gratulujeme

pingu1
25. okt 2011

@daniwaugh dakujem, ale opica skorica ma uz 2,5 roka 😀 😀 😀

daniwaugh
25. okt 2011

@pingu1
aha :D :D

katka2011
25. okt 2011

@zuzkag2 poslem ti link takeho "lacneho" modelu.. 😀 😀 😀 akoze moj vysnivany .....

daniwaugh
25. okt 2011

@katka2011
posli aj mne, som zvedava 🙂

katka2011
25. okt 2011

@daniwaugh mozem na fcb?

eri28
25. okt 2011

dakujem baby on nechodi, spinenie len na jednu slip vlozku, teplota, 37.2 a pocas laparo, by ta mimi bunka asi zanikla som totiz 5 dni po lapar. a mam dobre haluzky a spinim len od vcera malinko 😠 😀

eri28
25. okt 2011

akoze ona nie on ta slovencina 😀

miriamm11
25. okt 2011

@zuzkag2 ano to som sa rano zobudila a bolo spinenie + ms bolesti silne, druhy den bolo rano spinenie a doobeda sa to pomaly rozbehlo, tak neviem ci mam pocitat uz ten den so spinenim ako 1DC..... a mam podozrenie ze tento mesiac som nemala ovulku, tak to citim.....teda necitila som bolesti vajecnika ako inokedy mam take bolesti horsie ako pri ms...a nakoniec som sa docitala ze aj ten mikroskop.tester co mi ukazoval raz tak a raz tak...to znamena ze anovulacny cyklus...takze tento mesiac asi zas nic nebude..a dalsi bude uz 4cyklus snazenia. to je az neuveritelne ako to bezi ☹

daniwaugh
25. okt 2011

@katka2011
mozes kam len chces Kati 🙂 ale uz si 🙂 ale ak chces kludne aj na fb 🙂

katka2011
25. okt 2011

@daniwaugh no uz som, zabudla som v tom momente ze je tu ip.... 😀

daniwaugh
25. okt 2011

@eri28
a kolko sa uz snazis?🙂

rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamm11
25. okt 2011

@rehotka25 vsak aj ja sa zacnem asi len smiat, co ine mi zostava 😠 ale nervy mam aj tak...!!! ja dalsi cyklus idem na tu folikulometriu ci co to je, vsak co budem vyckavat... laska je ale bejby nic, , drieme niekde 😖 ...no co uz len cakat nam zostava....ale spon mne to rychlo bezi, neviem teda ako ostatnym, mne to brutalne rychlo uteka 😵 😵 😵 aspon ze tak 🙂

daniwaugh
25. okt 2011

@miriamm11
a urcite ste sa milovali 4dni pred, pocas a po ovu?

daniwaugh
25. okt 2011

Dievcence, idem ja k tej midwife, ale urcite nebudu ziadne spravy, lebo uzv sa tu robi az v 12tt a dovtedy mi mozno tak odmeria brucho krajcirskym metrom (a to jej bude hovno platne, lebo dieta ma cca 4mm a 0.64g, cize to na mne nevidno) a spyta sa ma na zdravotny stav. no na toto sa ja trepem k lekarovi medzi chorych. hura.

miriamm11
25. okt 2011

@daniwaugh niee 😒 nezadarilo sa 😒 😒 chcela som dat na tvoje rady ze kazdy den ale v piatok mi polovicka odisla a pride zajtra...takze my sme skusali naposledy 10DC 12DC a potom uz nic, a ani neviem ci som mala ovu a kedy, nebolel ma vajecnik, jedine ze by som to prespala ako som pisala niekde vo fore 🙂 ..takze samozrejme od zajtra pokracujem, ale to uz bude 17DC, a ked pocitam ten 1den spinenie tak zajtra je uz 18DC...tak neviem , tento mesiac ci bude prekvapko, ale tak verim vzdy!!!!! len mam pochybnosti velke 😒 zacinam si namyslat priznaky samozrejme ako kazdy cyklus 🙂 🙂 v tomto nezaostavam 😉

daniwaugh
25. okt 2011

@miriamm11
mojeeee, to ma mrzi. ale nic nie je stratene! treba na to pozerat nadejne, ale neupinat sa na to a nehladiet na vsetko ako na priznak. o to krajsie to bude, ked to bude ako "prekvapko" 🙂

miriamm11
25. okt 2011

@daniwaugh nabuduci mesiac uz vazne odcestujem aj ja , som chcela tento krat, ale nedalo sa....vela roboty bolo, musela som zostat doma sama...takze buduci mesiac nepremeskam ani den pred predovu, cez ovu, a po ovu......nech sa deje cokolvek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no a este som nedostala tento mesic no nie?? 😉 😉

nativanativa
25. okt 2011

@miriamm11 @ktore
@zuzkag2
@labanka
@daniwaugh
taaaaaaaaaaaakkze dievcata som tu a spat , opat vam tu budem nervy zrat 😀
bola som u dokiho , takze mam mega velke vajcaaaaa 😀 , nastimulovane su teda poriadne , z toho vyplyva ze nemusi mi pichat pregnyl, ovu pride aj sama v najblizsich dnoch , vyzera to opat na pravy vajecnik vzhladom na to ze lavy je velky asi 4 cm a je tam folikulova cysta , ale to nevadi ....
cize v najblizsich dnoch resp. pocas vikendu sa treba snazit , takze mozno som to este neprepasla , drzte mi palce 😝 😝 😝
ak by som neotehu , tak buduci mesiac nemusim brat clostil , ale mam prist na 13dc na pregnyl. je zbytocne stimulovat opat o mesiac vajca , lebo ze vraj oni vydrzia do buduceho mesiaca
jakyyyyyyyyyyyyyy bol doki zlatyyyyy , on ze ale opartne sa milujte , nech partner nie je taky naruzivy , lebo mate velke a bolave vajcaaaaaaaaaaaaa meheheeeeeeeeeeeee 😀 😀 😝 😝 😝

golymetr
25. okt 2011

@nativanativa držim pěstičky aby to vyšlooooo 😉 budeš preventivně zkoušet ovu testíky abys viděla mega čárku??

golymetr
25. okt 2011

@nativanativa já chci právě začít testovat ovu testíkama tak abych byla v obraze jak vypadá čárka na ovu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre