• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@pehavcek
ehm..vsetko naj...ehmm...
a z toho zvysku si nerob starosti, podari sa buduci mesiac, kamoska bude stastnejsia bez toho chlapa a stary otec bude ok, neboj!
25. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eri28
no aj zazraky sa konaju ale nevideli by to, ked si bola na laparoskopii?
25. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau
no caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau :slight_smile: ako?
dakujem (za kompliment:o)) dneska som bola u midwife a presne jak sme predpokladali, hovno z toho. nuz co uz :D t
25. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau
no caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau :slight_smile: ako?
dakujem (za kompliment:o)) dneska som bola u midwife a presne jak sme predpokladali, hovno z toho. nuz co uz :D tal som si aspon zmokla na biku na ceste domov
25. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
secko bude!:slight_smile:
25. okt 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lgsk juuj tak to mi je luto :unamused: ale urcite sa zadari len nevieme kedy..mozno budeme naraz :wink:
25. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem daniwaug, mne robili v pravo a zeby v lavo zacalo mimi, to je asi blbost, ale moje dni nechodiaaaaaaaaaa, nikdy som na ne takto necakala, vcera mini spinenie :angry: :grinning:
26. okt 2011 o 04:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napis ci prisla ktore, uvidime :wink:
26. okt 2011 o 04:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto su cudne bolesti brucha asiutekam k dr rano :rolling_eyes:
26. okt 2011 o 04:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky som 13DC a od nedele prebehla ovulacia, 4 dni pred zacatim ovu sme sa snazilkovali, a predvcerom tiez:slight_smile: od dnes rana ma dost pobolievaju prsia, hlavne strasne citlive na dotyk, moze to nieco znamenat aleboo to je este priskoro..?? A kedy sa asi zacina uhniezdovanie.????
26. okt 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska já doufám, že to bude brzo :grinning: ona ta psychická pohoda je taky potřebná a je fakt, že teď sem byla pořád ve stresu kvůli práci...po nocích sem nespala, za to dneska sem spala jak dřevo :grinning:
tak ju, budem závodit :grinning: :grinning: :grinning:
jen bych chtěla poradit nějakej ovulační testík...
26. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lgsk haha ale v tomto sa neda pretekat ale ako myslienka je to super :grinning: ano stres ovplyvnuje cyklus a vsetko co v tele prebieha., ja napriklad terza nemam ziaden stres a este menej som ho mala koncom leta ked mi meskali ved priatel s ami vratil brigada bola, skola nebola uspesne po statniciach s potratom som sa zmierila a vidis to..i ked ja ked mam stres tak ms pride o tyzden skor :slight_smile: treba sa dat aj psychycky do pohody ako vravis a potom bude aj babo
26. okt 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo zeny , je tu niekto ?? :confused: :confused:
26. okt 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lgsk a s tym ovulacnym testom snad ti poradi niekto iny, ja som sa zatial nikdy netestovala
26. okt 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa ano moja malickost neviem ci budes spokojna :grinning: s cim sa chces pochvalit?
26. okt 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska no konecne aspon niekto :wink:
co to tu je zasek nejake mrtve , co sa snazite vsetci ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lgsk ja si robim ovu testy znacky woman secret :wink:
26. okt 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa ano snazime len ty sa tu flakas :grinning: tak co mas nove?
26. okt 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska ja nic dokopy , len zistujem ze tento cyklus budem mat asi pekne dlhy :angry:
az vooobec bude nejaka ovu , slak ma triafa
26. okt 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa no je to neprijemne ale nech aspon nejaka je aj napriek dlhemu cyklu...
26. okt 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejduska to by som uvitala .... :angry: :angry:
26. okt 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak akoze dnes je tu jakyyyyyy kapooor :confounded: :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. okt 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa Ahoj.Ja si robím ovu testa od 11 dňa a teraz mám 19 deň cyklu a podla testov nijaká ovulácia
26. okt 2011 o 19:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarmila82 to je uplne zle , akoze kedy mam otehotniet ?? :confused: :confused: :confused: :angry: :angry:
26. okt 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte buduce maminky rada by som sa ku vám pridala prave sa začíname snažit o druhé dieťatko tak dufam že každej sa nam to čoskoro podarí pekný večer
26. okt 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nativanativa a ty si na tom ako?
26. okt 2011 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarmila82 ja som dnes 14dc , mala som byt vcera pichnuta pregnylom ,lae nic sa nekonalo lebo ze vraj vajecniky budu ovulovat same , tak cakam na vikend --- okolo vikendu by to mlo byt , ak pan bozko da :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ovu testy stale iba o duchoch , BT si merias ?
26. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@06lienocka no drzime labocky :wink: :wink:
26. okt 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa nemeriem.ja som doužívala HAT ešte len 4.10. menzes mi začal 8.10.ja to zatial skúšam len testami.BT sa meria rán predtým než vstanem z postele,nie?a na to ja nemám ráno čas.
26. okt 2011 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa dakujem podobne prve sa nam podarilo na prvý šup tak na druhom sa určite potrapime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok