• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

19. januára 2017 
@simik22 ja vám to ozaj veľmi prajem :slight_smile: ani nevrav...ja som išla na gyndu v den očakávanej ms,urobila mi tehu test a vyšiel jasne pozitívny a gyndoška mi jednucho povedala,že nech sa dopredu neteším,lebo mi ten menzes ešte môže prísť.... :confounded: to bolo 9.sept.2011,sono ešte nič neukázalo,len zvýšenú sliznicu maternice( ale,že som v termíne ms,tak to môže byť aj kvôli tomu ) ,ani nemusím vravieť,že aká smutná som z gyndy vyšla :frowning2: Na kontrolu som išla potom 19.sept. a hurááááá bublinka ( a dokonca už s akciou srdiečka) No a dnes nám už tá ˝ bublinka˝ robí krásne saltá a maminke minule aj zakývala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja ti prajem,aby sa ti to už nestalo a nech máš čoskoro aj ty radosť z bublinky :dizzy_face:
27. okt 2011 o 11:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gina1769 jej, no to je mile... urcite sa velmi tesite na babo... vies co, ja to nevydrzim, idem do mesta kupit dake testy poobede... nech mam vyskusanu aj nejaku inu znacku, nie? :D
27. okt 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 júúúúj veľmi sa tešíme a dokonca aj synček sa už nevie dočkať malého súrodenca :dizzy_face: Každý deň mi pusinkuje bruško a vraví,že on naň bude dávať veľký pozor,atd....môj zlatý :slight_smile: aj ja som skúšala viacero značiek,ale jednu si nekupuj rapiclear,mne sa nejak nezdá :fearful: ja som mala tie najlacnejšie z Dr.Max lekárne ,potom som si kúpila clearblue ale najlepsi je Woman secret baby 10-tkový.tak veľa štastia a daj vedieť ako si dopadla :wink:
27. okt 2011 o 11:30  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gina1769 no skusim si zapamatat... aj tak ktovie, ci budu mat v tych nasich lekarnach... inac, ked vravis o rapiclear.. ja som uz raz tehotna bola, robla som si asi 4 testy, a rapiclear ukazal najsilnejsiu ciarku...
27. okt 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 takze teraz mozes cakat cervenu az na 36dc , ze jo ?? ak teda pride ... , no to som rada , ze ja sama nemam taky cyklus tiez :wink: :wink:
27. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh micinka , ja uz vazne neviem ,nemala by pri ovu teplota klesat a nie stupat ??
27. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore aha tak to bolo vytúžené dietatko :slight_smile:
27. okt 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa naozaj pozri vsetky grafy a uvidis ze vsade stupa teplota po ovu.to ti mala aj dokt.povedat.
27. okt 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore ale ja by som ju podla dokiho mala mat pocas vikendu , takze ju opat nebudem mat ??? uz som ju akoze premeskala ???? ci jako to je .... ved sa pozri :cry: :cry: :cry: :cry:
27. okt 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
no ja chapem tvoje obavy, ale doktor to hadam videli nie? a druha vec je, ze ked mas mozno aj daky zapal(nadcha, oslabenie organizmu, COKOLVEK) a ani o tom nemusis vediet tak ti teplota moze aj tak stupat pre Teba "bez priciny" a pre telo pre daco, co Ty nevidis. vobec sa tym netrap, doktor povedal ze bude cez vikend, tak sup sup kupit vinko a hopsa hejsa!
27. okt 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh ja fakt budem dnes plakat .... nemam na toto nervy , jedna tu povie tak a druha zas hentak ... tak potom kde je pravda ???!!! doki ma pozeral cez sono a povedal ze to bude pocas vikendu
TO TU UZ FAKT NIKTO NIC NEGARANTUJE ?? !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa 18.10 sa mierne zvysila teplota a odvtedy nic.asi si nemala ovu.teraz citis bolesti?
27. okt 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
no ja nehovorim nic, len vravim ze meranie nemusi byt presne koli tym inym faktorom. ja by som verila doktorovi, ked to videla na sone. fakt. ver tomu.
27. okt 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore nie necitim nic ,len ten lavy ocystovany vajecnik ,ale uz poslabsie chvalabohu , od minuleho piatka som citila ovu bolesti , ale to asi preto ze mi na nom narastla ta cysta
27. okt 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh idem si poplakat , ja uz nicomu neverim :cry: :cry: :cry: :cry: , a svojmu vlastnemu telu uz absolutne
27. okt 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa mozno si mala ovu v piatok.pozri neprepadaj panike.kolkaty krat beries clostil?prvy?
27. okt 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 no neviem...aj gyndoška mi povedala,že nech sa na rapiclear nespolieham .mne napr.ukázali slabulinkého ducha a tehotná som nebola...a vytešovala som sa zbytočne.Spravila som si ostatné značky a snehobiely papierik s jednou / .
27. okt 2011 o 13:10  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ktore ano prvy a asi po tejto skusenosti mozno posledny :cry: :cry:
27. okt 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
ver doktorovi. ziadne plakanie. ovu je tu cez vikend jak na koni!!!!
27. okt 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa nesmies to vzdat.ja som mala nadej z clostilom.kolko dnovi mas cyklus?
27. okt 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa len sleduj dalej teplotu.vykend je pred tebou,uvidis ze pride.teplota by mala stupnut hore zrazu
27. okt 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore no to keby som vedela !!!!! teraz to vyzera asi na pekne dlhy cyklus , urcite tych 34dc
@daniwaugh
27. okt 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa asi aj bude dlhy a nestresuj.pekne pockas.teraz sa venuj sexxu moja.
27. okt 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore jaj , dufam ze zas neopuchnem , lebo sa hodim uz pod vlak !!! :angry: :angry: :angry: :angry:
27. okt 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa neboj nic.a ozaj bola si uz na laparke?
27. okt 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore este nie , ale asi ma to len caka ....
27. okt 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa no tak sa ho to opytaj cim skvor.
27. okt 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa no to je u mna bezne od 30 do 37som mala rekord , takze ovu mam tiez raz tak raz tak... :angry: tebe tento cyklus tiez sa predlzi asi.....vsak najlepsie keby ovu si mala v nedelu nie? ked sa chces tulit cez vikend.... :slight_smile: ja uz som mala ovulku aj po 20DC, idem kupit tes teraz.
27. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 no to by bolo krasne , ale vyzera to tak ze zas ani nebude :angry: :angry: :angry:
27. okt 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok