Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

moni
27. okt 2011

@jarmila82
to by malo byt na teste uvedene, bud v navode alebo priamo na teste (C kontrola, T testovacia - take tam nie je?)

simik22
27. okt 2011

@jarmila82 nechcem ta sklamat, ale tu fotku co si sem dala, obavam sa, ze to nie je pozitivny ovu test...alebo podla toho ale, ktora ciarka je kontrolna...iba ak ta napravo je kontrolna....

jarmila82
27. okt 2011

Už to vidím tá čo je silnejšia .tam jeT.takže?

ktore
27. okt 2011

@jarmila82 jeeeeejej tak predsa chvaaala

ktore
27. okt 2011

@jarmila82 ja som este nerobila nikdy test

jarmila82
27. okt 2011

taže ked je silnejšia tá čiarka kde je T,tak mám ovu?

simik22
27. okt 2011

@jarmila82 ano to znamena, ze mas ovu,,, do 48 hodin .)))

jarmila82
27. okt 2011

ja som si robila ovu test včera okolo 18.00 hod.vtedy ešte nič.takže neviem kedy začala.ale nevy,lebo asi oklo druhej ráno sme mali keksík a plánujeme aj zajtra skoro ráno,lebo moj manžel tak chodí z práce

moni
27. okt 2011

@jarmila82
Ak je silnejsia T tak to vyzera na ovu 🙂 vcera si test nerobila?
Ak mas pozitivny test (T>C) tak ovu by mala nastat v priebehu 24-36h ak sa dobre pamatam - opravte ma ktosi ak sa mylim

jarmila82
27. okt 2011

@moni včera večer som si robila a nič.takze neviem kedy začala

moni
27. okt 2011

@jarmila82
Podstatne je ze ste sa snazili 🙂
Nech o vyjde!

jarmila82
27. okt 2011

to by bola sranda.keby hned po vysadení sa nám to podarilo.asi má moj manžel turbo spermie.xixi

ivana2301
27. okt 2011

Ahojte žienky,prosím Vás medzi prvotné príznaky tehotenstva patrí aj zvýšená teplota?(to je okolo 37c?)Myslím asi tak na 10 den po oplodnení...(a ešte tá teplota by mala byť nameraná pod pazuškou hocikedy cez den?A mala by byť 37C?)Mám mladučkú priateľku ktorá si myslí že je v tom-len neviem jej poradiť.... 😕

ivana2301
27. okt 2011

Alebo telesná teplota nemusí byť 37C a žienka môže byť napriek tomu tehotná???babenky kde ste...?? Sem zo svojimy skúsenosťamy....

miriamm11
27. okt 2011

baby keby bola ovu vcera vecer ...dnes poobede by mi mal co ukazat ovutest? 🙄

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa vsak ale nevies to na isto 😉 preco si myslis ze nebude ovu u teba? ked doktor povedal ze bude.

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 neviem,myli ma tá stúpajúca teplota , no uvidíme čo bude po ďalšie dní,dosť na figu sa cítim,mám citlivé podbruško ako na červeň a občas cítim ten ovulujúci pravý vaječník , ale začínam mať taký mokrejší hlien,tak možno motyka vystrelí 😝

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 a čo si sa netestla ??

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa ty si meras teplotu? ja som si robila dnes ovu test,ale ovu bolesti som mala vcera vecer, ale uz to asi neztim ci prebehla ked som sa vcera netestla. Ide o to ze tento mesiac som taka domylena ze uz som si neni nicim ista, lebo mi zas bolo povedane ze ked ma boli vajecnik ze uvolnit sa moze vajicko aj za 2dni, tak ja uz fakt neviem, tolko informacii do mojej hlavy, to sa neda spracovat 😀 a boli ma podbrusko od vcera uz,tak ja fakt neviem!!! ja tipujem ovu u teba na sobotu 😉 😉 😉 😵 😵 😵 a kolko by mala byt teplota po ovu a pred ovu????? 🙄

nativanativa
27. okt 2011

@miriamm11 hej meriam si,tak v utorok bola najnižšia 36,2 a dnes 36,5,preto som zmätená,ale ako hovorím,uvidime čo bude počas týchto dní a nechávam tomu už volný priebeh....,dúfam že aj spermie mi volne prebehnú tam k vajku 😀

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa testla som sa ale az dnes, som to vcera nestihala!!!!, lenze ja nemam predstavu co tam ma byt, je tam ciarka slabsia ako testovacia,neni to asi duch ale slabsia ciarka, tak mam skusit este kedy testnut??? a mozem porovnat ci slabne alebo je rovnaka???vobec neviem...co by to malo ukazat 15hodin po ovulke????hmmm?? 🙄 🙄 🙄 🙄

ivana2301
27. okt 2011

Babenky,nikto z Vás mi neporadí??? 😢 😢 😢

miriamm11
27. okt 2011

@nativanativa a aku teplotu by si mala mat?? jasneee spermie sa uz tesia na vajko 😵 😵 😵 😵 pockaaaaj to bude zapasenia, ze ktora prva 😀

miriamm11
27. okt 2011

@ivana2301 ja by som rada, ale tym teplotam nerozumiem... ☹ ja som len pocula ze zvysena teplota moze znamenat aj tehotenstvo. To je to ze u kazdeho to moze byt inac. Niekto teplotu moze mat a iny nemusi.

ivana2301
27. okt 2011

@miriamm11 dakujem za odpoved.Tak si myslíš že ak žienka nemá teplotu môže byť aj naprik tomu tehotná??

moni
27. okt 2011

@ivana2301
Zvysena teplota moze byt priznak tehu rovnako ako priznak choroby. Treba vydrzat par dni a testnut.
Nie kazda tehula ma zvysenu teplotu, priznaky su individualne

nativanativa
27. okt 2011

@ivana2301 môj názor je že ano,môže byť v tom,čítala som že ak je luteálna fáza dlhšia ako 18dní od ovulácie,znamená to tehotenstvo,otázne je či,jej už meškajúa teploty sú vyššie

ivana2301
27. okt 2011

@moni dakujem.Takže zvýšená teplota není pravidlom pri tehu.Na internete už dlho brázdime ale jednoznačnú odpoved som nenašla nikde s tou teplotou..

moni
27. okt 2011

@ivana2301
Ty si mala zvysenu teplotu? Ja veru nie 🙂

eri28
27. okt 2011

konecne prisla menzes, toho je asi horsie, ako porod, tieto soky.
nikdy som ho tak necakala ako po laparoskopi, deti sa neplodia na operac. stole 😉 😉 , ale stale mi to neslo do hlavy, takze ked skonci jupiiiiiiii, ideme na to chcem baby a hotovo, aspon pod stromcek prosimmmmmmmmmmmmm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre