Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

simik22
28. okt 2011

@e.l.i to by aj mna zaujimalo

blau
28. okt 2011

@simik22 vsetko mam odsledovane, a uz druhy mesiac nic, asi to moc velmi chcem ☹
vytok som nemala v tehu , takze neviem povedat
@e.l.i

simik22
28. okt 2011

@blau ako ze druhy mesiac nic? sa snazite dva mesiace?

blau
28. okt 2011

@simik22 velmi mi blbne net, skace mi to tu.
K tomu vytoku, fakt neviem....nemala som ho a teraz pred ms ho mam (co nemavam vobec) tak preto je mi to vsetko divne :-O

blau
28. okt 2011

@simik22 ano,
myslela som si ze to klapne ako pri prvom tehu, hned na prvy sup , tak preto ...

eri28
28. okt 2011

mne tvrdili doktor, a sestricky , ze 5, 10 min a potom sa s testom nezaoberat, info su skreslene, ale tiez som citala, ze vela zien az po limite naslo tu 2 😉
ja som zvedava ktora z nas bude prva tehu potom druha a tak uz sa toho neviem dozit, asi prve sa rozplacem, aj vy ste take citliveeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂
dnes mi chodilo po rozume, ze mozem byt tehu aj ked mam nenzes to su otazky , ked to raz poviem mojmu dietatu asi nebude chapat, a ja som bola na svete hned ako moja mamina zacala spinkat s ocinou, a nikty neprezivala to co ja, to je nespravodlive
vcera ked mi rozpravala mamina o mimi povedala, ze deti by nemaly mat deti akoze ja stara kozicka, ale ved kt 🙂 o najlepsie rozumie dietatu, iba dieta 😀 😀 😀 😀 😀
aj by som sa stavila, ktrora z nas bude prva, ale nemam sainu 😉 😉 😉 😉

simik22
28. okt 2011

@blau jpoj, ved to je este v pohode. dva mesiace je malicko... ja viem, ze si urcite velmi nedockava, ale neboj nic... kazda z nas sa docka 🙂)

daniwaugh
28. okt 2011

@blau
tak to klapne na druhy sup!🙂

misula.g
28. okt 2011

@nativanativa Hezké teplotky... Zítra by to mohlo klesnout a v neděli hezky vystřelit nahoru 🙂

vierkapierka
28. okt 2011

ahojte po dnešnej prehliadke u dokiho všetko v pohode, už len dúfam, že ms bude meškať 🙂

daniwaugh
28. okt 2011

@vierkapierka
a co povedal teda???? 🙂

miriamm11
28. okt 2011

dobry vecer vsetkym 🙂 tak ja stale prispievam o tom istom, tento mesiac ale vazne ze naozaj neviem kedy bola ovu...dnes ma tak bolelo podbrusko ze hruuuuza, v stredu vecer som mala mega bolesti a pichanie na pravo...stvrtok vecer este pichanie na lavo ostre chvilkove ...a dnes ma totalne boli podbrusko ako pri ms..som myslela ze streda vecer ale dnes tie bolesti ma zas domylili...hadam som neni este len pred ovu? ☹ dnes je 19DC....buduci mesiac sa testujem ovu testami urcite lebo takto fakt neviem kedy ked uz 3krat som mala ovulacne belesti tento mesiac 😅 😅 vcera som skusila aj teplotu , bola 36,6 a dnes 36,5 ....
ako sa mame inak??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som celkom v klude 🤐 maximalne tak do zajtra :D :D :D

daniwaugh
28. okt 2011

@miriamm11
nuz, tak musite s amilovat kazdy den! :D

daniwaugh
28. okt 2011

SLAVKA DNESKA IDEEEEEE :o)))) uz se to neseeeee 😀
posielajme vsetci spolocne tehotensku energiu az do pondelka!!!!!!

miriamm11
28. okt 2011

@daniwaugh no inac to nevidim 😀 fakt asi kazdy den, zajtra dojde polovicka domov, chudak ani si nevydychne 😀 😀 to je vsetko to ze moj cyklus je az do 36 dni, posledne dva som mala 30dnove az som sa cudovala ze ake kratke, tak tento bude 34dni minimalne a tympadom aj ovulka neskor! no uz to nejdem riesit tento mesiac, nech je ako je 😠 a buduci cyklus testami zistujem ovulku, eeeeej uz sa mi nebude schovavat poza kricky!!! 😉 potvora jedna vybabrala so mnou paradne tento mesiac, horsia jak jej sestra Mrcha!!!!! 😀

daniwaugh
28. okt 2011

@miriamm11
no asi fakt uz len kazdy den a to MUSI vyjst!!!!!

kvetinka6
29. okt 2011

Taky držím pěstičky ať to všem snažilkám vyjde.....já už jsem jasná těhulka. Udělala jsem si dneska zase testík a tlustice obě dvě.....nevíte holky kdy tak jít na gyndu? Mám počkat aspoň 14 dní?

daniwaugh
29. okt 2011

@kvetinka6
ja by som im tam zavolala v pondelok a opytala sa 🙂 oni ti povedia
a GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM :o)

blau
29. okt 2011

@daniwaugh noooooooooooooooooo ved ...dakujem, zatial ms nikde,

@miriamm1 drzim vam palce tiez, vsetkym aj tym co maju cerstve palicky na testoch 🙂

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
tak co teda, sme ci niesme?:D

vierkapierka
29. okt 2011

@daniwaugh ze to nemoze este zistit, najskor podla toho ci bude meskat alebo nie ja som mala preventivu vcera tak som sa ho spytala ked mi robil sono vagin. ci tam nieco vidno, tak vravel že podla meskania ms zistíme dnes som 25 dc tak sa velmi modlim

daniwaugh
29. okt 2011

@vierkapierka
no to je na nevydrzanie, ale este jeden dva dnicky a budes vediet, nie?🙂 drzim hrozne palceky, nech sa to podari!!

simik22
29. okt 2011

@kvetinka6 mne moj gyndos povedal, ze najskoro po meskani MS 1O dni tam nieco uvidi...

nativanativa
29. okt 2011

@misula.g heloouuuuuuuuuu no tak pre zaujimavost moj grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

daniwaugh
29. okt 2011

@nativanativa
bolo vcera whooohoooo?🙂))

nativanativa
29. okt 2011

@daniwaugh 😉 iste , len baby mam opat problem .... ta cysta na lavom vajecniku , ma boli coraz viac a viac , mam pocit akoby sa mi zvacsovala ☹ ☹

daniwaugh
29. okt 2011

@nativanativa
prestan panikarit ty trdlo, furt len vymyslas dake problemy, vobec sa nezvacsuje a neboli ta cysta ale ovu! tak ma neser. a dneska aspon 2x whoohoooo :D

nativanativa
29. okt 2011

@daniwaugh no len to je ta lava strana ktora je ofolikulovana , na pravom ovulujem , uz to citim , len aby sa mi aj tam neurobila cysta ☹
celu noc som poriadne nespala , jak som sa prevalovala z boka na bok, furt ma to pichaloooo , boze des ... neprajem to ani jednej z vas

blau
29. okt 2011

@nativanativa
@daniwaugh , babulkyyyyyyyyy, Slavka, neboj nezvacsuje to by bolo vidno na sono.
Dani ty si take slniecko ty tak povzbudis, zlata.
No ja zatial nic, ale vytok ruzovie, asi to teda bude ms 🙄 nevadi na buduci mesiac, to klapne 😀 hadam 😅

daniwaugh
29. okt 2011

@nativanativa
ziadna cysta sa nezvacsuje, ver mi, ja to viem, som riaditelka vesmiru! http://www.znn.sk/clenstvo/view.php?id=486
aha! takze ma nehnevaj. bude babatkooooooo huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre