• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@terulilinka
no spoliehat sa na to nespoliehaj tak uplne, ale negativny moze byt, aj ked by si bola tehotna, to ano :slight_smile: uvidis o par dni, drzim palce :slight_smile:
29. okt 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i
no milovat sa 4dni pred ovu, ce ovu a 4dni po. a dieta zarucene (ak si zdrava aj ty aj tvoj najmilovanejsi:o)))
29. okt 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh a to kazdy den? nema to vplyv na mnozstvo spermii?
29. okt 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh to vím, zkoušela jsem nějakej uplně obyč, tak zkusím pak víc citlivý.. děkuju moc :slight_smile:
29. okt 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daniwaugh presne tak, ako som písala, mala som nevoľnosti v buse a aj včera v čakárni, taká malátnosť, dens ráno ukrutné bolesti hlavy, neviem sa dočkať už
29. okt 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh no tento mesiac som uz po ovu.. a mozno aj teho..ak nie... tak nabuduce...
29. okt 2011 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
radsej by si mala kvalitnejsie a netrafila sa do ovu?:slight_smile:
29. okt 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i
nuz a kedy zistime????
29. okt 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka
no podlamna (skromny nazor) citlivost 25 neukaze tak skoro (aspon vacsine zien) a ja netusim naco to vobec vyrabaju, ked existuje aj 10citlivost :D
29. okt 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkapierka
kedy robime test???
29. okt 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh tak já zkusím oba, a když budou oba negativní, tak je to jasný :grinning: :frowning2:
29. okt 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh pri mojom 28 dnovom cykle NEcakám ms 1. novembra, tak teda uvidíme skôr testovať určite nebudem, už som tak pár krát a nemá to zmysel, len stresy a potom sklamanie
29. okt 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh myslela som to tak ci nestaci kazde 2 dni :D ved ked preziju az 4 dni v zene..tak to by nemalo vadit, ale asi je lepsie viac ako menej...zalezi kto ako sa citi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka
vobec oto nebude jasne, az kym ms nedorazi :slight_smile:
29. okt 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
no ono sa vravi ze kazde dva dni, ale zeny maju rozne dlhu ovu a ked by si mala iba 10hod a tie spermie ziju NAJVIAC 4(max5)dni, ale co ked partner nema tak dlho zijuce spermie a proste sa netrafite?
http://www.clearblue.com/sk/maximalizacia-vasich-sanci.php
Štúdie preukázali, že každý druhý pár sa môže pokúšať o splodenie dieťaťa v nesprávnom čase1. Takže najjednoduchší spôsob, ako zvýšiť šance splodiť dieťa, je nájsť čas, kedy ste najplodnejšia. Vaše dva najplodnejšie dni v každom cykle sú deň ovulácie a deň, ktorý mu predchádza. Takisto môžete byť plodná aj niekoľko dní pred ovuláciou, keďže spermie vášho partnera dokážu vo vašom tele prežiť aj niekoľko dní, takže pohlavný styk v dňoch pred ovuláciou môže tiež vyústiť do tehotenstva.
29. okt 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vierkapierka
no to su uz len 3dni.. to dako vydrzime, nie?:slight_smile:
29. okt 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh taky pravda, ale jsem nedočkavka :slight_smile:
29. okt 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka
to sme predsa vsetky :slight_smile: a nie je divu, ved ide o taku krasnu vec ako novy zivot! hlavne sa prosim ta nevzdavaj, aj ked bude negativny, az kym nedorazi ms!
29. okt 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna raz za to moje poucovanie dakto nakope do zadku :D
29. okt 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh neboj, taková nejsem, i když to asi obrečim.. ale pak bude každý měsíc šance, že by to mohlo vyjít.. :slight_smile:
29. okt 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda....jsem tu dlouho zase nebyla.... mám jen asi dotaz..... od ovulace mi pořád "něco" teče z bradavek...když bradavku zmáčknu,teče to víc.jak kdyby mlíko ...?? ... to se mi zatím nikdy nestalo, může někdo poradit? upozornuju, že jsem už dlouho žádné tabletky nebrala, na gyndu se zatím nechystam, teplotu neměřím děkuji za radu a pomoc
29. okt 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě jsem zapomněla,těhu test jsem dělala ve středu a byl negativní :frowning2:
29. okt 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh diky, prestudujem, budem mudrejsia :sunglasses:
29. okt 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... :slight_smile: dnes 20DC ovu neviem kedy bola alebo bude-neriesim uz :grinning: snazime sa nadalej, teplota rano bola 36,5 nejaka nizka nie? co by to mohlo znamenat?
29. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh nevzdavam to ms este nic, testnem v utorok keby nic ano?
29. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau
neviem sa dockat!!!:slight_smile:
29. okt 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka Já taky skoro všechny MS obrečela, takže ikdyž si pobrečím určo to neva :slight_smile:
29. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yesu škoda, že to neobrečí i chlapi :slight_smile:)) i když, kdo ví :grinning: já už jsem se trochu uklidnila, ms má dorazit v úterý, tak ještě uvidíme... :dizzy_face:
29. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka Já na ni čekám od včera!
29. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yesu fakt? tak že by? :slight_smile:
29. okt 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok