Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
29. okt 2011

@terulilinka
no spoliehat sa na to nespoliehaj tak uplne, ale negativny moze byt, aj ked by si bola tehotna, to ano 🙂 uvidis o par dni, drzim palce 🙂

daniwaugh
29. okt 2011

@e.l.i
no milovat sa 4dni pred ovu, ce ovu a 4dni po. a dieta zarucene (ak si zdrava aj ty aj tvoj najmilovanejsi:o)))

gelinka75
29. okt 2011

@daniwaugh a to kazdy den? nema to vplyv na mnozstvo spermii?

terulilinka
29. okt 2011

@daniwaugh to vím, zkoušela jsem nějakej uplně obyč, tak zkusím pak víc citlivý.. děkuju moc 🙂

vierkapierka
29. okt 2011

@daniwaugh presne tak, ako som písala, mala som nevoľnosti v buse a aj včera v čakárni, taká malátnosť, dens ráno ukrutné bolesti hlavy, neviem sa dočkať už

e.l.i
29. okt 2011

@daniwaugh no tento mesiac som uz po ovu.. a mozno aj teho..ak nie... tak nabuduce...

daniwaugh
29. okt 2011

@gelinka75
radsej by si mala kvalitnejsie a netrafila sa do ovu?🙂

daniwaugh
29. okt 2011

@e.l.i
nuz a kedy zistime????

daniwaugh
29. okt 2011

@terulilinka
no podlamna (skromny nazor) citlivost 25 neukaze tak skoro (aspon vacsine zien) a ja netusim naco to vobec vyrabaju, ked existuje aj 10citlivost :D

daniwaugh
29. okt 2011

@vierkapierka
kedy robime test???

terulilinka
29. okt 2011

@daniwaugh tak já zkusím oba, a když budou oba negativní, tak je to jasný 😀 ☹

vierkapierka
29. okt 2011

@daniwaugh pri mojom 28 dnovom cykle NEcakám ms 1. novembra, tak teda uvidíme skôr testovať určite nebudem, už som tak pár krát a nemá to zmysel, len stresy a potom sklamanie

gelinka75
29. okt 2011

@daniwaugh myslela som to tak ci nestaci kazde 2 dni :D ved ked preziju az 4 dni v zene..tak to by nemalo vadit, ale asi je lepsie viac ako menej...zalezi kto ako sa citi 😝

daniwaugh
29. okt 2011

@terulilinka
vobec oto nebude jasne, az kym ms nedorazi 🙂

daniwaugh
29. okt 2011

@gelinka75
no ono sa vravi ze kazde dva dni, ale zeny maju rozne dlhu ovu a ked by si mala iba 10hod a tie spermie ziju NAJVIAC 4(max5)dni, ale co ked partner nema tak dlho zijuce spermie a proste sa netrafite?
http://www.clearblue.com/sk/maximalizacia-vasic...
Štúdie preukázali, že každý druhý pár sa môže pokúšať o splodenie dieťaťa v nesprávnom čase1. Takže najjednoduchší spôsob, ako zvýšiť šance splodiť dieťa, je nájsť čas, kedy ste najplodnejšia. Vaše dva najplodnejšie dni v každom cykle sú deň ovulácie a deň, ktorý mu predchádza. Takisto môžete byť plodná aj niekoľko dní pred ovuláciou, keďže spermie vášho partnera dokážu vo vašom tele prežiť aj niekoľko dní, takže pohlavný styk v dňoch pred ovuláciou môže tiež vyústiť do tehotenstva.

daniwaugh
29. okt 2011

@vierkapierka
no to su uz len 3dni.. to dako vydrzime, nie?🙂

terulilinka
29. okt 2011

@daniwaugh taky pravda, ale jsem nedočkavka 🙂

daniwaugh
29. okt 2011

@terulilinka
to sme predsa vsetky 🙂 a nie je divu, ved ide o taku krasnu vec ako novy zivot! hlavne sa prosim ta nevzdavaj, aj ked bude negativny, az kym nedorazi ms!

daniwaugh
29. okt 2011

mna raz za to moje poucovanie dakto nakope do zadku :D

terulilinka
29. okt 2011

@daniwaugh neboj, taková nejsem, i když to asi obrečim.. ale pak bude každý měsíc šance, že by to mohlo vyjít.. 🙂

evikmi
29. okt 2011

ahojda....jsem tu dlouho zase nebyla.... mám jen asi dotaz..... od ovulace mi pořád "něco" teče z bradavek...když bradavku zmáčknu,teče to víc.jak kdyby mlíko ...?? ... to se mi zatím nikdy nestalo, může někdo poradit? upozornuju, že jsem už dlouho žádné tabletky nebrala, na gyndu se zatím nechystam, teplotu neměřím děkuji za radu a pomoc

evikmi
29. okt 2011

ještě jsem zapomněla,těhu test jsem dělala ve středu a byl negativní ☹

gelinka75
29. okt 2011

@daniwaugh diky, prestudujem, budem mudrejsia 😎

miriamm11
29. okt 2011

ahojte ... 🙂 dnes 20DC ovu neviem kedy bola alebo bude-neriesim uz 😀 snazime sa nadalej, teplota rano bola 36,5 nejaka nizka nie? co by to mohlo znamenat?

blau
29. okt 2011

@daniwaugh nevzdavam to ms este nic, testnem v utorok keby nic ano?

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
neviem sa dockat!!!🙂

yesu
29. okt 2011

@terulilinka Já taky skoro všechny MS obrečela, takže ikdyž si pobrečím určo to neva 🙂

terulilinka
29. okt 2011

@yesu škoda, že to neobrečí i chlapi 🙂)) i když, kdo ví 😀 já už jsem se trochu uklidnila, ms má dorazit v úterý, tak ještě uvidíme... 😵

yesu
29. okt 2011

@terulilinka Já na ni čekám od včera!

terulilinka
29. okt 2011

@yesu fakt? tak že by? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre