• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@nativanativa
a dneska a zajtra budete spolu tiez?
30. okt 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh zajtra uz nie , dnes sme boli spolu , potom az asi v utorok :confounded: :confounded:
30. okt 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
no nezabudni ze aj v utorok whoohooo :D a potom uz len tyzden-dva a mame pozitivny test!!!
30. okt 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ponahlajme sa pomaly :grinning:
ved ja ani neviem , ci bola ovu alebo nie , sice teploty mi klesli za tieto dva dni , ale fakt neviem micka
30. okt 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nativanativa
no ale dufat mozem, nie?:slight_smile:
30. okt 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2011 o 05:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa
raaaaaaaaaaaaaaaaaaanecko :D ty nemozes spavat?:D
31. okt 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh no dalsi skusim v stredu... uz nemam doma ziadny test, tak pojdem kupit v stredu... a spravim si.
31. okt 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh Ahojte, no tak dorazila vcera :rolling_eyes:
Nevadi, prezijeme, nie? a po ms, najvacsieho snazilkovanie na svete,
Uz sme naspat v at. Tu je hnus pocasie, uplne jesenne brrrrrrrrr
31. okt 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22
a tam bude taka kolajnica ze po nej vlak moze prejst :slight_smile:))
31. okt 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau
ou.. sakris. no nic, tento mesiac sa to podari, secko vypocitame naplanujeme a tak daaaale :slight_smile: tentoraz uz to vyjde. a aspon budes mat raaaacika, to je krasne znamenie: Rak 21. júl - 10. august, tak!:slight_smile:
31. okt 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh no kiezby si mala pravdu...ale ja moc tomu neverim.... boze, to zas bude sklamanie, normlane su budem bat pozriet na ten test :/
31. okt 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22
no ale musis tomu verit :slight_smile: ms nikde, duchovia na teste, tak to je hadam jasne, nie?:D
31. okt 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh no mne to jasne ani zdaleka nie je, ale dam na tvoje slova :slight_smile:)
31. okt 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22
mne je to uplne najjasnejsie :D a uvidis v stredu, ake jasne to bude aj Tebe :slight_smile: hlavne sa neboj :slight_smile:
ako sa citis?
31. okt 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh uplne normalne, bolia ma prsia, ale to je u mna bezne, dakedy ma bolia viac, niekedy menej. a sem tam pobolieva v podbrusku... ale inac nic zvlastne. predvcerom mi prislo tak nahle zle, natahovalo ma ako macku.
31. okt 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniwaugh zajtra čakám, tak vydržím ešte s testovaním, kríže ma bolia od včera a fakt takú bolesť som nepoznala predtým, cvičím kalanetiku ale aj tak je mi to divné, no a dnes po praženici rovno k čokoláde, akože chute dovi dopo :grinning:
31. okt 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkapierka
@simik22
no zeny, najneskorej v stredu ocakavam pozitivne vysledky od vas oboch! a ne ze sa budete flakat! :P
31. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vierkapierka
@daniwaugh
vierka, spravime naraz testik? :slight_smile:
31. okt 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,prosím vás ted nevím při těhotenství je čípek nahoře nebo dole,nevíte jak to s tím je a jak je před očekávanou MS,děkuji
31. okt 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmeliatko no sresujem.. bo som myslela ze bola ovulka v nedelu minul tyzden.. a to bol len nejaky klamlivy hlienik.. a vcera rano som zistila ze so mna vybehol ten pravy hlienik...a v sobotu som nemala doma muzika...ale v nedelu som to stihla :grinning:
31. okt 2011 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i co viem od doktora tak je lepsie este pred tym to stihnut :wink: a nie az ked vlastne vidis ten spominany hlien lebo vtedy je uz po ovu vlastne :slight_smile:
31. okt 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabula Ja som si len vcera nasla dve // a mam ho dolu ,uplne nizko,že prstom sa ho hned dotknem.Takže asi nie je pravda co pisu že ma byt hore.Ale ja som 3.8. mala ,,porod,, :frowning2:
31. okt 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No znamenie, zobrala som si take za muza a moje kamaratky su v znameni raka, alebo panny ako som ja, cize mne by aj lev a panna vyhovali ako deti. :slight_smile:
Setko poratas a mi povies aj ktore dni sa mame tulit dobre?? ked si teda uz ta riaditelka :grinning: :grinning:krasny den vam zelam a pozitivne testy moje zlate :slight_smile:
31. okt 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmeliatko no my sme snazili pekne pravidelne od minuleho piatka ked mi zacal hlienik az do utorka..,potom nam zacali tak sluzby ze sme sa akurat striedali a ani sme sa poriadne nevideli,.. takze tento mesiac bude zrejme znovu neuspesny :frowning2: .. no mala som taku nadej ...bo som citala clanky o ovu.hlieniku..

V dňoch bezprostredne po menštruácii má žena jasný pocit sucha v oblasti pošvového vchodu a dotyk toaletného papiera napríklad v súvislosti s močením nezanecháva žiadne stopy hlienu. Po prvom náleze nemá ešte hlien vyslovene ťažný charakter, no i prítomnosť hustejšieho a menej kĺzavého hlienu svedčí o tom, že pomenštruačné suché dni sa končia. Táto zmena nastáva v priemere šesť dní pred ovuláciou.

Niekedy sa udáva obdobie väčšieho rozptylu – od prvého nálezu hlienu zostáva do ovulácie šesť až desať dní. Len úplne výnimočne bolo niekedy zaznamenané dlhšie obdobie. Keď sa blíži ovulácia, žena má stále vlhkejší pocit spojený s určitou klzkosťou. Pysky ohanbia po sebe vzájomne lepšie kĺžu, na prste sa objaví značne pružný, ťažný a podstatne redší hlien. Vzhľadom sa podobá surovému vaječnému bielku. Niekedy je uprostred cyklu ešte mierne ružovkastý, čo je dané mikroskopickým krvácaním, ktoré niekedy ovuláciu sprevádza.
31. okt 2011 o 11:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes idem ku rodicom ... tam mi chodi posta..a snad mi prisli ovu testy co som objednavala.. tak spravim jeden....
31. okt 2011 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roberta31 no já sem ted 31dc,MS by měla být tak +-33dc,ale mám krátkou lunet.fázi tak 11,12 a čípek mám taky nízko,tak jak píšeš,prsa pobolívaj i podbříšek,dála sem si test,negativ.ale je to tak 7dní od ovulky,tak nejspíš zase nic :frowning2: ,su z toho matěj
to je mi líto,tak at je ted vše v pořádku :slight_smile:
31. okt 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabula 7 dni po vu je prilis skoro na testovani...testuj za tri dny
31. okt 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka děkuju, :wink: uvidíme
31. okt 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok