Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
30. okt 2011

@nativanativa
a dneska a zajtra budete spolu tiez?

nativanativa
30. okt 2011

@daniwaugh zajtra uz nie , dnes sme boli spolu , potom az asi v utorok 😖 😖

daniwaugh
30. okt 2011

@nativanativa
no nezabudni ze aj v utorok whoohooo :D a potom uz len tyzden-dva a mame pozitivny test!!!

nativanativa
30. okt 2011

@daniwaugh 😝 😝 😝 😝 ponahlajme sa pomaly 😀
ved ja ani neviem , ci bola ovu alebo nie , sice teploty mi klesli za tieto dva dni , ale fakt neviem micka

daniwaugh
30. okt 2011

@nativanativa
no ale dufat mozem, nie?🙂

nativanativa
31. okt 2011

@daniwaugh isteeee 🙂

daniwaugh
31. okt 2011

@nativanativa
raaaaaaaaaaaaaaaaaaanecko :D ty nemozes spavat?:D

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh no dalsi skusim v stredu... uz nemam doma ziadny test, tak pojdem kupit v stredu... a spravim si.

blau
31. okt 2011

@daniwaugh Ahojte, no tak dorazila vcera 🙄
Nevadi, prezijeme, nie? a po ms, najvacsieho snazilkovanie na svete,
Uz sme naspat v at. Tu je hnus pocasie, uplne jesenne brrrrrrrrr

daniwaugh
31. okt 2011

@simik22
a tam bude taka kolajnica ze po nej vlak moze prejst 🙂))

daniwaugh
31. okt 2011

@blau
ou.. sakris. no nic, tento mesiac sa to podari, secko vypocitame naplanujeme a tak daaaale 🙂 tentoraz uz to vyjde. a aspon budes mat raaaacika, to je krasne znamenie: Rak 21. júl - 10. august, tak!🙂

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh no kiezby si mala pravdu...ale ja moc tomu neverim.... boze, to zas bude sklamanie, normlane su budem bat pozriet na ten test :/

daniwaugh
31. okt 2011

@simik22
no ale musis tomu verit 🙂 ms nikde, duchovia na teste, tak to je hadam jasne, nie?:D

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh no mne to jasne ani zdaleka nie je, ale dam na tvoje slova 🙂)

daniwaugh
31. okt 2011

@simik22
mne je to uplne najjasnejsie :D a uvidis v stredu, ake jasne to bude aj Tebe 🙂 hlavne sa neboj 🙂
ako sa citis?

simik22
31. okt 2011

@daniwaugh uplne normalne, bolia ma prsia, ale to je u mna bezne, dakedy ma bolia viac, niekedy menej. a sem tam pobolieva v podbrusku... ale inac nic zvlastne. predvcerom mi prislo tak nahle zle, natahovalo ma ako macku.

vierkapierka
31. okt 2011

@daniwaugh zajtra čakám, tak vydržím ešte s testovaním, kríže ma bolia od včera a fakt takú bolesť som nepoznala predtým, cvičím kalanetiku ale aj tak je mi to divné, no a dnes po praženici rovno k čokoláde, akože chute dovi dopo 😀

daniwaugh
31. okt 2011

@vierkapierka
@simik22
no zeny, najneskorej v stredu ocakavam pozitivne vysledky od vas oboch! a ne ze sa budete flakat! :P

simik22
31. okt 2011

@vierkapierka
@daniwaugh
vierka, spravime naraz testik? 🙂

zabula
31. okt 2011

ahojky holky,prosím vás ted nevím při těhotenství je čípek nahoře nebo dole,nevíte jak to s tím je a jak je před očekávanou MS,děkuji

e.l.i
31. okt 2011

@cmeliatko no sresujem.. bo som myslela ze bola ovulka v nedelu minul tyzden.. a to bol len nejaky klamlivy hlienik.. a vcera rano som zistila ze so mna vybehol ten pravy hlienik...a v sobotu som nemala doma muzika...ale v nedelu som to stihla 😀

cmeliatko
31. okt 2011

@e.l.i co viem od doktora tak je lepsie este pred tym to stihnut 😉 a nie az ked vlastne vidis ten spominany hlien lebo vtedy je uz po ovu vlastne 🙂

roberta31
31. okt 2011

@zabula Ja som si len vcera nasla dve // a mam ho dolu ,uplne nizko,že prstom sa ho hned dotknem.Takže asi nie je pravda co pisu že ma byt hore.Ale ja som 3.8. mala ,,porod,, ☹

blau
31. okt 2011

No znamenie, zobrala som si take za muza a moje kamaratky su v znameni raka, alebo panny ako som ja, cize mne by aj lev a panna vyhovali ako deti. 🙂
Setko poratas a mi povies aj ktore dni sa mame tulit dobre?? ked si teda uz ta riaditelka 😀 😀krasny den vam zelam a pozitivne testy moje zlate 🙂

blau
31. okt 2011

@daniwaugh 🙂

e.l.i
31. okt 2011

@cmeliatko no my sme snazili pekne pravidelne od minuleho piatka ked mi zacal hlienik az do utorka..,potom nam zacali tak sluzby ze sme sa akurat striedali a ani sme sa poriadne nevideli,.. takze tento mesiac bude zrejme znovu neuspesny ☹ .. no mala som taku nadej ...bo som citala clanky o ovu.hlieniku..

V dňoch bezprostredne po menštruácii má žena jasný pocit sucha v oblasti pošvového vchodu a dotyk toaletného papiera napríklad v súvislosti s močením nezanecháva žiadne stopy hlienu. Po prvom náleze nemá ešte hlien vyslovene ťažný charakter, no i prítomnosť hustejšieho a menej kĺzavého hlienu svedčí o tom, že pomenštruačné suché dni sa končia. Táto zmena nastáva v priemere šesť dní pred ovuláciou.

Niekedy sa udáva obdobie väčšieho rozptylu – od prvého nálezu hlienu zostáva do ovulácie šesť až desať dní. Len úplne výnimočne bolo niekedy zaznamenané dlhšie obdobie. Keď sa blíži ovulácia, žena má stále vlhkejší pocit spojený s určitou klzkosťou. Pysky ohanbia po sebe vzájomne lepšie kĺžu, na prste sa objaví značne pružný, ťažný a podstatne redší hlien. Vzhľadom sa podobá surovému vaječnému bielku. Niekedy je uprostred cyklu ešte mierne ružovkastý, čo je dané mikroskopickým krvácaním, ktoré niekedy ovuláciu sprevádza.

e.l.i
31. okt 2011

no dnes idem ku rodicom ... tam mi chodi posta..a snad mi prisli ovu testy co som objednavala.. tak spravim jeden....

zabula
31. okt 2011

@roberta31 no já sem ted 31dc,MS by měla být tak +-33dc,ale mám krátkou lunet.fázi tak 11,12 a čípek mám taky nízko,tak jak píšeš,prsa pobolívaj i podbříšek,dála sem si test,negativ.ale je to tak 7dní od ovulky,tak nejspíš zase nic ☹ ,su z toho matěj
to je mi líto,tak at je ted vše v pořádku 🙂

strihalka
31. okt 2011

@zabula 7 dni po vu je prilis skoro na testovani...testuj za tri dny

zabula
31. okt 2011

@strihalka děkuju, 😉 uvidíme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre