Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nikinka1111
4. nov 2011

ahojte, baby. mam týždeň po ovu a bolia ma prsia, čo ma nikdy nebolievali. neviem dokedy vydržím netestovať. strašne chceme bábo a ešte by sa mi to teraz aj hodilo 🙂 . tak si to možno len navrávam. inak žiadne iné príznaky ☹ . len strašná chuť na jedlo - ale to nie je asi nič zvláštne 🙂

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa prsia?? vazne???? si to chcela zatajit co???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 akoze bez priznakov 😝 dovolim si povedat , tvrdit ze trochu zacinaju aj mna a teraz ked som si precitala prispevok od
@delideli tak pocitujem to podbrusko, zeby uhniezdovanie?? no sibe mi, co ti poviem 😀 baby ale naozaj som celkom normalna na pohlad , len cca tyzden pred MS zacinam haluzit 😀

nativanativa
4. nov 2011

@jahody11 vyyyyyyborne , kujemeeeeeeee 😉 😉

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 no ty opat perliiiis 😀 😀 😀 😀 😀

gelinka75
4. nov 2011

no baby vy sa tu celkom zblbnete navzajom :D 😝 ale dobre sa citaju take pozitivne reci...no inak aj ja citim podbrusko.. 🙄

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 no a od dnes aj vytok , husty a biely , klasika 😉 😉

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa vsak co nebudeme tu nariekat no nie 🙂 idem dat pauzu , este kopec roboty dnes, najvecsia perla bude ked ja dojdem dnes domov so skatulkou tehotenskych testov 🤐 idem sa vyhybat vsetkym lekarnam v okoli 😉 majte sa tu pekne zatial, papa

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa a co znamena ten vytok?

momamo
4. nov 2011

@delideli Ahoj nemiesas sa naopak som rada ze si sa aj ty pridala do tejto diskusie, ano ako si napisala posledne dnes som mala take pobolievanie v podbrusku a niekedy uplne taky pocit akoby ma tam dole niecooo zaskriablo 😉

momamo
4. nov 2011

@miriamm11 pekne si to napisala.. hlavne treba mysliet pozitivne my sa snazime pomaly pol roka a tiez by sme boli najradsej keby sa mala fazulka zadarila do vianoc .. 😉

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 no ved preto , nespekuluj , lebo zas budes sklamana.... , nechaj tomu volny priebeh 😉
a ten vytok , to je u mna normalne a hlavne po ovulke , uplne vela a husty

delideli
4. nov 2011

@momamo : tak drzim palce,aby to bolo ono..🙂 ja mam 5 dni po ovu,tak sa uz sledujem ako ostriez 🙂 ,ale zatial nic..tak uvidime, necham sa prekvapit..to hniezdnenie inak vraj byva vacsinou tak 5-10 dni po ovu..

gelinka75
4. nov 2011

@delideli ja mam tiez 5 dni po ovu, tak sme na tom podobne :D

momamo
4. nov 2011

@delideli a moze byt ze okrem toho pobolievania zvykne byt aj troska slabo hnedy slaboo hrudkovany vytok ..???

delideli
4. nov 2011

@momamo : citala som,ze moze byt vacsinou slabe spinenie, nebyva cervene,ale prave dohneda, takze asi ano..nemalo by to prejst do krvacania.. vacsinou to byva tak tyzden pred ocakavanou MS, cim je to k nej blizsie tym pravdepodobnost vraj klesa ..a co sa tyka hrudkoviteho vytoku,ten sa napr. mne objavil odo dneska (5DPO), takze to moze byt asi v pohode tiez..no,zda sa,ze to vyzera nadejne- najma ak ti to sedi ku dnu ovu 🙂 (nasla som aj sirsie rozmedzie implantacie : 5-12 dni..)

momamo
4. nov 2011

@delideli nhooo tak uvidime,,ale som aj trosku nepokojna kvoli tomu ze som si chcela vybavit aj DNP na buduci tyzden a tymto padom ak by sa teda bejby podarilo tak to nestiham a ani nic a to by ma mrzelo...Tak myslis ze ked pridem domov tak mam testovat.....??? okolo 10-11.11. by mala prist aj mrcha co si myslim a teda aj dufam ze nepride 😉

delideli
4. nov 2011

@momamo : na testovanie som nasla tiez rozne odporucania, mne na fertilityfrined napr. doporucilo,kedze nepoznam dlzku svojej lutealnej fazy, testovat az 18 dni po ovu..s tymto nemam este skusenosti tak neviem.. na inej stranke zase pisalo,ze mozem uz o 15 dni po ovu..
co sa tyka DNP,ja som ho platila ani nie 2 mesiace,ale potom som ho zrusila a teraz neviem..zrusit mi ho doporucila kamoska zo socialky a aj z ministerstva soc. veci atd. mi odpisali,ze navrh presil uz prvym citanim (ale to bolo v septembri)..zase som potom citala,ze od padu vladu je to v "sufliku"..ale ci to este vytiahnu alebo nie netusim..tak rozmyslam,ci nezacnem znovu..
ale fazulku si velmi zelam aj keby DNP nebolo..zase s nim by to potom bolo urcite lepsie..

momamo
4. nov 2011

@delideli a preco si si to zrusila ...??? nhoo uvidime ved dnes testnem a ak by aj nebol duch,,tak testnem v nedelui a potom kazdy druhy-treti de, ale nieee🙂 ak dnes nic neukaze tak potom niekedy na buduci tyzden ... uvidime...

delideli
4. nov 2011

@momamo : no prave preto,ze som sa na to pytala kamosky,co robi v soc. poistovni a ta mi povedala,ze to uz nema vyznam,ze od 1.112 to zrusia..navyse,ked bol navrh na zrusenie DNP uz prijaty v prvom citani, vacsinou je len otazka casu,kedy ho schvalia..zamotalo sa to akurat tym padom vlady..

momamo
4. nov 2011

@delideli nhoo a ja som zas pocula ze sa to zrusi od 1.1.2012 ale len pre tych ktori si to v novom roku budu chciert zacat platit, ze tym ktori si to este stihli platit alebooo teda spravit do konca tohto roka tak pre tych to pojde dalej aj od noveho roka ..tak neviem....

delideli
4. nov 2011

@momamo : to myslim,ze nie..skor tym,ktori este stihli splnit podmienku tych 270 dni sa to bude dalej vyplacat podla stareho, ale inak od 1.1.12 -teda ak ten navrh schvalia- DNP ako take zanikne,takze ho uz nebude moct dalej platit nikto..ale uz odbocujeme od temy..🙂

momamo
4. nov 2011

@delideli mojka idem ja uz pomaly domov tak ked budem doma a mat cas tak opät s tebou rada popisem ... Drz palce pri testovani, prajem ti pekny zvysok dnaaa paaaaaa 😉 🙂 😝

delideli
4. nov 2011

@momamo : drzim a dufam,ze budu krasne dve // 🙂 aj tebe este pekny dnik..🙂

momamo
4. nov 2011

@delideli tak spravila som si ale to by som nebola ja keby som ho neponorila viac ako som mala a tym padom mi nevysla ani jedna ciarka 🙂 spravim vecer alebo hned zajtra rano,,,, potom ti napisem...

e.l.i
4. nov 2011

ahojte.. no ja mam za sebou dnes strasny den,,,,mam dnes 26 DC..a samozrejme som zacala moje hobby s testovanim.. bola tam len jedna hnusna palicka...potom som isla kamoske strazit rocnu babiku...a ked som uz odchadzala domov ..muz mi volal ze mame na byte otvorene dvere,,, ze mu volal sused.. takze som utekala domov a on tiez bo mal akurat sluzbu (e policajt)..dobehla som tam prva a zistila som ze zrejme rano ked som utekala za nim som zle zabuchla a tak som zamkla...mame dost hlupe dvere s otocnou gulou....a zvyknu sa zle zabuchnut............... ☹ ☹ ☹ no bola som total hotova...nastastie nic nezmyzlo...
tak som si zase super porevala...za to aka som neschopna,,, a ze ani tie dve hlupe palicky na tom teste nemozem mat... no som k.o...a to ma caka este nocna,...snad nebude ako pred rokom....presne v tedy mi umrel pacient...........

nativanativa
4. nov 2011

@e.l.i mickaaaaa ahooooj , hlavu hore , vsetko ja zazehnane , nic sa neukradlo, vsetko ma svoje miesto , no a kaslat na ostatok , len prosim ta neopustaj sa , ja som na to m horsie a pozri , som tu ..... 😝 😝

e.l.i
4. nov 2011

@nativanativa zlaticko.. moje...ty to tiez nemas na ruziach ustlane....mas pravdu sa musime schopit....len vsetko teraz prezivam horsie,,,,clovek tak ocakava a zradza ma vlastne telo...este aj hlupe situacie sa mi pletu pod nohy.. sakra co si smola neda pokoj hlavne ked mam 4 dni pred mrchou... 😠 😠 😠 😠

nativanativa
4. nov 2011

@e.l.i nic to , nevadi , bude lepsie , bolo uz aj horsie , niekedy si fakt myslim ze som uuuplne neschopna , ale viem sa postavit na nohy a ist dalej , my zeny sme velmi silne osobnosti , hovorim to a aj to budem tvrdit nadalej , co sa o chlapoch povedat neda , uz sa mi to potvrdilo nie raz 😉 😉

e.l.i
4. nov 2011

@nativanativa to mas pravdu...micka.. 😉

delideli
4. nov 2011

@momamo : budem sa tesit, dufam,ze to budu dobre spravy🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre