Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

peggi
6. nov 2011

@domi1988 Mňa tiež pobolieva v podbrušku už druhý deň, včera ma aj pichalo a v piatok som mala hnedý výtok. Mám už jedno tehotenstvo za sebou,vtedy som mala veľmi naliate prsia až ma boleli,teraz nič,trochu ma pobolievajú,ale naliate nie sú. Spomínam si tiež,že ma bolelo brucho,ale to až neskorej,asi týždeň dva po očakávanom termíne menzesu. Inak si okrem tých naliatych a bolestivých prsníkov na žiadne iné príznaky nespomínam, lebo vtedy som ani netušila,že možem byť tehotná.

alt
6. nov 2011

@betka20 jako kolikátý jsi den cyklu 😉 já dnes 26 DC a 9 DPO jako po oplodnění

alt
6. nov 2011

@peggi a kolikátý jsi DPO ? já 9 . a bolí mě šíleně bradavky už tři dny, jinak mi včera píchalo v podbřišku bylo to takové tlačení.. jinak se mi zdá, že mě už ty prsa brní celá, ale že by se zvětšovala to si nemyslím. jinak jsem se už testovala dnes,byla jen jedna,ale když jsem se na něj podívala tak za hodinu průsvitala tam druhá čárka, ale to se asi po limitu nepočítá,že? Asi je to asi brzo na testování a navíc jsem měla jen 20tku citlivost. MS bych měla mít ve středu nebo v pátek.

miriamm11
6. nov 2011

@alt DPO je den po ovulacii 🙂 ktory den si mala ovulku?

miriamm11
6. nov 2011

@nativanativa kupila som test, neviem ci mam rano testnut ☹ ☹ isto nic neukaze!!!!!!!! ide na mna ms citim to! 😒 😠 tebe je ako?

domi1988
6. nov 2011

@peggi no ved mne uz vyse tyzdna meska ms. dnes rano mi bolo uplne hrozne zle, testovala som sa znovu, negat... prsia ma bolia brucho ma boli a ms nikde, ciarky nikde nechapem.. nejak sa mi to vsetko zblaznilo..

eri28
6. nov 2011

takze sa pridavam od dnes nefajcim, ale mito smrdi chut je stale na cigu, ale tie pokusy uz som prestala, DPO
neviem tento mesiac test neukazoval nieco uz po menzes, mozno aj par dni cez moj cyklus je len22 niekedy 25
ako sa mu chce a menzes cakam az 20.11 mamicka moja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nativanativa
6. nov 2011

@miriamm11
@eri28 ja som si dnes chcela kupit ten mizerny femibion ale nedam im za to pomaly 16 ecok , tak som si opat kupila calibrum 😀

usacek79
6. nov 2011

@nativanativa vobec netreba kupovat tie drahe zmesi - uplne staci obycajna kyselina listova za 2eur + vitamin E + ak chces navyse nejake mineraly. Dokopy to bude stat do 10eur aj s mineralmi, bez nich 5,- 😉 tieto tehotenske zmesi su strasny farmabiznis a v principe v nich nic take zazracne nie je..

gelinka75
6. nov 2011

@usacek79 presne tak beriem ako vravis, kys listovu a vitamin E, prosim ta porad, mam si davat 2 tabletky kys. listovej? je to 400vka

nativanativa
6. nov 2011

@usacek79 no a to som prosim pekne drzala v rukach barz co ...., tak som si opat kupila calibrum , to stoji okolo 6.60 a beriem ho asi pol roka

usacek79
6. nov 2011

@gelinka75 no odporucana davka pre tehu a teda aj v priprave nan je 600-800µg - mikrogramov, takze ak tvoje tabletky obsahuju 400µg, tak si davaj dve 🙂
ja mam take, co obsahuju 10mg - to je az 10.000µg a to je uz podla mna privela, tak si davam len kazdy druhy den..

usacek79
6. nov 2011

@nativanativa myslis calibrum babyplan? no ak je to za 6,60, tak to je este dobra cena 😉

gelinka75
6. nov 2011

@usacek79 no pise tu, ze 400 mcg, tak si budem davat dve, dik za radu

tannia87
6. nov 2011

baby mate tu neiktora femibion 800? ja ho beriem prvy mesiac ale starsne ma bolia prsia neviem ci to moze byt aj nim 😒

usacek79
6. nov 2011

@tannia87 nemoze to byt nim.. ja som ho brala, urcite zo ziadnych vitaminov nemozu boliet prsia. Nie si nahodou tehotna? bolest prs je typicky priznak...

nativanativa
6. nov 2011

@usacek79 hej , to sa snazim tlacit 😝

tannia87
6. nov 2011

@usacek79 no u mna je to otazne snazime sa teraz 4 emsiac kazdy mesiac som mala milion paranoidnych priznakov 😀 ale rpsia nic pretoze ja som mala vaprili a maji spinenie takze mi gyn dal antikoncepciu an 2 mesiace vtedy ma boleli rpsia po vysadeni nic ani pri ms a teraz asi od 10dpo ma bolia a sa mi zvecsuju az mam strach ze co sa deje ked nemam podprsenku to je hrozne 😢 ale inak sa encitim nejak inak ze by to mohlo byt tehu a test je negativny preto sa pytam na ten femi ci nahodou to enmoze mat nejaky ucinok 😀

alt
6. nov 2011

@miriamm11 já 28 a ty?

alt
6. nov 2011

@tannia87 taky mě bolí prsa hlavně bradavky a kdy ti má přijít MS? já testovala a též negativní. ale myslím ,že na testování je ještě brzy aspoň teda u mě já mám mít MS nejdřív ve středu

alt
6. nov 2011

@nativanativa taky jsem se tentokrát vyprdla na femibion a koupila normální listovku z 100kč.

e.l.i
6. nov 2011

no baby dnes mam 28DC...brusko ma len tak trochen polievalo..a nejak teraz vecer zacalo viac.. no pockam este dva dni....a potomi asi testnem znovu...a prsia mam naliate a tiez nejak pobolievaju...ale citim to v kostiach...ze tento mesiac zase nevysiel...no s muzikom sme sa dohodli ze si dame turne. 😀 a ideme na milkovanie kazdy druhy den...tesim sa na to aspon si uzijeme ak sa nepodari... 😀 😀 😀 😀
...tak dufam ze ma mrcha nebude zase natahovat ako minuly mesiac 😠

usacek79
6. nov 2011

@tannia87 no 10dpo znamena, ze si 24dc? to je este skoro na test 🙂 ale presne tych 10dni je cas, ked sa vajicko uhniezdilo (ak sa uhniezdilo 😉 ) a odteraz mozu nastavat priznaky 🙂 az odteraz, takze vsetky baby co tu pomaly den po vrznuti pisu, ze cosi citia, tak to su bludy.. vajicko kym doputuje oplodnene do maternice to je cca 7-10 dnova cesta a az odvtedy sa zacnu diat veci 🙂 a hlavne netreba sa testovat ako najata, ved to nie je predsa take strasne pockat tie dva tyzdne do MS, aj tak az potom mozno vysledok testu povazovat za spolahlivy, takze netreba zivit vyrobcov testov zbytocnym testovanim, ktore proste kvoli istym nutnym chemickym a hormonalnym procesom nemozu povedat 100% pravdu 😉

tannia87
6. nov 2011

@usacek79 zle som to napisala som uz domotana mna zacali boliet asi tak 11 dc tak je to spravne preto som s apytala na ten femi lebo ako priznak tehotenstva mi to prislo velmi skoro tento mesiac so kludna vyrovnana s tym ze ze ci teraz alebo enskor raz to prid eurcite skor mi to je jedno neobmedzujem sa v nicom ale ta bolest co mam sa vsugerovat ned a ahlavne zvecsenie prs takze mam strach ci to enbude nejaky iny problem alebo mi zacali same od seba rast len tak 😀 😒

tannia87
6. nov 2011

@alt ahoj mne ma rpist v nedelu tak ja si este tyzdne pockam 🙂 aj sa ti zmenila velksot? 😲

nativanativa
6. nov 2011

@usacek79 ja sa testovat nebudeeeeeeeeeeem , preto ak chcete niektora , tak sa testnite za mna 😀
stacilo mi tento cyklus cez 10 ovu testov a povedala som si dost !!!! a jahody dojdu urcite 😉

nativanativa
6. nov 2011

@tannia87 mna bolia uz 3 dni a to som pred 3 dnami bola 4 dpo .... , takze jahody dojdu skor

tannia87
6. nov 2011

@nativanativa je dost mozne ze aj aj to mam posunute a pridu mi skor no uvidime len som zmetena a myslim ze dr ke dmi nasadil na 2 mesiace ant. moc dobre neurobil 😕

nativanativa
6. nov 2011

@tannia87 aj to je mozne , mne sa po 7 rokoch telo spamatavalo vyse roka ... 😒 chce to cas

tannia87
6. nov 2011

no co ti budem hovorit ja som ju mala od 16tich 4 roky potomrok pauza potom rok potom pauza potom pol roka pauza a teraz 2 mesiace koli uprave cyklu vysadila som a 4 mesiac skusame a vidim to beh na dlhu trat organizmus si pameta 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre