• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@e.l.i tak sme dve nedockave. Tiez mam 36 den a nic... ani bolesti, ani ziadny priebeh mz, nic...iba blbá chuť v ústach. a problemy s travenim, ale to mavam pri mz. tak len cakat....
14. nov 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie Ahojky, skus test s citlivostou 10, najlepsie mamatest, ak tam je tehu, tak urcite ukaze :slight_smile:
14. nov 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussinkaaa vydrzim,uz sa nemam kam ponahlat.... aj tak najlepsie by bolo k lekarovi,ale tento tyzden sa neda, tak co.. myslim,ze ak je to stres,do tyzdna sa to spusti
14. nov 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, takže tento mesiac ďalší pokus. od soboty - 5 deň cyklu si meriam teplotu, som vyzbrojená ovu testami - od dnes začínam testovať keďže posledné 2 cykly som mala 24 dňové. musím tej prírode pomôcť :slight_smile:
14. nov 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jonnie no ti poviem ja som rano bola po nocnej tak ma nejak brusko zacalo pobolievat na mrsku.. tak som si isla pospat...a mrskovske bolesti zase presli.. a nejak mi teraz je tazko na zaludok a toči mi hlavu... a to chcem este pozehlit kym pride muzicek z celodenky... :unamused:
A este dva dni a idem si to znovu testnut... :wink:
14. nov 2011 o 18:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
14. nov 2011 o 18:52 • monny89
@e.l.i ja ti drzim velmi palce aby boli //, ale ked nahodou nie, asi by si mala ist k dokymu. No dufam, ze pojdes ale len kvoli potvrdeniu //
14. nov 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pehavcek no urcite ak nepride do piatka tak pobezim...ale snad uz v stredu budem mat dokaz ,ze mrcha nedorazi....joj Tehulky poslite mi prosim vela vela bacilkoooooov... nech nam to uz konecne vyde.. pekny vianocny darcek :slight_smile:
14. nov 2011 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak jsem dneska měla na testu dvě// sice slabý ale jsem 10DPO a je to tam :slight_smile:
14. nov 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@e.l.i aj ja sa chcem nakazit, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Mohli by sme ist spolu do novej diskusie v casti tehulky :wink: Mrchu necakam na buduci tyzden a trosku ma bolia prsia, mam stmavnute dvorce okolo bradaviek a vecera ma tazi v zaludku. Lenze to mavam aj pred mrchou :angry: :angry: :angry:
14. nov 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@golymetr Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
Tak drzim palceky nech je to vsetko OK. Sem s bacilmy
14. nov 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady je muj duch
14. nov 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
nejni to z ranní moči a naskočila do 5 min.
14. nov 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@golymetr jejjjjj super gratulujemmmm...mas krasne kolajnicky...tak sem s bacilkami
14. nov 2011 o 21:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@golymetr a ako sa citis mas nejake priznaky...
14. nov 2011 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pehavcek neboj hned ako najdem dve palicky ..budem posielat bacilky len tebe a pojdeme spolu medzi tehulky :wink:
14. nov 2011 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby dobryyy vecer prajem :slight_smile: ako sa mame? vsetkym tehotnym gratulujem!!! my ideme na 4cyklus snazenia, ale co vam poviem , chlap neni doma a pride za tyzden :frowning2: :frowning2: vsetko je to zas len na nahode:wink: niekto nejake novinky? pikosky? :slight_smile:
14. nov 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i děkuji :wink: jen mě bolí až pálí bradavky a pobolívá bříško jinak nic víc dneska jsem 11DPO mrchu čekám v pátek testovat budu zase zítra jestli sílí čárečka
15. nov 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 mickaaaaaaaaaaa ahoooj , nemame nic nove aspon u mna nie :confounded: :confounded: :confounded:
15. nov 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky jak dlouho po ovulaci ma cenu delat si tehotesky test? Delala jsem si ovu test minule pondeli a byl pozitivni.... ted je jeste asi brzy k TT? ze?
15. nov 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nativanativa u mna tiez nic nove , celkom nuda :confounded: aspon tu teplotku si meram , cas bezi, vianoce sa blizia tak uvidime co postihame do vianoc :slight_smile: ty ako milacik? meras sa preventivne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 ja sa meriam jak zhavaaaaa....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamm11 alchemilkovy cajik pijem a dokonca aj lanove semiacka na ovulku papam....
15. nov 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@betka20 jj, najskôr 10 dní po ovu, ale radšej počkaj až do dňa predpokladanej mrchy..
15. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka88 no jo jenze u me tezko vypocitat :slight_smile: posledne jsem cekala 44 dni a tak ani nevim, kdy by mela prijit :( ale jelikoz jsem ovu mela az 20DC tak asi jeste pozdeji...
15. nov 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@betka20 uff, to máš riadne dlhý cyklus :fearful: čím dlhšie počkkáš tým máš väčšiu istotu že ti test ukáže aspoň dušíka keď si tehu :slight_smile: vyhneš sa zbytočnému sklamaniu..
15. nov 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 to mas pravdu :slight_smile: no mam to rozhozene kvuli antikoncepci... snad se to casem srovna..
15. nov 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@golymetr vau to je super.a das nam aj foto?
15. nov 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore foto je pár stránek nazpět :wink:
15. nov 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore nebo je to vlastně nahořejc týhle stránky
15. nov 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok