Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jonnie
14. nov 2011

@e.l.i tak sme dve nedockave. Tiez mam 36 den a nic... ani bolesti, ani ziadny priebeh mz, nic...iba blbá chuť v ústach. a problemy s travenim, ale to mavam pri mz. tak len cakat....

lussinkaaa
14. nov 2011

@jonnie Ahojky, skus test s citlivostou 10, najlepsie mamatest, ak tam je tehu, tak urcite ukaze 🙂

jonnie
14. nov 2011

@lussinkaaa vydrzim,uz sa nemam kam ponahlat.... aj tak najlepsie by bolo k lekarovi,ale tento tyzden sa neda, tak co.. myslim,ze ak je to stres,do tyzdna sa to spusti

nikinka1111
14. nov 2011

Ahojky, takže tento mesiac ďalší pokus. od soboty - 5 deň cyklu si meriam teplotu, som vyzbrojená ovu testami - od dnes začínam testovať keďže posledné 2 cykly som mala 24 dňové. musím tej prírode pomôcť 🙂

e.l.i
14. nov 2011

@jonnie no ti poviem ja som rano bola po nocnej tak ma nejak brusko zacalo pobolievat na mrsku.. tak som si isla pospat...a mrskovske bolesti zase presli.. a nejak mi teraz je tazko na zaludok a toči mi hlavu... a to chcem este pozehlit kym pride muzicek z celodenky... 😒
A este dva dni a idem si to znovu testnut... 😉

monny89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pehavcek
14. nov 2011

@e.l.i ja ti drzim velmi palce aby boli //, ale ked nahodou nie, asi by si mala ist k dokymu. No dufam, ze pojdes ale len kvoli potvrdeniu //

e.l.i
14. nov 2011

@pehavcek no urcite ak nepride do piatka tak pobezim...ale snad uz v stredu budem mat dokaz ,ze mrcha nedorazi....joj Tehulky poslite mi prosim vela vela bacilkoooooov... nech nam to uz konecne vyde.. pekny vianocny darcek 🙂

golymetr
14. nov 2011

holky tak jsem dneska měla na testu dvě// sice slabý ale jsem 10DPO a je to tam 🙂

pehavcek
14. nov 2011

@e.l.i aj ja sa chcem nakazit, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Mohli by sme ist spolu do novej diskusie v casti tehulky 😉 Mrchu necakam na buduci tyzden a trosku ma bolia prsia, mam stmavnute dvorce okolo bradaviek a vecera ma tazi v zaludku. Lenze to mavam aj pred mrchou 😠 😠 😠

pehavcek
14. nov 2011

@golymetr Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
Tak drzim palceky nech je to vsetko OK. Sem s bacilmy

golymetr
14. nov 2011

tady je muj duch

golymetr
14. nov 2011

nejni to z ranní moči a naskočila do 5 min.

e.l.i
14. nov 2011

@golymetr jejjjjj super gratulujemmmm...mas krasne kolajnicky...tak sem s bacilkami

e.l.i
14. nov 2011

@golymetr a ako sa citis mas nejake priznaky...

e.l.i
14. nov 2011

@pehavcek neboj hned ako najdem dve palicky ..budem posielat bacilky len tebe a pojdeme spolu medzi tehulky 😉

miriamm11
14. nov 2011

baby dobryyy vecer prajem 🙂 ako sa mame? vsetkym tehotnym gratulujem!!! my ideme na 4cyklus snazenia, ale co vam poviem , chlap neni doma a pride za tyzden ☹ ☹ vsetko je to zas len na nahode😉 niekto nejake novinky? pikosky? 🙂

golymetr
15. nov 2011

@e.l.i děkuji 😉 jen mě bolí až pálí bradavky a pobolívá bříško jinak nic víc dneska jsem 11DPO mrchu čekám v pátek testovat budu zase zítra jestli sílí čárečka

nativanativa
15. nov 2011

@miriamm11 mickaaaaaaaaaaa ahoooj , nemame nic nove aspon u mna nie 😖 😖 😖

betka20
15. nov 2011

Ahoj holky jak dlouho po ovulaci ma cenu delat si tehotesky test? Delala jsem si ovu test minule pondeli a byl pozitivni.... ted je jeste asi brzy k TT? ze?

miriamm11
15. nov 2011

@nativanativa u mna tiez nic nove , celkom nuda 😖 aspon tu teplotku si meram , cas bezi, vianoce sa blizia tak uvidime co postihame do vianoc 🙂 ty ako milacik? meras sa preventivne? 😝

nativanativa
15. nov 2011

@miriamm11 ja sa meriam jak zhavaaaaa....... 😝

nativanativa
15. nov 2011

@miriamm11 alchemilkovy cajik pijem a dokonca aj lanove semiacka na ovulku papam....

zabka88
15. nov 2011

@betka20 jj, najskôr 10 dní po ovu, ale radšej počkaj až do dňa predpokladanej mrchy..

betka20
15. nov 2011

@zabka88 no jo jenze u me tezko vypocitat 🙂 posledne jsem cekala 44 dni a tak ani nevim, kdy by mela prijit :( ale jelikoz jsem ovu mela az 20DC tak asi jeste pozdeji...

zabka88
15. nov 2011

@betka20 uff, to máš riadne dlhý cyklus 😨 čím dlhšie počkkáš tým máš väčšiu istotu že ti test ukáže aspoň dušíka keď si tehu 🙂 vyhneš sa zbytočnému sklamaniu..

betka20
15. nov 2011

@zabka88 to mas pravdu 🙂 no mam to rozhozene kvuli antikoncepci... snad se to casem srovna..

ktore
15. nov 2011

@golymetr vau to je super.a das nam aj foto?

golymetr
15. nov 2011

@ktore foto je pár stránek nazpět 😉

golymetr
15. nov 2011

@ktore nebo je to vlastně nahořejc týhle stránky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre