Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kikusik88
22. nov 2011

@ktore o 6,40 uz vcera aj dnes...predtym to bolo kadejake...dakedy skor a dakedy neskor preto sa na to nemozem spoliehat......ale citala som ze aj ked zena bola tehu nemama teplotu nad 37 moze to tak byt? a pred ms by mala byt nizsia?

ktore
22. nov 2011

meraj stale v ten isty cas.moze byt skok max pol hod ale snaz sa presne.teplota v tehu moze byt aj vyssia ako 37 to je podla casu merania.

kikusik88
22. nov 2011

@ktore hm vsak sa uvidi....

ktore
23. nov 2011

CAUTE.nasla som na VOYO na stranke ordinacia v ruzovej zahrade LEKAR RADI odpoveda tam gynekologicka na otazky.este to neni zabehnute.ze by sme to tam rozbehli?

ktore
23. nov 2011

tu je ta stranka pozrite http://ordinacia.markiza.sk/poradna

kikusik88
23. nov 2011

@ktore no dnes rano 37 rovnych uvidim ako to bude zajtra rano... 😒

kikusik88
23. nov 2011

@ktore inak pred MS sa zvysi ci ostava tak...

ktore
23. nov 2011

@kikusik88 ahojko do ms ostava teplota rovnaka,bude sa drzat hore.klesne den mozno dva pred ms.mne klesla rano v ten den a hned o hodinu prisla ms.takze mne v to rano ukazala teplota pokles a hned bola ms.niekomu klesne den pred.inak az do ms je teplota priblizne rovnaka ako zacne od ovu.

ktore
23. nov 2011

@kikusik88 moze byt ze v den ovu si mala 37.2 a odvtedy mas 37 to tak ma byt.kolky den si teraz?

kikusik88
23. nov 2011

@ktore nie dva dni dozadu som mala 36,8 dnes som 26 DC no cyklus mam 30-35 ako sa mu zachce

ktore
23. nov 2011

@kikusik88 joj tak mozno ze bola ovu teraz...tak to vyzera len merkaj moja presne vzdy vtedy rano.chodis do roboty?

kikusik88
23. nov 2011

@ktore ano na osmu no zajtra si mozem pospat do osmej ale dam poctivo budik....tak som mohla mat ovu teraz? mali sme sex predvcerom to je dobra sprava 😀

ktore
23. nov 2011

@kikusik88 no to je vyborna sprava ze bol sexik akurat.to je na tom zle ze musis merat poctivo aby co najpresnejsie vedela kedy je ovu.

kikusik88
23. nov 2011

@ktore cize prepac ked bola ovu na druhy den ma teplota klesnut? ci stupnut? myslim den po ovu....

ktore
23. nov 2011

@kikusik88 ked mas rano vysiu teplotu ako den pred tak ten den pred bol ovu,mozno bola v noci to sa nikdy nevie ale ten posledny den nizkej teploty je den ovu.potom uz ked sa zvysi sa rata ako 1 den po ovulacii.dufam ze som dobre napisala,ze pochopis.ak ti ostane hore teplota ale moze aj zist dole o aj o dva stupne teraz to nevadi.len meraj dalej.ale presne na ten budicek co mas nastaveny.dufam ze budes mat trpezlivost.mne volakedy nemal kto poradit tak som nevedela skoro nic.len som merala.a merala a merala.niekedy sa mi nechcelo tak to bolo vselijako.doktor mi nikdy nevysvetlil ako to ma byt s teplotou a net nebol ako teraz.

kikusik88
23. nov 2011

@ktore uvidim co bude rano a ak som nepochopila opytam sa..nemas nejaku stranu ohladom tohto? a co krcok ?? sledujes?

ktore
23. nov 2011

@kikusik88 mi si piseme na stranke: od leta 2011 zaciname kto tiez?tam sa mi ozvi tam ti budeme radit.je tam stale niekto, tu je to menej.

miriamm11
23. nov 2011

baby nejak to ta upada, asi ste uz vsetky tehotne 😝 😝 okrem mna 😠

labanka
24. nov 2011

@miriamm11 no iste, normalne sme uz porodili 😀 😀 😀

e.l.i
25. nov 2011

ahojte krasavice... som si dala chvilu pauzu, bo som bola dost pracovne vytazena a k tomu aj sklamana z toho natahovania mrchy...tak som sa zresetovala a teraz skusame s manzelom kazdy druhy den, tak snad budeme mat stasne a vesele vianoce s kolajnickami na tehu teste.. 😉
A gratulujem novym tehulkam... 😀

e.l.i
25. nov 2011

@nativanativa aj ja som zacala pit cajik.. snad nam nieco pomoze 😉

e.l.i
25. nov 2011

@pehavcek ako sa mas.. mrska dosla..? ci si uz vo fore tehulky.. 😉

kikusik88
25. nov 2011

@ktore ahoj tak 37, 36,9 a 36,6 dnes...tak to ma byt pred MS ? keby som bola tehu tak mam stale vysoku vsak?

nativanativa
25. nov 2011

@miriamm11 ja tiz nie ... :DDDDDDDD

pehavcek
25. nov 2011

@e.l.i Ahoj mrcha dosla a navyse somdnes zistila, ze som od januara zase bez roboty. Kedze mame dnes vyrocie zoznamenia dala som drahemu "krasny darcek" (mame tichu domacnost, aj ked sme sa nepohadali ani jednemu nie je do reci). Vsetko je to dake na nic ☹

ktore
28. nov 2011

@kikusik88 ano moja takto klesa pred ms.takze je na ceste.

ktore
28. nov 2011

@nativanativa ahojko takze sexik bol a uz len cakat moja...nech len ta teplotka je stale hore.

kikusik88
28. nov 2011

@ktore hm uz ju mam od soboty 😀 od 1.12 zaciname 🙂

nativanativa
28. nov 2011

@ktore http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
na tu mas , dufam ze ta LF bude zas kratka a slak ma trafi , potom si mozem nasadit dufik .... inak to nevidim ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre