Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
7. dec 2012

@beru3nek no ak my raz budeme mat svatbu, tak urcite nie nejaku velku, len taku malicku, pre najblizsich 🙂 ten moj je taky, ze do spolocnosti super, aj je s nim sranda, ale zeby mal tancovat, tak to vobec... pravdupovediac vobec tancovat nevie 😀 no a velmi ani nepije, takze pre neho by bola velka svadba taka nasilu... tak som sa uz zmierila s tym ze maximalne budeme mat take nejake posedenie s najblizsimi 🙂 ale tak nevadi, aspon usetrime peniazky... predsa len mame uver a treba setrit...

gabrielave
7. dec 2012

Ahoj holky,tak my se sice snažíme jenom měsíc,ale těch příznaků těhu je strašně moc,nevím kdy jsem a jestly jsem měla ovu,ale to pícháni vaječníku mám pořád,je mi špátně, páli mě žáha, nemám chuť k jídlu,točí se mi hlava a dnes se k tomu přidala rýmička...když to o vánocích neklapne,tak jsem už nejdu až do doby // protože si budu snad myslet,že jsem si to vsugerovala...

beru3nek
7. dec 2012

@lienka19881 : tak kdyby byla svatba jen maličká, taky by mi nevadilo být těhu. Nás bylo nakonec kolem 50 a bylo to super, měla jsem z toho strach ale dopadlo to skvěle.

@gabrielave : jo, psychyka je mocná čarodějka. Taky jsem měla i rýmičku, bolely mě bradavky a prd z toho, ale myslím že se něco dělo a pak vajíčkou odešlo s MS, tak držím pěsti ať tam jsou // Příznaky máš dobrý 🙂

lienka19881
7. dec 2012

@gabrielave a kedy mas dostat ms? no my si tu z toho skor robime srandu, aby sme to odlahcili a riesime skor nasich chlapov ako to, ci sme tehu 😀 😀

lienka19881
7. dec 2012

@beru3nek ja som vzdy chcela mat velku svadbu, ale uz sa mi do toho ani velmi nechce 😀 radsej taku malu v tichosti 🙂 a za peniazky co by sme dali na svadbu ist radsej na nejaku poriadnu svadobnu cestu 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@lienka19881 samozrejme...ved a co ine by to asi mohlo byt ? 😀 😀 😀

ivanaliana
7. dec 2012

@mackad83 ...tak to je super spravicka 🙂 ...tesime a cakame s tebou do pondelka 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek aaaale no☹...tak to nic moc spravy teda ☹ ...ale ak teraz nic...tak ty by si mohla stihnut este tento mesiac druhe kolo nie?...sa mi zda,ze mas celkom kratky cyklus

beru3nek
7. dec 2012

@lienka19881 : dobře děláš, nám se to dost vrátilo ty výdaje, protože většina dávala penízky jako svatební dar. Tak jsme pak konečně prckovi založili spoření 😀 Jeli jsme před 14 dny na 2 denní svatební cestu, ale stejně to bylo fajn 🙂
@ivanaliana : mám cyklus 26 dní, koukala jsem do ovu kalendáře a tam píšou že zítra je první plodný den a ovu až v úterý 😲 . Já mám pocit, že už dneska se něco děje, ale ovu testy si nedělám. To začnu až př. měsíc. I vaječníky dneska cítím, jen mě mate, že zase pravej a ten mě bolel i min. měsíc. Se moc sleduju 😀 a spíš jsem dneska v tý kose nastydla, než že by to byla ovu 😀

gabrielave
7. dec 2012

@lienka19881 no právě před Vánocema,kolem 17.12....tak mi holky drřte palce. Ja už se snažím nato nemyslet,ale je to těžký,když mi je pořád špatně...

ivanaliana
7. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek...ja som tiez slobodna...cakam uz 4 roky a nic ☹ ...ale dako som sa uz zmierila.Ked tomu mojmu len spomeniem,ze daka svadba...tak mi len odvrkne,ze ak potrebujem papier...tak mozme ist hned teraz na urad.Nooo kolka to romantika 😀 ...Ale tak mozno uz ked bude baba,tak sa dockam...ved ako by to bolo mat ine priezvisko 😠
@gabrielave...vitaj v klube...my tu mame tolko priznakov...a furt nic 😀 ...ale tak hadam sa raz aj tych skutocnych dockame 😀 ...hlavne Ti drzkam palce...aby tie tvoje boli uz skutocne 😉

beru3nek
7. dec 2012

jo a za jak dlouho po sexu se jdete umýt?? To už jsem něják zapomněla 😨

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek ja som si tnes robila ten ovu tes...a mala som len takeho...mikro dusika...ja som si aj myslele,ze uz asi mam ...lebo ma pobolievalo podbrusko...ale zatial nic...podla vypoctu by som mala mat v pondelok

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : my se brali až po 7 🙂 Jemu pomohlo, když byl na svatbě bráchy, tak pak řekl, že to vlastně nic není a můžeme jít do toho. Tak jsme do toho praštili, jsem totiž řekla, že chci před druhým dítětem být vdaná paní 😀
@gabrielave : to by byly super vánoce 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek no ja som sa po tom mojom nocnom znasilneni ani umyt nesla 😀 ...no fuj,fuuuuj 😀 ...Ale vraj sa odporuca aspon 20 minut ostal lezkat a panvu mat podostlanu vankusikom 😉

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : tak to si je na př. měsíc taky pořídím, když to tenhle neklapne 🙂. Tak to už v noci mohla být snaha na holčičku, ty vydrží tři dny 😀 Kámoška měla taky ducha, tak na to vlítli a je z toho mimčo. Pak už jim snažení nevyšlo, takže už to jde... Kdy jsi měla MS a jakej máš cyklus? Já 29.11. přesně jak před 3 lety poslední 😀

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : díky 🙂 Jo polštář si taky dávám. To je krásný jazyk, ta slovenština. Vankusikom, to jsem ještě neslyšela 😀

gabrielave
7. dec 2012

@ivanaliana Holky tak já taky přispěju, já jsem se vdávala po 7 letech,a že se mu do toho taky nechtělo...nakonec jsem to vzdala a jak jsem se stim smířila,tak přišla žádost o ruku...a řekl,že předse to musí být překvapení a ne že já ho do toho dotlačím...a o rok byla svatba..malá,měli jsme 50 lidí,musím říct,že jsme hodně šetřili,ale pak jsme si dopřáli Dominikánskou republiku. Myslím,že spoutu věcí je na svatbě úplně zbytěčných.

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek kiez by si mala pravdu 🙂 ...Ja som mala MS 26.11 a mavam cyklus 28...aj ked pred mesiacom som mala 29 a mesiac pred zas 25...vtedy som asi mala ten mikropotrat...len to je len moja domnienka 😒 ...Kym som sa nezacala snazit,tak som mala cyklus ako hodinky.Hlavne ,ze si pochopila,ze co je to ten vankusik 😀 ...ci si pouzila prekladac? 😀 😀 😀

beru3nek
7. dec 2012

@gabrielave : tak to jste měli jako my 😀 taky po 7 letech a 50 lidí. Jen já bych to jako malou nenazvala. Pro nás to bylo akorát, míň to nešlo a víc jsme nechtěli. U nás to byla rychloakce, požádaná jsem byla v srpnu a v říjnu jsme se brali 😀. Jsem si říkala, že než čekat do léta, tak že radši hned a bylo. Jsem ráda, že to máme za sebou.

@ivanaliana : a proč myslíš?? taky jsi měla nějáký příznaky těhu a pak silnou MS? Já taky jsem měla cyklus většinou 28 a teď se mi zkracuje.. Pochopila, protože si ho taky dávám. Jinak bych nevěděla vůbec o co go 😀
mno, tak jsem si otevřela bublinky 😀
jo a ještě jedna věc, u prvního možná pomohla prstíková metoda. Tak doporučuju. Tenhle měsíc asi ne, ale další zkusím a uvidíme zda to s ním vyjde.

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek no ja som mala po ovu...dost silnu bolest v podbrusku,prsia a teplotu kazdy den az do MS 37,5....a potom strasne silnu MS.Prosim ta...a co je to ta prstikova metoda?...dako som mimo obraz 😀 ...A co fajne?

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : takže: pointa je v tom, ze niekedy sa spermose maju problem dostat do krcku a cezen dalej do maternice a vajickovodov. ked ma zena kratko po partnerovi orgazmus, tak ich tam dostanu stahy maternice. ak sa orgazmus nepodari, tak prstami sa spermie daju na ten krcok. to je cele. Jsem zkopírovala. Prostě těm spermiím ulehčíš prstem cestu
Jo bublinky good, jen piju sama, to budu na mraky :-d

ivanaliana
7. dec 2012

@gabrielave ja som tomu mojmu vravela,ze ved taka svadby by bola pre nas strasne vyhodna 🙂 ...viac menej nam ju zaplatia rodicia a my zoberieme hotovost 😀 Prave prerabame byt a treba nam este robit jadro...a to je ta najvacsia polozka...hned by bolo nan 🙂 ...Ale tak snad sa raz aj ja dockam...mne by uz uplne stacila aj taka malilinka svadba.

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : takže měříš bazálku? Mě taky nesedlo, že jsem 3 dny špinila a pak MS to jsem měla jen jako těhu. Navíc teplotu si neměřím denně, ale malej byl nemocnej tak jsem se měřila pár dní s ním a měla jsem 35.2 na začátku a ke konci pak 36.7. Taky divné... Je fakt, že jsem měla i rýmu, ale asi se tam něco dělo. I bradavky mě bolely

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek @gabriealve...inak baby dik...mi prave prihorela jedna davka medovnickou ☹ ...ma tu zahovarate a potom to takto dopadne 😀

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : jéje. To znám, se taky vždy zakecám a spálím i hrnec 😀

gabrielave
7. dec 2012

@ivanaliana tak to máte dobrý,že by Vám to zaplatili rodiče,my jsme si ji platili sami,a přes šetření nás vyšla kolem 120tisíc,ale zase nám všichni dávali peníze,takže jsme hoodně nasbírali...ale držím palce aby se budoucí manžílek rozhýbal 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@beru3nek Nie nemeriavam si...aj ked som bola uz tento mesiac odhodlana...ale moja lenivost je silnejsia 😀 ...to som si merala len tak cez den...proste mi ta bolest nesedela a tak som si potom merala kazdy den,ze ci nahodou neklesa...klesla az po zaciatku MS.O tej metode som teda nepocula.Ale ked vraj mas ovu...tak mas mat krcok troska pootvoreny a tak sa tam dostanu.No ale za skusku nic nedam 😀 .Tak na tvoje zdravicko teda...ja si idem tiez dat...ale alchemilkovy (kontryhelovy) cajik 🙂 ...dnes posledny pred ovu 🙂

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : ten mám taky v plánu koupit. I femigard, kdyby prosinec neklapnul. Tak příště už to určitě vyjde 🙂 se člověk furt pozoruje, píchne ho břicho říká si že ovulace a kdo ví jestli to nejsou zaražený prdy, že 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@gabrielave ...uz nan tlacit nebudem...aj tak sa nechcem vydavat tehotna...Teraz ma minimalne rok cas 😀 .No nam by sa asi na svadbu setrit nepodarilo...Na krku uver na byt na 30 rokov a ja som prisla o pracu...a do toho este prerabame byt ☹ .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre