Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

steffi23
15. dec 2012

@beru3nek Zitra, pak se ozvu 🙂

beru3nek
15. dec 2012

@steffi23 : držím pěsti 😉

lila69
15. dec 2012

Baby, tak ja stale rovnako, stale cakam ci pride ms. Ale mam taky vnutorny pocit ze tehu to nebude 😒 Asi len meskanie, aj ked dlheeee ako som este nemala.
@steffi23 Inak co sa tyka duchov na teste s tym mam skusenosti aj ja, raz sa mi stalo ze som si ducha na teste nasla, utekala som za kamoskou ktora pracuje v nemocnici v labaku nech mi testne moc - predsa len tam maju citlivejsie testery a pogratulovala mi k tehu. Ale za par dni som zacala krvacat a bolo vsetkemu koniec...
Ono je to strasne individualne. CItala som diskusiu bab ktore mali negat. testi a nakoniec zistili ze su tehu a niektorym ukazovali testy negativne ak ked uz boli pomaly v 10 tt a viac. Treba zajst k lekarovi a tam sa ukaze - teda vacsinou.

beru3nek
15. dec 2012

@lila69 : to musí pak být hrozný zklamání, když najideš ty dvě čárky a pak přijde MS 😒 Kolikátý den, 6 a MS není? Testuješ každý ráno nebo obden? TO musí být na palici, když nevíš nic 😔

lienka19881
15. dec 2012

@beru3nek ahooj 🙂 no v podstate sklamanie aj bolo, ale na druhej strane viem, ze otehotniet mozem 🙂 no veru, zajtra ju necakam 😀 tak uvidime 🙂 inak som dnes len upratovala a varila, ja zatial este nemam ani jeden darcek, nechavam to na buduci tyzden 😀 ty kedy ms necakas? 🙂

beru3nek
15. dec 2012

@lienka19881 : já vymyslela super dárek bráchovi 😀. Na slevomatu jsem koupila pro něj i pro nás večeři 😀. Tak se těším, bude to překvápko i pro muže. To je fakt, aspoň víš, že těhu být můžeš. Jak víš, že mrcha zítra nepřijde? Já to většinou poznám podle bílého výtoku, mám dva dny a pak mrchu. Já čekám až 26. nebo 28 MS. Za mooooc dlouho

beru3nek
15. dec 2012

@lienka19881 : se mi líbí jaká jsi optimistka. To je super 🙂 Co prsa, bolí pořád????

lienka19881
15. dec 2012

@beru3nek to som si urobila srandu ze nepride, podla mna pride 😀 aj ja mavam pred ms biely vytok, ale tento mesiac zatial nic... Prsia bolia stale, ale aj tak mam pocit ze zajtra pride 🙂 no snazim sa vo vsetkom najst aj tu dobru stranku, netreba vsetko vnimat hned negativne a upadat do depresii 🙂 vzdy si poviem ze tieto problemy co mam ja su banalitou oproti problemom inych ludi🙂 ved mam super priatela, pracu co ma bavi, uzasnu rodinu 🙂 a ked pride ten spravny cas, bude aj to mimi 🙂
Tak to si vymyslela ozaj super darcek 🙂 nechces aj mne nieco poradit? 🙂

beru3nek
15. dec 2012

@lienka19881 : to víš, že jo. Miliony lidí na celém světě je na tom hůř. Až prcek uzná, že je ten správný čas, tak se u nás zabydlí. Co masáž? Tu jsem koupila muži 🙂 nebo nějáký zážitkový dárek?? Našim pobyt na 2 noci v htl. Nebo mamce loni kosmetiku, nikdy nebyla. Kadeřnici a táák

lienka19881
15. dec 2012

@beru3nek no musim aj pozriet tie zlavy a moznoze aj nejaku masaz kupim 🙂 a co si nakupila drobcovi? 🙂

beru3nek
15. dec 2012

@lienka19881 : ten má dárečků 😀. Dostane trampolínu s bratrnánkem, kolo od babi, lega, vrtulník, pejska štěkacího, auto na dálkový ovládání, knížky, kufřík s krtečkem, garáž s autíčkama a už ani nevím. On má ještě svátek, tak něco bude asi o dva dny dřív už, ať toho nemá pak tolik najednou. Těším se moc na vánoce.

lienka19881
15. dec 2012

@beru3nek ked mas doma male dietatko a vidis tu jeho skutocnu radost, tak to su ozaj krasne vianoce 🙂 co my uz stari, my sme hlavne radi ze je par dni volna 🙂

lila69
15. dec 2012

@beru3nek No popravde tie // som nasla vtedy ked som chodila este s byvalym priatelom a poviem ti pravdu, dnes som rada ze to tak dopadlo ... Veru dnes uz 6ty den a nic. Dnes som sa netestovala, kaslem na to, skusim asi az v pondelok. Pred chvilkou ma chytlil taky krc v bruchu, resp. taka bolest ako ked som isla rodit (ja som totiz az do porodu ziadne ms bolesti nepoznala). Ta bolest trvala asi 20 sekund a zasa nic. Uz mi to ide na nervy. Ked to ma prist, nech to pride, a mozem ist dalej.

surikatka200
15. dec 2012

ahojte dievcence, neda mi neprispiet. tento mesiac som mala pocit ze som tehotna, vcera som mala dostat menzes, nedostala som. mala som slabo pozitivne 2 testiky. a dnes som sa vyfukla uplne, zacala migrena, a hnede spinenie, takze asi to bol mikropotrat :( (duphaston som brala 15-25) ☹

beru3nek
15. dec 2012

@lienka19881 . přesně tak, ty vánoce jsou super s dětma. Ty jejich rozzářená očička jsou prostě úžasný. Jinak je to taky fajn, že se o svátcích sejde rodina a jak píšeš je volníčko. 🙂 ty jsi trubička, nejsme starý, ne 😀 V nejlepší kondici 😀
@lila69 : a jak jsi byla dlouho s otcem dítěte? Já si tohle nedokážu moc představit, ale když to vůbec neklape tak je určitě lepší dát chlapovi vale... Já teda mám od CS bolesti při MS řádné. No to by mě taky štvalo, ta nevědomost. Prostě ať radši MS přijde a můžeš se začít zase snažit. Jestli to není to mimčo

lienka19881
15. dec 2012

@surikatka200 spinenie moze znamenat aj uhniezdovanie... 🙂 podla mna, pokial nebudes normalne krvacat, tak nic nie je este stratene 🙂

beru3nek
15. dec 2012

@surikatka200 : ahoj, jak není jasná krev, tak může být i těhu... Já měla při prvním špinění 3 dny a držel se mě brouček zuby nehty 😀

lienka19881
15. dec 2012

@beru3nek no nie sme stare, ale v jeziska uz davno neverime 😀 😀 ci som ti prave prezradila ze neexistuje? 😀 😀 😀

surikatka200
15. dec 2012

@lienka19881
@beru3nek
dakujem za povzbudenie, ked uz ma ale ani prsia nebolia.... a hlavne citim to na nalade, ze nastupuje estrogen, ale clovek nikdy nevie.... boleli ta aj prsia pri tehu?

lila69
15. dec 2012

@beru3nek Vies co, ja som ho poznala veeeelmi dlho pred tym ako sme si spolu nieco zacali a ked sa ukazali // tak to sme boli spolu asi rok. Ale on je ten typ, ze musi stale cudzie sukne obhanat, a kedze ja som ten tym ze doveruj, ale preveruj, tak som preverila a zistila... Pri tomto pripade ma napada jedno porekadlo: Boh vypocuje vsetky prosby, ale niekedy je jeho odpoved NIE. 😉 A tak to bolo aj v tom pripade a bolo to tak dobre.

lila69
15. dec 2012

@surikatka200 Vyckaj este to dva dni a otestuj sa potom. Mozno je to fakt uhniezdovanie.

beru3nek
15. dec 2012

@lienka19881 : no neke, že není 😀 Já věřila na ježíška asi do 4. třídy. Bylo to super, si tak hezky prodloužit dětství a věřit, že zázraky se dějí 🙂
@surikatka200 : a jak dlouho se snažíte? Já jsem přišla na to, že jsem těhu až dlouho... Někdy v 7 tt a to mě prsa bolely jak čert.
@lila69 : tak notorický sukničkář už asi jiný nebude. Dobře jsi udělala... a kolik bylo prckovi, když jste se rozešli? A jak dlouho si teď s novým chlapem? Jestli nejsem moc zvědavá 🙂

lienka19881
15. dec 2012

@surikatka200 ako to myslis ze nastupuje estrogen? Ved hladina estrogenu je v prvy den menstruacie najnizsia... Ak si tehotna, tak estrogen a progesteron rastu...

lienka19881
15. dec 2012

@beru3nek tak to si ozaj dost dlho verila, ja som prisla na to ze neexistuje v prvej alebo druhej triede 😀 ale nebola som z toho nejaka nestastna ;-D

lila69
15. dec 2012

@beru3nek Jeeezis sme sa nepochopili.Ja som si na teste nasla sice // ked som bola s tym "dobrakom" ale asi po tyzdni sa mi spustila velmi silna ms, takze z toho tehotenstva nakoniec nic nebolo - da sa povedat nastastie. Maleho mam s priatelom s ktorym som teraz a je z neho super tato 😉 A aj ked som druhe dieta nechcela a priatel ano, rozhodla som sa ze idem do toho, lebo predsa len chcem dopriat malemu surodenca. ved vies...

beru3nek
15. dec 2012

@lila69 : jo aha, tak to dobře dopadlo. To jsem to špatně pochopila 🙂 u nás to je obráceně. On nechce moc, jen kvůli mě a já chci aby nebyl Adámek jedináček

lila69
15. dec 2012

@beru3nek Ja by som sa fakt potesila keby som bola teraz tehu, lebo by mi to vyslo pekne na leto na august - bol by to lev, tak ako ja 😀 A aj kvoli vekovemu rozdielu, maly bude mat v maji 3 roky, tak je na case mu zbudovat surodenca. Nechcem velky vekovy rozdiel, potom sa decka nevedia zahrat a nemaju k sebe tak blizko.

beru3nek
15. dec 2012

@lila69 : Adámek je taky lev, měl být váha 🙂 Já si taky říkám, že ty 3 roky by byly ideální. I pro mě, že už bude víc samostaný. To jsou kluci podobně staří .-)

surikatka200
15. dec 2012

@beru3nek zatial len 4. mesiac, vam sa to na kedy podarilo?

surikatka200
15. dec 2012

@lienka19881 ano ale ked klesne progest tak pride menzes nie? vtedy aj prestanu boliet prsia, lebo pred menzesom je to ukrutne :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre