Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nadenkaaa
10. júl 2009

jedna moja kamoska urobila prvu dceru cez mrchu takze mat mrchu neznamena ze clovek nemoze otehotniet je to asi taky predsudok ako ked sa hovori ze clvoek nemoze otehotniet ked to rob i prvy krat 😀

nadenkaaa
10. júl 2009

a podotykam ze tu dceru este neplanovala kedze mala 19 rokov 😉

dzou
10. júl 2009

hej aj mna napadol ten zapal no to pichanie vcera dakedy bolo dooost silne ale take bodave ale dnes je to lepsie ale som aj doma a nic take nerobim vcera som bola v robote tak mzno to bolo nejakou zatazou ale bolesti v podb.mam aj dnes a keby som tak mohla byt taka silna ako ty nadenka vyckat do mrchy sa zblaznim ale tak asi budem musiet 😉

jaruska8
10. júl 2009

😎 😎 Presne, zivot je nevyspytatelny.

mscat
10. júl 2009

čaute holky..ale jste se tu nějak rozkecali..ani nečtu moc zpětně bych se nedočetla 😀 😝 jinak já jsem otěhotněla zřejmě pár dní před ms..tak možná 5dní a má mamka hned tak dva dny po ms zřejmě... 🙂

olienka12
10. júl 2009

dzou pocitaj od dnes 11 dni a urob si test 😀 ked si v tom malo by to ukazat

dzou
10. júl 2009

tak diki vam vsetkym aspon nejaka nadej tam je 😀 hej a my ideme kempovat k moru tak ak bude mrcha sa tesim zase na super zazitky este ze to je taky static house kde je aj kupelka

dzou
10. júl 2009

taaaak budem pocit ale mam kupeny aj ovu test tak mozno uvidim z ovu nedojde

olienka12
10. júl 2009

drzim vam prsty a lucim sa papa

nadenkaaa
10. júl 2009

dzou ja som robila pri malych nedonosenych detoch takze clovek ma uz nejaky vycvik a clovek sa stretne s roznymi osudmi tak sa to snazim brat tak kao to ide lebo inak by som sa zblaznila a psychika je pri snazeni svina -takze treba to brat tak ze ked nie je tento mesiac bude nasledujuci a verit 😉

nadenkaaa
10. júl 2009

my ked sme sa zacali snazit v decembri som si myslela ze hned zoistaatnem a nic sa nedialo tak po troch mesiacoch som si povedala ze mase babetko sa che narodit na jar alebo v lete a zacala som to brat asi tak viac z nadhladu

nadenkaaa
10. júl 2009

olienka papapa a krasne tehulkovanie 😉

biancarv
10. júl 2009

fíha som tu nebola len 15 minút a vy ste sa riadne rozkecali 😀

a nadenkaaa cítim to v kostiach že Vám to vyšlo, ved čo iné by to mohlo byť ako tehu? 😉

nadenkaaa
10. júl 2009

neviem ale budem udrejsia ked dojdem od lekara a mozno uz ten test bude tiez pozitivny.Ved inaak som ja v zivote s mrchou problemy nermala vzdy chodila nacas

biancarv
10. júl 2009

podľa mňa sa treba vykašlať na počítanie plodných dní, treba to robiť prirodzene keď ma na to človek chuť a nezaoberať sa tými príznakmi tehu toľko, viem podľa seba, pri prvom tehu to bolo hned na prvý šup a nič som nepočítala prišlo to tak prirodzene, nechali sme tomu voľný priebeh a teraz ked všetko počítam tak ma ide z toho všetkého už poraziť 😝

dzou
10. júl 2009

musim aj ja bezkat paaaaaaa a diki 🙂

biancarv
10. júl 2009

takže nadenkaaa ty si si už nejaký test robila predtým? som nezaregistrovala 😅

biancarv
10. júl 2009

no musím íst aj ja, ahojte 😀

nadenkaaa
10. júl 2009

ano robila 3 ale prvy som robila den pred menzesom-lebo som mala taky cudny pocit ,potm dalsi ked mi meskala 4 dni a vo stvrtok dalsi a furt nic 😅 asi ma to male natahuje 😎 ale moja mama testom neveri povedala ze kedysi testy neboli a zeny boli tehotne aj tak 😉

nadenkaaa
10. júl 2009

papapa

mscat
10. júl 2009

tak kde jsou moje známé děvčata 😉 ☹ tady jinak se mnou nikdo nekecá ☹ my už jsme zase sami..a večer se mnou nikdo nepopije,když už jakože mám ty narozky 😀 😔 ☹

nadenkaaa
10. júl 2009

tak gratulujem mscat 😀 aspon tak vitrualne zdviham casu na zdravie stastie a lasku 😉

mscat
10. júl 2009

nadenkaaa:děkuji 😵 🙂

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

mscat jsem tu, ale je tu plno nových tváří, tak nemám co napsat 😅 😉

mscat
10. júl 2009

no to je teda..nějak se to tu rozjelo..taky jsem vubec neměla co napsat 🙂 😅 trošku mě štve že jsem doma a nikdo není k dispozici kdo by razil ven.. ☹ tak si počkám na příští týden na miláčka no ☹ 🙂

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

Jo to Ti věřím. Já nějak nározky ani neslavila s bandou mám je v prosinci, takže jsem byla vyštavěná, mamka nározky, Vánoce,silvestr, hned pak miláček a babička,ségra, takže jaksik nezbyli peníze na oslavu kolem Vánoc je to náročné co se týče financí u nás 😀

nadenkaaa
10. júl 2009

No u nas je take otrasne pocasie taka bola burka uz sa neviem dockat kedy sa to zacne podobat viacc na leto 😎

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

ale rodinná byla 😀

m.o.n.i.k.a
10. júl 2009

No u nás zataženo a i trochu přes den sprchlo, takže taky děs 😖

nadenkaaa
10. júl 2009

monika,no ja napriklad mam meniny 23.12 a 26.12 mam narodeniny a to je uplne o nicom lebo vtedy su vsetci s rodinami tak sa zle oslavuje🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre