Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
17. dec 2012

@beru3nek no bolievaju ma pred ms, ale nie az takto velmi... no neviem, vytok nemam skoro ziadny... jaaaj neviem 😀 mozno to ani do zajtra nevydrzim a rano spravim test nech viem na com som... 😀 😀
@ivanaliana ooooch moja to je skodaaaa... a ako sa nam mas? 🙂 co nove? 🙂

beru3nek
17. dec 2012

@lienka19881 : já se ti nedivím 😀 a jak jsi byla minule těhu tak tě taky bolely tak prsa? To jsi to dostala za jak dlouho po tom, co sis udělala test?

lienka19881
17. dec 2012

@beru3nek no minule ma neboli prsia az takto velmi... a bolo to tak, ze som mala dostat ms v nedelu, v stredu som si urobila test, uz tam bola slaba druha ciarka... a vo stvrtok som zacala krvacat... asi ten test spravim, aby som vedela na com som, ked sa to bude opakovat aj tento mesiac, nech mi lekar predpise nejake lieky na udrzanie plodu alebo nieco podobne...

beru3nek
17. dec 2012

@lienka19881 : to je taky fakt, ať víš na čem jsi. No každopádně to bude zítra napínavé 🙂 Budeš moc dospat vůbec ? 😀

lienka19881
17. dec 2012

@beru3nek 😀 😀 tak to neviem 😀 ale najhorsie pre mna bude to, ze nebudem moct ist v noci cikat, aby sa tam ten hcg nazbieral ak tam nejaky je 😀 lebo ja chodim kazdu noc 🙂 ci myslis ze mozem ist ? 😀

fericire
17. dec 2012

ahojte..chcem sa spytat ak su tu nejake tehulky... kedy ste zacali pocitovat castejsie mocenie kolko dni po moznom oplodneni?

beru3nek
17. dec 2012

@lienka19881 : no jasný, přece se nepoto 😀 Kdybys šla ale až ve 4, tak bych si to možná udělala už takhle brzo 😉 Já myslím, že by už to mělo být vidět hezky, když ti bude meškat 3 dny. No hned ráno napiš 😉
@fericire : podle mě tak nejdřív za týden, ať se mimi uhnízdí a vysílá signály tělu, že už tam je 🙂 Nebo jsi nastydlá 😕

lienka19881
17. dec 2012

@beru3nek 😀 😀 no dobre, ale ked pojdem uz o 4, a spravim si test a nahodou vyjdu //, tak to je koniec mojho spanku 😀 jasneee dam vediet 🙂 aj ked mozno ani ziadne testovanie nebude, mozno sa mrchana este do vecera rozbehne 🙂

fericire
17. dec 2012

@beru3nek aaaano prave preto sa pytam ci nemozem byt aj prechladnuta 😒

beru3nek
17. dec 2012

@lienka19881 ne, ne tohle nebude mrcha si myslím já. Ty prsa jsou podle mě jasný příznak těhu si myslím. No držím pěsti na zítra moc.

lienka19881
17. dec 2012

@beru3nek dakujeeem, hned rano sa ozvem 🙂

beru3nek
17. dec 2012

@fericire : a kolik dní jsi po ovulaci? Jestli tě bolí při čůrání, tak jsi nastydlá 😒

fericire
17. dec 2012

praveze len tyzden bude zajtra...praveze ma vobec nic neboli a s mocovym mechurom som problem nikdy nemala... pri mozeni to ni neboli ani nepali nic...

ivanaliana
17. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek...tak baby...konecne som tu 🙂)...Uz nam to konecne funguje 🙂 Skoro som umrela bez netu ☹ ...Co mate noveho?...Pozeram,ze tu pribudlo kopec bab...ja som uz dako mimo obraz 😒 Co mate nave,...ako tak citam...tak lenuska stale bez MS 🙂 ...to sa mi paci 🙂 🙂 ...Dajte este dake pikosky...nechce sa mi to cele citat...lebo je toho strasne vela

ivanaliana
17. dec 2012

@mackad83 a ty ako moja...co mas nove? 🙂

ivanaliana
17. dec 2012

tak a ked som konecne tu...tak tu uz ziadna nie je ☹ ...fnuk

lienka19881
17. dec 2012

@ivanaliana ahoooooj moja, uz som tu🙂 no veru ms zatial ziadna, skusim si zajtra spravit test 🙂 najskor som chcela pockat dlhsie, ale potom som si uvedomila ze bude lepsie vediet na com som 🙂 ak tam bude snehobielo, tak budem cakat ms, a ak sa tam objavi druha ciarka a zas zacnem krvacat, tak pojdem za dokim nech mi predpise nejake lieky na udrzanie plodu 🙂 no dost bab tu pribudlo, ale aj tak je pre mna nasa stvorka the best 😀 a ty sa nam ako mas? 🙂 koky si dnes DC? 🙂 uz mas nejake priznaky? 🙂

mackad83
17. dec 2012

@ivanaliana
@lienka19881 ahojte babule no ja sa mám super a dúfam že to Lenke dopadne na // 😀 a Ivka to dotiahne do úspešného vianočného kola strašne moc vám držkám palce a moja čučoriedka malá bude mať kamošky a všetky budú krásne 🙂 😉 mne test ukázal // čiaročky ked mi meškala mrcha 6 dní a to už boli vidieť poriadne

lienka19881
17. dec 2012

@mackad83 no uvidime zajtra, ale ked budem zajtra 14DPO tak by sa tam mohol aspon dusik objavit 🙂 tak to je uzasne, ze sa mas super, juuuj no bodaj by sa to aj nam podarilo, potom by sme si uz nevymienali snazilkovske skusenosti, ale tehotenske 😀 a kedy nam tu das fotecku tvojej fazulky? 🙂

mackad83
17. dec 2012

@lienka19881 vo štvrtok idem na sono tak dúfam že už bude aj srdiečko vidno a potom si čučoriedku odfotím teda dok.ale ja sa podelím aj s vami neboj a potom aj ti a Ivka o.k.

lienka19881
17. dec 2012

@mackad83 tak som zvedava a tesim sa 🙂 no dufam ze ta budeme nasledovat 🙂

mackad83
17. dec 2012

@lienka19881 samozrejme že budete ved máme naše vianočné kolo 🙂

lienka19881
17. dec 2012

@mackad83 a co by si chcela viacej? Dievcatko alebo chlapceka?🙂

beru3nek
17. dec 2012

já jsem holky pošahaná, asi dneska hnízdím 😀 Mě bolí vaječník, takže co si řekne snažilka, no že už se zavrtává holčička 😀 No spíš jsem asi nastydla
@mackad83 : to je dobře, že se máš fajn těhulko 😉 Už se třepeš na čtvrtek, co 🙂
@fericire : já nevím, týden je tak hranice. Zkus si koupit brusinky, ty jsou na močák dobrý a když to nebude močák, tak třeba ten vánoční dárek
@ivanaliana : bez netu je to katastrofa, že. Já dneska málem vykostila mládě moje milovaný. Teď má období, že se vším hází a hračku hodil na sklenici s vodou, která stála na pc stolku. Takže to pěkně steklo na bednu, modlím se ať s tím nic není. Byla bych taky bez netu v pytli 😝

lila69
17. dec 2012

@lienka19881 tak zajtra pri testovani drziiiiim palce a daj vediet vysledok 😉

simonk_a101
17. dec 2012

vsade to viazne.. nikde mi nikto neodpisuje tak to skusim tu 🙂)) .... najprv mi len meskala menstruacia, testy som mala negativne a merala som si aj BT a bola nizka- 36.6-36.7 ... teraz mam 37den cyklu , MS stale nikde, priznaky su, BT 37,3- test stale negativny. Myslite ze moze byt test este stale negativny ??? alebo je to uz nemozne?? Stale ma picha v podbrusku, obcas krce ako keby som mala dostat MS . K lekarovi som objednana az na piatok. Dakujem

lienka19881
17. dec 2012

@lila69 dakujem, jasne dam vediet🙂
@simonk_a101 a vies kedy si mala ovu?

simonk_a101
17. dec 2012

@lienka19881 nie netusim... ja som to totiz neplanovala , takze som si vobec nic neratala ani nesledovala... ale moze byt ze je posunuta kedze posledny pol rok som mala 36 dnovy cyklus

lienka19881
17. dec 2012

@simonk_a101 no tak tu ti asi nemame velmi co poradit, proste len cakat do toho piatku ci ms pride alebo nie... Ak nepride a nie si tehu, tak ti lekar puchne vyvolavacku... Ale podla mna ak by si bola tehu, test by ti to uz ukazal...

simonk_a101
17. dec 2012

@lienka19881 tiez si myslim... test som kupovala z DM za 1euro 🙂) dufam ze je kvalitny 🙂) .. ako ja by som sa aj potesila, len som neplanovala a mala som momentalne ine plany, ... urcite by ma to potesilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre