• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
@beru3nek joooj moja tak to vsetci poriadne vyliecte, nech ste uz na vianoce zdravi :slight_smile: pekne cajicky a sup pod deku :slight_smile: no bol to ozaj des ten sen, potom som sa vobec zaspat nemohla, a dnes chodim kazdych 5 minut na wc kontrolovat ze ci nahodou nekrvacam... uz keby som mala za sebou aspon tu kontrolu u dr., keby mi povedal ze je vsetko ok, bola by som pokojnejsia... inak dnes v pohode, dnes som mala normalny obed, uz mi neprislo zle :grinning: a inak by som okrem bolestivych prs ani nevedela ze som tehu :slight_smile: a inak mam stale smad (u vas to je tusim řizeň ? :grinning: ci nie? :grinning:) ale neviem ci to moze byt z tehu :slight_smile:
19. dec 2012 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanaliana no dufam ze mas pravdu :slight_smile: inak minule sa mi aj snivalo, ze ma drahy poziadal o ruku... takze sa to asi nikdy nestane :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2012 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my měli minulý vánoce naprosto stejný. Den před vánocema u dr. oba ATB. Si to umíme vybrat, ale řádí jak černá ruka, byla tady mamka a takhle nemocný dítě nevypadá :grinning:.

@ivanaliana : to jsi dobrá, že jsi odolala, já ho mám doma. Jsem si i říkala, zda si ho mám udělat, jestli smím nějáký léky, ale zatím jsem se netestovala. Myslím, že tam bude bílo..

@lienka19881 : úplně tě chápu, taky bych byla takhle vystreslá. Já jak pořád špinila, jsem lítala na wc každou chvíli a bála se, zda je vše o.k. A toho strachu se už nikdy nezbavíme. To měla kámoška taky, pořád pila a nemohla se dopít. Asi plodová voda se musí něják do těla dostat :grinning:
19. dec 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 : ale požádá :slight_smile:
19. dec 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 ahoj babula moja tak strašne sa teším že sa to podarilo a neboj sa všetko bude v poriadku u nás to viem iba ja a môj manžel ostatným to chceme povedať až na vianoce a dúfam že zajtra budem mať aj fotku moc moc sa teším s tebou :slight_smile:
19. dec 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek prave som sa vratila z obchodneho centra, bola som nejake darceky nakupit :slight_smile: ale vobec mi nie je dobre, ako som tam cele poobedie behala a stala v radoch pri pokladni, uplne sa mi hlava tocila... Konecne uz som doma a lezkam... Kupila som si este jeden testik, zajtra si ho skusim rano spravit, ze ci nahodou ciarocka nezoslabla... :slight_smile: inak mam take pocity v brusku, ako ked si potrebujes s prepacenim prdnut a nemozes :grinning: uplne som nafuknuta :grinning: ty si nemala take pocity pri tehu? :slight_smile:
19. dec 2012 o 17:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackad83 ahooj babulatko, dakujem, snad mas pravdu a bude to ok :slight_smile: tak to im nachystate kraaaasny darcek:slight_smile: tak ked budes mat zajtra fotecku, tak nam ju tu supni :slight_smile:
19. dec 2012 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 tak na to sa už teším ako im to povieme a zajtra fotečka bude ok
19. dec 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackad83 : tak zítra se těšíme na info a fotečku :wink:
@lienka19881 : měla, člověk byl pořád nafouklej a za chvíli mě nebyly žádné rifle :slight_smile: v 9 tt už jse měla knoflík na gumičku. Máš asi nízký tlak, to bývá a unavená jsi taky asi řádně, co :confused: Si pamatuju, že jsem byla hotová v 8 večer, jsem usínala u zpráv
19. dec 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek no veru, unavena som dost, ako som behala po obchodoch bolia ma nohy aj krize... No ale uz lezim pri telke a ako vravis, asi budem uz o osmej spat :grinning: a uz sa citis lepsie?
19. dec 2012 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím,jsem tu nová mužu se přidat? :slight_smile:
19. dec 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčata já si dnes připadám jak lachtan nejen že na sebe oblíknu jen méně oblíbené oblečení ale jsem celkově nateklá,obličej mám samej bedar a o depresi ani nemluvim...poradte jak se aspon po psychické stránce cítit lépe děkuji :slight_smile:
19. dec 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 : jen si dáchni těhulko :grinning: Díky, je mi líp. Udělala jsem si medvědí mlíko - horký mlíko, rum, med a v krku lepší :grinning:
@lindousek : ahoj a jak dlouho se snažíte? Nemyslet na to, ale moc to nejde že. To mi povídej, taky mám pocit, že mám kolem břicha michelinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: nosím furt jedny rifle, ostatní mi jsou těsný a teče mi špek vrchem, ble
19. dec 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ jsem jak vyvrženej vorvan...holt budem potom muset máknout aby jsme byli zase jako proutek :wink: Ale co hlavně že miminko bude v naprostém pořádku :slight_smile:
19. dec 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ani jsme se nemuseli nějak moc snažit přišlo to rychleji než jsme čekali
19. dec 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek tak som to nevydrzala a test co som mala spravit zajtra rano som spravila teraz :grinning: chcela som vidiet ze ci je ciarka slaba alebo silna :slight_smile: a takto vyzera... myslim ze na to ze to nebol ani ranajsi moc je to celkom dobre nie? :slight_smile:
19. dec 2012 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindousek : tak mám zmatek, já myslela že se teprve snažíte? nebo jsi už těhu? Jo, to pak dáme dolů :wink:
@lienka19881 : tleskám :grinning: krásná dálnice, paráda :grinning: tak už ať je ten voňavej uzlíček v náručí, co. Já dneska s mamkou koukala na video, kdy mu je pár dní. Mazeccccc. Takovej drobeček maličkej, manželova ruka je obří, proti hlavičce. No krása :slight_smile:
19. dec 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem těhu :slight_smile:
19. dec 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek :slight_smile: len ma hrozne zacali boliet krize... mozno to je aj z toho ze som behala poobede po obchodoch... ale citala som ze to moze aj signalizovat bliziaci sa potrat... :-/
19. dec 2012 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindousek : gratulace :wink:
@lienka19881 : nečíst žádné negativní zprávy, zakazuju :wink: Tělíčko se s tím musí vypořádat a natahuje se tam kde co. Každopádně radši nesexuj :wink:
19. dec 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji moc :slight_smile:
19. dec 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek tak to urcite nebudem... Len viem ze minuly mesiac den pred tym ako mi odislo vajicko ma tiez zacali boliet krize... Dufam ze sa to nezopakuje... :frowning2: drz palce...
19. dec 2012 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 : držím moc, tak pěkně lež a drž se. Jsou nervy furt, co :pensive:
19. dec 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek bojim sa vemi :frowning2: mozno ma len bolia z toho chodenia po obchodoch... Ved druha ciarka bola dost silna, podla mna tam uz je uhniezdene, nie? Och :frowning2: no zajtra sa uvidi... Dobru noc prajem, aj ked ja vela toho asi nenaspim... :frowning2:
19. dec 2012 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 : určitě je už pěkně zavrtaný. To by byla čárka slaboučká, tak myslím na tebe papa a dobrou. Taky si myslím, že je to spíš z tý honičky, co jsi měla.
19. dec 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 Leni...to take ani necitaj...treba mysliet iba na pekne...lebo si to este privolas :frowning2: Vsetko bude v tom najlepsom poriadku...a budes mat krasnucke dievcatko :slight_smile: .A inak...podarilo sa ti vydrzat v robote so svokrusou a nic nepovedat?
19. dec 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindousek Srdecne gratulujem :slight_smile:
19. dec 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek ...a ty sa kedy chces testovat?...kedy mas mat mrchanu?
19. dec 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanaliana : já kdyby nepřišla MS, tak až 29.12. mám cyklus 26-28 dní. Víš jak, tady machruju a pak budu testovat už na vánoce :grinning: Co příznaky, stále jsou? :wink: U mě právě vůbec nic :unamused:
19. dec 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanaliana nevydrzala som, musela som jej to povedat :slight_smile: len dufam ze som sa neunahlila... Inak som skusila ten cinsky kalendar, co ti vypocita pohlavie a vyslo tam dievcatko :slight_smile: takze to bude dievcatko!!! :slight_smile: asi so mnou uz hormony hadzu, bo som cely den dnes nejaka uplakana...
19. dec 2012 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok