• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

6. januára 2017 
@ivanaliana nie ani nebral.... len mi pichol tu injekciu a ze sa mam toho 7-ho ukazat... ta injekcia to bol volajaky agolutin, povedal ze ak nie som tehu, tak mi z toho pride ms, a ak som tehu, tak to prave tehu udrzi a podpori... ale tak dufam ze som tehu a mrchana sa nedostavi :grinning: to testovanie to je pokusenie velke, co? :grinning: vydrzis vobec do soboty? :grinning:
20. dec 2012 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 co do soboty...ale do pondelka som chcela :grinning: ...no veru neviem,neviem :grinning: :grinning: :grinning: .Dnes mame s babam kapustnicu a potom puncovanie na Vian.trhoch....to ma tak troska nabada...aby som si urobila test...aby som sa vedela kontrolovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanaliana :grinning: :grinning: :grinning: aaaale tak pokial sa neopijes tak ze si nepojdes po stvornozky domov, tak je to v pohode :grinning: prve dva tyzdne si zije fazulka zo svojho gestacneho vacku, ci z niecoho podobneho... proste nebere ziviny z teba :slight_smile: takze si kludne daj :grinning: ale s mierou :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 tak to hadam nie :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivanaliana a kolky si dnes DPO?
20. dec 2012 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 dnes som 12 DPO
20. dec 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanaliana no to by uz testik ukazal :slight_smile:
20. dec 2012 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere som sa testovala dnes ráno a my ukázalo negatívny výsledok , bol to test čo ti mal ukázat tehotnost už 3 dni po oplodnení , ale som volala kamarátke gynekologičke a tá mi povedala že spolahlivost týchto testov( skorých ) je mizivá . Testy sa vraj maju robit po vynechaní menštruácie alebo v deň menštruácie.
Mňa len zaujíma či ste niektorá mala tlaky akokeby vám maternica alebo spodok tlačili na konečník. A pri zakašľaní vás bolel celý spodok. Nikdy som takéto niečo nemala.
20. dec 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 ja viem...preto je to tak strasne lakave :slight_smile:
20. dec 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivanaliana kraaaasne babatenko :slight_smile:
20. dec 2012 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky,
tak my byli odpo u našich, tak to krásně uteklo. I zbytek dárků jsem dokoupila a já už našt. dobrý. Tohle mít několik dní,by mě švihlo. Takový křeče, že jsem se rosila. brrr.
@maminuska : já myslím, že to můžeš cítit takhle brzo :wink:
@lienka19881 : je možný, že jsi to měla z toho scháněcího maratonu po dárkách. To bolení v kříži. Tak teď už nanejvýš nevolnosti, jo :wink: Já myslím, že dorazí. Příznaky nula, když si hodně zmáčknu prsa, tak cítím trochu bradavky. To bylo min. měsíc víc, jsem jak prdlá furt si je osahávám, jestli už :grinning: a ono nic. Břicho nebolí, prostě nic :pensive:
@ivanaliana : tak to zítra ráno testuješ, ne ? :wink: Držím pěsti :slight_smile:
20. dec 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminuska : já někdy mám tlak na konečník je to hrozně nepříjemné, ale u mě to těhu nebylo. Netuším co to bylo
20. dec 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek inak ja si tiez stale mackam bradavky, ze ci stale bolia :grinning: :grinning: uplne sibnuta :grinning: my zeny sme ozaj truuuby :grinning:
20. dec 2012 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881: viď :grinning: já přesně tohle měla minulý měsíc, tak jsem si na ně furt šahala až mě začly bolet a těhu to nebylo. Tak jsem si řekla, že tenhle nebudu a stejně mi to nedalo :grinning:
20. dec 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek :grinning: :grinning: ale stale treba verit ze sa to podarilo :slight_smile: proste podla mna si tehu! :slight_smile:
20. dec 2012 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 : dík, jo, viď :grinning: já víc věřím v Ivanku než ve mě :slight_smile:
20. dec 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek ja verim vo vas obe :slight_smile:
20. dec 2012 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 : mě teď začly bolet kolena, tak asi nic :unamused: Mě bolej skoro vždy před krámama :astonished:
20. dec 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek fakt bolest kolien pred ms? To som este nepocula... :slight_smile: nebooooj podla mna nie je este nic stratene :slight_smile: dokym ms nepride, stale sanca existuje :slight_smile:
20. dec 2012 o 20:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 : taky neznám nikoho, kdo by to měl :wink: Já teda ne vždy, ale většinou to tak mám. Jo jo, zatím šance je :wink:
20. dec 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky můžu se k vám vtírnout?? Snažíme se o druhé mimčo od jara a pořád nic... Od ledna začínám s Proverou
20. dec 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 Ahojte babule tak dneska som bola u do. a počula som srdiečko bol to ten najkrajší zvuk aký som kedy počula fotečku nemám dok. povedal že až v 1O týždni ked mi bude robiť ultrazvuk termín pôrodu mám 10.8. 2013
@ivanaliana
@beru3nek
20. dec 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bobikkjana : ahoj, koukám že máš holčičkou a po jaký době se vám zadařila? Provara je na co? Tak fajn, že se něco děje, když se snažíte od jara
@mackad83 : velká gratulace :slight_smile: tak ať je vše jak má a pěkně si těhulkuješ
20. dec 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackad83 gratulujeeeeeeeeeem :slight_smile: tesim sa s teboou :slight_smile: dufam ze uz coskoro budem aj ja ten zvuk pocut :slight_smile: tak nech je vsetko tak ako ma byt, a nech je 10.8.2013 najkrajsi den tvojho zivota :slight_smile:
20. dec 2012 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek siiiiiilno drzim palce nech nedorazi :slight_smile: inak tvoj drobec uz odpocitava dni do stedreho dna? Tesi sa? :slight_smile:
20. dec 2012 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka19881 : on ještě moc z toho nemá rozum. Jako ví, že přijde ježíšek a budou dárečky ale zatím to moc neprožívá. Přál si od ježíška čokoládku, masíčko a párek :grinning:
20. dec 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek cokoladu, masicko a parek? :grinning: :grinning: :grinning: ja som si skor myslela ze si bude priat hracku, alebo auticko :grinning:
20. dec 2012 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beru3nek Děkuju za přivítání. U Terezky vůbec nebyl problém, půl roku jsem čekala na ovulaci po vysazení HA a hned první ovulaci jsem otěhotněla... A Provera by mi měla upravit cyklus, protože ho mám moc dlouhý
20. dec 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno dámy :wink:

@ivanaliana : tak co vydržela jsi s testem ?:slight_smile:
@lienka19881 : tohle bylo první co ze sebe vychrlil, vypadá to že mu nedáme najíst co :grinning: Pak že chce pejska, autíčka, prostě klasiku. tohle nás ale dostalo, říkal to i sousedce když se ho zeptala :wink: A jak je těhulko, noc dobrá?
@bobikkjana : jo takhle, že máš dlouhý cyklus. Tak snad se brzo zadaří :wink:
tady je holky takovej binec a mě se dneska nechce vůbec nic :unamused: to bude boj se k něčemu přemoc
21. dec 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok