Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pingu1
26. dec 2012

ahojte kocky. mozno mi neuverite, ale zacali sme sa snazit a vcera som mala normalne akoby pocit, ze ta spermia vliezla do vajca... toto mi hovorili uz viacere. neviem preco ale mam fest pocit, ze som tehu....uff

enigma7
26. dec 2012

a este som.zabudla mamincky dnes som cistila rybke.akvarko... nema filtraciu mame ju v takom.gulatom akvarku... mame ju 5,m a kazdy 3den.jej cistim vodu dnes som jej ju cistila zas a 2krat ma nadulo.na zvracanie predtym sa mi to nestalo a ta voda po 3dni.riadne smrdi :o) moze to byt priznak? ked som.cakala syna tak sa mi stalo to iste prebalovala som dceru sestry bola dokakana a to ste ma mali vidiet jak som letela na wc sa vyzvracat :o) tak ma naduvalo :o) zazili ste nieco podobne

enigma7
26. dec 2012

@pingu1 zda sa mi nerealne aby si citila ako.spermia oplodnila vajicko este pochopim ked tu nejaka.snazilka napise ze citila.uhniezdenie vajickA :O)

pingu1
26. dec 2012

@enigma7 kolko ti meska?

pingu1
26. dec 2012

@enigma7 ako nie doslova citila, ale strasne 100 percentny pocit

beru3nek
26. dec 2012

@pingu1 : ahoj, já jsem slyšela že jsou ženy, které poznají od první chvíle že jsou těhu. Tak třeba jsi ten případ, že to na sobě poznáš hned 🙂 Mě dává spíš smysl, že to můžeš poznat až po tom uhnízdění. Tak jsem zvědavá, co budeš psát až budeš testovat 🙂
@enigma7 : já myslím, že těhu být můžeš 😉 Já mám dneska nos taky dobrej, přišlo mi, že víc cítím i našeho psa a když si vzala smradlavou kost, tak jsem musela jít pryč z ložnice. Ta mě smrdí ale vždycky, ale ta dnešní to je masakr. 😝 a kdy chceš znova testovat?

lienka19881
26. dec 2012

@ivanaliana cicus aj ja idem 7.1. na gyndu, tak pojdeme tak imaginarne spolu 😀 ja som to musela nasim povedat, lebo mi stale ponukali nejaky alkohol a ked som ani tatarak na veceru nechcela, mame to bolo hned jasne 😀 ale inak zatial mi chuti vsetko, ani zle mi nie je, len ma strasne bolia prsia a bradavky 🙂 no ten moj to tiez spracuvava tak postupne, ale to su chlapi 😀 ja si budem knihy o tehotenstve asi zhanat az po navsteve lekara, aby som to mala na 100% potvrdene 🙂 juuj ale toto vianocne kolo je ozaj nejake carovne 🙂
@beru3nek cica stale nic? No toto uz vyzera byt nadejne 🙂

beru3nek
27. dec 2012

dobré ráno,

@lienka19881 : vy máte na večeři tatarák, mňam 🙂 Na ten jsem se hrozně těšila, až si ho budu moc dát 😉 Jo jo, chlapům to dýl trvá než se s tím poperou 😉 No zatím nic, jen teda prsa mě už nebolí vůbec, tak to je mi divný 😒 Zdálo se mi v noci, že jsem si chtěla dělat test a dostala jsem MS, tak jsem vůbec k ránu nemohla spát.

lienka19881
27. dec 2012

@beru3nek no ale tak podla mna toto uz vyzera ozaj super ze stale nic 🙂 dufam ze vobec nedojde🙂 no tie prsia preco nebolia neviem... Ale mozno znovu zacnu 🙂 no tieto sny su najhorsie... Mne sa tiez dnes snivalo ze som zacala krvacat a potom som uz vobec nemohla zaspat... To sme my zeny, vsetko velmi prezivame 🙂 no a kedy si budes robit testik? 🙂

beru3nek
27. dec 2012

@lienka19881 : já si právě tyhle začátky u sebe vůbec nepamatuju, když jsem nevěděla že jsem těhu. Tak to nemůžu porovnat. Ráno kolem 5 jsem si říkala, mám si jít udělat test, nemám 😀 Pak jak se mi zdál ten sen, tak jsem říkala, počkám ještě den. No zítra asi bych testovala. Hlavně na to chci mít klid a s prckem za zadkem to moc nepůjde. Dneska do 3 je u babičky, tak se to ve mě furt mele 😀 Zase už ale nemám tu ranní moč. To jsou hrozný sny, s tím krvácením co 😒 Ty jsi teď 5 - 6 tt, ne?

beru3nek
27. dec 2012

holky celá se klepu, je tam duch 😀

lienka19881
27. dec 2012

@beru3nek no ja odpadnem 😀 ty si si ho urobila? 😀 no tak to nase kolo je ozaj 100% 😀 😀 cicaaaa to je supeeeeeer 😀 podla mna sa tu siri nejaky tehotensky virus 😀 no tak nech len ciarka silnie 🙂

lienka19881
27. dec 2012

@lienka19881 no podla kalkulacky na nete som 6tt +0d 🙂

lienka19881
27. dec 2012

@beru3nek och poslala som to sama sebe 😀 tak este raz 😀 podla kalkulacky na nete som 6tt+0d 🙂 a nevies nam tu dat foto svojho dusika? 🙂

beru3nek
27. dec 2012

@lienka19881 já tomu pořád nemůžu uvěřit 😀 nakonec zesílil po několika minutách . Fakt neskutečný, jak to tady každý vyšlo, nádhera. Hlavně ať to doklepeme do řádného konce 😀 a poslední MS mám stejnou jako s Adámkem

beru3nek
27. dec 2012

a manžel se klepe v hruť, jaký je borec 😀 na 4 šťouchy a druhý cyklus

misha1986
27. dec 2012

@beru3nek jeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujeeeeeeeeeeeeeeem, vidíš že to predsa vyšlo 😉

lienka19881
27. dec 2012

@beru3nek gratulujeeeeeeeeeeeem 😀 no to je uplne neskutocne, kazdej nam vysiel na vianoce pozitivny testik 😀 no manzel je teda borec 😀 😀 toto su tie najlepsie vianoce 😀

lila69
27. dec 2012

@lienka19881
@beru3nek
@ivanaliana No zeny, aku mam z vas ja radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tesim, a gratulujem !!!! Joj nech vam to len dobre dopadne vsetkym.
Ja idem na to znovu tento mesiac. Aj ked zacinam byt z mojho cyklu uplne zblbnuta. Ovulku by som mala mat zajtra - klasika 14 DC, ale sak skusili sme aj predvcerom, skusime aj dnes a zajtra... uvidime. Ale poviem vam ze som normalne myslela ze som mala ovulku uz skor a to nejaky 8 DC 😨 podla hlienu - ale to je asi blbost. A dnes den pred predpokladanou ovu mam taku tupu bolest v podbrusku, teda skor na lavej strane, akoby vajecnik a mam taky slabunko hnede spinenie. No uvidiiime.

lila69
27. dec 2012

@ivanaliana Ty si tusim pisala ze ti zvacsujuca maternica tlaci na hrube crevo - no moze byt, ja som mala presne to iste pri malom. Lebo hrube crevo mas na lavej strane tak naboku, kusok ako akeby od vajecnika a mna na tom mieste pichalo stale, zduta som bola ako koza 😀 Stale som si len chytala brucho a prehmatavala a samozrejme stresovala ze co to asi je.... a samozrejme to nebolo nic 🙂 A vies co, kludne si kup espumisan - mozu ho aj tehotne a ked ta bude naduvat daj si, mne to pomohlo.

beru3nek
27. dec 2012

díky holky,
jsem byli s manželem na obědě 🙂 Už to vstřebává 😀
@lila69 : držím pěsti, ať máš taky opožděný vánoční dáreček. Může být u ovulky hnědý špinění.

vendy1407
27. dec 2012

Holky gratuluji máte krásný vánoční dáreček. Chtěla bych jen malou radu, jsem 24 DC je ještě brzo na pozitivní testík?Kdy jsem měla ovulku nevím přesně, ještě to tak nerozpoznám. Ale zhruba týden jsem měla tlak v podbříšku, pak výtok a teď 3 dny mám bolavé bradavky. Tiše jsem doufala, ale dnes jsem test zkusila a nic ☹ . Je ještě šance že by tento měsíc byl úspěšný?

lienka19881
27. dec 2012

@lila69 mna tiez stale nafukuje a stale musim chodit na velku a mam take cudne tlaky, presne na lavej strane... Takze to je hrube crevo? Uz som zacala stresovat ze co to je 😀 inak ja som mala ovulku v prvy den, kedy hlien uz nebol... Zacal sa objavovat tak 9DC a ovulka bola 13DC 🙂
@vendy1407 zavisi od toho, kedy bola ovulacia... Na 10DPO ti uz moze ukazat druhu ciarku, ale rob si z ranneho mocu a kup si Mamatest10 🙂

ivanaliana
27. dec 2012

@beru3nek jeeeemine...no vidis moja...ja som to dobre tusila🙂) To nase vianocne kolo je asi fakt kuzelne.Ja sa tak strasne tesiiiiim...a z celeho srdiecka GRATULUJEM :-*

vendy1407
27. dec 2012

@lienka19881 děkuji za odpověď, tou ovulací si fakt nejsem jistá, je to můj první měsíc bez HA, jen jsme zkoušeli někdy v té době jak se doporučeje kolem 10,12,14 DC. Testy mám doma citlivosti 20, nějak jsem tyhle hodnoty neřešila, u toho Mamatestu 10 by to už mohlo něco ukázat? mě jde jen o to, jestli je ještě možné že se tento měsíc dočkám //....

lienka19881
27. dec 2012

@vendy1407 no tak to je tazko povedat, po vysadeni HA chvilku trva kym sa telo spamata a cyklus poriadne nastartuje... Ovulka nemusi byt hned pravidelna... No asi ti ostava len cakat ci ms dojde a ked bude meskat, vtedy skus testik... Viac ti asi poradit nemozeme... 🙂

ivanaliana
27. dec 2012

@lila69 uz je to trosku lepsie...uz ma tak nenafukuje...ale v podbrusku ma picha stale...normalne som v noci ani spat nemohla....bala som sa,ze do rana budem krvava...nastastie sa nic nekonalo a citim sa lepsie 🙂

ivanaliana
27. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek Lenuska a Beruska moje...ja fakt nechapem toto...ved nam to vyslo ako z dakeho filmu 😀 Dufam,ze sa nic nezomelie...a budeme si tu takto spolu tehulkovat...Asi by sme uz mali opustit tuto miestnost 😀

lienka19881
27. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek ja tiez nechapem 😀 no musi nam vsetko dobre dopadnut, proste musi! 🙂 no pockame si kazda na svoju prvu prehliadku, ked to uz budeme mat vsetky potvrdene, tak sa presuvame niekam inam 😀 😀

ivanaliana
27. dec 2012

@lienka19881 nahovorime Beru...aby sla k dr. tiez 7.1....aby sme sle spolu ...imaginarne 😀 😀 😀 ...a tebe kedy vychadza datum porodu? http://tehotenstvo.academy.sk/index.php

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre