Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
3. jan 2013

tak holky dneska se mi udělalo pěkně šoufl. Nestihla jsem se najíst a přišla jsem domů a málem jsem omdlela, hnus. Pak jsem se nacpala a hned mě bylo líp. Jen se mi chtělo děsně spát a to prcek nedovolil 😝
Dneska jsem se stavila v sekáči a koupila si větší rifle. Máte taky tak nafouklý břicho? Jsou vám ještě rifle? Mě už přestává být moje velikost 😝 to brzo. Jestli to jde u druhýho mimča rychleji, nebo nevím

@lienka19881 : tak to si myslím, že v po už by mělo být vidět srdíčko 😉
@ivanaliana : tak snad nebude atb třeba, ale neboj miminko to neohrozí. No já to mám právě naprd, kvůli hlídání. Př. středa by šla, to mám i holiče, tak bych to trochu protáhla. Jak to nechci říkat mamce, tak jí nemůže říct o hlídání nebo si vymyslet něco jinýho jedině

@1ivanka1 : mě asi po 15

ivanaliana
3. jan 2013

@lienka19881 aj ja dufam 😉 ..a co...uz padla?

lienka19881
3. jan 2013

@beru3nek no presne taketo pocity mam obcas aj ja... proste akonahle som hladna, zacne sa mi tocit hlava a je mi zle... a hned ako sa najem tak je vsetko ok... a posledne dva dni mam krce v bruchu, take ze ma bolia creva a zacinam mat problem chodit na velku... no o tom nafuknutom bruchu ani nehovor, ja sedim pri pocitaci a uz som si musela rozopnut gombik na rifliach, lebo ma tlacili 😀 no som zvedava, ci teda ozaj bude... som z toho strasne nervozna, az tak ze ma boli brucho od nervozity 😀 uz nech je pondelok 😀

lienka19881
3. jan 2013

@ivanaliana uz sa chystam domov 🙂 este beham po nete a citam si rozne clanky o tehu 😀 😀 😀

beru3nek
3. jan 2013

@lienka19881 Já mám zatím elastický rifle bokovky, ale až mi nebudou tak nevím 😀 Tak křeče nemám vůbec, ani mě nebolí břicho ale začínám mít problém si dojít na velkou 😝 Jo, to bude ono, asi nízká hladina cukru a pak to na člověk padne 🙄

ivanaliana
3. jan 2013

@beru3nek @lienka19881 ...babenky moje...ja som momentalne taka pribrata,ze ja uz teraz skoro nic nezapnem 😀 😀 😀 ...nosievam len leginy...ani na teplakoch gumu uz neznesiem. 😀 😀 😀 Mne uz je zase zle od hladu...zase budem musiet ist nieco prehltnut 😀 Dnes som sa ale dohodla s priatelom,ze budeme jest hlavne zeleninu a chude maso...aby som neskoncila ako riaden balon 😀

mackad83
3. jan 2013

@beru3nek ahojte babule tak ja ten problém dobre poznám brucho ako balon a k tomu aj tvrdé lekár povedal že to je ok ja už oblečiem len gate na gumu a to mám len 1 kg naviac som zvedavá ako to bude pokračovať svoju velkosť ani neoblečiem lepšie povedané nezapnem 🙂 a o prsiach ani nehovorím velkosť D spánok na bruchu nemožné bolia ako fras tak vám držkám palce
@lienka19881

beru3nek
3. jan 2013

@ivanaliana @mackad83 to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Prsa se mi taky zvětšily, mazec 😀 Zatím na nich spát můžu a musím, jak mám otočenou dělohu, tak potřebuju aby se mi co nejdřív srovnala. To brzo, co 😀 Nechci to vidět, to budu jak slon a lidi budou říkat, to čekáte dvojčátka? 😀 Doufám, že tam je teda jedno 😀

ivanaliana
3. jan 2013

@mackad83 ale ty uz mas aspon narok 😀 😀 ...ty si nas o mesiac predbehla 😀 😀 😀 Tak ty si teda roadna sexica...priatel urcite skace meter 20 😀 😀 😀

ivanaliana
3. jan 2013

@beru3nek ty mas tiez preklopenu maternicu?(delohu)

vendy1407
3. jan 2013

Ahojky, tak dnes mám 31 DC a MS stále nikde, přitom v úterý večer jsem měla pocit že to každou chvíli dorazí... 28 DC test negativní, tak teď mám dilema, čekat ještě, nebo zase testovat, jen mám strach ať nejsem zklamaná a neznamená to jen problémy s cykly ☹

lienka19881
3. jan 2013

@ivanaliana @beru3nek @mackad83 no babule, ja som zas hladna, musim ist nieco zjest, bo mi je nejako zle od hladu zas 😀 boze ak to takto pojde dalej, tak bude zo mna chodiaci slon 😀 inak mne sa prsia vobec nezvacsili zatial, len bolia...

mackad83
3. jan 2013

@ivanaliana tak to ano páči sa mu táto velkosť ale moja chrbtica tak tá má čo nosiť zaťial mám len 52 kg tak som zvedavá ako to pôjde dalej teraz mám také obdobie že nie na všetko mám chuť ale čalamáda je naj a aj papričky plnené syrom sú top 😀 mňam mňam

beru3nek
3. jan 2013

@ivanaliana . ty jí máš taky obráceně? Mě se otočila u Adámka až někdy kolem 12 tt a nemohla jsem v noci čůrat 😔 Tak jsme jeli 2x na pohotovost a hrozila mi operace. Já měla fakt smůlu u prvního těhu. Tak snad to bude o.k. Dr. na mě koukali, že to u těhule viděli jen jednou. Tak neboj 😀
@mackad83 : tak to jsi hubeňourek. No jo, ty už máš nárok v 9 tt nebo kolik jsi 😉 to jsou chutě teda 🙂
@lienka19881 : jen si dej ,taky přemýšlím co povečeřím. Já můžu zase salámy, ty jinak nejím a teď pořád

mackad83
3. jan 2013

@lienka19881 neboj slon z teba nebude a tie prsia aj mňa zo začiatku len boleli a potom šup a bolo to tak len papkaj dobrú chuť 🙂

ivanaliana
3. jan 2013

@beru3nek no ja ju nemam otocenu...ale preklopenu do zadu...ale raz mi doktorka vravela,ze pri tehu sa mi to vyrovna.Zatial mi to len sposobovalo bolestivu mrchu.Vraj telo muselo viac tlacit...aby sa z maternice dostala krv.
@mackad83...to si tak drobna...alebo stihla?Tak to si riadne lakotinkys davas...ja neste nemam nic specialne,ze co mi teraz extra chuti...ja jem teraz vsetko rad radom 😀
@lienka19881...ja som si tiez bola prave dat...hned mi ostane tak divne ked vyhladnem...uplne taka prazdnota v bruch a musim utekat ku chladnicke 😀 😀 😀

lienka19881
3. jan 2013

@ivanaliana presne to mam aj ja... A normalne mi az pride zle... Joj dnes mam tak strasne nafukuje, normalne mam take pocity, ako keby som mala upchate vetry, krce mam v crevach... Ak to bude pokracovat, musim sa popytat lekara ci na to nie je nejaky caj alebo nieco... :-/

ivanaliana
3. jan 2013

@lienka19881 skus si kupit ten Espumisan...vraj sa moze aj v tehotenstva...a vraj vela tehuliek ma tento problem 😉

lienka19881
3. jan 2013

@ivanaliana no ak to nebude prechadzat, asi to vyskusam 🙂 inak ked si das cinsky kalendar, tak co ti vychadza, dievcatko alebo chlapcek? 🙂 mne dievcatko, aj ked ja si myslim ze to bude chlapcek 🙂

ivanaliana
3. jan 2013

@lienka19881 dievcatko🙂...ale tiez to beriem riadne s rezervou 😎.Aj ja som si skoro ista,ze to bude chlapcek...ale rada sa necham prekvapit opakom 😝

lienka19881
3. jan 2013

@ivanaliana ja mam tiez uplne take iste pocity 🙂

ivanaliana
4. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek Dobre rano dievcta 😉 ...tak dnes hned z rana dobra sprava...ziadne ATB nepotrebuje 🙂 🙂 🙂

ivanaliana
4. jan 2013

@lienka19881 @beru3nek Dobre rano dievcta 😉 ...tak dnes hned z rana dobra sprava...ziadne ATB nepotrebujem 🙂 🙂 🙂

lienka19881
4. jan 2013

@ivanaliana cicaaa tak to je supeeeer sprava 🙂

beru3nek
4. jan 2013

ahoj holky,
tak jak je těhulky. Mě bolí hlava, ale jinak už docela fajn. Já se snažím malýho moc netahat, má 15 kg a dneska jsem ho nesla spícího snad půl km. Břicho mě bolelo snad hodinu o rukách nemluvím 😝 Tak snad mimi bude v pohodě
@ivanaliana : jupí, sis oddychla, že. To je fajn, tak ještě ať je ti líp

lienka19881
4. jan 2013

@beru3nek ahoj moja, podla mna bude, len si musis davat pozor, aj ked viem ze pri malom dietati to asi nie je realne, ze?

beru3nek
4. jan 2013

@lienka19881 : ahoj, no právě. Teď jsem ho přestala dost nosit a dneska taková štreka. Je to taková přítulka moje 🙂 Ono stačí ho dát jen do nákupního vozíku, to je tíha jak hrom jak je ještě výš, brrr.

beru3nek
4. jan 2013

@lienka19881 : a jak bylo vpráci? Už ať je pondělí, co 🙂

lienka19881
4. jan 2013

@beru3nek v praci celkom dobre, len ma uz ku koncu zacali boliet krize, tak uz oddychujem pri telke 🙂 no veru, uz len dva dni,ntesim sa ale aj zaroven bojim ci bude vsetko ok... Mam z toho take zmiesane pocity 🙂 ty ides kedy k dr.? Urcite si to pisala, len som zabudla a nechce sa mi to hladat 🙂

beru3nek
4. jan 2013

@lienka19881 : a kolik budeš tt? Já tam asi ve středu zavolám, zda tam můj dr. vůbec je. CHodím do FN a když chci mít jistotu, aby tam byl musím ráno volat. Může mít totiž noční a pak je tam jinej. Třeba tam bude jiná sestřička tak se zeptám, zda mám dojít v tu středu nebo za týden, už bych moc chtěla srdíčko až půjdu na UZ a fotečku 🙂 Jen si odpočni, je to náročný, co. Za tím pc pořád jedna poloha 😝 Mě bolí záda spíš nahoře, dole zatím vůbec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre