Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
29. jan 2013

@beru3nek zajtra skusim aj ten zazvor, svokrusa vravela ze ma, tak mi ho prinesie 🙂 ja som tiez dlho nevydrzala, asi 10 minut 😀 sa ti pripiekol? 😀

beru3nek
30. jan 2013

@lienka19881 : já asi dvě nebo 3 minuty jen, protože jsem měla telefon 😀 Našt. se popcorn zachránil. Tak co jak je marode?

lienka19881
30. jan 2013

@beru3nek dnes uz lepsie, len ma stale rozculuje ten upchaty nos 😠 ale inak sa citim dobre 🙂 len ma zasa trapi zapcha... dnes je to uz treti den, co som nebola... co si to hovorila ze si skusila a bolo to velmi ucinne? pockam do zajtra a ak nic, tak si pojdem nieco do lekarne pytat...

lienka19881
30. jan 2013

@beru3nek inak jak si vcera hovorila o tom popcorne, tak som mala odvtedy nan chut, tak som si prave spravila 😀

beru3nek
30. jan 2013

@lienka19881 : já mám duphalac a zabírá spolehlivě. Dám si ho radši zítra, dneska jsem byla taky po tom popcornu nějáká zabetonovaná 😝 Tak ať mi dr. zase neříká, že přes ty moje střeva nic nevidí. Tak ať se tý rýmy brzo zbavíš. Já si dala šlofíčka s prckem na dvě hodiny a je mi hej 😀

lienka19881
30. jan 2013

@beru3nek no tak uvidim, ze ci zo mna zajtra nieco vide a ak nie, tak si ho pojdem pytat do lekarne 🙂 jaaj tak to ti je ozaj hej, po takom slofiku 🙂 nooo a dufam ze uz aj fotecka bude v piatoook 🙂 dominicek 🙂

beru3nek
30. jan 2013

@lienka19881 : dominiček to asi nebude, už se nám to nelíbí 😀 No já taky doufám, že bude fotečka. Tak prcek usnul, tak mám klid. Místo uklidu sednu k pc, klasika 😀 Mám teď hroznou lenoru 😝 nechce se mi fakt nic. Ještě to psylium můžeš zkusit, jesti nepomůže.

lienka19881
30. jan 2013

@beru3nek a uz mate nahradu za dominicka? 😀 mne sa tiez nic nechce, neboj, to nie si sama 🙂 zajtra tu musim poupratovat kym sa drahy vrati, lebo odpadne ked uvidi ten bordel co tu je 😀 a drobec ked takto zaspi, tak uz bude spat az do rana?

beru3nek
30. jan 2013

@lienka19881 : to jsem ráda, že nejsem sama. Já potřebuju nutně ukidit, ale fakt lenost je strašná. No bohužel nebude spát do rána 😝 On se hrozně pořád budí, od malička je to spáč na baterky. I 4x za noc je vzhůru a chce pít, tak jsem mu dneska řekla, že zase bude v noci voda a ne štáva. Tak to zase bude řevu 😝 Furt se budí a chce pít, takže u druhýho doufám že to něják ustojím a žádný pití v noci 🙄

beru3nek
31. jan 2013

ahoj holky,
co děláte, že je tady pusto prázdno? Já si dala odpoledního šlofíčka na dvě hodiny, tak jsem zvědavá v kolik usnu 🙂 Teď jsem spucla 3 krajíce chleba se sýrem a k tomu okurku. Jsem na ní závislá 😀

beru3nek
31. jan 2013

@lienka19881 : teď se nám líbí Vojtíšek, ale koukala jsem na jména a prý toto jméno nedávat, má silné vibrace a nepřináší štěstí. Tak budem hledat dál 😝

lienka19881
31. jan 2013

@beru3nek ahooj moja, ja som bola v praci a potom mi svokrovci boli montovat policky do komory, a potom som upratovala 🙂 tak som sa az teraz dostala na internet 🙂 no mne sa pacil ten dominik 😉 no ja som citala, ze ked sa male babo zobudi v noci, vobec sa mu netreba prihovarat, ani svetlo zasvecovat, proste len nakrmit a hned spat, aby si zvyklo ze je proste noc a v noci sa s nim nikto nebude bavit... Tak my to skusime takto 🙂

beru3nek
31. jan 2013

@lienka19881 : já si už říkala, kde jsi 😉 No to jo, ze začátku jsem ho jen nakojila, když byla potřeba přebalila a spal dál. Pak se to něják zvrtlo 😀 Včera už v 10 přišel k nám do ložnice, prďolka. Asi se v pokojíčku sám bojí 😝

lienka19881
31. jan 2013

@beru3nek a potom spi s vami az do rana? 🙂

beru3nek
31. jan 2013

@lienka19881 : jo jo 😀 Máme tam narváno, ještě pes 😀 On chodí jak kdy, někdy ve 12, ale doby kdy spal u sebe do 4 jsou dávno fuč 😨

lienka19881
31. jan 2013

@beru3nek este aj pes? 😀 tak to mate ozaj plno 😀 to asi ozaj nie je vela priestoru na sexik... 🙂 kedy sexikujete? 😀

beru3nek
1. feb 2013

@lienka19881 : no, teď něják není nálada ani chuť. Většinou ale po ránu 😉 Jsou to rychlovky 😀 Navíc ráno mě pěkně naštval, zaspal a vylil si to na mě 😠
jinak jsem zpět od dr. Čekala jsem tam dvě hodinu a čtvrt, hrůza. Dr. můj tam nebyl, ale tenhle byl sympoš. Tak opět dobu nemohl najít prcka, si říkám o je. Pak že ho našel, je teda o 4 dny menší než minule a říkal, že ten kdo bude dělat screening si pošmákne, že není u mě nic vidět jak mám tu otočenou dělohu. Tak sice fotečku mám, ale není na ní vidět skoro nic 😔 Navíc mám docela strach, protože v minulém těhu jsem měla pak hrozný problémy , musela jsem na pohotovost se nechat vycévkovat, jak jsem měla tu otočenou dělohu. Jdu zase za 14 dní na kontrolu

lienka19881
2. feb 2013

@beru3nek ahooj 🙂 prepac ze som sa vcera neozvala, ale dosiel drahy, tak sme si mali co povedat a potom aj nieco ine 😅 skoda ze na tej fotecke nie je nic vidiet... A neboj tie 4 dni urcite dobehne 🙂 inak ja mam tu maternicu tiez otocenu, ale mne nehovoril, ze by to mal but nejaky problem, ze to je bezne... No bed uvidim ze co povie mne vo stvrtok...

lienka19881
3. feb 2013

@beru3nek ahooj, no aka bola oslava? Svokrovci to uz vedia? 🙂 co na to povedali? Predpokladam ze boli stastni 🙂

beru3nek
3. feb 2013

@lienka19881 : ahoj, v pohodě 😉 tak to byla asi super výtačka s přítelem, co 😀 My byli u tchánů přes noc, ví to už všichni. Zase nějáké extra nadšení to nevyvolalo, holt u druhýho už to není ončo. Jako měli radost, to jo, ale myslela jsem, že budou mít radost větší. S tou dělohou, já jí měla otočenou i u Adámka, ale všechny UZ naprosto v pohodě, byly krásně vidět. Tak nevím, proč to je teď tak špatný. Jsem zvědavá za těch 14 dní. Prý patřím mezi 4%, u kterých je vidět kulový 😀

lienka19881
3. feb 2013

@beru3nek možno to nebolo ani také neočakávane a všetci tusili že to druhé vnúča príde... 🙂 a tvoji rodičia to už vedia tiež? Možno je fazulka zavrtana niekde na krajicku, preto ju nie je vidieť... Snáď sa to bude zlepšovať 🙂 ja idem na poradnu teraz vo stvrtok, tak som zvedava ako dopadnem... Snáď bude všetko ok 🙂 inak dnes sme boli na navsteve u svokrovcov a mala som oblecene také obtiahnute šaty a každý povedal že to už začína byt pomaličky vidno 🙂

beru3nek
4. feb 2013

@lienka19881 : tak už se bříško rýsuje ? To je fajn 😉 Mě se rýsuje špek 😝 No mám ho asi někde u močáku, jak mi dělal ten UZ, tak když ho našel tak se mi chtělo strašně čůrat. Teď mě poslední dny pobolívá bříško, tak doufám že je to ok a že jen roste. Jo jo, ví to už i naši 😉 Mamka říkala, že to věděla. To bude čt už za chvíli, konečně, co 😉

beru3nek
4. feb 2013

@lienka19881 : jo a posledních pár dní se mi zhoršila pleť, tak že by přeci byla šance na holčičku 😵

lienka19881
4. feb 2013

@beru3nek mamy to vzdy nejako vytusia, aj ta moja tusila 🙂 nebooj to sa podla mna len maternica roztahuje 🙂 inak tiez musis chodit tak casto cikat? ja sa niekedy v noci zobudim aj 3x a musim ist... no veru, uz sa tesim a aj zaroven bojim ci bude vsetko ok... ale dufam ze hej 🙂 zeby to nakoniec predsa len bolo dievcatko? 😵 ja som si na 99% ista ze to bude chlapec 🙂

beru3nek
4. feb 2013

@lienka19881 : já si u Adámka byla taky jistá, že to bude holčička a prdek 😀 Jo, taky jsem jak koroptev. Jak píšeš, i 3x za noc, hrůza děs. Přes den to jde, ale jak ležím tak mi mimi tlačí na močák a už to jede 😝 Tak to jsem zvědavá, třeba už na screeningu tipnou pohlaví 😉 Nějáký machři to umí odhadnout takhle brzo a dobře 😅

lienka19881
4. feb 2013

@beru3nek no ja som teda ozaj velmi zvedava, ze co budeme mat 🙂 presne, cez den to je ako tak, ale v noci je to straaaasne otravne... Hej to aj tak skoro to je niekedy vidiet? Ale podla mna skor su si doktori isti, ked vidia pindurika, vtedy je jasne ze je to chlapec 🙂 ale ked pindurika nie je vidno, tak to moze byt aj dievcatko, ale aj chlapcek ktory pindurika skryva 😀

beru3nek
5. feb 2013

@lienka19881 : znám dvě holky, co jim to řekli dr. už na tom screeningu a tipli jim to správně. Mám ale jednu známou, která čekala Kubíčka a narodila se Barunka, tak tatínek málem omdlel na porodním sále. Takže seknout se někdy můžou, sice vyjímečně ale někdy se jim to nepovede to odhadnout. Někdy tam je pupeční šňůra kolem, tak si ho spletou asi s pinďourem 😀

lienka19881
5. feb 2013

@beru3nek tak to museli byt velmi prekvapeni 😀 hlavne ked uz mali nakupene veci pre chlapceka a nakoniec to bolo dievcatko 😀 a ako sa inak citis? Byva ti este zle? Ja som stale hladna, aj slona by som zjedla 😀

beru3nek
5. feb 2013

@lienka19881 : no byli pěkně vedle, já se nedivím. To radši nevědět, než tohle 😀 No je mi pořád divně, 3x jsem zvracela, ale asi z kašle, mě to natáhlo a bylo. Včera teda po ránu i bez kašle, tak už se těším na 2. trimestr až mě bude líp. Na jídlo moc chuť nemám. Zatím 😀

lienka19881
5. feb 2013

@beru3nek tak toto je podla mna jasne dievcatko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre