Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 no ale ty si bola na krv este skor ako sa vratil z Thajska 😀 😀 😀 Ano...chcem im ukazat fotku...ze by som im rada niekoho predstavila 🙂

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana toto iste presne aj on povedal 😀 😀 😀 ze som mala ist az potom 😀 😀 😀 jeeeej to bude zlateee 🙂 aj tak ta obdivujem ze si im to vydrzala nepovedat tak dlho 🙂

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 aj ja seba obdivujem 😀 Dnes som napr. bola so svokrou v obchode s nabytkom...a samozrejme som sa zacala motat okolo postielok pre babatka...a ona hned do mna,ze ci uz cakame 😀 ...

lienka19881
7. feb 2013

@ivanaliana 😀 😀 😀 si to poprela? 😀

ivanaliana
7. feb 2013

@lienka19881 jasne...klamem ,az sa prasi...fuj,fuj 😒

beru3nek
7. feb 2013

@lienka19881 : vidíš, to jsem nevěděla, že můžeš prodělat toxoplazmazu a nevědět o tom. To je zvláštní, že nemáte nikde žádnou kočku a měla jsi jí.
@ivanaliana : to mi říkala kamarádka, že je tam něco pro dobrý vývoj mozku. Taky koupím za dva týdny 😉 Já taky mamce neřekla, že jsem v tom, když se mě ptala. To jsem zvědavá, co řekne tchýně až se to doví, já to věděla určitě 😀 Jako moje mamka

gabuliatko84
8. feb 2013

lienka19881;@ivanaliana :beru3nek .

gabuliatko84
8. feb 2013

ahojte,som tu nova.A vsimla som si vasu komunykaciu.viac menej od zaciatku.a strasne sa mi paci ako sa vam to podarilo vsetkym trom po sebe,a vsetky skoro v jednej dobe.🙂 😀 Velmi vam to prajem a gratulujem. Ja sa snazim viac menej tiez uz skoro roka a stale sa mi nedari.. 😢

lila69
8. feb 2013

@lienka19881
@beru3nek
@ivanaliana Baby obcas sem kuknem nech viem ako sa vam dari, a vidim ze celkom pohodka, tak snad to tak pojde dalej, drziiiim palce moc moc. 😉 Ja zase cakam, ms mi meska 3 den, test negativny. Cely cyklus sa mi zblaznil ☹ Akurat ma uz 4 dni boli v podbrusku a krize, aj som myslela ze sa blizi ms a zatial nic. Na kolky den cyklu vam ukazal test // ?

lienka19881
8. feb 2013

@lila69 ahoj moja, dakujeme veeeeelmi pekne 🙂 mne ukazal test // na 27 DC, ale dovtedy som mavala len 24dnove cykly, presne ako hodinky, takze ked mi to uz druhy den meskalo, tak som vedela ze sa nieco deje 🙂 mozno si mala neskor ovulku, a vajicko sa este poriadne neuhniezdilo ak si tehu, preto ti to neukazuje... 🙂 vies kedy si mala ovu?

beru3nek
8. feb 2013

@lila69 : ahoj a jindy tě bolí podbřišek takhle dopředu? Je možný že jsi otěhotněla dýl. Mě ukázal test 28. den //. Měla jsem cyklus 26-28 tak držím pěsti ať mrcha nedojide

lila69
8. feb 2013

@beru3nek
@lienka19881 Ja som pred narodenim 1 dietata mala presne 28 dnovy cyklus ale teraz akonahle som zacala uvazovat nad 2 potomkom 🙂 sa mi to cele zblblo. ☹ Takze moje posledne cykly boli vselijake, 35,26,28, takze teraz neviem. Podbrusko ma pred ms obcas bolieva, ale inak intenzivnejsie ako teraz a to cca za pol dna pride ms a teraz nic. Tym ze mam take pochaosene cykly mam problem odsledovat ovu, ked som sledovala okolo 14teho dna podla hlienu, tak nic som nespozorovala, jedine ze by som mala ovu neskor. Tak sa necham prekvapit ze co sa zase tento mesiac udeje... 😒

ivanaliana
8. feb 2013

@gabuliatko84 a co vsetko si uz vyskusala?..to co zabralo nam u teba nepomohlo?Asi si mala ist aj ty do toho nasho Vianocneho kola a mozno by si uz bola tehu aj ty 😉 ...Kazdopadne vela stastia prajem...a verim,ze coskoro sa zadari aj tebe
🙂

ivanaliana
8. feb 2013

@lila69 mna tiez zacalo pobolievat podbrusko a neprestalo pobolievat asi do druheho mesiaca 🙂 ...tak u mna je ta bolest dobre znamenie 😉

lila69
8. feb 2013

@ivanaliana 🙂 ked ja uz si nepamatam ako to bolo u maleho....ci ma nieco bolelo alebo nie. No uvidim, urobim si v nedelu test a mozno budem mudrejsia. A ked po tyzdni nic pojdem k lekarovi.

ivanaliana
8. feb 2013

@lila69 tak drzim palce teda 😉 //

gabuliatko84
9. feb 2013

@ivanaliana ahoj,no neviem ci vsetko som viskusala.to zas nie,len pred par dnami som nasla tuto stranku a precitala som si zopar prispevkov a najviac sa mi acili a zaujali tie vase 3. lienka19881 ,a @beru3nek
je to super citat ako sa vam nejaku dobu nedarilo a potom ste si povedali vijde to a ono to naozaj vyslo..
no a ktomu co beriem zacala som brat kyselinu listovu,pijem grep dzus co som vycitala tiez od vas,a navise duphaston na podporu spustenia mrchy bo keby som nebrala nejake tableetky tak mi nedojde... 🙂
no mozno kedy som tuto stranku nasla skor pridala by som sa kvam skor a mozno by som sa tesila svami ale tak snad na mna este dojde cas... ☹

lila69
9. feb 2013

@ivanaliana
@beru3nek
@lienka19881 Zeny, tak vam musim povedat. Dnes som si robila test a nic, hodila som ho do kosa a surfovala dalej na nete. A kdesi som nasla, ze sa obcas ukaze ciarka aj po limite.... Tak som test vytiahla z kosa a....... je tam, slabunky duch 😲 Som z toho normalne zmatena 😲 😅 Aj sa tesim, ale som aj prekvapena aj vsetko mozne 😅

lienka19881
9. feb 2013

@lila69 nooo moja toto vyzera dost nadejne 🙂 skus si zopakovat testik o dva dni z ranneho mocu, ciarka by mala silniet 🙂 siiiiiiiiilno drzim vsetky palceky 🙂

beru3nek
9. feb 2013

ahoj holky,
tak dneska mám totální lenoru, jsem stále v pyžamu a čumím od rána na telku. Malej je u babičky a já si to fakt užívám 😀
@lila69 : potichoučku gratuluju, ať čárka sílí a mimi je za 8 měsící s vámi 😉

@gabuliatko84 : držím pěsti, ať se brzo dočkáš vytoužených //. Nám možná pomohla prstíčková metoda u obou prcků. mrkni sem třeba : http://www.emimino.cz/denicky/prstickova-metoda...

gabuliatko84
9. feb 2013

@beru3nek ahojky,dakujem za rada.ak mam pravdu povedat citala som tvoje prispevky od kedy si si zacala pisat z lienka19881 a ivanaliana.a naozaj sa mi to pacilo ako sa vam to podarilo vsetkym trom.viac menej vsetkym v jednom case...a rada vase prispevky citam.. 🙂

beru3nek
9. feb 2013

@gabuliatko84 : byl to ten nejhezčí vánoční dárek. to bylo fakt super, jak nám to všem vyšlo. tak posílám těhu bacily, ať tě nakazí 😉

gabuliatko84
9. feb 2013

@beru3nek dakujem,moc aj za radu.mozno to vyskusam.inac ako pokracuje tehu je vsetko o.k..

lienka19881
9. feb 2013

@beru3nek ahooj moja🙂 co nove? 🙂 uzivas si dnes volno? 🙂 ja mam od stvrtkovej prehliadky uplne uzasnu naladu, tusim si uz tehotenstvo zacinam skutocne uzivat 🙂
@gabuliatko84 moja drzim palce nech sa co najskor zadari🙂

gabuliatko84
9. feb 2013

@lienka19881 ahoj dakujem.inac vsimla som si ze si pisala ze si z oravi ci odkial,a v ba byvas u priatela.ja som v slovenskom grobe ale pochadzam z kysuc.🙂

lienka19881
10. feb 2013

@gabuliatko84 a tvoj priatel je zo slovenskeho grobu? 🙂 ci kvoli comu si sa tam prestahovala? 🙂

gabuliatko84
10. feb 2013

ano on je odtialto... 🙂

beru3nek
10. feb 2013

ahoj holky,

@lienka19881 ,@gabuliatko84 : užila jsem si to perfektně. Včera jsem nevylezla z pyžama, fakt fajn den. Dneska ráno jsme šly s kámoškou na bazar, koupila jsem Adámkovi nějáký hadry za pár kaček . Pokecaly jsme u svařenýho jusíku, fajn to bylo. Ona má termín v červnu, čeká druhýho kluka a bříško už má pěkný 🙂 Teď jsem dovezla prcka od babi, manžel doma uklidil, takže super. Jen mám teda problém ☹ Od včera když jdu na velkou, tak mi teče krev z konečníku. Něco mi tam rupne vždy. Už to začíná ty těhu radosti. 🙄

lienka19881
10. feb 2013

@beru3nek moja toto iste som mala pred par tyzdnami aj ja... Vzdy ked som sla na velku, utrela som sa a na papieri krv... No a potom raz ked som bola, tak mi to tam tak prasklo, ze krv nebola len na papieri ale aj v mise, a dost vela, vtedy som sa strasne zlakla, a odvtedy ako mi to prasklo tak je to v pohode, zatial krv ani raz... Ja viem ze u mna to su vnutorne hemoroidy, v minulosti som to uz raz mala, vtedy som s tym bola u doktora a malo to uplne rovnaky priebeh... Skus to povedat dokimu, da ti na to nejake cipky... Ja som to tomu mojmu zabudla povedat, ale tak zatial to je ok...

megan1
10. feb 2013

@lienka19881 a ked si prosim prekonala toxoplazmozu a teraz si tehu tak to nie je nebezpecne pre babatko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre