• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

20. januára 2017 
:slight_smile: tak to já taky brzy chodila spát ale extra unavu jsem neměla :slight_smile: a pak tak ráno čučela..a tak to mám ted chodím ale spát pozdě a vstávám brzy v noci jsem často vzhuru a v šest v sedum už čučím pak ješte usnu musím toho využtí když malý ješte chrupká :slight_smile:
16. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hej.. som už o 17.tej bola unavena .. som musela zmenit pracovny cas.. nastastie ked som bola tehu to slo...
16. júl 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pametam ako keby to vcera bolo ako som zistila ze som tehu.. a ani test som nepotrebovala k tomu.. :wink:
16. júl 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už aby se znovu zadařilo :wink: moc ti to přeju...a vlastně víte že jste oba plodní tak těd jen čekat až se zadaří :wink:
16. júl 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám v tv puštenou nova cinema..a jdou tam sexy holky od vedle...no tak se tam vyslíkaj a atk podobně...si představím ty chlapy jak jsou z těch ženských poblblý jen to vystrčí zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem taková že když se na to dívám s mojím tak jdu pryč a naštve mě to..nevím proč..ale asi proto,že vím,že i když dělá že ne,tak je z toho hotový z těch ženských v tv, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooj
16. júl 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mám novou image nechala jsem si udělat červené vlasy :grinning: bradavky pořád šíleně bolí,dvorce nateklý,děs :frowning2:
16. júl 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...tak dej potom fotečku jaká jsi kočka :wink:
16. júl 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha......děsná kočka...až něco nafotim.Taky Vás bolí bradavky před menses???Mě až teď snad poprvé
16. júl 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten moj spi a ja ho budim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je šílená bolest,sprcha mi vadí,podprda taky,utřít se ručníkem nemůžu,hrůza :angry:
16. júl 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska..no jasné že kočka jak jinak :wink: nee mě nikdy prsa nebolí s tím zkušenost nemám :slight_smile:
moni: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska:to je zajímavé ale na těhu příznaky je ješte aj brzo ne?
16. júl 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobruuuuuu noc
mna bolievaju.. aj teraz ma bolia ale vobec nie tak ako vdzy...
aj já už fakt jdu dobrou pa
Nevímmmmmmm,pár holek tady už boleli prsa 2 dny po ovu :unamused:
16. júl 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa a bru nocku.. cmuk
A byli těhu
ja ked som bola tehu boleli ma cele prsia nie bradavky.. tie ma boli pri ms.. neporadim ti... :confused:
16. júl 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, rada by som poznala váš názor... Robila som si test, ale je tam taká akoby neviditeľná druhá čiarka, vidno ju len na dennom svetle - taký iba tienik... Totiž som si myslela, že mi je nevoľno len z tepla, ale možno to nebude len z toho... :sweat_smile:
Len mi nejde do hlavy to, že menštruáciu som mala 28.6. a taký ten "plodný" styk sme mali 2 dni po jej skončení... Odvtedy nič, lebo manželovi bohžiaľ nasadili dosť silné antibiotiká... :unamused: Tak neviem... Je možné mať ovuláciu aj hneď po skončení menštruácie? Alebo tesne pred ňou? Ale inak menštruácia bola celkom normálna, ani slabšia, ani silnejšia, taká normálna... :confused: :wink:
16. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A cítim dosť divné bolesti v podbrušku a v krížoch, tak neviem... :confused:
16. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky
já jsem tak nas...á.tak já jsem naspala tak 4hodiny v noci.katastrofa noc.ach jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
sykina:noo asi je to málo pravděpodobné ale tak může se stát co by ne?u každé je to jiné.a tienikom něvěř já měla na 15ti testech stíny a že byly krásně vidět...ta čárka vyloženě musí sílit a jít pěkně vidět a být sbarvená :wink: ale tak pokračuj ještě ze pár testíků a uvidíš :wink:
16. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata mohli by ste mi poradit kedy ma žena plodne dni ako to mam vypočitat a ešte nejaku radu na dievčatko? :slight_smile: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyxl:http://merenibt.xf.cz/index2.html
jinak nevím poradit :wink:
16. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky moje :slight_smile:
Omlouvám se, ale mamce dělali od pondělka okna, tak jsme s malým museli vypadnout a neměla jsem možnost jít na pc a napsat Vám. :frowning2:
Holky, tak mám dobrou i špatnou zprávu. Ta dobrá, že to mám teda už potvrzené, a ta špatná je, že mi našla i hematon :cry: Takže se ted čeká co bude, jestli se to vstřebá nebo né. Jsem z toho na nervy, a včera jak jsem byla znova na vyšetření, protože si v pondělí nebyla jistá a včera jsem byla v nemocnici a tak říkala, že měla pravdu. Tak mám odpočívat a být v klidu, jenže s malým to nejde a do toho ten můj pryč, takže jsem na prášky. :cry:
Doufám v to, že bude vše v pořádku. A snažím se na to nemyslet. :rolling_eyes:
16. júl 2009 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky monika tak to je super ze to mas potrvdene, len teda ja som asi blba neviem co to je ten hematom :confused: ale tak aj tak dufam, ze to bude v poho
Ja som si dnes robila prvy krat ovu test-neg, choroba ma uz celkom prechadza tak dufam, ze to bude ok a ovu pride coskoro :slight_smile:
16. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, to je krevní sraženina mezi placentou a dělohou a můžu ani se mi to nechce psát-potratit :cry:
Dpoufám, že k tomu nedojde a vstřebá se to, holky prominte, nechce se mi o tom mluvit, chci na to nemyslet. :wink:
16. júl 2009 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok