• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

13. februára 2016 
já doufám..kaaždý den že tam konečně objevím krev :slight_smile: :frowning2: :angry: podbřišek mě bolí každý den..je to děs :angry: tak si říkám že 4měsíce maximálně...a musím už dostat ms nebo mě klepne :slight_smile: :frowning2:
20. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Venyska, tak aspoň nemáš tak velké zpoždění, ber to z té lepší stránky. Aspoň můžeš zkoušet bez problémů dál....
20. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano to jo,ale nevím jak teď vypočítat plodné dny,ovulace tak nějak vždy poznám
20. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak když ju poznáš, tak ji počítat nemusíš. Tak počítej s tím, že tento měsíc to byl výkyv a příští cyklus bude zase dlouhý 28 dní. To by jsi měla ovulaci 3. Července.
20. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Venyska: já myslím, že nejlepší určení plodných dní je měření bazální teploty. Ale bohužel ne vždy přesná znalost průběhu cyklu zabírá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A nebo si kup ovulační testy, pokud to chceš vědět opravdu přesně. Já si s vždycky vypočítám podle výpočtu na internetu přibližný den ovulace a pět dní před a pět dní za datem předpokládané ovulace se obden s manželem tulíme :grinning:
20. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo, ty jsou taky dobrý, já zapomněla :wink: .
20. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nevím zda to byl výkyv,je to první přirozená menstruace,tenkrát když jsem vysadila,taky jsem měla delší cykly než 28.Vždy tak 29-32 dlouhý
20. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvidíme.tak snad nám 2 kolo vyjde.Vám všem přeji to samé,ať další snažení je úspěšné
20. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je to ale stejně na prd.manžel mívá někdy 24 hod službu pak je absolutně nepoužitelný.nepočítám noční :frowning2:
20. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha, já myslela, že tu pravidelnou MS máš sama od sebe. Tak to buď ty ovu testy a nebo si to můžeš jen přibližně vypočítat. Přesně to nikdy nejde. Tak ti přeju, ať ti další cyklus vyjde líp :dizzy_face:
20. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Díky,já Tobě přeji ať dopadne dobře kontrola
20. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kdepak jste ženský???
20. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som ešťe tu len pomaly už balím na dovču a malý mi stale rozoberá byt
20. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinka:kam a kdy jedete na dovču? :slight_smile: tak to vám závidím.,.,my se asi ješte dlouho nikam nepodíváme :frowning2:
20. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já jsem uspávala a už mám klídek..jupí teda.ten mi dneska teda dal zabrat uličník jeden zlobivej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinka:tak to se máte.Mi nejeli ani na svateb.cestu.U nás totiž probíhá rekonstrukce baráku
20. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mscat:Tak to Domča půjde spát tak kolem 23:hod,to je u nás na denním pořádku
20. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na svatebnej sme neboli ani my toto bude :dizzy_face:
do bulharska ale zato teraz musime tak šetriť že pomaly ani nemáme čo jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vybojovala som si dovolenku tak pošlusne nemínam na hluposti
aj malý práve zaspal no ja tumam taký binec
20. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To je jako se vším.V dnešní době v té krizi ve které je skoro každý teď nic nejde.Bordel neřeš,těšte se na dovču,přeji krásné počasí :slight_smile:
20. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
venyska:no mě malý dnes zlobil a nešel spát odpoledne tak konečně usnul dřív večer jinak s ním dne hruza :angry: :frowning2:
lucinka:tak si to pořádně užíjte..upřímně vám závidím fakt :frowning2: :slight_smile:
no o té krizi bych mohla taky povídat své...my dáváme 11tisíc nájem a jelikož jsem moc nešetřili předtím než jsme se nastěhovali a byli v minusu tak ted nás to pěkně drtí :frowning2: je to těžké hrozně v dnešní době pořád se dívám po nějakém domečku že bysme koupili.ale ty barabizny to je des a za tolik peněz a na byt..no to se mi teda nechce :unamused: :frowning2: a navíc není jistota že by nám vubec úvěr dali tak je to moc těžké :frowning2:
20. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o domčeku snívame aj my ale my mame uvery 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže asi nič
idem doupratovať a do hajan do rána som spala len 3 hod lebo muž ma v noci po 30 minutovomspánku zobudil ked prišiel zo služobkya dnes zase oslavuje tak dúfam, že dnes ma už nezobudí ked sa dotrepe domov nadránom
20. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dakujem
20. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
venysko...držím palce pro úspěšné příští snažilkování

betynko222...2 dny je moc brzo po zahnízdění (podle dr je to 7-11 den,podle laiku to může být 5-11 dní)
jedinné co mě napadá je, že kamarádka ovu měla 14 den (podle špinění možno) tzn. že stejně zdravé, schopné spermie vydrží si počkat i ty dva dny...takže je stejně možno, že těhu může být i nemusí
20. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cambina:děkuji,jsem ráda že jsi se vrátila
20. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mscat, jj buď ráda, že ho máš ještě v kočáru, my než sme vždycky někde došli, tak to byla katastrofa :grinning:
A neboj určitě brzy dorazí :wink:
20. jún 2009 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinka:taky si moc přeji domeček se zahrádkou kde by si dětičky hráli a my poseděli při kafíčku..a tak :slight_smile: :frowning2: ale asi skončíme na bytě jak to tak vidím...
20. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika:jo to jsem ráda :slight_smile: ale tak to víš,že chce pořád dolu z kočárku tak taky chodíme pěšky ale to je vždycky na pul dňa :slight_smile: tak když nespěcháme tak ho nechám jít akorát on vymete všechen bordel co je po cestě :slight_smile: :unamused: a nechodí za ruku on jen lítá takže ho jen musím napomínat.. :angry: :slight_smile:
doufám že dorazí štve mě má stejná teplota pořád dokola...a zatím mi to ani nepřjde že by ms vubec měla dorazit díky těm práškum no uvidíme.. :frowning2:
20. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mscat, my jsme taky umírali jak za námi se coural a my někam spěchali, ale v kočáru už pak nebyl a navíc je vysoký, jde do výšky, tak se mi pak už zdál velký pro kočár :slight_smile:
A tobě nedošla díky těm injekcím? Kamarádka si je dávala a psala mi, že už je nechce, že je to svinstvo :frowning2:
NO my baráček taky moc chceme, tak doufám, že nám vše výjde a tak za 2, 3 ročky si začnem stavět :slight_smile: :zipper_mouth:
20. jún 2009 o 22:31  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jdu spát, jsem po tom včerejšku a dnešku utahaná a potřebuji se vyspat :sweat_smile:
Tak pááá a přeji všem úspěšné snažilkování dneska, teda jestli už nemáte po :sweat_smile:
Dobrou :wink:
20. jún 2009 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok