Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

herbie
24. júl 2009

ahoj holky 🙂 jeeee mam radost, ze jste me tak mezi sebe prijali a moc dekuju za gratulace i kdyz fakt se bojim prvni ty dva mesice budou kruty jak rikam radosti i starosti to pondeli zavolam doktorce a objednam se na krev jinak carka // je silnejsi...tak mam radost.....jinak dzou ja bydlim v californii takze mam o 9 hodin min jak v cesku proto jsem psala u vas v blbou hodinu jinak dneska to budu volat nasim do ceska tak jsem zvedava na reakce...jo jinak holky kamoska otehotnela tak prej to vi hmmm tak nevim ale asi je to tak ze po styku dala nohy na horu jako svicku kdyz delas aby to prej tam lip teklo sory ten vyraz a pak v tom byla...tak ja jsem si rikala kurna to neni mozny takze po sexicku s pritelem (sel kourit na balkon) ja sup nohy nahoru a rikam si a delej dostan se tam kam mas a asi to vyslo protoze 3 tydny na to jsem to zjistila ...... hahaha 🙂 vyzkouset se ma vse ze jo

dzou
24. júl 2009

no tak ak mi to tento mesiac nevyjde tak nohy hore 😀 inac herbie ja zijem v UK ale mam susedku z Californie moc sa jej tu nepaci, hlavne kvoli pocasiu 😝

cambina
24. júl 2009

herbie...tak tobě taky moc gratuluji

zuzana1971
24. júl 2009

Caute baby, po dlhsej dobe....podarilo sa niekomu otehotniet? mne nie ☹ ...no este uvidim tento mesiac, ale rozisla som sa s partnerom, tak uz je vsetko v kybli 😢 😢 😢 , no a nedavno som oslavila 38, takze depky nad depky si v tomto veku narychlo hladat dalsieho potencionalneho otecka 😖

mscat
24. júl 2009

ahojky cambi 🙂 tak jaká?jo a ještě je martinka těhu.tak tuším 7tt 🙂

dzou
24. júl 2009

no tak mscat porad mne ten ticker tam nejde lebo my stale vypisuje ze to je ong format a musit to byt jpg.tak ako si to urobila ty?

dzou
24. júl 2009

png format som myslela

mscat
24. júl 2009

takže tři těhulky 🙂
herbie takže vy ted máte jednu hod ráno? 🙂
já teda už nohy nahoru házela muj mi pomáhal a řehtali jsme se tomu 😀 držel mi zadek at vydržím nahoře protože jsem padala 😀

dzou:tak už jsi to všechno našla? 🙂
zuzana:tak to je mi moc líto...ještě nemáš vubec dítě?možná se blbě ptám promin,ale už máš opravdu věk 😕

mscat
24. júl 2009

dzou:myslíš to jak jsme dlouho spolu?ten ticker

dzou
24. júl 2009

hej uz ho mam urobeny, aj album mam vytvoreny len to tm jenak neviem dat 😖

mscat
24. júl 2009

dzou:jsem se radila smojím jak ti poradit...hele co ti přesně nejde 🙂 máš adresu?toho tickeru 🙂

dzou
24. júl 2009

hej mam adresu tuto

cambina
24. júl 2009

ahoj mscat...u mě blbá...mám se zrovna mrchovsky a už mě to fakt nebaví...
taky jsem dělala svíčky a prstíkové metody a nic...
tak to samozřejmě gratuluji i martince...asi to bude tím, že jsem na delší dobu vypadla a mezitím se to tady roztěhotnělo 😉
zuzana...právě proto ted potkáš chlapa a za 2 měsíce jsi těhotná..věk nevěk...podívej se na Basikovou, jak je plodná

dzou
24. júl 2009

ja som ju tam skopirovala a nic tam nie je as akslem nato 😒

dzou
24. júl 2009

uz pisem jak madar asi kaslem na to 😀

mscat
24. júl 2009

zuzana:tak jako jasné jak psala cambi..nemyslela jsem to špatně s tím věkem.. 😉 jen že já bych nevydržela tak dlouho nemít dítě.ale jinak má mamka měla ve 48 páté dítě.a ted to už bude školačka takže to si myslím že na tom taky nezáleží,jen že nevím co bych do 38 dělala kdybysch neměla dítě.. 😝 🙂

cambi:tak to se ti nedivím že tě to nebaví..mě to nebaví po teřch měsících a už to neřeším zatím. 😝 jen tu bt si měřím jestli se tam neco změnilo ..

dzou
24. júl 2009

no tak nakoniec sa mi to podarilo 😀 kukni ja idem teraz nakupovat tak zatial pa

mscat
24. júl 2009

dzou..však to ide...klikneš na to co chceš udělt?třeba ten svatební ticker...napíšeš tam datum a třeba jak douho jsme spolu a tak... a vybereš si nějaký obrázek dáš prezriet a pak uložit

mscat
24. júl 2009

už sem kukla 🙂 pěkné tak dlouho už jste spolu?já jsem zatím byla nejdýl tři roky...a nedokážu si představit jaké to je být s partnerem tak dlouho..jestli je to stereotip nebo pořád pěkná láska a tak 😀 my po roce a čtvrt to máme sice pěkné ale už taky někdy stereotip,někdy mi to příjde jak desetilete manželství když ho vidím jak vedle mě chrápe 😝 😀 😅

cambina
24. júl 2009

mscat...já to pořád ještě řeším, nějak se nemůžu od toho odpoutat...už ted mám dopředu v tomto cyklu napsané plodné dny, ale myslím, že určitě zase zbytečně...právě nabíháme na druhý rok a sedmý měsíc snažení a je to fakt na bednu...piju čaj, bereme vitamíny a je to k ....
my jsme s přítelem po 8 letech měli krizi, kterou jsme bohužel nezvládli

m.o.n.i.k.a
24. júl 2009

Ahoj holky.
Nám tu ted staví lešení, tak mám radost :(
Ráno žádné vyspávání a už budíček kolem 6 😖
Cam děkuji. 🙂 A co vy? Nepřemluvilas ještě toho svýho na to vyšetření? 😒
Mscat, my jsme s Lukášem spolu 5 let a krize taky byli, naštěstí jsme je ustáli a jak jsme chodili splu půl roku, tak se mi zdálo, že ho znám už dost dobře a že jsme jak sourozenci 😀 Ale neměnila bych 😉
Jak se máte? Co dneska podnikáte?

mscat
24. júl 2009

cambi:tak to je jasné že to řešíš..ty už máš malého většího 🙂 tak je to s ním lepší možná jdnodušší 🙂 ..já zatím ještě mrnouse který dá celkem zabrat.tak si říkám že možná je lepší když ješte není druhé..aspon se ještě vyspím,malému pustím pohádku on dá chvíli pokoj..tak bych musela létat zas nanovo 😀 🙂 a ješte hlídat aby malý miminku neco neprovedl přece jen je divoch 🙂
a co ten tvuj cambi?stále ho nedonutíš na to spermio?promin ale musím to říct já bych ho zabila za to...ty se tím zaobíráš,trápíš se tím,sleduješ plodné dny.už tě to unavuje...a on nejde ani na pobůchaný spermiogram?jestli je to takový velký problém 😠 mě to uplně rozčiluje za tebe .. ☹ musí být někde něco v nepořádku když už se snažíte tak dlouho....to mě moc mrzí.já si to nedokážu představit takovou dlouho dobu.to jsi fakt dobrá ale opradvu že to zvládáš 😉 já být tebou,tak bych zašla na tu laparku ne?tuším si to psala..že tam nepujdeš dokud manžel nepujde na spermio...ale možná bys měla pozjištovat vše do detailu u sebe,a až bdueš vědět že je vše ok jemu to říct at s tím už něco dělá?no ne? 😕 😒

mscat
24. júl 2009

cambi:no právě té krize já se bojím..to mě mrzí že jste to nezvládli,ale to se stává.já zatím teda byla nejdýl tři roky..ale ted Lukyho znám už od 16ti.a myslím si že je to fajn...z mé strany určitě,tam problém nebude já jsem spokojená ,bylo i hůř takže ted si nestěžuju a nehodlám to měnit.jen je to přeci jen chlap tak toho se bojím...nejvíc a jedině jeho nevěry ..hold co si budem namlouvat některé ženy jsou mrchy a chlapa sbalí levou zadní..stačí zakroutit prdelkou zamrkat mít dokonalou postavu a chlap nemyslí,a nebo myslí ale tím dole 😠 🙂 bohužel myslím si,že většina chlapu se oblbnout nechá..po delší době vztahu třeba.nudí je to ten stereotip..a oni si asi myslí že ženu to pořád baví 🙂 ale my jsme věrné 😉

monika:ahojky
já se válela do čtvrt na 10 😀 😝 uplně ko ze včerejšího koupání 🙂 tak to je dobře že jste to ustáli.a jak ti je dnes?dnes nevím co podnikáme.večer letní kino,malý pujde k babičce,a jinak odpoledne mu asi napustíme malý bazének a budem uklízet na dvoře lukáš poseká trávu a tak podobně 😝

m.o.n.i.k.a
24. júl 2009

mscat, no mě je dneska zatím fajn, jen ráno zase nevolnost menší, tak jsem se cpala zbytkem piškot a ted v pohodě, za chvíli jdu dělat oběd, přřed chvíli jsem dojeli a už mám hlad jak vlk 😀
My na dnešek nemáme plán, ale možná půjdem na prochajdu nevím 🙂

cambina
24. júl 2009

monika...já měla ten hematon taky a zvládli jsme to...zjistila jsem, že je to poněkud časté
mscat...jojo psala jsem o laparce...dr. mi řekl, že je zbytečné mě posílat na laparku, když už dítě mám, že nejdříve spermio...ale já jsem po dalším roce zauvažovala, že přece jenom bych na ni šla, at vím, že je u mě všechno v pořádku
říkal, že by na spermio šel, ale jenom, že naplní doma lahvičku o zbytek se musím postarat já...,ale podle mých info to nejde, musí tam jít sám...
zatím jsem optimisticky naladěna, že jsme oba v pořádku a ono to příjde samo...ted bych chtěla ještě nějaké pilulky na podporu
moni...kam ty chodíš na gyndu? já pořád uvažuji o změně dr...můj tam je jen ve středu dopoledne, 14 dní dopředu s musím objednávat a stejně tam čekám 2 hodiny, roční poplatek před rokem bylo 700,- (ted to asi zase zvedl), zrcátko naposled bylo 90,- fotka před 6 lety stála 150,-

dzou
24. júl 2009

Caute tak uz som spat no my sme tiez mali krizy a vseeeeeeelijake 😠 ale vzdy sme to nejak ustali, nechcem to nejak zakriknut, ale my sa k sebe hodime jak rit na serbel(s prepacenim 😀 )to nam hovori kazdy kto nas pozna(len jeho rodina s tym nesuhlasi- ale to je iny pribeh ked niekto ani po skoro 7 rokoch nevie pochopit ze budeme spolu aj ked nie sme zobraty tak nechapem) a stereotyp? Ja neviem asi mam stastie ale za taku dlhu dobu som sa snim zatial nenudila 😀 my sme taky strasny blazni a to spolu zijeme uz 4 roky. A musim napisat ze v prvom roku sme zazili aj neveru- z jeho strany samoska ale proste ma presvedcil, ze to vobec nestalo zato ze ja som jeho naj... a tak sme stale spolu a vobec nelutujem, ze som mu odpustila, si neviem predstavit lepsieho chlapa pre mna aj pre moju buducu rodinku.
Inac teraz som si kupila dalsie dva tehu testy-boli v akcii 😀tu je to bezne, kedze ich predavaju v supermarkete tak uz mam 6 tyciniek= tak ma to laka si jeden urobit, ale sak je este skoro aaaaaaaach jo ☹

dzou
24. júl 2009

cambi fakt sa snazite tak dlho? No to je mi luto, to mi pri tebe vyzerame jak hysterky, no a tiez ked sa nebudes hnevat tak sa spytam, ze preco nechce ten tvoj ist na ten spermiogram?Ved to nie je nic bolestive 😕

cambina
24. júl 2009

dzou...víš ono je to s ním dost těžké...on má pocit, že hysterčím já, že ono to příjde samo...vůbec nemá pocit, že dva roky a šest měsíců je hodně...na zabití

dzou
24. júl 2009

tak to je tazke, my sme teda le v 2 mesiaci snazilkovania tak zatial nic take nemusime riesit, ale mam pocit ze stym mojim to bude mozno podobne ak by sa to nepodarilo

mscat
24. júl 2009

cambi:já jsem četla že to může udělat i doma ale ty to musíš nějak uskladnit tak jak se to má při určité teplotě,ted už si to moc nepamatuju a tuším do 24hodin odevzdat.to si fakt dobrá že jsi optimisticky naladěná já si po třech měsících říkám že jsem uplně v pr...a hormony doblblé 😠 že to asi nemá zatím cenu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre