Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
21. aug 2009

monky... měla by jsi měřit ve stejnou hodinu, popř. já jsem si odpočítávala+-1°C/1hod... dobré je několik cyklů vysledovat ovu, at víš, kdy ji zhruba máš a pak měřit už ani nemusíš....já už ted ani neměřím, ovu mám mezi 11-17DC, tak už na to kašlu.
jo miška je smazala než jsme je stačily všechny vidět.

cambina
21. aug 2009

jojo krásné 😵 ...miško gratuluji...vidíš stačí jeden keksík

alzbeta.hod
21. aug 2009

no to je nádhera Miško. Gratuluji

michalag
21. aug 2009

cambi cudujem sa ze nam nato stacil len jeden, inokedy sme sa snazili v kuse a nic a teraz ... ale mozno to bolo aj tym ze sme si povedali ze budeme keksikovat len ked bude chut a nie ked budu plodne dni a potom sme stale niekde boli, takze som nato tak nemyyslela az ked sme boli teraz u uja, tak som chodila casto cikat co mi bolo dost podozrive, kedze som tolko ani nepila ....

monky1
21. aug 2009

cambi, snazim sa, ale nejde to - malicka sa niekedy v noci budi - vela toho nenaspim a ani spat nemozem v poslednej dobe .... zacala som s meranim o 6h, ale teraz sa budim skor, niekedy aj mala si pyta skoro rano kakao a to ked vyskocim z postele, tak potom je to uz nafigu...tak sa snazim merat skor, ale na ukor toho, ze spim menej 😒
...ja si BT meriam po prvykrat - zatial len 11. den, nech sa v sebe zorientujem - ako ty pises, chcem zistit, kedy mam ovulku

cambina
21. aug 2009

miško 🙂 je to super...ale ovutestík jsi dělala?...začínám už věřit, že to dělá psychika... takže manžel to ještě neví?

cambina
21. aug 2009

monky...to je na prd...a jaké máš cykly?

miško...to je právě ten paradox, když keksík je počas ovu pořád, pak je jen jeden a buch ho jsi těhu 😀
každopádně jsi konečně těhule 😉

michalag
21. aug 2009

cambi, drahy to este nevie a poviem mu to mozno cez vikend, uz som nad tym premyslala a chcela by som mu to povedat tak, ze ho niekde vytiahnem na veceru/obed ... maleho by som dala vtedy na noc k mamine aby sme si to spolu poriadne uzili, ved to sa nedeje stale a mozno toto je posledne tehu, kedze zatial viac deticiek neplanujeme ... ale nikdy nehovor nikdy 😀

cambina
21. aug 2009

miško...jojo to je krásné...jen běžtě na večeři.. přece mu to po takové době nesdělíš doma u snídaně 😉
i pro ty naše mužské je to snažení náročné, když ví, že musí

michalag
21. aug 2009

no len som velmi zvedava na jeho reakciu ... vcera mi hladkal brusko, tak som si pomyslela keby si vedela ze tam je este niekto 😅 😝 😀

venyska
21. aug 2009

Moc gratuluji Miška

cambina
21. aug 2009

miško...je to krásné 😵
venysko ahoj 😉

cambina
21. aug 2009

holky...musím se na chvíli s vámi rozloučit...musím jet natankovat benzín a do obchodu

venyska
21. aug 2009

Ahoj cambi,jak se máš

michalag
21. aug 2009

Ahoj venyska 🙂

monky1
21. aug 2009

cambi, cyklus mam pravidelny- pol roka som mala 26-dnovy a posledne 2 mesiace 27-dnovy
...saker paker, ze sa to neda merat vecer 😀

dzou
21. aug 2009

miska aj ja gratulujem.... a ako napisala monky aj ja chcem takeeeeee 😀 😀 😀

korenka
autor
21. aug 2009

jééééééééééj,no totooooook,miška je tehu??????????no,to som moc rada,gratulujéééééééééém moja 🙂
a ozaj,aj ja mám dr.zo ZV,ona chodí aj sem ordinovať,do Novamedu,dr. Kamoďová,je super!!!
tak babuľky moje,čo je ešte nové okrem tehu mišky? 😨
ja sa ospravedlňujem,že som sem nechodila,kessy,veď ty už za chvílku rodíš!!! 😎
doma som bez notebooku,predala som ho kamoške,mala som tu kamošky z UK,aj z Belg.,tak som bola stále s nimi,sú tu raz za rok,tak sú mi vzácne...
no,asi sa pýtate,ako som na tom ja?........nooooooooo,dne som 3DC,aj od dnes beriem clostilbegyt,tak hádam pomôže,môžu sa brať max.3 mesiace,takže ak nepomôžu ideme určite na IUI,už to robia aj tu,v BB.
ale zároveň som dnes ráno bola na endokrinológii,kôli št.žľaze,mala som tam nejaký znížený hormón,ale údajne je to aj tak v norme,tak mi dnes zas zobrali krv a ak sa ukážu tie isté výsledky,tak je to o.k.,čo som rada
clostík idem brať od 3-8 DC,údajne sa z neho strašne priberá a sú výkyvy...ale čo už...len nech už pomôže!!!
31.8. idem zase k dr. na folikometriu,tak uvidíme...

kessy11
21. aug 2009

ahojček korenka, no už sa mi to kráti, ale este nestraš este nerodím 😀 😀 😀
držím palčeky aby clostik zabral a splnil svoju úlohu, na kilečká sa vyprdni hlavne aby si bola v pohode, ja už sa tiež dobre gúľam a je mi to fuk, aj tak som nikdy chudá nebola 😀 😀 😀
tfuj tfuj tfuj pre štastie plujem tehu bacilky aby vám všetkým pomohli, pa pa
miška daj vedieť čo tvoj mužíček na to, som zvedavá, my sme také prekvapko nerobili lebo sme nahánali tieniky na teste este dávno dávno pred meškajúcou ms aby sme hned mohli papať duphaston ale ked budeme mať raz druhé tiež by som mu to chcela oznámiť nejak tak pekne romanticky 😉 😉

andy2306
21. aug 2009

MIŠKA---MOC MOC MOC GRATULUJU -paráda,mám radost a přeju,at je všechnov naprostém pořádku.a dej vědět,co tvůj na to.a jak dlouho jste se snažii?my s mojim taky měli jen loni v září jeden sex-byla jsem jinak pořád vhodoníně u rodičů..a byla s toho naše zlatá Terezka,která na nás ted krásně kulí očičkama s postýlky 😉 stačilo jednou a bylo.

ahoj KESSY ..no už se ti to krátí.....jsem ráda že se cítíš dobře a ty i maličký jste v pořádku.přeju ti konec těhotenství co nejvíc v pohodě.a na porod zatim nemysli..je to ještě 9 týdnů :.tam to šlo,musí to i ven,ne? 😉 😉 opatruj se.

korenka..držím pěsti,at se zadaří aj tobě.

flyangel
21. aug 2009

Ahooojteee kocky moje...Miska veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ti blahozelam k tehu---ja som sem prisla ze nic nove a take super prekvapenie tu mame 😀 😀 😀 strasne sa tesim moja,ze vam to vyslo...Cambi a korenka uz ste narade aj vy 😉 velmi vam drzim palceky...mozno treba skusit recept Misky a Andy-malo sexikovat a predsa uspesne plodit 😵 😵 kessy moja uz pekne leti ten cas a som rada ze tehu tak super zvladas 😉 no dakujem budem dalej studovat a neskor sa pokusime o mimi 😉

m.o.n.i.k.a
22. aug 2009

Ahoj holky 🙂
michalag mooooooc mooooooc gratulujíííííííí 😵 😵 😵

monky1
22. aug 2009

michalag, vyssie si pisala, ze si chodila castejsie na WC.....kedy si to spozorovala, kolko dni po sexiku? - cca 😉

a este prosba na vsetky - vie mi niekto poradit, aka ma byt BT v case plodnych dni a ovulacie - myslim vyssia ...nizsia.........trosku v tom este lietam, som zaciatocnik 😀 ...DAKUJEM ZA POCHOPENIE 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
22. aug 2009

monky holky tu myslím psali, že když je ovulka tak má být vyšší (myslím) 😅

cambina
22. aug 2009

ahoj 😉
je fakt, že nové téma a začíná se tu těhulkovatět... ted je na řadě korenka...věřím, že to výjde. 😉
já se už nesnažím, nechávám to naprosto volně, hlavně kvůli mé práci...chci se tam nějakou dobu udržet.

monky... před ovu nižší, poslední den nižší teploty je ovu, druhý den po ovu teplota stoupne... pokud máš cykly 27, s největší pravděpodobností ovu máš 11-14DC... můžeš použít ovutesty...

m.o.n.i.k.a
22. aug 2009

Ahoj Cam, my to taky nechali už ke konci tak a opravdu jsme na to nemysleli, měli jsme plno vyřizování atd. takže nebyl čas a už jsem ani nedoufala, že se to podaří. Je fakt, že to jde líp s čistou hlavou 😉
Neboj ted pracuješ, máš jiné starosti, tak to tady bude co nevidět, jen na to nemysli. A jak se jinak máte?

cambina
22. aug 2009

moni ahoj... tak ty už jsi 11tt. neuvěřitelné 🙂
my se ted snažit ani nebudeme...snad příští rok

m.o.n.i.k.a
22. aug 2009

No dneska jsem 10+6 😉 Na koníkovy 11tt, ale jinak mám termín i podle utz 14.3.2010, takže to je stejné jak s koníkem. Dal jsem do alba i novou fotečku prcka, ze včerejška.
No uvidíš, že se zadaří, vyčistíš si hlavu a bude vše fajn. Držím palečky, hlavně, že jsi ted spokojená v práci a budeš spokojená i při snažení 😉

martinka2000
22. aug 2009

miska moooooooooooooooooooooooooooc gratuluji k tehu a jak ti je????
moni chtela jsem se zeptat kdyz jsi dostala tehu průkazku?

m.o.n.i.k.a
22. aug 2009

Marti dostala jsem jí včera, pročpak? Ty ještě né? Určo jí tedka při poradně dostaneš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre