Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nemo1985
27. aug 2011

pejulka...... ddržím palečky, at se brzy zadaří 🙂

pejullka
27. aug 2011

@nemo1985 diky, snad to brzo bude, mame se brat 7.7. tak at to neni v 9 mesici

terioza1
27. aug 2011

@malinka_02 me akorat bolely prsa.... boli me doted, jednou hodne, pak malo, jinak me pali cast zaha... ale nevim, jestli je to potravinama nebo jestli to patri k tehu, ale jako tehu priznaky to neberu. Dneska me zachvatil prujem, od doby, kdy jsem tehu mam z nektarinek a vina prujem, tak doufam, ze to je zase z jidla.. jinak mi nic nni ani ted... kdybych nemela pozitivni tehu test , nebolely me ty prsa a nevidela bych miminko se srdickem, ani nevim, ze jsem tehu..... 🙂 Ono to chce cas, jednou se to ale povede 🙂 Uvidis🙂

terioza1
27. aug 2011

@misula.g neeee, musis to pit dyl, tak mesic.... kdyz to zacnes pit tesne pred ms nebo tak, bolesti mit budes.... musis od zacatku ms do ovu, nebo do dalsi ms, pokud nechces mit mimi.. nebo ne nechces, to jsem napsala spatne, ale po ovu to ma nejakej vliv snad na sliznici nebo na neco takovych, nevim uz... proste do ovu pit 2x-3x denne... me to fakticky pomohlo a to jsem z bolestma s prominutim CHCIPALA..... byla jsem k nepouziti... a zvracela jsem... a navic ten kontryhel pomaha na rust sliznice a tak... Vseobecne na spodek.... at mas jakejkoliv problem 🙂 Me pomohl nejdriv od ms bolesti a nakonec k miminku 🙂

misula.g
27. aug 2011

@terioza1 Tak to stojí za vyzkoušení, snad to zabere lépe než léky na bolest

misula.g
27. aug 2011

@terioza1 Pálení žáhy patří k těhotenství - to když plod tlačí na žaludek. Ale moje známá pociťuje pálení až v 5. měsíci

terioza1
27. aug 2011

@misula.g Fakt to zkus 🙂 bilinky lepsi nez chemie 🙂 No, jelikoz ma moje mimi asi 1cm, jeste me netlaci 🙂

misula.g
27. aug 2011

@terioza1 Četla jsem si v jiné diskuzi o kontryhelu a názory na jeho užívání se liší. Asi bych ho pila jen týden před a během MS a po MS maliník. Co myslíš? No, tak to je ještě drobeček - přeji, aby vše krásně klapalo 🙂

terioza1
27. aug 2011

@misula.g ja nevim, je to na tobe, ja ti jen rekla, jak jsem to pila i na dooruco v bilinkarstvi ..... a pmohlo mi to. treba ti ale zrovna pomuze tohle uzivani, co jsi napsala ty...
Dekuju za prani, ja doufam, ze bude vse v poradku .-)

misula.g
27. aug 2011

@terioza1 Neboj, bude 🙂 Jinak, i já děkuji za radu

malinka_02
28. aug 2011

@terioza1 a t prsa tě boleli nebo byly citlivý? Mě totiž tak divně čas odčasu píchne ze strany v jednom, ale citlivější nejsou, a měla jsem to už minulý měsíc a nic tak nevím no co to je..

petulak1988
28. aug 2011

Ahojky holky tak co noveho tady???Ja asi cekam mrchu....no zitra by mela prijit...ale muze to byt i o neco dele... ☹

labanka
28. aug 2011

@daasenka85 dakujem, tak pokracuje to spinenim, ani naznak krvy... 🙂

daasenka85
28. aug 2011

@labanka moc blahopřeji, vypadá to nadějně 🙂 Máš nějaké "příznaky"?
jinak holky, já jsem jistá - tento měsíc z toho nic nebude. Prsa mě úplně povolily (ne že by před tím nějako bolely) a snad se i zmenšily, což znamená, že do 5 dnů přijde mrcha.. Kéž by se to aspoň dalo urychlit do dalšího snažení, fakt závidím holčinám, co mají cyklus 26-28 dní, tj. o týden kratší než já :-/

labanka
28. aug 2011

@daasenka85 neviem co uz mozu byt priznaky alebo nie...mam len to spinenie v case, kedy mala byt normalna menstruacia - to som este nikdy takto nemala... prsia ma nebolia vobec - a to ma pri menzese boleli tak, ze som sa ich ani dotknut nemohla....no a vcera mi bolo v aute zle - ale to pripisujem klimatizacii

megy
28. aug 2011

@labanka tak mě v autě bylo hned na začátku příšerně zle - nafasovala jsem blicí sáčky 😀 a to mi nikdy v autě špatně nebývalo

labanka
28. aug 2011

@megy fakt? mne sa to uz stalo niekolkokrat tento tyzden...neblila sem, ale mala som nabeh 😀

malinka_02
28. aug 2011

@labanka tak testni 😉

pejullka
28. aug 2011

@labanka jj testni a dej vědět🙂

labanka
28. aug 2011

babenky ja som sa testovala vo stvrtok a nic ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

terioza1
28. aug 2011

@malinka_02 hele, rekla bych, ze tehu priznaky jsou hodne podobne pms... fakt.. ale kazda to mame jinak. cetla jsem taky, ze spousta zenskej je tehu, ale splachne se to s ms driv, nez se to ta zenska dozvi... ze to je az 90%.... no.. bolely me a boli stale zestrany...... teda dneska jsou na rade asi bradavky, pac se jich nemuzu dotknout, ale kazdou hodinu se to meni... 🙂
@misula.g nemas vubec zac, doufam, ze ta moje rada ti pomuze 🙂

pejullka
28. aug 2011

@labanka od čtvrtka do neděle je spousta času

malinka_02
28. aug 2011

@labanka ale to jsou další 3 dny, to už může být vše jinak
@terioza1 aha no tak to nevím zas nic..takže můžu najít // a pka ms a budu zklamaná.. ale stejně všechny testujem..

vierasab
28. aug 2011

inak tie príznaky by ma zaujímali, lebo sa s drahým snažíme, a dnes ma príšerne bolia prsia ale to by bolo asi veľmi skoro, keď bola ovu. asi 20teho?

terioza1
28. aug 2011

@vierasab ja mela bolesti prsou asi 6dni dpo.... 🙂 Neztracej hlavu 🙂

@malinka_02 proto se rika, ze je lepsi testovat az po vynechani ms.... tak tyden.. ale chapu, ze to nevydrzis, ja bych to teda taky nevydrzela a // jsem nasla uz 2dny pred ocekavanou ms.. sice jsem to musela vselijak natacet na svetle a pri dlooooouhem koukani se na tt jsem videla ducha, ale jen ja.. 😀 Intuice m ale rikala, ze se zadarilo.. .-) njak jsem to opravdu citila..

daasenka85
28. aug 2011

@terioza1 A když prsa ještě před MS bolet přestanou, tak je to jisté, že nic, viď ☹

terioza1
28. aug 2011

@daasenka85 jo, ja nevim..... 😕 Myslim ale, ze kazda jsme jina a dit se muze cokoliv.. nekoho nebolej prsa vubec, nekoho porad.... fakt je to indi vindy... Jisty neni nikdy nic, pokud nedostanes ms.... dokud ji nemas, neves hlavu 🙂

daasenka85
28. aug 2011

@terioza1 Děkuji, jsi hodná, že nám tu všem radíš 😉 A moc blahopřeji k miminku!! To je první těhu?

terioza1
28. aug 2011

@daasenka85 moc dekuju k blahoprani.. jj, je to moje prvni tehu... A hrozne se bojim porodu 😀

daasenka85
28. aug 2011

na jednu stranu fakt závidim holkám, co do toho vlítnou něplánovaně a nečekaně, protože tohle je děs!
Jinak terioza1 má pravdu, taky mi dr. při zamlklém těhu říkal, že se to stává ve víc jak 50% případech, akorát CITUJI "většina má to štěstí, že to včas odejde".. stejně, až otěhotním, tak umřu strachy, a to jsem byla teprve v 7tt., si ani nedovedu představit, jak se cítí holky, když se jim to stane v 6. měsíci! Každopádně nepozorovat se nejde a jediné, co mě uklidní na každé menstruaci je to, že nebudu muset ne revizi ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre