Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
5. júl 2009

A do toho mě popichujou teď už vaječníky,tak se třeba i zadaří 🙂

mscat
5. júl 2009

soni tak to si myslím,že by nemělo fakt vadit..a to slunko taky nee.. 😉 suníčko tak nevadí,jestli monča možná nemyslela,že se to snáší hůř ten pařák nebo tak což je pravda..mě stačil 8měsíc těhotenství v březnu tehdy bylo dost teplo a já jsem byla z toho vyřízená... 😝 ale myslím,že není v ničem problém 😉

venyska
5. júl 2009

Krásný večer holky, se tulit a koukat na film 😀 paaaaaaaa

mscat
5. júl 2009

tak policejní inspektor..no teda 😉 to věřím že ho to musí dost vyčerpávat ta práce..bývá aj podrážděný víš jako kvuli té práci třeba.no tak třeba se zadaří 😉

michalag
6. júl 2009

Dobre ranko babenky 🙂

fly, nezabudni nam ohlasit ako si dopadla 😉 .... silno drzim palceky 😉 🙂

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

Ahoj holky.
soni, ano myslela jsem to jak to psala mscat. Mě osobně nedělají tady ty tepla a sluníčko dobře.
A tam je vyloženě horko, teta má baráček a zahradu na sluníčku, takže bych musela být zaleznutá pořád vevnitř, a i tu cestu s malým bych se nervovala, tak raději zůstávám doma 😉 Nechci riskovat. 🙂

michalag
6. júl 2009

ahoj m.o.n.i.k.a, skusala si aj dnes testik?

mabe
6. júl 2009

Ahoj holky, od vcera procitam vasi diskuzi. Ja jsem asi magor. Jsem 6DPO a boli me prsa, mam citlivy podbrisek a je mi tak divne od zaludku. Jsem po dvou MA - uz je to rok a moc bych si prala byt uz tehu, ale rikam si, ze prece nemuzu mit priznaky, tak brzo. Asi je to psycho. 😝 Co si myslite? Diky za odpoved.

michalag
6. júl 2009

mabe, podla mna to je este prilis skoro na priznaky, ale moze to byt aj PMS 😅 🤐 ale uvidis o tyzden .... ale drzim palce aby to bolo tehu 😉

mabe
6. júl 2009

Misi, ja si to taky myslim, ze je prilis brzo. Mozna to bude aji tim utrosem, kterej beru. Jenom sem asi potrebovala slyset, ze je to blbost a nemyslet, ze je to tehu. Abych nebyla zklamana. 😒

michalag
6. júl 2009

a mozno ostanes prekvapena ze mrcha meska 🙂 😉 ... ale racsej na to nemysliet a potom byt milo prekvapena

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

michalag, né už si test nedělám 😉
Zítra volám dr. a objednám se tam. 🙂

mabe
6. júl 2009

presne tak, lepsi s tim nepocitat 🙂

michalag
6. júl 2009

m.o.n.i.k.a, to budes mat najistejsie a najpresnejsie 😉 🙂

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

jj, to jo. Proto už si je nedělám a jdu rovnou k ní. Zítra to bude týden to mi vynechala ms, ale zatím se cítím dobře. Sem tam mě pálí šíleně žáha, bolí břicho a jsem unavená. Ale tak nějak se zatím cítím fajn oproti těhotenství s malým 😅 Uvidíme, snad mě obj. co nejdřív. 😉

mscat
6. júl 2009

ahojte holky 😉

mscat
6. júl 2009

tak si vesele menstruuju...behm dvou týdnu podruhé..ale ted to stojí za to.břicho už třetí den děsně bolí 😝 asi si taky zítra zavolám k dr a do konce týdne tam zajdu.musím,protože ted nevím jak to udělat s těma práškama.když mám zas ms... 😝

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

JJ MSCAT URČO ZAJDI 🙂

mscat
6. júl 2009

☹ ježiš mě už to tak neba furt ti doktoři otrava 😝

katkaajurko
6. júl 2009

ahojte - viete poradit ? asi som cerstvo tehotna a posledne tri dni sa v noci strasne spotim..kropaje potu a dva krat som sa prezliekala... mate s tym skusenosti?

mscat
6. júl 2009

katkaajurko:já s tím zkušenost teda nemám,mě je děsně horko i tak ,když nejsem těhotná 🙂 😝 ale můžou u tebe tak působit ty hormony .... 😉

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

mscat to Ti věřím. Ale mysli na to, že to děláš pro sebe a budeš mít brzy miminko 😵

mscat
6. júl 2009

moni 🙂 no jo...ale já si ted právě že zase myslím,že nedávno jak jsem ěmla tu ms,tak se to dostavilo do 4dnu díky těm práškum...a toto co mám ted,tak si myslím,že se dostavila má přirozená ms víš.tak bych nejradši ty prášky ani nebaral víš...že bych to nechala at se to upraví samo...ale zajdu si zaním no 😝

tak a jsem do 12 bez synáčka...vzala si ho ted Lukášova babka a jeli k nim..a bude tam i Lukášova segra 😠 😠 😠 jsem fakt nadšená..ale malého jsem se aj ráda na chvilku sbavila upřímně říkám 😀 i když jsem nervozní když je u nich

mscat
6. júl 2009

holky tak se jdu dívat po nějakém pejskovi 🙂

mscat
6. júl 2009
mscat
6. júl 2009

tak mě alzbeta nakazila 🙂 už mám taky domluveného pejska 😀 ale je to fajn,už jsem nad tím přemýšlela dávno,ale pořád se mi do toho nechtělo,ale včera jak ukázala tady to foto tak jsem se rozhodla... 🙂 akorát nám z toho vyroste kolos ne pejsek 😀

mscat
6. júl 2009

☹ ☹ kde jste všechny...jen já tu furt čubrním 🙂

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

mscat, to jo. To je fakt, to bude pes jak má být, jinak štěnátko to je pěkné 😉

mscat
6. júl 2009

já jsem pořád přemýšlela malého nebo velkého...ale vím jak jsme meli u mamky briarda..to je taky kolos a bylo super toho psa obejmout jak byl mohutný a chlupatý 🙂 tak sem si řekla že většího to bude lepší ..
ale budu muset pečlivě vychovávat..jsem o tom psovi četla ..teda o jedné z těch tří ras co je zmmíchaný 🙂 o jejich mamě teda 😀 že ten pes je jako hodný ke svým páníčkum přítulný a tak brání svoje teritorium a že nejvíc zbistří večer a je ostřejší ale ne zlý ale prý vyloženě je v pozoru jak kdyby..tak se musím ješte poptat aby se hodil k dítěti ale prý ano když s ním vyrusta že není problém.

m.o.n.i.k.a
6. júl 2009

No však uvidíš, já osobně bych velkého psa nechtěla 😉
Jsme v bytě, k malému už vůbec, po zkušenostech v našem okolí co mají, tak nepřipadalo v úvahu.
A když budem mít jednou ten baráček, tak na zahradu jo. Ale ted velkého né, museli bychom chodit často na velké procházky sním, aby se pořádně proběhl tak toho malého pustím tady za barák na chvíli a pak jdeme zase domů.
To záleží na Vás, jestli se na to cítíš starat se o velkého psa není žádná sranda 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre