Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
27. jún 2009

mscat, ja som tuuuu 😉 🙂

venyska
27. jún 2009

Ahooooooooj

venyska
27. jún 2009

Holky je možný že bych měla ovu 3 den po menses?

venyska
27. jún 2009

Mám slabý výtok,a bolej vaječníky,to nemívám

michalag
27. jún 2009

ahoj venyska a kolky DC si?, podla mna nic nie je nemozne

venyska
27. jún 2009

8dc

mscat
27. jún 2009

ahojte no hurá někdo konečně 😀

mscat
27. jún 2009

venyska:já si myslím,že to možné určitě je...já jsem s malým otěhotněla někdy chvíli před ms a má mamka otěhotněla hned po ms....

mscat
27. jún 2009

miška tak co?? 🙂 co malý robil celý den? 😉

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

Venys jsem si všimla, že jste měli svatbu, od mýho malého- na narozeniny 🙂 😵
Brou noc, jdu spát 😉

michalag
27. jún 2009

mscat, dnes sa mu vacsinou venoval tatino 🙂

a vy ste sa mali ako???

venyska
27. jún 2009

mscat:Díky za info.moni:ano,4.4.2009.byla svatba-náhoda s tvým synkem 🙂 jdu se tulit 😉 tak pa a krásnou dobrou noc

mscat
28. jún 2009

ahojte 😉
miška:taky se mu věnoval tatka 🙂 byly cele odpoledne až do pul9 u babičky 🙂 tak dobré.. 😉 já jsem uklízela a ješte dnes pokračuju... 😝
venyska:nemáš zač 😉
tak holky asi třídenní menstruace končí.... 🙂

nadenkaaa
28. jún 2009

Ahojte kocky, chcela som sa vas spytat vcera som mala dostat menzes,nedostala som inak mam pravidelny 28dnovy cyklus ,pocas cyklu som vsak aj spinila asi 2,3 dni to sa mi este nikdy nestalo 😕 .sice som spinila ale to vzdy tak 1,2 dni pred menzesom co bola predzvest menzesu u mna.a teraz som nedostala a este k tomu som spinila v priebehu cyklu.tak neviem mozem byt tehotna? kedy by bolo vhodne to testnut? 😉

mscat
28. jún 2009

nadenkaaa:ahoj...tak určitě je možné,že bys byla těhotná 🙂 já na tvém místě bych už testovala 😉 ale jde o to kdy byl sexík,při kterém mohlo dojít k oplodnění..?14 dní po oplodnění by už mohla jít vidět čárka... 😉

nadenkaaa
28. jún 2009

no ved prave ze ja si to neznacim 😀
ale v piatok vecer som to nevydrzala a testla a nic ☹ ale mrcha este neprisla tak neviem ci je mozne byt tehotna aj ked t.test v piatok ukazal len jednu ciarku

mscat
28. jún 2009

tak zkus popřemýšlet...pokud byl test negativní,kdy zhruba byly sexíky.. 😉 třeba ten poslední pokud je to třeba před šesti dny tak si mohla otěhotnět a ms už ti nepřišla ale na testu by ješte nic nebylo...nebo před deseti dny...to by se taky asi ještě neukázalo.ale ty jsi říkala že jsi špinila že a to bylo kdy?

nadenkaaa
28. jún 2009

to bolo myslim okolo 19.6.Myslim ze sex ktory by prichadzal do uvahy bol 15.6,16.6 a dalsi sexik bol nejak 21,22.6 teda aspon myslim ja som si to nikdy neznacila ale hovorim ze som mala mrchu vzdy presnu tak som teraz na pochybach.

nadenkaaa
28. jún 2009

asi pockam co dalej 😉

mscat
28. jún 2009

tak kdyby to bylo 15,16..tak už by to šlo asi vidět...možná těch 21.ale jo,nejlepší bude počkat 😉 nebrala jsi třeba nějaké léky že by se ti to mohlo tím spozdit.

zuzana1971
28. jún 2009

ahojte, podarilo sa niekomu otehotniet ten mesiac co som tu nebola? mne sa zase nezadarilo, ale uz som vas necjcela obtazovat svojimi depkami 😒

zuzana1971
28. jún 2009

ja som videla za posledne 2 tyzdne minimalne 50 tehuliek, niekedy aj 5 denne, uz som s tesila ze nejake znamenie, a nic, zase nic... 😢

mscat
28. jún 2009

zuzka:nee,nemáme tu žádnou těhulku..zatím 😉
taky vidím všude těhotné v autobuse ve městě prostě všude samé pupky až to není možné.. 😒 🙂

flyangel
28. jún 2009

Ahojte kočky 😉

mscat
28. jún 2009

ahoj fly 😉 dneska je tu mrtvo... 😝

flyangel
28. jún 2009

Mno tak to je pravda...nikto tu nie je...kazdy sa niekde tula...ako sa mas?

mscat
28. jún 2009

já?no nějak znuděně--to počasí je děs a malý hrozně zlobí..taky je to tím počasím..a co ty?

mscat
28. jún 2009

teda ale holky dnes je to tu děs ☹ ☹ ☹ 😝

michalag
28. jún 2009

Ahoooojteeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,,

venyska
29. jún 2009

Teda holky kde jste??????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre